Očkování proti rakovině děložního čípku

Autor Příspěvěk
Lucie
27.05.2011 15:58:00

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdybych chtěla podstoupit očkování proti rakovině děložního čípku.. musela bych jít na gynekologii, aby se mi "TAM"podíval?? nebo jen si koupit vakcíny a nechat si je píchnout.Děkuji za odpověď..:)
jarineczech
26.05.2011 21:20:43

Re: Očkování proti rakovině děložního čípku

25.05.2011 14:01:45
Denisa napsal:

Dobrý den, moje máma by mě chtěla nechat očkovat .. už máme dokonce i termín . A chtěla bych se zeptat jestli se to očkování v průběhu nějak naruší nebo to potom nebude fungovat, když budu mít pohlavní styk během těch třích vakcín. Poradíte prosím ? jsem zoufalá :(
Zdravím.
Zeptám se jednoduchou otázkou.Chcete to řešit ?Chemií nebo přirozenou stravou?Draze a dlouhodobě nebo levně a navždy?Rád se Vám pověnuji.J.
Denisa
25.05.2011 14:01:45

Dobrý den, moje máma by mě chtěla nechat očkovat .. už máme dokonce i termín . A chtěla bych se zeptat jestli se to očkování v průběhu nějak naruší nebo to potom nebude fungovat, když budu mít pohlavní styk během těch třích vakcín. Poradíte prosím ? jsem zoufalá :(
Isabella
25.05.2011 12:50:26

Dobrý den, táta mě chce nechat očkovat proti rakovině děložního čípku, ale já už měla pohlavní styk a nevím jestli když se půjdu nechat očkovat bude to působit jako když bych pohlavní styk neměla. Chtěla bych se ještě zeptat jestli se očkovat můžu když už sem pohlavní styk měla??.
Adel
23.05.2011 21:51:21

Očkování proti rakovině děložního čipku

Chtěla bych se zeptat jestli se dá toto očkování dát i když jsem měla pohlavní styk a jestli to má stejnou účinnost a jestli to musím řict gynekoložce a dozví se to mí rodiče? S paní gynekoložkou jsme se na očkování domlouvaly již dávno a v té době jsem pohlavní styk ještě neměla musím ji to říct? děkuji předem za odpověd
Micky
12.05.2011 19:32:56

Dobrý den,
bohužel jsem nikde nenašla informaci na jakou dobu je očkování účinné. Je nutné přeočkování? A kolik stojí? Děkuji za odpověď.
RENATA
01.05.2011 11:19:24

Re: cena

31.03.2011 20:12:11
napsal:

cena

prosim muzete mi rict kolik stoji vakcina proti rakovine delozniho cipku dekuji
Dobrý den,prosím napište mi kolik stojí vakcína proti očkování dělož. čípků a kolik na ni přispívá HZP pojištovna děkuji za odpověd.
salzerka
31.03.2011 20:12:11

cena

prosim muzete mi rict kolik stoji vakcina proti rakovine delozniho cipku dekuji
Staňka
27.03.2011 19:42:21

Re: Očkování proti rakovině děložního čípku

03.02.2011 20:21:46
Hvězdička napsal:

Dobrý den,chtěla bych se zeptat v jakém časovém intervalu se aplikují injekce proti rakovině děložního čípku. Děkuji za odpovědi.
1. dávka, po první dávce za dva měsíce druhá a od první dávky za půl roku třetí očkování
Hvězdička
03.02.2011 20:21:46

Dobrý den,chtěla bych se zeptat v jakém časovém intervalu se aplikují injekce proti rakovině děložního čípku. Děkuji za odpovědi.
Celkem záznamů: 70
|< 1234 >> >|

Přidat příspěvek k tématu Očkování proti rakovině děložního čípku

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku