Cukrovka

Autor Příspěvěk
tomas
24.07.2012 12:52:10

Re: Re: cukrovka

20.01.2011 20:52:51
jurykx99 napsal:

Re: cukrovka

Má uplně stejné příznaky jako otec p.Pavly, v noci nespim bolí mě prsty u nohou a nemám v nich cit, Ráno musim prsty v postely rozcvičit abych mohl vůbec vstat.Jsem diabetik 2 stupně už 15 let, dietu dodržuji a nekouřím už 18 let je mi 62 let!!Ma diabetoložka v diaporadně mi též řekla že to ještě není nic vážného abych jen dodržoval řádně dietu a bral poctivě tablety AMARYL 4mg , ale to vše dělam i tak poctivě! Prosím poradte co dělat aby ty problémy zmizely ,je to velice nepřijemné. děkuji a budu se těšit na odpověd'.
zkuste vecer osprchovat nohy studenou vodou co snesete mnelo by dojít ke zmirneni mravenceni v koncetinach
zuzana
26.06.2012 21:16:09

Re: Cukrovka

31.01.2011 09:16:39
Petra napsal:

Cukrovka

Dobrý den, chtěla jsem se zaptat jak pomoct mamince při cukrovce. Nevám který typ má je jí 55 a byla jí zjištěna před rokem.Hlídá se nejí tučná,pavidelně jí. Při poslední kontole byla naměřena hodnota 8 a z žíly hodnoty 6. Je z toho neštastná.Chtěla bych jí pomoct ale nevím jak.Měří 158 a váží 59kg.Děkuji moc
Také jsem se poučila od zkušených cukrovkářů.Mám cukr. 2. typu, hodnoty pod 6-8 a pod. Dietu moc nedržím, jím jogurt se skořicí, vařím čaj z pampelišek, podle výzkumů angl. univ. na PC jím denně mandle i se slupkou. Zatím se mi hodnoty nezvyšují. Zkuste to také.Začněte nejjdříve čajem na slinivku bř., a pak čajem Grešík na cukrovku, , kupuji ve zdravé výživě. Vše beru spontánně, ne pravidelně, kromě mandlí.
Simona
20.06.2012 10:27:24

22.01.2011 22:47:41
Michaela napsal:

Cukrovka

Zdravím,včera zjistily mé neteři cukrovku má 3roky doktor nám zdělil,že to bylo na poslední..naměřily jí43,nemá někdo zkušenosti s cukrovkou u malých dětí,děkuji
Dobrý den.Náš syn kterému je 7let na konci května onemocněl cukrovkou.Byli jsme v šoku.Při přijetí měl30.Ted se to dá uhlídat ale psychicky je to pro nás náročné i pro něj když na něho přijde splín ale musíme to zvládnout.
TONDA
17.06.2012 21:02:28

co mozná nevite o cukrovce

AHOJ diabetikum chybí chrom a vanad.Vanad se chova jako inzulín a pomáha při metabolismu cukru v tele.zkuste shindeliho mineráli a nebo koloidní mineráli.zadny alkohol a vhodny je téz olej z kukuricnych klíčkú ráno na lacno po lzičce.MOZNÁ BUDETE PO 2 MNESÍCÍCH PŘIJEMNĚ PREKVAPENI JAK JDE CUKR DOLÚ.CHCE TO JEN CHTIT A MÍT PEVNOU VÚLI A VÝSLEDEK SE DOSTAVÍ.NEMUSÍM PŘIPOMÍNAT PRAVIDELNOU KONTRLU GLIKÉMIE.
Lucy
07.05.2012 14:47:17

26.05.2011 07:37:16
Tereza napsal:
Dobrý den
Jsem diabetička 1.typu a mám problém s váhou. Dietu dodržuji tak ,jak mám, poctivě vše vážím, jím hodně zeleniny a zdravých potravin, sportuji a přes to mi jde váha stále nahoru. Už si nevím rady. Moje diabetoložka mi teď snížila jednotky jídla na 15v.j. denně. Glykovaný hemoglobin jsem naposledy měla 5,04. Je mi 14, vážím 69kg a měřím 168cm. Budu moc moc ráda za každou radu.
Vzkaz pro Terezu. Ahoj Terezko, vyzkoušej GlukOlive od Nutraceptu, je to 100%výtažek z listů olivovníku, takže přírodní sirup. Určitě ti vysvětlí jak to funguje. Já to kupovalal pro tatínka.
petr
15.01.2012 14:38:37

Mam cukrovku 8 let a nastesti jsem u nemecke zdravotni pojistovny,ktera mi plati vse i jehly(1100ks + 370ks rocne),je nepochopitelne,ze CZP plati jen 100ks jehel rocne a dokonce i na techto strankach ctu toto : -jehličky inzulínového pera jsou určeny k opakovanému použití opět do doby, než se jehlička otupí a diabetik cítí bolestivý vpich!-Jak muzete pacienty navadet k takovym prasarnam?JEDNA SE O JEHLY NA JEDNORAZOVE POUZITI!!!CZP usetri jen na jehlach u jednoho pacienta cca 8000,-kc rocne.Lekar s klidnym svedomim rekne pacientovi,kdyz si je nechcete kupovat,tak musite 1 jehlu pouzit 10x resp. u Lantusu 3x.Je to neuveritelne.Normalni clovek si umyje i pribor po jednom jidle a CZP a lekari navadi pacienty k 10x pouzivani nesterilnich jehel.FUJ stydte se!
Jan Huml
10.01.2012 16:47:30

Reakce

Vzkaz pro pana jurykx99 ozvěte se mi prosím na můj mail.Zabývám se alternativní medicínou,psychotronikou a klasickou medicínou a co se týče diabetu,tak to neni jen o prášcích a jen o úpravě stravy,neboť to je dost málo.
Je to logický že to odnáší většinou prsty u nohou,resp. celé dolní končetiny,protože organismus bývá ve většině případech dost překyselený a ta kyselost se drží právě nejvíc dole.Dále otoky mohou být způsobeny vážnějším srd. onemocněním a momentálně neznám přesně váš zdravotní stav,tak by to bylo zavádějící doporučovat konretní postup.Pokud chcete pomoct,dejte vědět,rozebereme váš stav,stanovíme přesnou diagnozu a teprve poté je možné úspěšně léčit.
Tetě hrozilo že si bude muset píchat inzulin,protože již 4 roky glykemie stoupala víc a víc a stav se zhoršoval,stavy malátnosti a hluboké únavy.Doktorka už pomalu ji připravovala na to že už jen prášky nebudou stačit.Vzal jsem si jí do parády,rozebraly jsme její stav a všechny nemoci,upravili jídlo,zahájily léčení a po dvouch týdnech začala glykemie překvapivě dost klesat z (11,5 - 16,2) až se dostala postupně na normální hranici 5,6 jednotek.Mohu ukázat i kazuistiku.Sama diabetoložka (z Plzně) se divila a chtěla vědět jak to vůbec dokázala.
tady je kontakt na mě: huml.jan@email.cz
AnjelikaPerlita
02.01.2012 10:02:09

Dobrý den, zde jsem narazilana zajímavý článek ocivilizačních chorobách,číst můžete zdehttp://cs.publero.com/titul/panorama-21-stoleti/1-11
Konstantin Beneš
20.12.2011 15:12:38

Re: Re: cukrovka

jurykx99 napsal:

Má uplně stejné příznaky jako otec p.Pavly, v noci nespim bolí mě prsty u nohou a nemám v nich cit, Ráno musim prsty v postely rozcvičit abych mohl vůbec vstat.Jsem diabetik 2 stupně už 15 let, dietu dodržuji a nekouřím už 18 let je mi 62 let!!Ma diabetoložka v diaporadně mi též řekla že to ještě není nic vážného abych jen dodržoval řádně dietu a bral poctivě tablety AMARYL 4mg , ale to vše dělam i tak poctivě! Prosím poradte co dělat aby ty problémy zmizely ,je to velice nepřijemné. děkuji a budu se těšit na odpověd'.
Vážení diabetici,jsemtakédiabetik.Diabetik-flink.Ležím v nemocnici kde mi léčínohu a čtu vše možné odiabetu na internetu.Mámtaktéž tupé až necitlivéněkteré prsty.Ale vím ozpůsobu jak tomu pomoci,chceto ovšem trpělivost avytrvalost.Můj kamaráddiabetolog tímto způsobemzachránil mnoho nohou.Pokudmožno čím častěji tímlépe aspoň ze začátku cožje třeba i 7x týdně večervykoupat nohy v odvaru zcibule.Rozřízněte několikcibulí,krátce povařte a vevodě cca 25st.teplékoupejte.Prosím buďtetrpěliví za týden ještěnic moc nepozorujete,alezhruba po dvou měsících užuvidíte a hlavně ucítítezměnu.A ještě jednu radu ata se týká bércovýchvředů avšech ran a ranekdiabetika.Prosím osobněvyzkoušeno.Majitelé psů tomají jednodušší.Nechte sityto rány vylizovat odpsa.Bércový vřed velikosticca 2-3ks padesátikorun bylzlikvidován zhruba za 6týdnů,došlo k naprostodokonalému zhojení a už senikdy neobjevil.Někdy jsoubabské recepty nadmedicínu,ale v žádnémpřípadě medicínunezavrhovat.S pozdravemK.Beneš
Šárka
10.07.2011 19:55:51

Cukrovka

Dobrý den, nevím zda je to možné, můj otec celý život trpěl cukrovkou. Moje kamarádka ke mě pořád chodín a tvrdí ,že její hodnoty glikemie jsou každýn den 22, 27. 30. A tak to jde každý den . Otec si píchal inzulín a když měl 11 tak to bylo asi nejvíc co měl. Nevím zda moje kamarádka nepřehání. Mám o ní strach, ale taky nevím co s tím.
Tereza
26.05.2011 07:37:16

Dobrý den
Jsem diabetička 1.typu a mám problém s váhou. Dietu dodržuji tak ,jak mám, poctivě vše vážím, jím hodně zeleniny a zdravých potravin, sportuji a přes to mi jde váha stále nahoru. Už si nevím rady. Moje diabetoložka mi teď snížila jednotky jídla na 15v.j. denně. Glykovaný hemoglobin jsem naposledy měla 5,04. Je mi 14, vážím 69kg a měřím 168cm. Budu moc moc ráda za každou radu.
Eliška
29.03.2011 11:46:25

Dobrý den, prosím Vás zjistili mi zvýšený cukr a poslali mě do nemocnice na pozorovaní a léčbu.\ \prosím \vás jak dlouho tam asi budu co to obnáší ta léčba. děkuji
Detektiv
26.03.2011 14:04:14

Cukrovka

15.03.2011 23:10:49
Lenulajda napsal:

chcete-li své mamince pomoci přírodními prostředky české výroby, neváhejte mě kontaktovat mailem : jjaayy@seznam.cz nebo přes skype : lenkakolacna82. Naše produkty jsou čistě přírodní, bez kontraindikací s léky. Vhodné pro všechny. Ráda se vám budu věnovat.
Dobrý den.Chci jen doporučit že nemá asi cenu žádne "světové"produkty které zlepšuji zdraví diabetika kupovat jelikož co diabetikům pomůže je klid a rodiná pohoda a i pohyb v přírodě dle zdravotních dispozic dovolí.
Lenulajda
15.03.2011 23:10:49

Petra napsal:

Cukrovka

Dobrý den, chtěla jsem se zaptat jak pomoct mamince při cukrovce. Nevám který typ má je jí 55 a byla jí zjištěna před rokem.Hlídá se nejí tučná,pavidelně jí. Při poslední kontole byla naměřena hodnota 8 a z žíly hodnoty 6. Je z toho neštastná.Chtěla bych jí pomoct ale nevím jak.Měří 158 a váží 59kg.Děkuji moc
chcete-li své mamince pomoci přírodními prostředky české výroby, neváhejte mě kontaktovat mailem : jjaayy@seznam.cz nebo přes skype : lenkakolacna82. Naše produkty jsou čistě přírodní, bez kontraindikací s léky. Vhodné pro všechny. Ráda se vám budu věnovat.
Petra

Cukrovka

Michaela
22.01.2011 22:47:41

Cukrovka

Zdravím,včera zjistily mé neteři cukrovku má 3roky doktor nám zdělil,že to bylo na poslední..naměřily jí43,nemá někdo zkušenosti s cukrovkou u malých dětí,děkuji
jurykx99

18.01.2011 18:17:46
pavla napsal:

cukrovka

Dobrý den můj otec má už 8 let cukrovku a začíná mít problémy s končetinami v noci jej velice bolí a ráno když má vstát je necítí.U lékaře mu pověděli že se to děje u lidí s cukrovkou,ale zatím to prý není nějak vážné, ale mě připadá že je to vážné měli by ho vidět po ránu když se rozhýbávý minimálně půl hodiny před tím než chce vstát a také si myslím že by se měli řešit již počátky příznaků a ne až jak se říká bude pozdě poradíte mi co stím? Nějaké koupele ,masáže? Další nějaké prášky?
pavla
18.01.2011 18:17:46

cukrovka

Dobrý den můj otec má už 8 let cukrovku a začíná mít problémy s končetinami v noci jej velice bolí a ráno když má vstát je necítí.U lékaře mu pověděli že se to děje u lidí s cukrovkou,ale zatím to prý není nějak vážné, ale mě připadá že je to vážné měli by ho vidět po ránu když se rozhýbávý minimálně půl hodiny před tím než chce vstát a také si myslím že by se měli řešit již počátky příznaků a ne až jak se říká bude pozdě poradíte mi co stím? Nějaké koupele ,masáže? Další nějaké prášky?
Celkem záznamů: 98

Přidat příspěvek k tématu Cukrovka

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku