Andropauza - Nemoci a léčba

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    30.11.2015 22:11
    Anonymní příspěvek
    Andropauza

    Dobrý večer. Máte někdo účinnou věc, co byste doporučili na léčbu andropauzy u mužů? Děkuji za doporučení

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      22.03.2016 12:41
      Anonymní příspěvek
      Re: Andropauza

      posílám hlavní příznaky andropauzy.
      * ubývání svalové hmoty a zvýšení
      tělesného tuku (zejména v oblasti břicha),
      * celková únava organismu, snížené sebevědomí a nadšení, zvýšená podrážděnost,
      * problémy s pamětí a koncentrací,
      * ztráta ochlupení,
      * snížení imunitní ochrany,
      * ztráta sexuálních funkcí a libida,
      * problémy s prostatou a močením.

      • Petruss
        23.03.2016 23:18
        Petruss
        Re: Re: Andropauza

        taťka měl skoro všechny příznaky a projevovaly se postupně, bylo to na palici.Naštěstí andromne cca po 14 dnech zmírnil příznaky.

    • Anonymní příspěvek
      20.01.2016 22:01
      Anonymní příspěvek
      Re: Andropauza

      Začíná zhruba ve věku mezi 40 a 55 lety, a její průběh se liší v závislosti na mnoha faktorech. Je spojena s nedostatkem androgenů, zejména se snížením produkce testosteronu, kdy je testosteron zodpovědný za mnoho metabolických procesů v lidském těle. Muž nedostane jasný signál, že se začíná projevovat andropauza. Není zřejmé, co rozhoduje o tom, že už toto období začalo, a tak mnoho mužů ignoruje svůj zhoršený celkový pocit a mnoho příznaků společných pro tuto fázi. Zkus andromen.

    • Petruss
      14.01.2016 08:37
      Petruss
      Re: Andropauza

      jo jo ještě do nedávna jsem netušila, že je přechod i u mužů, až to tátovi diagnostikoval lékař a předepsal mu Andromed, bere ho cca 3 měsíce a říká, že se cítí lépe.

      • Starka
        20.01.2016 12:13
        Starka
        Re: Re: Andropauza

        koukni sem tady je vše takéhezky popsané. Na Andromenjsem slyšela chválu, ale zvlastní zkušenostinevím.http://www.woykoff.com/andromen0

  • Anonymní příspěvek
    03.03.2017 19:38
    Anonymní příspěvek

    Hele taky jsem měl tento problém, je to velice blbé, nechtěl jsem jít k doktorovi, ale pak jsem narazil na tyto prášky a vše je ok www.woykoff.com/andromen2

    • Anonymní příspěvek
      06.03.2017 21:54
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Díky za radu, prášky už mám doma, tak uvidíme jak zafungují :)

      • Anonymní příspěvek
        09.03.2017 21:29
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Také je užívám už skoro rok a doma to zase klape jako zamlada :-)

  • Anonymní příspěvek
    02.03.2017 17:25
    Anonymní příspěvek

    Také mám problém s libidem, už to není to co bývalo je mi 45 a docela blbě to nesu, víte někdo co opravdu zabere?

  • Anonymní příspěvek
    14.02.2016 22:22
    Anonymní příspěvek
    jurekb1

    jo na Woykoff.com je to super popsané a androment jsme vyzkoušeli na taťkovi a super, byl relativně brzo vidět pokrok

    • Petruss
      23.02.2016 21:17
      Petruss
      Re: jurekb1

      jo jo jak říkám u našeho taťky to také dobře zafungovalo

  • Anonymní příspěvek
    09.12.2015 11:36
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, manžel začal užívat s doplňek stravy SARAPIS PRO MUŽE. Zabralo to. Zkuste si přečíst ještě tento článek zda vám to nějak pomůže.
    http://www.priroda-zenam.cz/clanky/andropauza/andropauza-muzsky-prechod