Akutní zánět močového měchýře

Autor Příspěvěk
Kristýna
05.12.2016 21:07:04

Zánět močáku

Stop zánětu močového měchýře = užívání probiotika Probiolact. Zkuste ho a uvidíte. Mě moc pomohl.
Věra
04.12.2016 14:17:41

Re: A co to zkusit jinak.

25.11.2016 13:44:40
Vladimír napsal:

A co to zkusit jinak.

Jako u většiny chronických onemocnění je třeba skutečnou příčinu zánětu močového měchýře hledat ve výživě. Položili jste si někdy otázku, co tuto nemoc způsobuje? Čím si ji sami nechtěně vyvoláváme? Proč antibiotika, wobenzym a brusinkové čaje sice příznaky dočasně potlačují, ale na trvalé uzdravení to nestačí? Prvotní příčinou je výživová nerovnováha v našem těle, kterou výše uvedené prostředky neřeší. Zánět močového měchýře je způsoben nedostatkem proti-zánětlivě působících minerálů v naší stravě, což ve spojení s nezdravou stravou způsobuje chronické záněty. Používám přístroj, který změří jakých, pro celkové zdraví důležitých minerálů a vitamínů máte v těle nedostatek. Poradím Vám, jak si je nejlépe doplnit a jak pomocí úpravy výživy zvýšit Vaši imunitu, abyste se zánětu močového měchýře trvale zbavili. Kontakt 608 155 338.
Dobrý den,potřebuji radu na záněty močového měchýře,mam záněty přát bez přestání a je to dost blestivé,děkuji.
Věra
04.12.2016 14:06:08

Re: zánět močáku

23.06.2016 10:42:00
Vany napsal:

zánět močáku

Zánět močáku je velmi nepříjemný a bolestivý. Potrápil mě několikrát během roku. V lékárně mi doporučili probiotika Probiolact. Hned jsem si je koupila a moc mi pomohly. Teď už se zánětem zlobit nemusím.
A za jak dlouho probiolact prsím zabere,děkuji moc.
Vladimír
25.11.2016 13:44:40

A co to zkusit jinak.

Jako u většiny chronických onemocnění je třeba skutečnou příčinu zánětu močového měchýře hledat ve výživě. Položili jste si někdy otázku, co tuto nemoc způsobuje? Čím si ji sami nechtěně vyvoláváme? Proč antibiotika, wobenzym a brusinkové čaje sice příznaky dočasně potlačují, ale na trvalé uzdravení to nestačí? Prvotní příčinou je výživová nerovnováha v našem těle, kterou výše uvedené prostředky neřeší. Zánět močového měchýře je způsoben nedostatkem proti-zánětlivě působících minerálů v naší stravě, což ve spojení s nezdravou stravou způsobuje chronické záněty. Používám přístroj, který změří jakých, pro celkové zdraví důležitých minerálů a vitamínů máte v těle nedostatek. Poradím Vám, jak si je nejlépe doplnit a jak pomocí úpravy výživy zvýšit Vaši imunitu, abyste se zánětu močového měchýře trvale zbavili. Kontakt 608 155 338.
Šimpy
24.11.2016 13:31:03

Zánět močáku

Zánět močáku se mi vyhýbá od doby, co jsem začala užívat probiotika Probiolact. Skvěle mi pomohl.
kajda
05.10.2016 21:38:02

zanět močáku

prosím chtěla bych se zeptat muže mít zánět močáku i 13 letá holka ? a muže ho mít bez pálení,řezání a krve ?
Jindra
02.09.2016 18:49:59

Re: Adri

21.08.2016 23:26:11
Adrixx napsal:

Adri

Hezký večer když tu čtu vase příspěvky úplně se v tom vidím už dva roky se léčím se zánětem mocaku tolik antibiotik jsem spolikala a žádné mi nepomohli za týden se zánět obevyl znovu moje doktorka mě posílá na laparorkopii ale na tu nevím jestli mám přistoupit jsou tam velká rizika a take jsem četla že se kolikrát nic nenajde takže na to jdou zbytečně.co na to říkáte zajímají mě vaše názory na laparorkopii .jinak jsem taky vyzkoušela vše piju teď čaj řebříček,brusinkovy čaj,uroval akut a dávám si teplou láhev na bricho..drzela jsem i zásaditou stravu kvůli kvasinkám ale to také nepomohlo. :-(
Mně také doktorka doporučila Wobenzym, tak se chci zeptat, jak dlouho jste ho užívali? Díky.
Adrixx
21.08.2016 23:26:11

Adri

Hezký večer když tu čtu vase příspěvky úplně se v tom vidím už dva roky se léčím se zánětem mocaku tolik antibiotik jsem spolikala a žádné mi nepomohli za týden se zánět obevyl znovu moje doktorka mě posílá na laparorkopii ale na tu nevím jestli mám přistoupit jsou tam velká rizika a take jsem četla že se kolikrát nic nenajde takže na to jdou zbytečně.co na to říkáte zajímají mě vaše názory na laparorkopii .jinak jsem taky vyzkoušela vše piju teď čaj řebříček,brusinkovy čaj,uroval akut a dávám si teplou láhev na bricho..drzela jsem i zásaditou stravu kvůli kvasinkám ale to také nepomohlo. :-(
Kateřina
29.06.2016 11:04:34

Re: Re: zánět močáku

23.06.2016 15:09:02
Luděk napsal:

Nevím, ale pokud se chcete opravdu zbavit opakovaných zánětů, kupte si Wobenzym. Nejenže zvyšuje účinnost antibiotické léčby a tím i pravděpodobnost vyléčení, ale posiluje také odolnost pacienta vůči případným opakovaným infekcím.
Jj, wobenzym je fajn. Mohu potvrdit i doporučit. K.
Luděk
23.06.2016 15:09:02

Vany napsal:

zánět močáku

Zánět močáku je velmi nepříjemný a bolestivý. Potrápil mě několikrát během roku. V lékárně mi doporučili probiotika Probiolact. Hned jsem si je koupila a moc mi pomohly. Teď už se zánětem zlobit nemusím.
Nevím, ale pokud se chcete opravdu zbavit opakovaných zánětů, kupte si Wobenzym. Nejenže zvyšuje účinnost antibiotické léčby a tím i pravděpodobnost vyléčení, ale posiluje také odolnost pacienta vůči případným opakovaným infekcím.
Vany

zánět močáku

Vanesa
26.05.2016 10:56:10

Pryč se zánětem močáku

Na opakované záněty močových cest mi poradila moje lékařka probiotika Probiolact. Zabraly rychle a na dlouho. Jsou i jako prevence, takže můžu jen doporučit.
Pavla
07.07.2015 08:48:41

mám krev v moči a mikroby

Ahojky,mám krev v moči a mikroby můžete mi někdo odpovědět proč to mám stále dokola?Užívala jsem antibiotika a mám to tam stále. Děkuji za odpověd
kamila
29.05.2015 10:02:56

záněty

Mě vždycky na zánět močových cest pomůže uroval manosa akut. Dá se koupit normálně v lékárně bez předpisu a zabere mi do dvou dnů. Ale chce to k tomu pít hodně tekutin a snažit se být v teple, ideálně v posteli pokud to jde. No ale už jsem i několikrát byla se zánětem i v práci a taky se to dalo. stačí mít něco teplého přes záda a taky hodně pít a dá se to. A jako prevence se dají použít samotné brusinky, nebo doplňky s brusinkovým extraktem, taky lichořešnice. Co kdo má rád :)
Agáta
09.03.2015 22:13:30

zánět

Trpěla jsem na chronické záněty močových cest a dost se mi osvědčil wobenzym. Brala jsem ho několik měsíců, jednak během léčby probíhajícího zánětu a pak i nadále. Nedávno jsem také četla, že pomáhají koupele ze zázvorového prášku, což si myslím, že může být i dost pravda, vzhledem k tomu, že zázvor funguje na bázi antiseptika.
Janina
19.12.2014 21:11:15

Re: Re: Re: Re: chronické záněty močového měchýře

15.11.2014 22:16:11
Judita napsal:

Re: Re: Re: chronické záněty močového měchýře

Rozhodně vyzkoušejte! Zánět se mi nevrátil od té doby co přípravek užívám. Je také skvělý na migrény. Nejsou po něm žádné negativní účinky jako ospalost nebo něco naopak se cítím velice zdravě a vitálně.
Souhlasím! Jestli mi něco zastavilo zánět, tak jedině Senzycol. Zkusila jsem mnoho jiných kapek, sirupů, léků.. nic. Až teď senzycol. :) Je to zázrak, ale zánět se mi ani nevrátil. Paráda!
michal
15.12.2014 05:21:52

zanet

Co si myslíte o zanocinu?
Judita
15.11.2014 22:16:11

Re: Re: Re: chronické záněty močového měchýře

28.10.2014 18:51:36
Markéta napsal:

Re: Re: chronické záněty močového měchýře

Pomáhá ten senzycol? mě trápí záněty močového měchýře několikrát ročně, zkouším na ně už všechno, bylinkové čaje, kapky, sirupy, z lékárny, z obchodu, ale stejně se mi vždycky vrací :( jestli senzycol zabírá, tak bych si ho určitě koupila a vyzkoušela ho
Rozhodně vyzkoušejte! Zánět se mi nevrátil od té doby co přípravek užívám. Je také skvělý na migrény. Nejsou po něm žádné negativní účinky jako ospalost nebo něco naopak se cítím velice zdravě a vitálně.
lucie
31.10.2014 09:31:45

Ahoj, já mě akutní zánět močového měchýře jenom jednou a bohatě mi to stačilo. Samozřejmě, že jsem skončila na antibiotikách. Což teda nebylo nic moc, protože jsem měla strašné halucinace a bylo mi pěkně blbě. Dostala jsem cotrimoxazol..Takže od té doby jsem se zařekla, že antibiotika už nikdy. Zánět jsem měla naposledy před třemi týdny a nakonec jsem si koupila uroval manosu akut+ a ten mi zabral skvěle, takže pokud se zase něco objeví tak určitě šáhnu zase po něm
Markéta
28.10.2014 18:51:36

Re: Re: chronické záněty močového měchýře

17.10.2014 13:11:07
Jano napsal:

Re: chronické záněty močového měchýře

Zdravim. Trapil mne stejny problem jako vas a pritelkyne mi doporucila Senzycol. Uzivam ho zatim sice jen mesic, ale citim se podstatne lepe
Pomáhá ten senzycol? mě trápí záněty močového měchýře několikrát ročně, zkouším na ně už všechno, bylinkové čaje, kapky, sirupy, z lékárny, z obchodu, ale stejně se mi vždycky vrací :( jestli senzycol zabírá, tak bych si ho určitě koupila a vyzkoušela ho
Celkem záznamů: 32
|< << 12 >|

Přidat příspěvek k tématu Akutní zánět močového měchýře

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku