samoplatce magnetická rezonance

Autor Příspěvěk
Martina
10.12.2012 17:04:58

Re: samoplatce magnetická rezonance

27.08.2011 19:10:18
napsal:

Prosím o radu jak se dostat na magn rezonanci i jako samoplátce, jsem nemocna od listopadu 2010, léčím se na diagnózu -Pokročilé degener. změny LS páteře, artróza faset.kloubů L3/4/5 zužující pateř.kanál laterolaterálně zejména zprava,zúžení fr.foramin L3/4/5.cirk.protruze L2-S1.I třeba jako samoplatce.Ve věci odporučení jsem se obrátila na odbor.lékaře u kterého se "léčím" ale bohužel jsem dostala zamítavou odpověď a to i tehdy když jsem si to chtěla zaplatit sama i když mám žádné pojištění.Proč chci diagnózu magn.rezonance?Mám nesnesitelné bolesti a možná bych správnou diagnózou našla řešení,děkuji za radu.
Na rezonanci jako samoplátce je možné se dostat. Zajděte za obvodním lékařem ať Vám vypíše žádanku na MR Ls páteře (bez žádanky to nelze) a ať Vám tam napíše, že jste samoplátce, tak mu to nepujde na jeho náklady. Můžete se objednat se žádankou v ruce v Praze Poliklinika Budějovická tel. 261006700. Takto jsem se také nechala vyšetřit. Jsou tam velmi příjemní a ochotní. počítejte, ale s větší finanční zátěží asi 12000Kč. Kratochvilova.
marta1959
27.08.2011 19:10:18

Prosím o radu jak se dostat na magn rezonanci i jako samoplátce, jsem nemocna od listopadu 2010, léčím se na diagnózu -Pokročilé degener. změny LS páteře, artróza faset.kloubů L3/4/5 zužující pateř.kanál laterolaterálně zejména zprava,zúžení fr.foramin L3/4/5.cirk.protruze L2-S1.I třeba jako samoplatce.Ve věci odporučení jsem se obrátila na odbor.lékaře u kterého se "léčím" ale bohužel jsem dostala zamítavou odpověď a to i tehdy když jsem si to chtěla zaplatit sama i když mám žádné pojištění.Proč chci diagnózu magn.rezonance?Mám nesnesitelné bolesti a možná bych správnou diagnózou našla řešení,děkuji za radu.

Přidat příspěvek k tématu samoplatce magnetická rezonance

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku