Chronické záněty moč. cest

Autor Příspěvěk
Alena Pletková
02.12.2015 15:26:03

Re: Chronické záněty moč. cest

12.04.2015 16:46:03
Míša napsal:

Zdravím, několik let jsem se trápila se záněty moč. cest. Bylo to stále dokola 2 měsíce klid, pak zánět...atb nebo jiné léky. Pak kvasinky, opět zánět...nakonec i bolesti břicha a zácpy nebo průjmy díky častým antibiotikům, neustálá únava a celková depka ....hrůza. Zkusila jsem tolik různých babských rad, homeopatika, vakcíny..Zabraly až bylinné kapky, které jsem užívala pár měsíců a úprava stravy. Teď už je to 2,5 roku, co mám klid. Jestli se trápíte s něčím podobným a nevíte kudy kam, napište mi, třeba můžu pomoci i vám: sobilka@seznam.cz
Dobrý den,
zahlédla jsem Váš vzkaz na internetu, kde píšete že se Vám podařilo zbavit se vleklého problému s močovými cestami. Byl přiložený Váš email a tak si dovoluji se na Vás obrátit s nadějí, že mi pomůžete s léčbou. Píšete že vám pomohly nějaké kapky …a možná něco dalšího?
Já mám neustálé problémy s bakteriemi v močových cestách a téměř trvale beru na noc jeden Nitrofurantoin. Budu vděčná za radu a určitě vyzkouším všechno co poradíte.
Přeji krásný den.
S pozdravem Alena Pletková
Janca
09.11.2015 15:14:50

Mne pomohly doplnky stravy sobsahem brusinek a 100%šťáva z plodů brusinek -hazu odkaz at si o tom muzeteprecist neco vic :)http://www.profidoplnkystravy.cz/doplnky-stravy/vito-life-brusinky-100-tbl/
Míša
12.04.2015 16:46:03

Zdravím, několik let jsem se trápila se záněty moč. cest. Bylo to stále dokola 2 měsíce klid, pak zánět...atb nebo jiné léky. Pak kvasinky, opět zánět...nakonec i bolesti břicha a zácpy nebo průjmy díky častým antibiotikům, neustálá únava a celková depka ....hrůza. Zkusila jsem tolik různých babských rad, homeopatika, vakcíny..Zabraly až bylinné kapky, které jsem užívala pár měsíců a úprava stravy. Teď už je to 2,5 roku, co mám klid. Jestli se trápíte s něčím podobným a nevíte kudy kam, napište mi, třeba můžu pomoci i vám: sobilka@seznam.cz

Přidat příspěvek k tématu Chronické záněty moč. cest

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku