revma

Autor Příspěvěk
Marie
30.09.2015 13:09:05

Mě doktorka doporučila Almiral gel. S občasnými obměnami ho používám pořád. Bolest je snesitelnější, někdy to přestane i úplně :)
Agáta
29.09.2015 12:44:17

Tak jsem objednaná na příští týden :( doufám, že to nebude tak vážné. Bohužel mě klouby ale stále bolí, Ráno je to šílené. Nemáte náhodou nějaký typ, jak na tu bolest? Jestli to něčím okládat nebo brát nějaké prášky? Jak to děláte vy?
Martina
25.09.2015 09:47:50

Agato, revma neni jako ryma, ze prijde a odejde... Je to na cely zivot a pokud mate podezreni, rozhodne nevahejte a vyhledejte odbornika. Cim drive zacnete rehabilitovat, tim lepe se vam nemoc bude snaset!
Marie
24.09.2015 14:41:53

Urcite muzete za praktickym lekarem. Napise Vam doporuceni. Alespon se vam na to mrkne a treba zjisií, ze to neni tak vazne. Drzim palce :)
Agáta
23.09.2015 13:37:18

Re:

22.09.2015 10:37:18
Marie napsal:
Podle meho nazoru by to revmatismus mohl byt. Me to takhle zacalo. Citila jsem se jako pri chripce. Zacaly me bolet klouby u rukou. Nakonec mi zacaly i tuhnout a to se nedalo vydrzet. Tak jsem sla za lekarem. Dodnes lituji toho, ze jsem nesla hned na zacatku, kdyz me to zacalo bolet. Rozhodne vam doporucuji za lekarem zajit.
A myslíte, mám jít za obvoďákem? Já moc nevím, naše doktorka je taková zvláštní. Vše jí přijde jako simulování. Vždy se tam bojím jít. Jdu tam až když už to je jó vážný.
Marie
22.09.2015 10:37:18

Podle meho nazoru by to revmatismus mohl byt. Me to takhle zacalo. Citila jsem se jako pri chripce. Zacaly me bolet klouby u rukou. Nakonec mi zacaly i tuhnout a to se nedalo vydrzet. Tak jsem sla za lekarem. Dodnes lituji toho, ze jsem nesla hned na zacatku, kdyz me to zacalo bolet. Rozhodne vam doporucuji za lekarem zajit.
Agáta
21.09.2015 16:05:53

Dobrý den, vidím, že s revmatismem máte zkušenosti, proto se Vás zeptám na názor. Poslední dva možná tři týdny se probouzím s bolestí kloubu ukazováčku a prostředníčku na pravé ruce. Dobrou hodinu po probuzení se bolesti nemohu zbavit. Těžce se mi ruka rozhýbává a nejsem schopná ani pořádně vzít hrníček s čajem. Myslíte, že jde o revmatismus? Nemohlo by to být i něco jiného? Děsí mě, že už to trvá takovou dobu...
p.samesova
07.05.2015 07:56:02

revma

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat, zda může mít vliv na výsledky krevních testů /na CRP, sedim, RF atd. / léčba anginy ATB : Ospen 1500 + Duomox 1000?
Byla jsem 3/4 roku lecena na revmatologii / 4 mesice Metypred , 7mesicu Artrilom + léky proti bolesti Doreta /
Bolesti mám stále,ale po ATB,ktere jsem doužívala týden před odběry jsou až na zvýšenou sedimentaci relativně v pořádku a jsem již lékařem prokázána jako zdravá!
S čímž bych si dovolila vzhledem ke svým bolestem nesouhlasit.
Celkem záznamů: 48
|< 123 >> >|

Přidat příspěvek k tématu revma

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku