Cukrovka

Autor Příspěvěk
Ludmila Rybenska
21.02.2015 19:31:02

cukrovkaa

Pomohu při léčení cukrovky, více informací pošlu mailem
ZahradnikRadovan
16.01.2015 22:24:13

Cukrovka -lecba

Dobry den, v rodine se nam objevila cukrovka a tak jsem hledal, co by se s tim dalo delat. Dle tohoto experimentu (viz okdaz nize) je cukrovka lecitelna a vylecitelna! Ikdyz dle lekaru tomu tak neni....A to "pouhou" stravou - raw food neboli ziva, syrova strava (nevarena) = ovoce, zelenina, orechy, semena (pozor leze pripravovat jidla, ktera vypadaji jako normalni varena jidla). Dokument je bohuzel v anglictine, ale snad to nekomu pomuze :

https://www.youtube.com/watch?v=2pjkC71exKU
jarmilenka
15.10.2014 14:52:49

Re: Re: Reakce

28.08.2012 16:09:11
Míla Malá napsal:

Re: Reakce

Již 6.rok si píchám inzulín,4x denně,začala jsem na 18 a nyní mám 4,5 až 9.Za den to je celkem 56 j.inzulinu.Glikov.h..mám 4,7 až 5.Jako vedlejší produkt je přibývání na váze ,tak v průměru 1,5 kg za rok.Za těch 6 let je to již 10 kg.Prý asi každý 10.diabetik má tyto potíže.Jeden rok jsem brala Meridii,ta mi pomáhala,ale je již zakázáno ji pacientům předepisovat.Co mám dělat abych váhu snížila a již nepřibírala?
Dobrý den, Vášpříspěvek je starý 2 rokya pokud Váš stav trvá achcete ho řešit, podívejtese nahttp://www.molekularnivodik.cz/ a kontaktujte mě najarmilenka@centrum.cz .Molekulární vodík je veliceefektivní v léčbě cukrovkya ostatních"civilizačníchchorob", protože řešípříčinu vzniku nemoci. Jeto přírodní produkt,žádná chemie.
Romana
19.09.2014 07:40:14

HYPERHIDROZA

DOBRY DEN,POTREBOVALA BYCH POMOC.TRAPI ME NADMERNE POCENI NA DLANICH A NA CHODIDLECH.POTREBOVALA BYCH PORADIT,JAK SE TOHO ZBAVIT.Děkuji
Romana
19.09.2014 07:36:09

Hyperhidroza

Dobrý den,potřebovala bych pomoc.Trápí mě nadměrné pocení na dlaních a na chodidlech.Potřebovala bych poradit,jak se toho zbavit.Děkuji
Romana
19.09.2014 07:33:55

Hyperhidroza

Dobrý den,potřebovala bych pomoc.Trápí mě nadměrné pocení na dlaních a na chodidlech.Potřebovala bych poradit,jak se toho zbavit.Děkuji
Jana Šarlingrová
30.12.2013 16:21:46

Re: Léčba na dálku

29.11.2013 16:16:42
Jiří Šulc napsal:

Léčba na dálku

Nahttp://tvojanjeljirko.blogspot.cz/ Vám rád poradímohledně vašeho zdraví. Nadálku dokáži zjistit stavvašich vnitřních orgánů,nedostatek vitamínu a jinédizfunkce. Také léčí ačistím na dálku.
napište mě prosím podmínky léčby na dálku děkuji Šarlingrová
Danka
01.12.2013 18:46:43

Dobrý večer, žádám o radu:
mojí o několik let mladší kamarádce (16 let) byla diagnostikována cukrovka I. typu. Stejně jako každý rok má být jeden víkend Vánoc u nás. Moc o tom nechce mluvit, proto se ptám tady: Velmi dobře znám její stavy, o kterých už teď víme, že šlo o hypo nebo hyperglykemii. Když vím, o co jde, jak ji tedy v konkrétní situaci můžu pomoct?? Na druhou stranu - jak moc musí být hned ze začátku přísná dieta? Jak je to s cukrovím? co jí můžu o vánocích nabídnou a co ne? Ona tvrdí že všechno, ale dělá to tak vždycky (má i jiné zdravotní problémy a nikdy je ve společnosti nechtěla přiznat). Moc děkuji za odpovědi. Dana
Jiří Šulc
29.11.2013 16:16:42

Léčba na dálku

Nahttp://tvojanjeljirko.blogspot.cz/ Vám rád poradímohledně vašeho zdraví. Nadálku dokáži zjistit stavvašich vnitřních orgánů,nedostatek vitamínu a jinédizfunkce. Také léčí ačistím na dálku.
Zdeňka
02.10.2013 13:43:43

Re:

17.08.2012 17:11:37
Václav napsal:
Mám pro Vás cukrovkáře dobrou zprávu, min. zajímavé články a také produkty, které vám můžou pomoci - stačí si vše pročíst zamyslet se a uvidíte, že je vše možné dát do kupy.
ozvěte se na: vacskra@seznam.cz
Zpráva pro cukrovkáře (chci ji vědět ).
pavel balvin
26.09.2013 10:02:00

cukrovka v ontario

zdravim z canady-ontario. nasel jsem tadytu website , a mam cukrovku , beru prasky apo-metformin . tak jsem hledal lecbu a nasel jsem . jsem to koupil v bulk barn tady ve meste. = canary seed alpiste = da se to objednat ve statech , tady se to nikde v obchodech neprodava. kamarad nasel informace - se to pestuje v 3 provinciich = alberta . Saskatchewan , Manitoba , exportuje se to asi do 12zemi . je to www.alpiste.com , nebo napiste na google.cz = canary seed alpiste video . to jsou seminka , ja ted zacnu si to delat. 8 polevkovych lzic do litru vody do hrnce = zamichat = nechat stat 10hodin , = po 10hodinach dat do mixeru , rozmixovat = rozmixovane se precedi nejake platno , a rano a vecer vypit sklenici te vody .az to budu uzivat , napisu znovu jak to na me funguje . pavel
Květa
09.09.2013 10:27:13

Re: cukrovka

03.08.2013 06:53:30
pepa napsal:

cukrovka

je mi 51 před 4 měsíci mi zjistili cukrovku 2 od té doby jsem zhubl o 17 kg dříve jsem měl 88 a měřím 172 je to normální
Myslím, že Vám mohupomoci, podívejte se na tytostránky:http://stopkova.kyani.net/r/eu/en mám tyto výrobkyosobně vyzkoušené, můžetesi je tu i objednat. Napřípadné dotazy odpovím naskypu: kvetinka1617 dožádosti napište Kyani, neboemailu: kvetinka1617@seznam.cz
pepa
03.08.2013 06:53:30

cukrovka

je mi 51 před 4 měsíci mi zjistili cukrovku 2 od té doby jsem zhubl o 17 kg dříve jsem měl 88 a měřím 172 je to normální
blesik
06.04.2013 16:34:01

Re: Cukrovka

03.01.2011 12:18:52
Ája napsal:

Cukrovka

Já jsem diabetička 2.typu asi 2roky,jsem na prášcích a dietě,zatím jsem v pohodě. Jediný problém mám s hubnutím. Zhubla jsem asi 10kg a potřebovala bych ještě alespoň 5kg,ale už mi to nejde.
Než mi diagnostikovali cukrovku, rozhodil se mi celý metabolismus a já, vždy celkem štíhlá, jsem navíc díky tomu, že jsem přestala kouřit a také dostala léky na depku, po kte
rých jsem začala přibírat,nabrala za 3 týdny 22kg!!! Šílela jsem po sladkém a také jsem si ho začala dopřávat. Vše jsem zhubla, a to bez jojo efektu, během roku tak, že jsem najela na dietu pro diabetiky, ač jsem byla pouze diabetik s dietou. Požádala jsem dietní sestru v nemo cnici o rozpis diet pro diabetes, jsou různě přísné,začala jsem s tou na 250g glycidů denně a při výšce 164cm jsem po měsíci začala hubnout tak, že jsem po pár měsících postupně glycidy pomalu přidávala a tak sama zjistila na sobě, kolik si jich mohu dovolit, abych stále ještě hubla. Po dosažení své váhy jsem zhubla ještě raději 3kg navíc, které pak po přechodu na normální stravu jsem podle očekávání ještě přibrala a pak už jsem měla dál svou váhu i bez diety. Stravova la jsem se jako před přibráním, tedy normálně jsem se držela, nejedela sladké a tučné, jako celý život. Mně se tedy spíš zdá, že víc na tu váhu májí vliv snad skryté tuky, než cukr samotný, ale samozřejmě vše v minimálním množství. Alespoň v mé rodině jsme se museli hlídat celý život, abychom zůstali štíhlí.A to je rodičům 80let! základní rada na závěr: Nikdy nekupovat větší kalhoty, ale zhubnout do těch původních! Kromě poslední váhové tragédie jsem se tím řídila celý život. Je mi 60let, vdávala jsem se v 18ti s 58kg, dnes mám o 10kg víc a snažím se je udržet. Děláte dobře, že to řešíte, když člověk nabere tak, že už neví co s tím, tak mu to pak začne být jedno a naopak nějaké to kilo už neřeší: Ono už v té nadváze ani vidět samostatně není. Ale pak ty váhové skoky člověka jen deprimují a zdravotně ničí. Držím palce!
blesik
06.04.2013 16:34:00

Re: Cukrovka

03.01.2011 12:18:52
Ája napsal:

Cukrovka

Já jsem diabetička 2.typu asi 2roky,jsem na prášcích a dietě,zatím jsem v pohodě. Jediný problém mám s hubnutím. Zhubla jsem asi 10kg a potřebovala bych ještě alespoň 5kg,ale už mi to nejde.
Než mi diagnostikovali cukrovku, rozhodil se mi celý metabolismus a já, vždy celkem štíhlá, jsem navíc díky tomu, že jsem přestala kouřit a také dostala léky na depku, po kte
rých jsem začala přibírat,nabrala za 3 týdny 22kg!!! Šílela jsem po sladkém a také jsem si ho začala dopřávat. Vše jsem zhubla, a to bez jojo efektu, během roku tak, že jsem najela na dietu pro diabetiky, ač jsem byla pouze diabetik s dietou. Požádala jsem dietní sestru v nemo cnici o rozpis diet pro diabetes, jsou různě přísné,začala jsem s tou na 250g glycidů denně a při výšce 164cm jsem po měsíci začala hubnout tak, že jsem po pár měsících postupně glycidy pomalu přidávala a tak sama zjistila na sobě, kolik si jich mohu dovolit, abych stále ještě hubla. Po dosažení své váhy jsem zhubla ještě raději 3kg navíc, které pak po přechodu na normální stravu jsem podle očekávání ještě přibrala a pak už jsem měla dál svou váhu i bez diety. Stravova la jsem se jako před přibráním, tedy normálně jsem se držela, nejedela sladké a tučné, jako celý život. Mně se tedy spíš zdá, že víc na tu váhu májí vliv snad skryté tuky, než cukr samotný, ale samozřejmě vše v minimálním množství. Alespoň v mé rodině jsme se museli hlídat celý život, abychom zůstali štíhlí.A to je rodičům 80let! základní rada na závěr: Nikdy nekupovat větší kalhoty, ale zhubnout do těch původních! Kromě poslední váhové tragédie jsem se tím řídila celý život. Je mi 60let, vdávala jsem se v 18ti s 58kg, dnes mám o 10kg víc a snažím se je udržet. Děláte dobře, že to řešíte, když člověk nabere tak, že už neví co s tím, tak mu to pak začne být jedno a naopak nějaké to kilo už neřeší: Ono už v té nadváze ani vidět samostatně není. Ale pak ty váhové skoky člověka jen deprimují a zdravotně ničí. Držím palce!
Robinsonka
29.12.2012 23:09:33

Re:

Václav napsal:
Mám pro Vás cukrovkáře dobrou zprávu, min. zajímavé články a také produkty, které vám můžou pomoci - stačí si vše pročíst zamyslet se a uvidíte, že je vše možné dát do kupy.
Aktivní diabetik je pacient, který se udržuje v kondici vhodnými sportovními aktivitami, správným stravováním, a v neposlední řadě pozitivním přístupem.Preventivní edukační kampaní Aktivní diabetik se Všeobecná zdravotní pojišťovna rozhodla podpořit léčbu diabetu v České republice. Kampaň Aktivní diabetik se zaměřuje na zlepšení životního stylu diabetiků.
Součástí edukačníkampaně jsou internetovéstránkyhttp://www.aktivnidiabetik.cz/, kde se pacienti dozvědípotřebné informace o tomtoonemocnění a jak mupředcházet. Mohou seinspirovat tipy na správnéstravování nebo na vhodnésportovní aktivity
Míla Malá
28.08.2012 16:09:11

Re: Reakce

10.01.2012 16:47:30
Jan Huml napsal:

Reakce

Vzkaz pro pana jurykx99 ozvěte se mi prosím na můj mail.Zabývám se alternativní medicínou,psychotronikou a klasickou medicínou a co se týče diabetu,tak to neni jen o prášcích a jen o úpravě stravy,neboť to je dost málo.
Je to logický že to odnáší většinou prsty u nohou,resp. celé dolní končetiny,protože organismus bývá ve většině případech dost překyselený a ta kyselost se drží právě nejvíc dole.Dále otoky mohou být způsobeny vážnějším srd. onemocněním a momentálně neznám přesně váš zdravotní stav,tak by to bylo zavádějící doporučovat konretní postup.Pokud chcete pomoct,dejte vědět,rozebereme váš stav,stanovíme přesnou diagnozu a teprve poté je možné úspěšně léčit.
Tetě hrozilo že si bude muset píchat inzulin,protože již 4 roky glykemie stoupala víc a víc a stav se zhoršoval,stavy malátnosti a hluboké únavy.Doktorka už pomalu ji připravovala na to že už jen prášky nebudou stačit.Vzal jsem si jí do parády,rozebraly jsme její stav a všechny nemoci,upravili jídlo,zahájily léčení a po dvouch týdnech začala glykemie překvapivě dost klesat z (11,5 - 16,2) až se dostala postupně na normální hranici 5,6 jednotek.Mohu ukázat i kazuistiku.Sama diabetoložka (z Plzně) se divila a chtěla vědět jak to vůbec dokázala.
tady je kontakt na mě: huml.jan@email.cz
Již 6.rok si píchám inzulín,4x denně,začala jsem na 18 a nyní mám 4,5 až 9.Za den to je celkem 56 j.inzulinu.Glikov.h..mám 4,7 až 5.Jako vedlejší produkt je přibývání na váze ,tak v průměru 1,5 kg za rok.Za těch 6 let je to již 10 kg.Prý asi každý 10.diabetik má tyto potíže.Jeden rok jsem brala Meridii,ta mi pomáhala,ale je již zakázáno ji pacientům předepisovat.Co mám dělat abych váhu snížila a již nepřibírala?
Václav

TOMAS
05.08.2012 20:59:19

Re: Re: Re: cukrovka

20.12.2011 15:12:38
Konstantin Beneš napsal:

Re: Re: cukrovka

Vážení diabetici,jsemtakédiabetik.Diabetik-flink.Ležím v nemocnici kde mi léčínohu a čtu vše možné odiabetu na internetu.Mámtaktéž tupé až necitlivéněkteré prsty.Ale vím ozpůsobu jak tomu pomoci,chceto ovšem trpělivost avytrvalost.Můj kamaráddiabetolog tímto způsobemzachránil mnoho nohou.Pokudmožno čím častěji tímlépe aspoň ze začátku cožje třeba i 7x týdně večervykoupat nohy v odvaru zcibule.Rozřízněte několikcibulí,krátce povařte a vevodě cca 25st.teplékoupejte.Prosím buďtetrpěliví za týden ještěnic moc nepozorujete,alezhruba po dvou měsících užuvidíte a hlavně ucítítezměnu.A ještě jednu radu ata se týká bércovýchvředů avšech ran a ranekdiabetika.Prosím osobněvyzkoušeno.Majitelé psů tomají jednodušší.Nechte sityto rány vylizovat odpsa.Bércový vřed velikosticca 2-3ks padesátikorun bylzlikvidován zhruba za 6týdnů,došlo k naprostodokonalému zhojení a už senikdy neobjevil.Někdy jsoubabské recepty nadmedicínu,ale v žádnémpřípadě medicínunezavrhovat.S pozdravemK.Beneš
KUPTE SI KYSELINU LIPOOVOU JE TO VYTAMÍN B 13 A PO TYDNU BY MNELO BRNENÍ ODEZNIT.
Celkem záznamů: 98

Přidat příspěvek k tématu Cukrovka

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku