Oční ambulance

Autor Příspěvěk
Lenka
07.06.2016 11:33:17

Oční kapky pro citl.oči

pokud můžu poradit, tak mám problém s citlivýma očima a nosím kontaktní čočky, někdy i brýle a hodně toho nesnesu, zabraly mi to na doporučení lékárnice Ocutein Sensitive kapky, tak pokud máte někdo stejný problém..
Alexajka
20.06.2015 21:40:02

Taky nemůžu na kliniku Oftal říct nic negativního! Můj tatíněk, který má obyvkle tendenci vše kritizovat, byl po operaci šedého základu anprosto nadšený a měsíc nemluvil o ničem jiném, než o tom jací jsou pání doktorové profesionálové a jak teď skvělé vidí XD
OľgaO
25.02.2015 13:41:35

myslím, že mnoho lidí má s tím problém dát si čočku do oka. Mám kolegyni, která má za chvíli 30 let a neví si to představit a má z toho panický strach.
kubo
24.02.2015 13:52:43

dlouhá léta jsem bojoval stím, že přejdu z brýlí nakontaktní čočky, pořádjsem nevěděl snést pocit,že si budu něco dávat dooka. Nakonec jsem se odhodlala vyzkoušel to. Čočkynosím pouze k vodě jinakjsem stále věrný brýlím.Mimochodem pěknou slevu nanové brýle najdetewww.grandoptical.cz/akce/zvolte-si-slevu
ilona6
18.02.2015 11:23:50

to určitě, sestra se byla nedávno fotit a musela si sundat brýle neboť stále měli odraz a nevěděli to nastavit tak aby ho neměla. Pak člověk vypadá úplně jinak, myslím bez brýlí. Sleva super, určitě využiji.
magda
17.02.2015 11:59:19

myslím, že takových se najde několik, jinak když zmiňujete ty čočky, tak je do 25.2. v GrandOptical 15% sleva :)
Alena
25.01.2015 16:57:14

to velmi dobře znám, mám množství fotek, na kterých mám krásný odraz z brýlí, ale s tím už nic neudělám. Pomalu postupně si zvykám na čočky, jak jsem psala, chci je hlavně na léto, protože to je období kdy často lituji, že brýle mám.
ilona6
23.01.2015 09:52:15

ahojte, také nosím brýle, ale jen doma, do práce či venku nosím zásadně kontaktní čočky, je mi to příjemnější, na případných fotkách tak nemám odraz v brýlích a podobně. Mám značku iWear z grandoptical.cz a velká spokojenost.
Alena
18.01.2015 15:57:43

čočky

i 15% slevu na čočky mají, už jsem myslela, že skončila ale ještě je prodloužili. Koupila jsem si na tři měsíce, na léto. I mi ukázali jak je používat, protože jsem je ještě neměla.
janulka
07.01.2015 15:56:46

pokud přemýšlíte nadnovými brýlemi mám skvělýtip jak ušetřit, vGrandOptical jsou nyní zimnívýprodeje a mají slevy aždo 70%, všechny potřebnéinfo naleznete na//www.grandoptical.cz/akce/zimni-vyprodej
honzo
25.11.2014 08:38:08

nosím brýle od malička,nevím si už život bez nichpředstavit, nechci jít anina operaci a ani nositčočky. Brýle se staly mousoučástí a"módním"doplňkem. Mám jedny dopráce, jedne na doma a dozahrady. Asi před dvamitýdny jsem si koupil novéhttp://www.grandoptical.cz/images/glasses/PK_1500/The%20One_12.jpg
magda
23.11.2014 10:48:17

když jsem si vybírala novébrýle tak jsem si v prvnířadě podívala internetovounabídku optik. Velmi mi i topomohlo při rozhodování.Věděla jsem předempřibližnou nabídku a i cenua pak jsem vlastně šlavysloveně si vyzkoušet domavybrané rámy. Ušetřilajsem tak množství času.Nakonec jsem si vybrala tyto:)www.grandoptical.cz/dioptricke-bryle-galerie#bryle-20
Alena
15.11.2014 13:11:11

Re: Re:

23.10.2014 13:54:44
OľgaO napsal:

Re:

já jsem tuto možnost využila :) už jsem si myslela že se tam nedostanu, byla jsem v Brně v NC Královo pole, a když jsem přišla tak mi řekli, že mají toho hodně ale že mám přijít za hodinku, tak jsem si nakoupila v tescu a pak tam šla. Takže vyšetření proběhlo, vše je v pořádku, netřeba mi nové dioptrie, ale asi si koupím nové brýle, objevila jsem tam krásný rám.
co se týče rámů tak mají opravdu obrovský výběr a za skvělé ceny. Velmi se mi líbí, že rámy jsou cenově rozděleny, takže každý si může dívat podle rozpočtu. Už se mi stalo že když jsem si konečně vybrala rám, tak mě zhrozila cena a nakonec jsem si ho nekoupila. Tady vím, že se mi to nestane.
Sangria
23.10.2014 21:26:04

Jak jsem říkala, moje maminka tam byla na operaci, popravdě nebyla na laserové operaci, ale je zatím spokojená a vůbec na nic si nestěžovala a to zrovna ona je mrčoun ve všem…
OľgaO
23.10.2014 13:54:44

Re:

09.10.2014 17:04:48
Alena napsal:
zítra si můžeme všichninehce vyšetřit zrak zdarma,zítra, tedy 10.10. jesvětový den zraku a vevšech prodejnách GrandOptical nám zdarma vyšetřízdrak, bližší infohttp://www.grandoptical.cz/akce/svetovy-den-zraku Neváhejte:)
já jsem tuto možnost využila :) už jsem si myslela že se tam nedostanu, byla jsem v Brně v NC Královo pole, a když jsem přišla tak mi řekli, že mají toho hodně ale že mám přijít za hodinku, tak jsem si nakoupila v tescu a pak tam šla. Takže vyšetření proběhlo, vše je v pořádku, netřeba mi nové dioptrie, ale asi si koupím nové brýle, objevila jsem tam krásný rám.
Kacule88
18.10.2014 20:41:40

Jakou máte zkušenost s oční klinikou oftal.cz? Je to kladná zkušenost? A co si myslíte o lasrové operaci očí? Pomohla Vám a máte lepší zrak?
Alena
09.10.2014 17:04:48

zítra si můžeme všichninehce vyšetřit zrak zdarma,zítra, tedy 10.10. jesvětový den zraku a vevšech prodejnách GrandOptical nám zdarma vyšetřízdrak, bližší infohttp://www.grandoptical.cz/akce/svetovy-den-zraku Neváhejte:)
zone.veritas
24.09.2014 21:37:12

Všimla jsem si Vaší diskuze a já jsem oční kliniku oftal navšítivila, byla jsem na laserové operaci očí :)
Petruss
19.09.2014 11:14:29

Re: Re: Re: RE

11.09.2014 12:09:12
Viskotka napsal:

Re: Re: RE

Tak už mám i po operaci opravdu jsem byla na té oční klinice Oftal. Ten přístup se mi líbil! Se podívejte i na jejich web oftal. Cz, také jsem tam přidávala svou zkušenost.
A vše teda jak vidím dopadlo dobře že? :) Vidí se Vám lépe? :) Nemůžu Vás v těch názorech na zákroky na tom webu najít? :/
Viskotka
11.09.2014 12:09:12

Re: Re: RE

19.08.2014 12:41:58
Petruss napsal:

Re: RE

Ahoj nebo Dobrý den, popravdě ted se laserová operace dělá jakoby na počkání :) Opravdu jak říká paní Sangria, tak laser je ted banalita :) Já jsem byla na tomto, když řeknu zákroku a vše dopadlo jen a jen dobře :)
Tak už mám i po operaci opravdu jsem byla na té oční klinice Oftal. Ten přístup se mi líbil! Se podívejte i na jejich web oftal. Cz, také jsem tam přidávala svou zkušenost.
Celkem záznamů: 44
|< << 123 >|

Přidat příspěvek k tématu Oční ambulance

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku