Posílení imunity

Autor Příspěvěk
Lucie
12.12.2015 16:55:34

Pravidelne beru sobe i detem vitaminy které mi nabízí zdravotní pojistovna - mám ministerstva vnitra. Imunitu máme dobrou.
Martina
18.11.2015 14:35:38

Já na posílení imunityberu totohttp://shop.ajurvedaguru.cz/bylinne-kapsle/imu-help-60-kapsli-/, jsou to jen čistébylinky, žádná chemie...ideální (ale né nezbytněnutné) je to zkombinovattřeba s tímto čajemhttp://shop.ajurvedaguru.cz/bylinne-caje-kavy/tulsi-zazvor-25-sacku-/ - též výborný!:-)
Kamilka
09.11.2015 15:25:46

Ja jsem si na posileni imunity objednala z profidoplnku stravy Reishi :)
Martina
03.11.2015 14:06:26

Re: Re: Re: Re: Co na bolest v krku?

28.10.2015 21:10:20
Simona napsal:

Re: Re: Re: Co na bolest v krku?

Jasně, nemáš zač. :) Jávčera kupovala do zásoby nazimu pastylky s pomerančem amedem a ještě jsem vzala navyzkoušenou tady ten roztok:D porstě jsem řekla, žekdyž už, tak pak zkusíme itohlehttp://www.bolimevkrku.cz/cz/tantum-verde-roztok/ ale tenspíš bude pro mě, než proděti :)
Takové tabletky se doma vždycky hodí, máme je doma vždy v zásobě, když někoho začne bolet v krku, nemusíme do lékárny....hlavně přes podzim a zimu.
Simona
28.10.2015 21:10:20

Re: Re: Re: Co na bolest v krku?

27.10.2015 18:05:31
Sabina napsal:

Re: Re: Co na bolest v krku?

Tak už jsem pro ně byla, děkuji za radu. :) Vzala jsem příchuť lemon.
Jasně, nemáš zač. :) Jávčera kupovala do zásoby nazimu pastylky s pomerančem amedem a ještě jsem vzala navyzkoušenou tady ten roztok:D porstě jsem řekla, žekdyž už, tak pak zkusíme itohlehttp://www.bolimevkrku.cz/cz/tantum-verde-roztok/ ale tenspíš bude pro mě, než proděti :)
Sabina
27.10.2015 18:05:31

Re: Re: Co na bolest v krku?

22.10.2015 14:46:32
Simona napsal:

Re: Co na bolest v krku?

Domů už několikátým rokem kupuji Tantum Verde. Jednou koupím sprej a jednou zase pastylky v různých příchutích. Hlavně ty příchuti jsou fajn. Jinak mi to také doporučila i lékárnice. :))
Tak už jsem pro ně byla, děkuji za radu. :) Vzala jsem příchuť lemon.
pavluska
25.10.2015 11:22:16

Re: Re: Re:

22.10.2015 16:28:00
bernadett napsal:

Re: Re:

kde ho prosímtě seženu? V lékárně jsem ho neviděla a paní o ničem takovém nic nevěděla ….
Objednávala jsem ho z www.as10-life.cz koupě je sice finančně náročnější, ale účinnost je věděcky podložená, takže se mi to opravdu oplatilo koupit, zatím mi zdraví slouží dobře :P
bernadett
22.10.2015 16:28:00

19.10.2015 13:51:17
pavluska napsal:

Re:

Před měsícem jsem si objednávala přípravek AS10 Life, který mi pomohl se dostat z boreliózy, kterou jsem douhodobě léčila a působí to i na imunitu ;)
kde ho prosímtě seženu? V lékárně jsem ho neviděla a paní o ničem takovém nic nevěděla ….
Simona
22.10.2015 14:46:32

Re: Co na bolest v krku?

17.10.2015 23:14:33
Sabina napsal:

Co na bolest v krku?

Ahoj, na posílení imunty už mám osvědčené věci jako je zázvorový čaj s citrónem a tak. Nemáte někde zkušenosti co pomáhá na bolest v krku a na kašel? Klidně i něco z lékárny, co nebude na předpis.
Domů už několikátým rokem kupuji Tantum Verde. Jednou koupím sprej a jednou zase pastylky v různých příchutích. Hlavně ty příchuti jsou fajn. Jinak mi to také doporučila i lékárnice. :))
pavluska
19.10.2015 13:51:17

Re:

14.10.2015 14:40:36
bernadett napsal:
Zase přichází to šílené chřipkové období a já zase čekám, že to skončí minimálně 3x jako chřipka či angína… Céčko beru pravidelně, čaje piji ráda, hlavně zázvorový, zkoušela jsi i homeopatika na imunitu, ale ta se mi moc neosvědčila, nevíte o nějakm doplňku, který by mi mohl pomoci?
Před měsícem jsem si objednávala přípravek AS10 Life, který mi pomohl se dostat z boreliózy, kterou jsem douhodobě léčila a působí to i na imunitu ;)
Sabina
17.10.2015 23:14:33

Co na bolest v krku?

Ahoj, na posílení imunty už mám osvědčené věci jako je zázvorový čaj s citrónem a tak. Nemáte někde zkušenosti co pomáhá na bolest v krku a na kašel? Klidně i něco z lékárny, co nebude na předpis.
bernadett
14.10.2015 14:40:36

Zase přichází to šílené chřipkové období a já zase čekám, že to skončí minimálně 3x jako chřipka či angína… Céčko beru pravidelně, čaje piji ráda, hlavně zázvorový, zkoušela jsi i homeopatika na imunitu, ale ta se mi moc neosvědčila, nevíte o nějakm doplňku, který by mi mohl pomoci?
Toňa
22.06.2015 17:15:16

Re: Posílení imunity

20.04.2015 19:51:07
Marcela22 napsal:

Posílení imunity

My používáme na posílení imunity většinou zeleninu a ovoce, samozřejmě sport k tomu nesmí chybět. Přes zimu a přechodná období jsem si zvykla kupovat různé doplňky výživy, ať už na trávení nebo na dobití vitamínů. Také velmi dobře znám výrobky od Lýsi :) Jsem s nimi velmi spokojená :) Jsou na stejné úrovni jako tabletky, které nám děda vozil z Německa a také byly z Islandu, kde mají nejčistší vody na světě. Hledala jsem něco podobného už dlouho a Marťánci zdaleka nepřipomínaly ty výrobky od dědy, takže jsem surfovala a našla pár typů a tedy nejlépe z nich mi přijdou od Lýsi, ale to je jen můj skromný názor;)
Znáte čistě přírodní produkt IMUNITY s obsahem 98% betaglukanů
CO JE BETA GLUKAN?
Beta glukany jsou imunomodulátory. Tedy látky, které posilují imunitní systém. Stimulují makrofágy, což jsou buňky, které požírají všechny patogeny (cizorodé látky jako jsou třeba bakterie a viry). Rozpoznávají a ničí zmutované buňky (např. rakovinné). Kromě toho beta glukany stimulují tvorbu bílých krvinek (lymfocytů), které se navážou na patogenní buňky a vytvořením chemické reakce je zničí. Jedná se o přírodní antibiotikum.
Pomalejší, ale trvalejší a blahodárnější vliv na naše zdraví mají bezesporu „léky“ z přírodních zdrojů, jakým je i produkt Immunity. Stane se vaším silným spojencem při boji s jakoukoliv nemocí. Sirup Immunity obsahuje 98% glukanu, čímž je na trhu bezkonkurenční a v tekuté formě dokonale účinný.
I když se cítíte zdravě, doporučuje se užívání beta glukanu jako prevencek posílení imunitního systému. Mnoho lidí užívá beta glukan v období chřipkových a virových epidemií. Je určený také pro ty, kteří mají dědičné dispozice k cukrovce, srdečně cévním a onkologickým onemocněním.
Marcela22
20.04.2015 19:51:07

Posílení imunity

My používáme na posílení imunity většinou zeleninu a ovoce, samozřejmě sport k tomu nesmí chybět. Přes zimu a přechodná období jsem si zvykla kupovat různé doplňky výživy, ať už na trávení nebo na dobití vitamínů. Také velmi dobře znám výrobky od Lýsi :) Jsem s nimi velmi spokojená :) Jsou na stejné úrovni jako tabletky, které nám děda vozil z Německa a také byly z Islandu, kde mají nejčistší vody na světě. Hledala jsem něco podobného už dlouho a Marťánci zdaleka nepřipomínaly ty výrobky od dědy, takže jsem surfovala a našla pár typů a tedy nejlépe z nich mi přijdou od Lýsi, ale to je jen můj skromný názor;)
Pavlína
01.04.2015 09:12:16

Já tohle řeším doplňky, co má pravdidelně naše pojišťovna, když je ta možnost, využívám jí
Veronika25
05.03.2015 19:57:06

Re: Trojkombinace

16.02.2015 20:17:00
Marika napsal:

Trojkombinace

Oslabená imunita je v tomto období téměř běžný jev. Je však potřeba zatnout zuby a snažit se dělat maximum pro zdraví. Osobně používám trojkombinaci vitamín C + Mg + rybí olej od Lýsi. Snažím se cca 3x týdně cvičit. A když vím, že mi cvičení nevyjde, tak alespoň jdu z práce pěšky. Už teď to bude lepší, protože možná se i oteplí a nejvíce se těším na jaro, protože to můžu jít celou trasu z práce pěšky a vím, že mě nezasneží nebo neprofoukne :)
Zajímavé :) tak nad tím jsem nikdy neuvažovala takto, takto pak já mám asi 4 kombinaci :D Já mám tedy Mg, C, také ráda kupuji od Lýsi produkty (pomáhají mi vyrovnat se s mým akné obdobím, ale i lámavostí nehtů) a teď jsem si koupila i hlívu ústřičnou. Měli ji v akci a tak si ji nyní pěstuji :D je to fajn mít svůj vlastní zdroj na posílení imunity :D fuu, už jsem si déle říkala, že bych měla začít cvičit a upřímně závidím, že máš na to čas :) Já si ho totiž neumím najít, ale nevím jestli to je mou leností, nebo tím, že po práci nevím kam první jít, resp. dělat.
Nina
02.03.2015 21:54:36

Docela dobré zkušenosti mám se Senzycolem. Od té doby co ho užívám, tak je moje imunita mnohem silnější. Původně jsem ho sice začala užívat na klouby, ale nemocná jsem od té doby nebyla. :)
Káča
27.02.2015 21:32:19

02.10.2014 14:28:02
Lenka napsal:

Re:

Slyšela jsem o nějaké novince v rámci podpory imunity - Žampionu brazilském. Mě totiž Hlíva moc nesedí. Měli jste ho už někdo?
Jakou hlívu jsi zkoušela? Mně moc vyhovuje hlíva spojená s vitamínem C. Vyzkoušela jsem toho už dost, ale nejvíc mi pomáhá Glucamedic. Má to větší účinek než hlíva samostná. Je to jenom příroda a žádná chemie. Dočetla jsem se o něm na www.zdravizdravymrozumem.cz Mají tam toho spoustu i o vitamínech. Doporučuju
Marika
16.02.2015 20:17:00

Trojkombinace

Oslabená imunita je v tomto období téměř běžný jev. Je však potřeba zatnout zuby a snažit se dělat maximum pro zdraví. Osobně používám trojkombinaci vitamín C + Mg + rybí olej od Lýsi. Snažím se cca 3x týdně cvičit. A když vím, že mi cvičení nevyjde, tak alespoň jdu z práce pěšky. Už teď to bude lepší, protože možná se i oteplí a nejvíce se těším na jaro, protože to můžu jít celou trasu z práce pěšky a vím, že mě nezasneží nebo neprofoukne :)
Věrka
05.12.2014 13:45:11

Taky jsem to tak nějak měla, ale od doby co užívám bylinné herbalmed pastilky, tak se mě to o dost zlepšilo a jsem moc ráda.
Celkem záznamů: 179

Přidat příspěvek k tématu Posílení imunity

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku