trombocytopenie

Autor Příspěvěk
Jari
27.06.2016 11:59:16

trombocytopenie

03.03.2015 13:09:15
Lucynda napsal:

Re: trombocytopenie

Ahoj, také mám trombocytopenii, kortikoidy ani jiné léky moc nezabírali. Posledním řešením bylo odebrání sleziny, to já ale odmítám, co vím, tak spoustě lidem se ta nemoc dříve nebo později zase vrátí. Pomohla jsem si sama s pomocí přírodních prostředků a vypadá to, že už budu mít pokoj. Teď už vím, přesně, co a jak funguje a nemusím brát ty hrozné léky. Vedlejší účinky byly strašné. Pokud máte někdo zájem o více info napište mi na mail lucynda1@centrum.cz
Vhodné produkty:
Vnitřní použití – Gonseen Dr.Nona 1 sáček na sklenici vody (pít 1 sklenici denně), Lovseen dr.Nona (2 tobolky ráno v průběhu měsíce), Ravseen dr. Nona (2 tobolky dvakrát denně, kúra 45 dní)
Vnější použití – solné koupele dvakrát (teplota ne vyšší než 36⁰C po dobu 15 minut),
Bahenní zábal na nohy dvakrát denně nanášet podél cév, smýt studenou vodou (na 20-30 minut),
Solaris D.N. a Dynamický hydratační krém Dr.Nona nanášet po Bahenním zábalu na nohy – nemasírovat!
Preparáty střídat,můžete přidat obklady ze solí z Mrtvého moře.
Všechny přípravky obsahují Halo komplex - archebakterii z Martvého moře. Zakoupíte je v eshopu Nayrouse Cosmetic.
Jari
27.06.2016 11:55:29

Tromboza?

17.05.2016 11:35:10
napsal:

Tromboza?

Dobry denje mi 22let a jsem kuracka,chtela bych se zeptat 28.3 jsem prodelala operaci v celjove narkoze odstraneni vejcovodu pro mimodelozni tehotenstvi,18.4 konizace delozniho cipku v kratke celkove narkoze .. Asi po 4 dnech od operace me zacla bolet leva noha byla jsem u lekare udelali mi ultrazvuk a pruchodnost v poradku duvod zadny.. Asi pred 14 dny jsem byla kvuli mensimu otoku ztuhlosti bolesti a cukani v noze opet u lekare ultrazvuk opet v poradku navic odbery krve cely krevni obraz jatra atd v poradku,mela jsem trochu zvysenou hladinu ddimeru 0,67 proto mi nasadili na 3 dny injekce clexane 0,8 pote jsem sla na kontrolu vzali mi opet ddimery a vysledky 0.4 takze clexane jsem mela vysadit .. Bolest ale stale trva mam mensi otok nohy bandazuji a beru detralex,neni to neunosna bolest ale proste citim ji.:(... Mam hrozny strach z teombozy a embolie:(.. Muzete m
Potřebujete rozpustit nánosy v krevním řečišti. K tomu vám pomůže detoxikační čaj GONSEEN Dr. Nona, přípravek RAVSEEN Dr.Nona a LOVSEEN Dr.Nona. Použití bahenní masky Dr.Nona a Dynamického krému Dr.Nona. Ve všech přípravcích je Halo komplex - archebakterie z Mrtvého moře. Zakoupit si můžete tyto přípravky v eshopu Nayrouse Cosmetic.
misulk12
17.05.2016 11:35:10

Tromboza?

Dobry denje mi 22let a jsem kuracka,chtela bych se zeptat 28.3 jsem prodelala operaci v celjove narkoze odstraneni vejcovodu pro mimodelozni tehotenstvi,18.4 konizace delozniho cipku v kratke celkove narkoze .. Asi po 4 dnech od operace me zacla bolet leva noha byla jsem u lekare udelali mi ultrazvuk a pruchodnost v poradku duvod zadny.. Asi pred 14 dny jsem byla kvuli mensimu otoku ztuhlosti bolesti a cukani v noze opet u lekare ultrazvuk opet v poradku navic odbery krve cely krevni obraz jatra atd v poradku,mela jsem trochu zvysenou hladinu ddimeru 0,67 proto mi nasadili na 3 dny injekce clexane 0,8 pote jsem sla na kontrolu vzali mi opet ddimery a vysledky 0.4 takze clexane jsem mela vysadit .. Bolest ale stale trva mam mensi otok nohy bandazuji a beru detralex,neni to neunosna bolest ale proste citim ji.:(... Mam hrozny strach z teombozy a embolie:(.. Muzete m
Lucynda
03.03.2015 13:09:15

12.01.2011 14:00:13
anfalte napsal:

trombocytopenie

Máte někdo? Dnes mi byla stanovena diagnóza - těžká trombocytopenie, mám velkou dávku kortikoidů (imunitní ITP).. Hodnoty destiček jsem měla minulý týden 3 a 7, dnes 5 mil. na ml. Zajímá mě, jestli se to někdy úplně vyléčí, či se dostanu na nějakou normální hodnotu, abych mohla relativně bez rizika sportovat atd.? A nebo komu to došlo až k odebrání sleziny? Myslela jsem si, že to bude nějaká "prkotina", ale zatím to tak nevypadá...?
Ahoj, také mám trombocytopenii, kortikoidy ani jiné léky moc nezabírali. Posledním řešením bylo odebrání sleziny, to já ale odmítám, co vím, tak spoustě lidem se ta nemoc dříve nebo později zase vrátí. Pomohla jsem si sama s pomocí přírodních prostředků a vypadá to, že už budu mít pokoj. Teď už vím, přesně, co a jak funguje a nemusím brát ty hrozné léky. Vedlejší účinky byly strašné. Pokud máte někdo zájem o více info napište mi na mail lucynda1@centrum.cz
evelyna.severova
30.11.2014 19:16:06

Asteroskleroza

11.11.2014 15:43:58
Pavla napsal:

Re:

Ta látka se jmenuje serrapeptáza. Také jsem o tom četla a mamince díky tomu přípravek Senzycol koupila. Uvidíme co bude, zatím ho používá teprve krátce. Doufáme, že pomůže. :)
Pavli, ani nevite, jak moc rada ctu tady ten vas prispevek. Trpim uz par let asterosklerozou a porad hledam neco, co by mi alespon pomohlo. Opravdu Senzycol pomaha? A jak dlouho ho vase maminka uziva? Takze se koupe dle vas vyplati?
Pavla
11.11.2014 15:43:58

Re:

19.10.2014 21:37:56
Jana napsal:
DObrý den. Dočetla jsem se na internetu o přípravku Senzycol, který obsahuje látky k pročíštění cév. Má smysl ho vyzkoušet?
Ta látka se jmenuje serrapeptáza. Také jsem o tom četla a mamince díky tomu přípravek Senzycol koupila. Uvidíme co bude, zatím ho používá teprve krátce. Doufáme, že pomůže. :)
Jana
19.10.2014 21:37:56

DObrý den. Dočetla jsem se na internetu o přípravku Senzycol, který obsahuje látky k pročíštění cév. Má smysl ho vyzkoušet?
Kami
08.11.2012 17:28:48

anfalte napsal:

trombocytopenie

Máte někdo? Dnes mi byla stanovena diagnóza - těžká trombocytopenie, mám velkou dávku kortikoidů (imunitní ITP).. Hodnoty destiček jsem měla minulý týden 3 a 7, dnes 5 mil. na ml. Zajímá mě, jestli se to někdy úplně vyléčí, či se dostanu na nějakou normální hodnotu, abych mohla relativně bez rizika sportovat atd.? A nebo komu to došlo až k odebrání sleziny? Myslela jsem si, že to bude nějaká "prkotina", ale zatím to tak nevypadá...?
Zdravím, těžkou ITP mám od svých 4 let, a vrací se mi to po 4 letech. Slezinu mi také odebrali, ale dneska bych to nedovolila. Slezina mi chybí, a destičky se ztrácely dál. Letos mi bude 40, a je to poprvé, co už pátým rokem mám pokoj. Věřila jsem v to ......
alzbeta
02.11.2012 21:12:03

Re: Re: trombocytopenie

05.06.2011 20:37:37
vladka napsal:

ahoj
ja mam trombocytopeniu 3 roky.Tiez som mala take pocty dosticiek ako ty. najprv mi davali infuzie, potom prednison, potom zase dake tabletky. Tieto posledne tabletky som brala rok. Potom sa mi to ustalilo a dalsi rok ma iba sledovali bez akejkolvek liecby. No potom roku sa mi to znova vratilo az mi vyberali slezinu..Teraz mam pol roka po operacii a je mi super .. ak chces napis mi na mail a mozme o tom popisat. vladulienka1@azet.sk
V srpnu mi byla diagnostikovaná těžká trombocytopenie.Projevovala se dost divnýmy modřinami a šla jsem na odběr krve,měla jsem 7 krevních destiček.Ležela jsem na jednotce intenyivní péče a dostávala infúze.Užívala jsem vysoké dávky prednisonu.Dnes užívám jen 5mg a jsem v normě.
vladka
05.06.2011 20:37:37

anfalte napsal:

trombocytopenie

ahoj
ja mam trombocytopeniu 3 roky.Tiez som mala take pocty dosticiek ako ty. najprv mi davali infuzie, potom prednison, potom zase dake tabletky. Tieto posledne tabletky som brala rok. Potom sa mi to ustalilo a dalsi rok ma iba sledovali bez akejkolvek liecby. No potom roku sa mi to znova vratilo az mi vyberali slezinu..Teraz mam pol roka po operacii a je mi super .. ak chces napis mi na mail a mozme o tom popisat. vladulienka1@azet.sk
anfalte

trombocytopenie

Přidat příspěvek k tématu trombocytopenie

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku