křečové žíly

Autor Příspěvěk
Jirka
19.11.2012 13:27:21

Re: Re: Křečové žíly

17.11.2012 14:29:25
Petra napsal:

Re: Křečové žíly

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat,jak dlouhá je po operaci pracovní neschopnost?
Předem děkuji za odpověď
Záleží na jakou operaci jdete, zda jdete na klasickou nebo nějakou miniinvazivn í/laser apod./ A taky záleží, co děláte za zaměstnání, jak náročné je. Já byla na klasické a byla jsem doma asi 1 měsíc. U těch laserů je to myslím méně.
Petra
17.11.2012 14:29:25

16.11.2012 18:38:12
Jirka napsal:

Křečové žíly

Já byla taky na operaci s křečáky, klasickou metodou, uspaná celkovou narkozou a dnes mohu říct, že to že jsem šla na operaci, bylo jedno z mých nejleších rozhodnutí v životě.Ani jsem neměla tak dlouho čekat. \nemáte se čeho bát. Byla jsem v Brně a šla 2. den po operaci domů.
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat,jak dlouhá je po operaci pracovní neschopnost?
Předem děkuji za odpověď
Jirka
16.11.2012 18:38:12

Křečové žíly

Já byla taky na operaci s křečáky, klasickou metodou, uspaná celkovou narkozou a dnes mohu říct, že to že jsem šla na operaci, bylo jedno z mých nejleších rozhodnutí v životě.Ani jsem neměla tak dlouho čekat. \nemáte se čeho bát. Byla jsem v Brně a šla 2. den po operaci domů.
Jana
15.11.2012 20:36:30

křečové žíly

Měla jsem také dlouholeté problémy s křeč.žílama.Noha samá boule no prostě hrůza a až teď jsem se rozhodla na operaci, která mi byla v pondělí provedena a musím říct,že ten strach,který jsem před tím měla nestál vůbec za to.Pravda noha trochu modrá ale vůbec to nebolí a ani nebolelo po těsně po operaci.Všem kdo mají tento problém vzkazuji nebojte se ten strach za to nestojí.
yvka
12.11.2012 16:27:57

Re: Re: Re: křečové žíly

25.07.2011 18:16:35
Hanka napsal:

Re: Re: křečové žíly

Dobrý den, mám už dlouho problémy s křečovými žilami. Podstoupila jsem nošení punčoch, brala jsem detralex, kupovala v lékarnách různé masti a tabletky, ale necítím žádnou ulevu. Na operaci moc nechci, stravuji se zdravě, jím hodně zeleniny a ovoce, ale moji rodiče mají oba dva taky tyto problémy. Váš příspěvek mě zaujal, a ráda bych ještě něco vyzkoušela. Moc děkuj, a jsem s pozdravem
Já byla na operaci.Nemáte se čeho bát.Druhý den jsem šla domů.Delší dobu zůstanou modřiny,alee ty potom zmizí.A mám nožky jako miminko :-))).Přesně jak píšete zkoušela jsem vše - byly to vyhozené peníze.
Míša
29.05.2012 06:32:18

06.01.2011 16:16:55
Markéta napsal:

Křečové žíly

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak se odborně říká křečovým žílám?
Odborně se jim říká Varixy.
Hanka
25.07.2011 18:16:35

Re: Re: křečové žíly

26.12.2010 21:45:13
mar.opatrna napsal:

Re: křečové žíly

Na křečové žíly i červené žilky na nohou mám výborný produkt, pokud by vás zajímal, napište mi.
Email: mar.opatrna@email.cz
Dobrý den, mám už dlouho problémy s křečovými žilami. Podstoupila jsem nošení punčoch, brala jsem detralex, kupovala v lékarnách různé masti a tabletky, ale necítím žádnou ulevu. Na operaci moc nechci, stravuji se zdravě, jím hodně zeleniny a ovoce, ale moji rodiče mají oba dva taky tyto problémy. Váš příspěvek mě zaujal, a ráda bych ještě něco vyzkoušela. Moc děkuj, a jsem s pozdravem
Lenka
07.01.2011 21:17:50

Re: Re: Křečové žíly

06.01.2011 17:29:28
novina napsal:

Říká se jim varixy. Ty povrchové primární jsou sice vidět, ale horší jsou ty vnitřní sekundární, co vidět nejsou, ty bolí víc. Pokud jsou žilky (metličky) vidět kolem kotníků, tak jdou i odstranit, tomu se říká sklerotizace, u mě to není už ani na operaci..beru Detralex 2x denně. Je fakt, že to co neudělám dopoledne, odpoledne "už nemůžu" jak mě bolí nohy..pokud jsem hodně unavená, večer cítím, jak tep na nohou "pracuje" - nemohla bych absolutně stát 8 hod. na nohou, už by mě vezli...
Vím o skvělých produktech, které jsou čistě bylinné.Nemají žádné kontraindikace s léky a mohou se i v těhu. Já je brala taky. Mají velice dobré účinky.Chceš-li je poznat blíže ozvi se na skype : lenkakolacna82. Nebo mailem jjaayy@seznam.cz
novina
06.01.2011 17:29:28

Markéta napsal:

Křečové žíly

Říká se jim varixy. Ty povrchové primární jsou sice vidět, ale horší jsou ty vnitřní sekundární, co vidět nejsou, ty bolí víc. Pokud jsou žilky (metličky) vidět kolem kotníků, tak jdou i odstranit, tomu se říká sklerotizace, u mě to není už ani na operaci..beru Detralex 2x denně. Je fakt, že to co neudělám dopoledne, odpoledne "už nemůžu" jak mě bolí nohy..pokud jsem hodně unavená, večer cítím, jak tep na nohou "pracuje" - nemohla bych absolutně stát 8 hod. na nohou, už by mě vezli...
Markéta

Křečové žíly

kulimirka
26.12.2010 23:39:09

04.11.2010 10:46:07
Markétka napsal:

křečové žíly

Občas mám těžké nohy a někdy tak nějak cítím žíly na nohou. Křečáky ale zatím nemám. Moje maminka ano. Jsem teď těhotná, slyšela jsem, že to je pro křečáky zvýšené riziko, máte s tím někdo zkušenost?
detralex je dobrý ale na předpis
mar.opatrna
26.12.2010 21:45:13

Markétka napsal:

křečové žíly

Občas mám těžké nohy a někdy tak nějak cítím žíly na nohou. Křečáky ale zatím nemám. Moje maminka ano. Jsem teď těhotná, slyšela jsem, že to je pro křečáky zvýšené riziko, máte s tím někdo zkušenost?
Na křečové žíly i červené žilky na nohou mám výborný produkt, pokud by vás zajímal, napište mi.
Email: mar.opatrna@email.cz
jkrej
25.12.2010 11:57:48

Křečové žíly

Pokud máte obavy v těhotenství z křečových žil, když to máte v rodině, řekněte to svému gynekologovi, mohla byste nosit stahovací punčochy. Poradí Vám co s tím.
Zuzanka2411
25.12.2010 11:46:38

Markétka napsal:

křečové žíly

Já mám taky skušenost,taky se objevili v tehotenství,byla jsem pak na operaci a krečaky se mi vratili,ale tomu si myslím pridalo i moje zamestnaní,mam totiž praci kde stojim celych 8 hod.
novina
25.12.2010 10:29:34

Křečové žíly

Nejlepší bude si nohy stahovat obinadlem alespoň při větší zátěži - dlouhé stání - např., motáme od špičky palce nahoru alespoň pod koleno, moc neutahovat, pokud ucítíte úlevu, pravděpodobně vás žíly budou trápit dál... mám totéž a v horším stavu.
kianid1357
25.12.2010 00:24:32

Taky mám z toho strach
Midi
04.11.2010 14:57:06

nechcem ta strasit, ale me se krcove zily rozjely v tehotenstve naozaj vela :-(
Markétka

křečové žíly

Celkem záznamů: 39
|< 12 >> >|

Přidat příspěvek k tématu křečové žíly

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku