Očkování u dětí a nežádoucí účinky - Nemoci a léčba

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Petruss
    21.04.2017 14:20
    Petruss
    Očkování u dětí a nežádoucí účinky

    Dobrý den, jak vaše děti snášejí očkování? Nevím, zda chodit i na nepovinné očkování, aby to nebyl pro tělíčko nějaký velký zásah :(
    Jaké máte zkušenosti?

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    27.06.2017 09:16
    Anonymní příspěvek

    ANo už vím, byla jsem v lékárně a také jsem ho koupila. Tak jsem velmi zvědavá.

  • Anonymní příspěvek
    21.06.2017 09:18
    Anonymní příspěvek

    Stojí kolem čtyř stovek. Pozeptej se v lékárně nebo mrkni na internet na nějaké internetové lékárny

  • Anonymní příspěvek
    12.06.2017 10:21
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den holky, prosím kolik ten Vakcinal stojí?? Děkuji předem za odpověd.

  • Anonymní příspěvek
    20.05.2017 15:20
    Anonymní příspěvek

    No tak super, vidiš to. Taky jak budu mít druhé, tak to také koupím :)

  • Petruss
    09.05.2017 09:24
    Petruss

    Jo? Tak děkuji ještě jednou, já se na to zajdu asi pozeptat do lékárny.

    • Petruss
      17.05.2017 09:41
      Petruss
      Re:

      Tak jsi měla pravdu, můžou to i děti mladší 3 let a jak jsi psala, poloviční dávku. Tak jsem ho koupila. Tak moc děkuji za doporučení, doufám, že bude pomáhat.

  • Anonymní příspěvek
    27.04.2017 11:34
    Anonymní příspěvek

    Někde jsem četla, že to je i pro děti mladší 3 let, dává se jen poloviční dávka. Možná se pak zeptej v lékárně, od toho května, až to tam budou mít.

  • Petruss
    26.04.2017 11:38
    Petruss

    Ahoj děkuji, to je zajímavé, ale tam píší že to je pro děti od 3 let až :(

  • Anonymní příspěvek
    25.04.2017 10:22
    Anonymní příspěvek

    O povinném nediskutuji, to mě přijde prostě jako nutnost, jinak to beru jako bezohlednost ;)
    a nepovinné je to na tobě no.. jestli se bojíš, kup nějaký doplněk stravy apod. Co jsem se dočetla...půjde ted do prodeje v lékárnách Vakcinal, který právě tlumí případné nežádoucí účinky a podporuje tu vakcínu a imunitu dítěte. Zatím se dá koupit na jejich stránkách vakcinal.cz, ale ted to půjde už i v lékárně, za pár dní koupit.