Rýma u kojenců? - Nemoci a léčba

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Mamka2
    04.08.2015 08:17
    Mamka2
    Rýma u kojenců?

    Holky jak pečujete o nosánek u malinkých miminek?Popř.co máte vyzkoušené u takových prcků na rýmu,jak jim ulevit?

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      17.09.2015 10:34
      Anonymní příspěvek
      Re: Rýma u kojenců?

      Můžu Quixx baby taky doporučit...dr.mi ani nic jiného nenabízela,jsem spokojená....jedná se o mořskou vodu a tím ,myslím ,není co zkazit...nedá se vypěstovat návyk a ani žádné vedleší účinky....

      • Anonymní příspěvek
        27.11.2015 06:30
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Rýma u kojenců?

        Přesně se mi na kapičkách líbí,že jsou nenávykové...co si víc pro děti přát...kapu do nosánku a vím,že navíc kapky pečují o sliznici...

      • Anonymní příspěvek
        14.10.2015 11:18
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Rýma u kojenců?

        Quixx baby taky používáme,malému je 6 měsíců...mám doma v lékárničce a při rýmě je to první volba...

      • Anonymní příspěvek
        30.09.2015 09:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Rýma u kojenců?

        Čím míň chemie, tím líp...takže já jsem taky pro mořskoun vodu. A Quixx baby nám také vyhovuje...malej se spreje hrozně leká, takže u nás jedině kapičky.

  • Anonymní příspěvek
    23.02.2017 17:01
    Anonymní příspěvek

    Ano...dneska jsem mémusynovi dala Brumare, alenejsem si jistá, jestli je iproděti..kdyžtak:https://www.zbozi.cz/vyrobek/brumare-1mg-ml-nosni-sprej-nas-spr-sol-1x10ml-10mg/

  • Anonymní příspěvek
    21.02.2017 11:52
    Anonymní příspěvek

    Není to otázka přímo na kojence, ale mojí aničce je 5 let a potřebovala bych něco účinného na rýmu, co bych mohla použít, třeba nějaký sprej určený přímo pro děti

  • Anonymní příspěvek
    11.07.2016 17:07
    Anonymní příspěvek
    Olejíčky

    Dobrý den, naše malá vtomto období také rýmoutrpěla, vyvarovala bych se zvlastní zkuššenosti léčbypomocí slané vody a obecněsprejů, které jsou vhodnépro dospělé ale šetrnoudětskou pokožku mohouspíše podráždit. Zkustenějaké výrobky pro děti,například tyto oleje:http://www.originalatok.cz/kosmetika-dle-pouziti/nosni-oleje/ dle mé zkušenosti jsoucitlivou sliznicí dětísnášeny dobře (alespon umojí malé) a mají dobrýúčinek.

    • Anonymní příspěvek
      10.11.2016 16:12
      Anonymní příspěvek
      Re: Olejíčky

      Dobrý den, taky jsem měla problém u mé holčičky, tak jsem dostala tip na mořskou vodu na vyplachování nosánků, koukni na humercz.
      Natalie

      • Anonymní příspěvek
        15.11.2016 18:38
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Olejíčky

        Natalie děkuji ti za zmínku, koupila jsem tam tu mořskou vodu a můj chlapeček zase krásně dýchá :-)

  • Anonymní příspěvek
    24.06.2016 19:13
    Anonymní příspěvek

    Ja jsem se taky plno veci dozvedela i z facebookove stranky feminelly. mrknete

  • Anonymní příspěvek
    27.01.2016 17:48
    Anonymní příspěvek

    Nám se imunita zlepšila,když jsem během kojenízačala brát deplněkfeminella hereditum. Předtímjsem nemohla tak dobře kojita často, ale potom se všezlepšilo.http://www.feminella-hereditum.cz/

    • Anonymní příspěvek
      18.03.2016 17:47
      Anonymní příspěvek
      Re:

      já feminellu brala kvůli bolesti bradavkám a aby se prckovi zlepšila mikroflóra ve střevech... a oboje se zlepšilo... :-)

      • Anonymní příspěvek
        19.03.2016 21:26
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        A s tou mikroflorou je to zaručené nebo jste to jen zpozorovala jako něco navíc? Trápí nás totiž špatné zažívání a mám pocit, že by to mohlo být mlékem.

    • Anonymní příspěvek
      29.01.2016 13:19
      Anonymní příspěvek
      Re:

      také s ním mám jen dobré zkušenosti, vyřešil nám problémy po porodu. =)

      • Anonymní příspěvek
        22.02.2016 17:11
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        taky mám jen dbré zkušensti, sice jsem feminellu brala jen měsíc ze začátku, pak nebylo ani zapotřebí...

  • Anonymní příspěvek
    09.01.2016 16:06
    Anonymní příspěvek

    Zdravím, nevěděla jsem, kam tento dotaz zařadit, tak píšu sem. Potřebovala bych poradit s nákupem teploměru. Chtěla ybch koupit digitální teploměr pro děti. Aby měření teploty bylo jednodušší. Máte zkušenost s nějakým dobrým?

    • Anonymní příspěvek
      09.01.2016 22:23
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj Angeliko, my jsme domů pro děti pořizovali teploměr truelifecare. Od té doby není měření teploty žádné drama, když je výsledek do 1 sekundy. :D

      • Anonymní příspěvek
        10.01.2016 14:31
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        A co to je za teploměr prosím? :)

  • Anonymní příspěvek
    19.08.2015 21:16
    Anonymní příspěvek

    Teď jak byly ty vedra, tak jsme také koupili Quixx baby a kapali preventivně...přeci jen v autě klimoška, venku sucho...a super! Kapičky nos vyčistily i zvlhčily...spokojenost.

  • Anonymní příspěvek
    14.08.2015 09:00
    Anonymní příspěvek
    Quixx Baby

    Péče o nosánek u novorozence? Tak určitě Quixx Baby,kápnout dvě kapičky do nosánku denně a je hotovo...navíc působí i preventivně před rýmou...Já na něj nedám dopustit,je to náš velký pomocník i v těhle vedrech....kapu i na zvlhčení sliznice....

  • Anonymní příspěvek
    04.08.2015 08:26
    Anonymní příspěvek

    Minulý týden jsem si na rýmu donesla od doktorky kapičky Quixx Baby...malinké je 6 týdnů a bohužel jsme si to přinesly asi z obchodu :o( Jsou to kapičky vhodné už od narození a dokonce mi v lékárně říkali,že můžu používat denně i jako prevenci před rýmou,že čistí nosánek a pečují o sliznici...