Slabé a poškozené vlasy při kojení

Autor Příspěvěk
Pavlína
22.06.2016 10:16:47

Re: Re:

16.06.2016 20:16:18
Móňa napsal:

Re:

jaké presne jsi zkousela, nasla jsem jich od této znacky více....?
mají ho trebahttps://www.czlekarna.cz/8594054232729-cannaderm-capillus-serum-na-vlasy-s-kofeinem-8x5mlje to 8 ampulek v balení, mepomohly..ale já tu značkucelkove mám ráda i na ekzem
Móňa
16.06.2016 20:16:18

Re:

10.06.2016 13:44:55
Pavlína napsal:
Zkousela jsem cannaderm serum na vlasy v ampulkách a zabraly. zkus to
jaké presne jsi zkousela, nasla jsem jich od této znacky více....?
Pavlína
10.06.2016 13:44:55

Zkousela jsem cannaderm serum na vlasy v ampulkách a zabraly. zkus to
sarka79
17.09.2015 10:07:45

Hormony

Zdravím, i já jsem si prošla nadměrným padáním vlasů po porodu. Moje doktorka mi řekla, že se s tím nic moc dělat nedá, protože jde o přirozenou hormonální změnu. Mám dlouhé vlasy a nechtěla jsem je stříhat. Zkusila jsem vitamíny, ale ty zabírají až po několika měsících. Pak mi jedna maminka poradila vlasy v spreji Hairfor2 (doporučuji www.hairfor2.cz). Proto se chci i s vámi podělit o svojí zkušenost. Jsou to jakési vlákna, která se přichytí o stávající vlasy a přilnou k nim. Vlasy vypadají opět hustější, bez prosvitání pokožky. Je to podle mně ideální řešení do doby, kdy se hormony opět ustálí :-)
crazypan
24.03.2014 12:48:32

Re: Re: Re: Slabé a poškozené vlasy při kojení

23.03.2014 22:50:39
Petruss napsal:

Re: Re: Slabé a poškozené vlasy při kojení

Dotazů je moc, ale zkus sepodívat sem:www.vixensshop.cz/shop/nanogen-nanovlakna-jak-zahustit-vlasy/6904. Je ta vše popsáno...Já jsem jednou vláknazkoušela, výsledek byl dostpoznat, určitě je tomožnost, jak si vlasyvylepšit a cítít se lépe,když vlasů není moc...
Díky, no, vypadá to zajímavě, snad by to mohlo být řešení... Zkusím se ještě poptat ve svém okolí, ale asi bych to vyzkoušela, když to bude fungovat, ráda si to budu kupovat... :)
Petruss
23.03.2014 22:50:39

Re: Re: Slabé a poškozené vlasy při kojení

22.03.2014 11:49:23
crazypan napsal:

Re: Slabé a poškozené vlasy při kojení

Řeším to stejné :(. Zkoušela jsem kdeco, vitamíny, zkrácení vlasů, různé vodičky a nic. Slyšela jsem, že existují nějaká nanovlákna, zkoušel to někdo? Jak to vůbec funguje? A neškodí to? Kde se to vůbec dá sehnat?
Trochu moc dotazů, co? :)
Dotazů je moc, ale zkus sepodívat sem:www.vixensshop.cz/shop/nanogen-nanovlakna-jak-zahustit-vlasy/6904. Je ta vše popsáno...Já jsem jednou vláknazkoušela, výsledek byl dostpoznat, určitě je tomožnost, jak si vlasyvylepšit a cítít se lépe,když vlasů není moc...
crazypan
22.03.2014 11:49:23

Re: Slabé a poškozené vlasy při kojení

12.11.2013 15:18:20
napsal:

Ahoj, dočetla jsem se že zde spousta žen řeší vypadávání vlasů po porodu a v době kojení, ale nešlo mi k nim již vložit žádný příspěvek, tak píši zde - po porodu dochází k dost velkým hormonálním výkyvům…taky jsem se o toto téma začala po porodu zajímat, protože mi vlasy vypadávaly o dost více než dříve. Navíc už kojím druhým rokem…takže to je pro organismus taky dost velký záběr! Já jsem začala asi před třemi měsíci užívat Reneval. Po měsíci se vypadávání vrátilo téměř do normálu. Navíc mám pocit že mi vlasy o dost porostly a jsou lesklejší…a kojím dál 
Řeším to stejné :(. Zkoušela jsem kdeco, vitamíny, zkrácení vlasů, různé vodičky a nic. Slyšela jsem, že existují nějaká nanovlákna, zkoušel to někdo? Jak to vůbec funguje? A neškodí to? Kde se to vůbec dá sehnat?
Trochu moc dotazů, co? :)
sobilka
04.12.2013 23:26:12

Olejík proti padání vlasů

Mě pomohl bylinný olejík OK Gama+ podle čínské medicíny. Užívala jsem vnitřně a vlasy nejen, že přestaly padat, ale hodně se zlepšila kvalita a dokonce vyrostly (roky jsem měla stejnou délku). www.zdravicko-harmonie.cz
adamkaca
12.11.2013 15:18:20

Ahoj, dočetla jsem se že zde spousta žen řeší vypadávání vlasů po porodu a v době kojení, ale nešlo mi k nim již vložit žádný příspěvek, tak píši zde - po porodu dochází k dost velkým hormonálním výkyvům…taky jsem se o toto téma začala po porodu zajímat, protože mi vlasy vypadávaly o dost více než dříve. Navíc už kojím druhým rokem…takže to je pro organismus taky dost velký záběr! Já jsem začala asi před třemi měsíci užívat Reneval. Po měsíci se vypadávání vrátilo téměř do normálu. Navíc mám pocit že mi vlasy o dost porostly a jsou lesklejší…a kojím dál 

Přidat příspěvek k tématu Slabé a poškozené vlasy při kojení

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku