štítná žláza - Nemoci a léčba

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    03.06.2012 14:42
    Anonymní příspěvek
    štítná žláza

    Dobrý den,jsem po jednostranné operaci štítné žlázy,dg´E038Jiná určená hypotyreóza.Chtěla bych podrobnější vysvětlení diagnozy.Děkuji Zdena

Reakce

  • Vladimír
    28.02.2018 06:57
    Vladimír
    Musí se řešit příčina.

    Bez vyřešení skutečných příčin poruch štítné žlázy nepřináší aplikace kortikoidů nebo substitučních léků trvalé výsledky. Příčinou hyperfunkce štítné žlázy (Hashimoto) jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující autoimunitní reakce těla, které napadají a ničí štítnou žlázu a její enzymy. Používám testy, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto reakce v těle vyvolávají. Příčinou nedostatečné funkce štítné žlázy je nedostatek určitých minerálů v naší stravě. Poradím, jak si upravit stravu, abyste si obě tyto poruchy štítné žlázy sami trvale odstranili, a léky jste už nepotřebovali. Kontakt 608 155 338.

  • Anonymní příspěvek
    22.03.2017 17:38
    Anonymní příspěvek

    U nás doma mají skoro všichni štítnou žlázu, chtěla bych se zeptat, jestli jde tomu nějak předejít?

    • Anonymní příspěvek
      14.04.2017 18:30
      Anonymní příspěvek
      Re:

      No podle mě osobně, by se mohlo dát i předejít šťítné žláze..já například užívám Multivitamin Natural...pomáhá její správné funkci a podporuje i imunitu,..je to víc v jednou :)

  • zdenulacek
    10.09.2015 11:07
    zdenulacek

    Dobrý den.Chci se zeptat.Zjistili mi zvyšenou Štitnou Žlazu.Chci se zeptat mam řidke vlasy myslite že jsou řidke s te štitne žlaze?Děkuji.

  • Ilona
    14.06.2013 10:35
    Ilona
    Uzel ve štítnici

    Dobrý den, při náhodném pohmatu štítnice mi lékařka zjistila změnu ŠŽ ve smyslu několika uzlin. Můj lékař mě poslal na sono a tam byl zjištěn uzel 2x3mm a lehce zvýšená vaskularizace. Oznámila jsem to poté lékaři, který mě na vyšetření poslal a ten řekl,že to mám hodit za hlavu a za dva roky na kontrolu. Já se ale obávám se,protože mám lehce zvýšenou činnost štítnou žlázy, psoriázu,IGa nefropatii, Raynadův syndromna HK, silné záchvatové migrény. Právě při vyšetření Ray.syndromu mi uzliny lékařka zjistila. Můžete mi poradit, myslím, že můj lékař bere vše na lehkou váhu. Nechci ovšem vypadat jako hypochondr.Je mi 42 let.Děkuji za Váš čas

    Zpět do poradny

    • Anonymní příspěvek
      27.06.2016 12:20
      Anonymní příspěvek
      Uzel ve štítnici

      Vhodné produkty:
      Vnitřní použití – Ravseen Dr.Nona (2 tobolky dvakrát denně po dobu 3 měsíců, 2 týdny přestávka, pak ještě 3 měsíce)
      čaj Gonseen Dr.Nona 1 sáček na 0,5 l vody (pít 1 sklenici denně)
      Fáze 3 Dr. Nona (2 tobolky ráno v průběhu měsíce, po dvoutýdenní přestávce opakovat, pak 3. etapa – 2 měsíce),
      Pulmoseen dr. Nona po 1. etapě Fáze 3 (1 tobolka dvakrát denně po dobu měsíce, po měsíční přestávce opakovat)
      Vnější použití – Dynamický hydratační krém dr. Nona a Solaris D.N. dvakrát denně (5-6 měsíců) preparáty se doporučuje střídat, solné koupele jednou týdně (teplota nepřevyšuje 37⁰C po dobu 15 minut).
      Všechny produkty obsahují Halo komplex - archebakterii z Mrtvého moře.
      Koupit si je můžete v eshhopu Nayrouse Cosmetic.
      http://www.belea-fmcosmetic.cz/