exem dětí

Autor Příspěvěk
hupkova.lenka
01.12.2013 17:21:54

zenmed na ekzem

Vyzkoušeli jsme také zenmed na ekzem. Koupila jsem celou řadu derm care plus. Cena opravdu odpovídá kvalitě a tomu zr je to celé na přírodní bázi. Když sectu co jsem zaplatila v lékárnách tak zenmed me vyšel stejně nakonec lépe a hlavně zabral. Krém obsahuje nějaký výtažek z vloček a je strašně prijemny a uklidňující. Určitě doporučuji zkusit.
kaculinka208
30.05.2013 17:54:32

atopický exém a bylinky

Dobrý den, my užíváme na alergie a atopický exém už pátý měsíc bylinkové tinktury a nyní už vidíme senzační výsledky ,exém hodně ustoupil,malý se vůbec neškrábe a lépe nám také teď spinká,už od ledna žádná antihistaminika ani kortikoidové masti neužíváme. Tyto bylinné přípravky užíváme i nadále, protože nám moc pomáhají a věřím,že do budoucna bude náš malý zcela bez exému!Pokud by měl někdo zájem a chtěl také poradit jak s tím bojovat přírodní cestou,můžete mi napsat soukromou zprávu...katacmelacek@se znam.cz
Karina
20.10.2012 12:11:59

Exém u dětí

Ahoj, malej trpí taky exémem a při návštěve u moře se mu to ještě zhoršilo, ale po návratu, jsem mu to vždy namazala na noc nivea baby na zadeček a najednou to zmizelo, po 10 dnech se to však zase objevilo, koupila jsem sůl z mrtvého moře do vany a do 3 dnů to bylo opět pryč, nesmí se s tou solí šetřit, dát do té vany prostě množství přesně podle návodu, na noc namazat tim krémíkem a třeba Vám to taky pomůže, tu sůl považuju jako zázrak, bohužel 3 dny bez koupele a je to zpět, ale aspoň něco zabralo, lepší než mazat kortikojdovýma mastěma.
věrka
12.08.2012 11:50:52

Re: Zenmed ekzém

12.08.2012 11:48:21
věrka napsal:

Zenmed ekzém

Má pětiletá dcera též trpěla od mala rozsáhlejším ekzémem v oblasti noh a na zádech. Běžně psané prostředky od doktorů nezabírali. Max. chviličku.Po dlouhém čtení různych recenzí sem našla kanadskou značku ZENMED. Dermatoložka nám ji také doporučila zvlastní zkušenosti což mě uklidnilou protože cena je trošičku vyšší, ale konečně jsem našla něco co zabralo. Věděla o značce vše, nebude to prý nikdy k sehnání volně v obchodě aby značka nezapadla mezi "drugstore" nebo tak nějak. Takže jsem to objednala přímo z www.zenmed.cz Určitě doporučuji !! Je to čistě přírodní a na jejich stránkách je o tom naps[/IMG]ané h[/IMG]odně.[/IMG]
Omlouvám se omylem jsem to dala špatně jako reakci
věrka
12.08.2012 11:49:55

Zenmed na ekzém

Má pětiletá dcera též trpěla od mala rozsáhlejším ekzémem v oblasti noh a na zádech. Běžně psané prostředky od doktorů nezabírali. Max. chviličku.Po dlouhém čtení různych recenzí sem našla kanadskou značku ZENMED. Dermatoložka nám ji také doporučila zvlastní zkušenosti což mě uklidnilou protože cena je trošičku vyšší, ale konečně jsem našla něco co zabralo. Věděla o značce vše, nebude to prý nikdy k sehnání volně v obchodě aby značka nezapadla mezi "drugstore" nebo tak nějak. Takže jsem to objednala přímo z www.zenmed.cz Určitě doporučuji !! Je to čistě přírodní a na jejich stránkách je o tom napsané hodně.
věrka
12.08.2012 11:48:21

Zenmed ekzém

10.07.2012 11:39:31
Katrina napsal:

Příroda nade vše

Dobrý den, taky mám domasyna který od malička trpělrůznýma vyrážkama natělíčku. Vyzkoušela jsemproto sirup Hliváček sHlivou ústřičnu.Přidávám ho do jogurtu atak mu to chutná. Užívámetento sirup 2 měsíce amusím říct že vyrážkazmizela a zatím se neni aniznámka po tom že by se mělaznova objevit. Tak Vámdoporučuju vyzkoušet.http://www.terezia.eu/cz/produkt/hlivacek_ovocny_sirup_s_prichuti_hrusky_figurka_bobika_ze_ctyrlistku_zdarma_limitovana_edice
Má pětiletá dcera též trpěla od mala rozsáhlejším ekzémem v oblasti noh a na zádech. Běžně psané prostředky od doktorů nezabírali. Max. chviličku.Po dlouhém čtení různych recenzí sem našla kanadskou značku ZENMED. Dermatoložka nám ji také doporučila zvlastní zkušenosti což mě uklidnilou protože cena je trošičku vyšší, ale konečně jsem našla něco co zabralo. Věděla o značce vše, nebude to prý nikdy k sehnání volně v obchodě aby značka nezapadla mezi "drugstore" nebo tak nějak. Takže jsem to objednala přímo z www.zenmed.cz Určitě doporučuji !! Je to čistě přírodní a na jejich stránkách je o tom naps[/IMG]ané h[/IMG]odně.[/IMG]
Katrina
10.07.2012 11:39:31

Příroda nade vše

Dobrý den, taky mám domasyna který od malička trpělrůznýma vyrážkama natělíčku. Vyzkoušela jsemproto sirup Hliváček sHlivou ústřičnu.Přidávám ho do jogurtu atak mu to chutná. Užívámetento sirup 2 měsíce amusím říct že vyrážkazmizela a zatím se neni aniznámka po tom že by se mělaznova objevit. Tak Vámdoporučuju vyzkoušet.http://www.terezia.eu/cz/produkt/hlivacek_ovocny_sirup_s_prichuti_hrusky_figurka_bobika_ze_ctyrlistku_zdarma_limitovana_edice
Markéta
27.06.2012 17:47:38

Re: Super mastička na ekzém

22.04.2011 09:41:24
Katka napsal:

Super mastička na ekzém

Mám malou holčičku, Martinku, kterou trápil nepříjemný ekzém po těle a na nožičkách. Neustále jsme chodili k lékaři, na kožní a zkoušeli nejrůznější masti. Ale nic moc nepomáhalo. Až jsme se rozhodli vyzkoušet Kartalin - přípravek k vnějšímu užití, vhodný k léčbě lupénky a alergodermatóz. Mazali jsme Martinku 2x denně a po třech týdnech byl ekzém pryč! Martinka má dnes kůži zdravou a čistou, mám z toho obrovskou radost! :-) Doporučuji všem, je to skvělá věc, a nejen na ekzém.
Dobrý den, mohu se zeptat, kde se dá mastička sehnat?

děkuji ML
vlasta.fucikova
15.05.2012 00:26:23

jak NA ekzém

Ahojky moji dceru trápilnepříjemný ekzém po celémtěle. Navštěvovaly jsmekožní, vyzkoušely různémastičky a nic námnepomohlo. Až kamarádka námdala vyzkoušet přírodníprodukt OK Omega+ dodnes jíza to děkuji máme po ekzémua ještě se nám zlepšilyvlasy a nehty.www.zdravipokapkach.webnode.cz (03-000334)
Petra
22.02.2012 13:12:10

Muj syn taky od malicka ma atypickou plet, tak jsme porad zkouseli nejake masticky a nekdy se mu to zlepsilo, ale nikdy to nezmizelo uplne. Jendou po antibiotikach mel na nozickach jako casti supinkovity, cerveny, tak pry at hydratujeme...pak mi znama doporucila hlivu ustricnou. Musim rict, ze uz rok ji pouzivame a ekzem se ztratil. Je to tim, ze hliva resi puvod vzniku..ale samozrejme je dal treba hydratovat ;) Staci se poptam v lekarne nebo se podivat na netu, jmenuje se to pro deti Hlivacek, delaji to jako sirup s prichutem (takze to i dobre chutna) a davaji k otmu figurky postavicek ze Ctyrlistku ;) Hodne stesti
Renata
21.11.2011 14:28:21

Re: Re: Super mastička na ekzém

27.05.2011 09:33:25
Pavlinkaxxx napsal:

Vřele doporučuji se mi ozvat na e-mail spolupracuji s českou firmou ktera nabizi prirodni lecive pripravky vhodne pro deti i dospele bez vedlejsich ucinku na ruzna onemocneni.Stoprocentni uspechy.
dobrý den mužete mi doporučit mastičku na atopický ekzém,děkuji.
Lucie
29.05.2011 14:06:31

Re: Re: Super mastička na ekzém

Pavlinkaxxx napsal:

Vřele doporučuji se mi ozvat na e-mail spolupracuji s českou firmou ktera nabizi prirodni lecive pripravky vhodne pro deti i dospele bez vedlejsich ucinku na ruzna onemocneni.Stoprocentni uspechy.
obrý den, mám malého syna s ekzémem. Ráda bych se dozvěděla více o připravku Kartalin. Mohla bych se, prosím, s Vámi spojit přes e-mail. Můj kontakt luckara@centrum.cz. Díky moc Lucie
Pavlinkaxxx

Katka napsal:

Super mastička na ekzém

Mám malou holčičku, Martinku, kterou trápil nepříjemný ekzém po těle a na nožičkách. Neustále jsme chodili k lékaři, na kožní a zkoušeli nejrůznější masti. Ale nic moc nepomáhalo. Až jsme se rozhodli vyzkoušet Kartalin - přípravek k vnějšímu užití, vhodný k léčbě lupénky a alergodermatóz. Mazali jsme Martinku 2x denně a po třech týdnech byl ekzém pryč! Martinka má dnes kůži zdravou a čistou, mám z toho obrovskou radost! :-) Doporučuji všem, je to skvělá věc, a nejen na ekzém.
Katka

Super mastička na ekzém

Lenka
07.01.2011 21:30:25

Re: exem dětí

13.12.2010 17:03:13
opickajura napsal:

exem dětí

má někdo zkušenosti s koupelema v pšeničných otrubách?
moje mamka koupala bráchu v odvaru z ovesných vloček. Trochu se mu to zlepšilo,ale pokud se ekzém neléčí zevnitř, tak to moc nemá smysl. Vím o skvělých produktech, které jsou čistě bylinné.Nemají žádné kontraindikace s léky . Mají velice dobré účinky. Nám se doma moc osvědčily při mnoha potížích. Teď je bereme preventivně.Chceš-li je poznat blíže ozvi se na skype : lenkakolacna82. Nebo mailem jjaayy@seznam.cz
opickajura
13.12.2010 17:03:13

exem dětí

má někdo zkušenosti s koupelema v pšeničných otrubách?
Celkem záznamů: 57
|< 123 >> >|

Přidat příspěvek k tématu exem dětí

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku