Oscillococcinum - Nemoci a léčba

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • olga.polka
    12.01.2015 13:51
    olga.polka
    Oscillococcinum

    Dobrý den, chci se zeptat jestli kdyz citite, ze na vas leze chripka pouzivate Oscillococcinum a jestli s tim mate nejake zkusenosti a kdyztak jake? jatak jednou za tyden ci 14 dni citim vzdycky hroznou unavu a vysilene telo uplne jako zacinajici priznaky chripky. diky moc

Reakce

    • Jurek
      19.01.2015 14:08
      Jurek
      Re: Oscillococcinum

      Dobrý den, ja jsem ho ted naposledy pouzil, co jsem citil unavu a pobolivalo me v krku. Jak pisu ja jsem ho pouzil prave jen jednou a to na doporuceni meho kamarada, takze nejake vetsi zkusenosti s tim nemam.Ale ted jak jsem to bral tak mi to zabralo hned a po nekolika dnech jsem se citil skvele tak to asi zabralo!

      • olga.polka
        22.01.2015 11:48
        olga.polka
        Re: Re: Oscillococcinum

        dobrý den, děkuji moc za reakci! :)tak jsem si ho nakonec objednala z lekarnalancier a zustala doma lezet aspon pred vikendem ty 2 dny. snad dojde co nejdrive at ho mohu taky vyzkouset! ja na neho prave slysela pet jenom samou chvalu tak snad zabere! diky moc

  • Anonymní příspěvek
    19.05.2016 21:57
    Anonymní příspěvek

    Dlouho se mi vracelo nachlazení a opakovaně jsem byla nemocná. Zkusila jsem Oscilococcinum z czlekarny, kde jsem kupovala i vitaminy pro deti a od té doby, musím zaklepat, jsem nebyla nemocná.