Posílení imunity

Diskuze byla uzavřena. Není možné přidávat ani odpovídat na příspěvky.

Autor Příspěvěk
Hanka
09.11.2013 20:04:54

hlíva 800mg

Na tu hlívu 800mg jsem četla samé dobré recenze, ptala jsem se v lékárně, prý je fakt nejsilnější na trhu, beru ji asi od půlky září a zatím jsem spokojená, ještě jsem neměla ani rýmu, ani kašel a to už je kolem mě dost nemocných
Alexandra
07.11.2013 11:30:55

imunita

Já mám dobrou zkušenost s homeopatií, Wobenzymem a probiotiky. Měla jsem neustále chronické problémy jako je bronchitida a záněty močových cest. Už jsem si nevěděla rady, nic mi moc nepomáhalo a tato kombinace zabrala. Takže u mě takto.
Markéta
02.10.2013 12:38:07

Re: Re: Hlíva

22.09.2013 10:50:45
Zuzana napsal:

Re: Hlíva

Ahoj Markéto, mohu se zeptat, jak ta hlíva vypadá a jaké je její užívání? Zaujalo mě to už jen proto, že obsahuje chlorellu, jak jsi v příspěvku zmińovala. Asi bych zelené potraviny brát nepřestala, protože mi to pomáhá s některými zdravotními problémy, ale zajímavě to opravdu zní :)
Ahoj Zuzko, je to bílá krabička, na které je přímo obrázek Hlívy, růžový květ echinacey a oranžové kuličky rakytníku, existuje menší i větší balení, já jsem si posledně koupila velké, kde je 120+80 tablet zdarma a byly u toho i zdravé recepty, určitě to větší vyjde cenově výhodněji, ještě ses ptala na dávkování, na obalu doporučují 2 tobolky denně, jednu ráno a jednu večer, užívám to tak hlavně na jaře a na podzim, když je víc nemocí, jinak beru jen jednu denně a nemocenskou jsem neměla, ani nepamatuju
Zuzana
22.09.2013 10:50:45

Re: Hlíva

05.09.2013 12:45:43
Markéta napsal:
Já beru na posílení imunity Hlívu 800mg s rakytníkem a echinaceou a opravdu pomáhá, dokonce obsahuje i chlorellu, kterou jsem dřív brala samostatně, tak to mě příjemně překvapilo
Ahoj Markéto, mohu se zeptat, jak ta hlíva vypadá a jaké je její užívání? Zaujalo mě to už jen proto, že obsahuje chlorellu, jak jsi v příspěvku zmińovala. Asi bych zelené potraviny brát nepřestala, protože mi to pomáhá s některými zdravotními problémy, ale zajímavě to opravdu zní :)
Kristyna
Kristyna
11.09.2013 12:10:36

Rybí olej

Zdravím. Já na posílení imunity brala do nedávna také různé vitamíny, ale nic mi pořádně nepomohlo. Akorád jsem do toho cpala zbytečně peníze. Pak jsem četla článek, kde doporučují na posílení imunity kapsle s rybím olejem, tyto byly od islandské společnosti Lýsi. Nakonec jsem si je pořídila, už jako malá jsem pravidelně dostávala lžíci rybího oleje. Začím jsem s nimi spokojená, uvidíme za čas.
Markéta
05.09.2013 12:45:43

Já beru na posílení imunity Hlívu 800mg s rakytníkem a echinaceou a opravdu pomáhá, dokonce obsahuje i chlorellu, kterou jsem dřív brala samostatně, tak to mě příjemně překvapilo
Zuzana
27.08.2013 19:59:38

Chlorella

Ahoj lidičky, já jsem před rokem začala užívat zelené potreviny kvůli špatnému trávení a překyselení. Až později jsem si uvědomila, že mi to nepomohlo jen na tyto problémy, ale že jsem za celou dobu užívání nebyla ani jednou nemocná. Dříve jsem bývala minimálně dvakrát do roka nemocná s angínou nebo chřipkou.
Vejumka
01.08.2013 09:29:08

Re: Posílení imunity

30.03.2013 11:59:11
Edina napsal:

Posílení imunity

Zdravím všechny. Chtěla bych vás požádat o radu. Nikdy jsem problémy s imunitou neměla, ale od té doby, co jsem prodělala těžký zápal plic a rvali do mě spoustu antibiotik, tak imunita šla do háje :( Snažím se najít nějaké opravdu dobré vitamíny, nebo nevím, co jiného na posílení imunity vzít. V lékárně mi vždycky doporučují ty, co dávají v reklamách, ale beru to a nic prostě. Nevidím změnu, jsem nachlazená v jednom kuse..Někde jsem četla, že prý jsou dobrá probiotika na posílení imunity, ale zkušenosti s tím nemám a ani nevím, jaká probiotika jsou dobrá. Má s tím někdo z vás zkušenost? Děkuji předem za rady :-)
Dobrý den, jelikož se z největší části tvoří imunita právě ve střevech doporučila bych Vám opravdu probiotika tohoto typu www.biosfera.cz/liftea-probioactiv-30-tbl-i4322 mám s nimi dobré zkušenosti a lze je užívat dlouhodobě. Preventivně je uživám v zimě, kdy imunita opravdu dostavá zabrat, ale také není naškodu pravidelně konzumovat mléčné výrobky s probiotickou kulturou, například Acidofilní mléko, kyšku apod. Teť mi známa doporučila chlorellu, zbavuje tělo škodlivin a taktéž by měla posilovat imunitu, ale to nemám odzkoušeno..
Alena80
31.07.2013 16:29:25

imunita

já jsem brala Hlívu 800 a už nejsem tak často nemocná jako dřív, obsahuje i rakytník, který mi docela pomohl i na kožní problémy a viděla jsem, že existuje i pro děti
táňa
25.07.2013 10:40:39

rybí tuk

Na posílení imunity bychklidně zkusila i klasickýrybí tuk. Doteď si pamatuju,jak jsme ho dostávali veškolce a musím se přiznat,že mě chutnal. Já začalaužívat tady tyto kapslehttp://www.lekarna.cz/aromatica-kapsle-s-olejem-z-jater-zraloka-60-cps/
Mají vysoký obsah omega 3-mastných kyselin, které si tělo neumí vytvořit. Navíc olej ze žraloka působí jako imunostimulátor a je dobrý na oběhový systém člověka. Někde jsem četla, že se to dá brát jako prevence před infarktem a podobně. Zajímavé ale je, že rybí tuk mi nevadil,ale ryby jsem nikdy neměla ráda
Miruš
27.05.2013 18:30:07

Re:

23.05.2013 09:29:16
pavla napsal:
Já moc na oslabenou imunitu netrpím,ale i tak se mi probiotika osvědčila.Většinou mě trápí častější nachlazení na podzim a v zimě a na to teda zabrala.Nasazuju je zrovna v tomhle období.Ale na oslabenou imunitu bych je určitě taky zkusila, člověk za to nic nedá, probiotika nejsou moc drahé a navíc jsou to přírodní doplňky.
Jako velké plus u nich beru, že mi ještě pomohly i se zažíváním.Občas mě trápila zácpa a dost často pocit nafouklého břicha, na což mi probiotika pomohla. Takže já to jedině doporučuju :)
Konkrétně beru devítku premium
Mně na posílení imunity nejlépe zabraly probiotika. Jednou jsem někde četla článek o účincích probiotik a tak jsem se na to ptala své obvodní lékařky, která mi potvrdila, že kromě zažívání upravují taky imunitu, tak jsem se došla zeptat do lékárny a tam mě zas odkázali na biopron devítku. Bylo to takové od domu k domu, ale musím říct, že co beru ty probiotika, tak mám fakt pokoj.
pavla
23.05.2013 09:29:16

Já moc na oslabenou imunitu netrpím,ale i tak se mi probiotika osvědčila.Většinou mě trápí častější nachlazení na podzim a v zimě a na to teda zabrala.Nasazuju je zrovna v tomhle období.Ale na oslabenou imunitu bych je určitě taky zkusila, člověk za to nic nedá, probiotika nejsou moc drahé a navíc jsou to přírodní doplňky.
Jako velké plus u nich beru, že mi ještě pomohly i se zažíváním.Občas mě trápila zácpa a dost často pocit nafouklého břicha, na což mi probiotika pomohla. Takže já to jedině doporučuju :)
Konkrétně beru devítku premium
blesik
06.04.2013 15:29:55

Re: Posílení imunity

Edina napsal:

Posílení imunity

Zdravím všechny. Chtěla bych vás požádat o radu. Nikdy jsem problémy s imunitou neměla, ale od té doby, co jsem prodělala těžký zápal plic a rvali do mě spoustu antibiotik, tak imunita šla do háje :( Snažím se najít nějaké opravdu dobré vitamíny, nebo nevím, co jiného na posílení imunity vzít. V lékárně mi vždycky doporučují ty, co dávají v reklamách, ale beru to a nic prostě. Nevidím změnu, jsem nachlazená v jednom kuse..Někde jsem četla, že prý jsou dobrá probiotika na posílení imunity, ale zkušenosti s tím nemám a ani nevím, jaká probiotika jsou dobrá. Má s tím někdo z vás zkušenost? Děkuji předem za rady :-)
Jestli mi něco pomohlo, tak návštěva jedné fytoterapeutky, která mi namíchala spec. čistící čaj na rok a k tomu posílala tinktury. Můj jediný problém byl vypít 2l čaje denně a vydržet to rok. Játra mi pracovala prý na minimum a ani se nedivím, cpali do mně antibiotika léta, horem dolem,ale škodilo to jinde. Nemohla jsem to vyřešit 1O let, bylo stále hůř, nemohla jsem ani chodit mezi lidi, do práce, šla jsem z nemoci do nemoci.Léčba pomohla z 90ti procent. Cítím se už docela dobře. Když nefunguje "čistírna",je celé tělo přiotrávené a nefunguje tak, jak by normálně mělo.Jo, a tinkturami mi vyčistila lymf. systém i cévy.
lůca
31.03.2013 18:44:43

Já taky poslední dobou dost slyším o probiotikách,ale sama jsem ještě žádné nezkusila.Jen vím,že je toho na výběr hodně.Ty probiotika ti zabraly až po tom půl roku nebo dřív?A jak to vychází cenově??
Cinderella.la
31.03.2013 17:24:40

Ahojky. Tak to vás teda lituji. To znám ten pocit, když do Vás rvou antibiotika bůh ví jak dlouho. Člověk ani netuší, že z jedné věci mu to pomůže, ale dalších x mu tím zhorší. Doktorka mi říkala, že organismus se z jednoho balení antibiotik vzpamatovává půl roku. Takže už tohle něco vypovídá. Jinak abych nezamluvila ten Váš problém, tak já beru na imunitu probiotika, to je podle mě nejlepší, mám známou v lékárně a vždycky mi dobře poradí, teď konkrétně beru biopron 9 premium. Já to třeba vůbec dřív neznala, v reklamách jsou podle mě vždycky ty stejné značky a člověk ani neví, co existuje dalšího..Musím ale říct, že zatím jsem velmi spokojená s tím, beru to zhruba půl roku a cítím sama na sobě, že už nejsem nachlazená tak často, jak to bývalo dřív.. :)
Edina

Posílení imunity

Celkem záznamů: 216
|< 7891011 >> >|

Zdravě.cz na Facebooku