Plísně - Nemoci a léčba

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • kajuska
    18.09.2013 17:48
    kajuska
    Plísně

    Chci se zeptat co účinně pomáha na plísně na nohou? Dokonce se mi objevili nedávno i pod nehtama. Existuje nějaký speciální přípravek? Předem děkuji za odpovědi.

Reakce

    • Jaruška
      10.02.2015 20:32
      Jaruška
      Re: Plísně

      Musím také říct, že mám dobrou zkušenost s chytrou houbou. Manželovi zapáchaly boty a měl plíseň v meziprstí. V lékárně mi doporučili zásyp do bot a takovou koupel na nohy a zabralo! Hlavně nic se nemuselo mazat a patlat měsíce a měsíce.

      • Anonymní příspěvek
        03.03.2015 12:49
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Plíseň nehtu

        Mám obavy, že nic nepomůže. Po 30 letech se mi rozšířila plíseň nehtu na všech 10 prstů, absolvovala jsem odstranění nehtů, spoustu Canestenu, Exoderilu (mast i roztok), chytrou houbu, investovala jsem spoustu peněz a stále ta potvora je.Již rezignuji aJen dodržuji hygienu 2x denně.

    • Petruss
      19.09.2013 21:03
      Petruss
      Re: Plísně

      Ahoj, jakou obuv převažně nosíš? Já jsem mněla jednou taky problémy s plísní na nohou a pamatuju si že mně hrozně svědili nohy a že jsem musela vyměnit obuv. Nohy jsem si myla častěji ale nic nepomáhalo. Když to máš už v hodně pokročilém štádiu tak raději běž k lékaři. Nemusíš se stydět je to normálni věc. ;-)

      • kajuska
        20.09.2013 17:17
        kajuska
        Re: Re: Plísně

        Nosím obyčejné tenisky. Chodím pravidelně běhat tak si myslím že to může být z toho že se mě potej často nohy. Nemyslím si že to je botama. Spíš by sem chtěla nějaké speciální mýdlo nebo něco. Ale nic také neznám proto se ptám. :)

  • Anonymní příspěvek
    03.09.2017 13:16
    Anonymní příspěvek

    Já osobně mám nejlepší zkušenost s Ochranným sprejem na nohy od www.kosmetika-registrace.cz, který také brání tvorbě puchýřů.

  • Anonymní příspěvek
    21.07.2016 16:59
    Anonymní příspěvek

    mela jsem plisen na nehteh na nohách VenofaMed a po pár dnech jsem mela pokoj, jen jsem ostrihala nehty a bylo.

    • Anonymní příspěvek
      26.10.2016 22:09
      Anonymní příspěvek
      Re: Výrobky od Eurony

      Já jsem zkoušela výrobky z www.topkatalogy.cz sprej na plísně a www.r-club.webnode.cz Spokojenost. Jinak pokud má někdo plísen na nohách je dobrý sprej proti plísním a taky proti zápachu do bot. Používám to 2 x denně.