zánět dásní - Nemoci a léčba

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • viky.beckham
    18.05.2015 11:16
    viky.beckham
    zánět dásní

    dobrý den prosím poradíte mi někdo co zabírá na zánět dásní? něco na vypláchnutí? díky

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      02.06.2016 07:50
      Anonymní příspěvek
      Re: zánět dásní

      Detoxikačním programem naměřit zátěže a frekv. odstranit. Ať se daří

    • olga.polka
      20.05.2015 15:02
      olga.polka
      Re: zánět dásní

      dobry den, ja jsem mela takytento problem a hodne na nehotrpim do dnes, tkaze kdyz tozanedbam hned mam zanet dasnina to tata. :-/ trapila jsemse a zubarka mi poraddoporucovala zub.pastyparadontax, bohuzel se mi ztoho tam navalovalo ze jsem jinemohla pouzivat a pak jsemnarazila na tyto kapky apomohly mi okamzite :http://www.sleky.cz/florsalmin-kapky-50ml?category=1

      • viky.beckham
        25.05.2015 14:11
        viky.beckham
        Re: Re: zánět dásní

        mne ten paradontax bohuzel taky nechutna ale i pres to se snazim si s nim cistit co nejcasteji nekdy se ale bohuzel opravdu nedonutim do te chuti. dekuji za odkaz divala jsem se a asi to vyzkousim, za zkousku uz nic nedam :)

  • Anonymní příspěvek
    18.08.2017 06:39
    Anonymní příspěvek

    Mě pomohlo na zánět dásní cucání Laryprontu. Nevěřila jsem, ale vyzkoušela jsem a je to bomba.

  • Anonymní příspěvek
    03.05.2017 17:11
    Anonymní příspěvek

    Ahoj a díky za tip na Larypront. Vážně mi pomohl s aftama. Za mě jednička a doporučuju dál.

  • Anonymní příspěvek
    20.04.2017 11:35
    Anonymní příspěvek
    zánět dásní

    Při čištění zubů mi začali krvácet dásně. Při kontrole u zubaře jsem mu to řekla a on mi oznámil, že to může být zánět dásní. Doporučil mi nějakou pastu. Já se pak ptala v lékárně, jestli je něco, co by mi pomohlo. Byla jsem překvapená, když přede mě položili pastilky Larypront. Ale vážně zabraly.

  • Anonymní příspěvek
    11.04.2017 17:35
    Anonymní příspěvek
    zánět dásní

    Cucání pastilek na zánět dásní? Taky jsem tomu nevěřila. Ale vyzkoušela jsem LArypront a výsledek byl senzační.

  • levak
    27.03.2017 11:15
    levak

    Ahoj já jsem trpěl velmi často na afty a v lékárně mi doporučili pastu Solcoseryl a ta mi fakt pomohla.

    • Mahony
      27.03.2017 11:17
      Mahony
      Re:

      Zkusim si ju koupit a snad mi take pomuze.

  • Mahony
    27.03.2017 11:04
    Mahony

    Ahoj trpim dost casto na afty,muzete mi poradit co vam pomohlo? Diky

  • Anonymní příspěvek
    13.03.2017 17:40
    Anonymní příspěvek

    My na léčbu aftů cucáme pastilky Larypront. Jednou nám ho nabídli v lékárně a od té doby nic jinýho nepoužíváme.

  • Anonymní příspěvek
    02.03.2017 08:33
    Anonymní příspěvek
    zánět dásní

    Moje problémy se zánětem dásní skončili, jakmile jsem začala cucat přírodní pastilky Larypront. Skončily tak také časté návštěvy u zubaře.

  • Anonymní příspěvek
    22.02.2017 15:31
    Anonymní příspěvek
    zánět dásní

    Se zánětem dásní jsem se párkrát trápila. Docházela jsem k zubaři na kontroly a dokonce jsem brala i antibiotika. Na netu jsem hledala pomoc a narazila jsem na recenze na Larypront.. Jsou to přírodní pastilky. Moc jsem tomu nevěřila, ale zkusila to. Fakt to pomáhá. Díky.

  • Anonymní příspěvek
    13.02.2017 14:32
    Anonymní příspěvek
    zánět dásní

    Zánět dásní jsem měla několikrát. V lékárně jsem se ptala na radu a lékárnice mi poradila pastilky Larypront. Zkusila jsem to a byla jsem mile překvapená.

  • Anonymní příspěvek
    03.01.2017 10:47
    Anonymní příspěvek
    Afty

    S afty bojuju už dlouho. Díky vám všem za tip na Larypront. Já do té doby používal jen mastičky a vodičky, které dost pálely a léčba trvala hodně dlouho. S Laryprontem mám za pár dní pokoj.

  • Anonymní příspěvek
    09.11.2016 08:46
    Anonymní příspěvek
    zánět dásní

    Zánět dásní mě trápil asi před půl rokem. Často jsem kvůli tomu musela navštěvovat lékaře. Pak mi jednou v lékárně poradili nějaký Larypront. Cucala jsem ho pár dní a zánět začal ustupovat. Byl to malý zázrak.

  • Anonymní příspěvek
    29.09.2016 08:15
    Anonymní příspěvek
    stop aftům

    S afty jsem se rozloučila díky cucání pastilek Larypront. Poprvé mi dala jeden kamarádka. Pak jsem si je koupila sama a teď už v naší lékárničce nemůže chybět.

  • Anonymní příspěvek
    11.05.2016 12:51
    Anonymní příspěvek

    Na problemy v puse pouzivam koloidní stribro. Puvodne jsem ho mela na akne, pak jsem si koupila jinsou koncentraci a pouzívám i na pusu...prijde mi to lepsí, nez nejaká chemie z lekarny.

    • Anonymní příspěvek
      16.05.2016 16:49
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Hledala jsem na netu, ale nic moc určitého o stríbru, co pises jsem nenasla. Co to je za značku?

      • Anonymní příspěvek
        19.05.2016 21:09
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Jmenuje se AgH2O- mají webovky a e-shop http://obchod.agh2o.cz/

  • Anonymní příspěvek
    09.02.2016 14:41
    Anonymní příspěvek

    já na všechny problémy v puse používám Rosen HA gel, zabírá mi i na velké afty.

    • Anonymní příspěvek
      11.11.2016 12:10
      Anonymní příspěvek
      Re:

      pravda pravdoucí, měla jsem zánět dásní a myslím, že i zubu, už jsem o víkendu chtěla jet na pohotovost, pak jsem si začala vyplachovat pusu koloidním stříbrem a již po 2 vypláchnutí bolest ustoupila. 14 dnů poté jsem ještě jednou denně vyplachovala a zatím dobrý. Musím si ho znovu koupit, aby byl doma po ruce. :-)

    • Anonymní příspěvek
      12.02.2016 14:08
      Anonymní příspěvek
      Re:

      KOukám se něho na webu v jedné lékárne, cena dobrá. A jak chutná? není hořký nebo tak něco?

      • Anonymní příspěvek
        16.02.2016 10:04
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Nechutná nijak, nepoznáš, že jsi se s ním namazala, proto mi i vyhovuje, nesnáším ty hnusné chutě některých léků

  • Anonymní příspěvek
    16.01.2016 10:07
    Anonymní příspěvek

    U nas to prijde kdyz mame afty a nato mam ozkouseny Tantum verde, doporucili mi to v lekarne

    • Anonymní příspěvek
      21.01.2016 17:50
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jo ja ho pouzivam uz docela dlouho, docetla jsem se o tom na teto strance bolimevkrku.cz

  • Anonymní příspěvek
    28.06.2015 11:38
    Anonymní příspěvek

    Vyzkoušejte Larypront. Mně moc pomohl.

    • Anonymní příspěvek
      20.04.2016 09:19
      Anonymní příspěvek
      Souhlas

      Na afty trpím já a děti. Vyzkoušeli jsme lecos, ale Larypront nám pomohl nejvíc. Neměnili bysme.