Očkování proti rakovině děložního čípku

Autor Příspěvěk
Lasička
07.12.2011 14:40:28

Ahoj, pro všechny z vás, co uvažujete o očkování - teď na to VZP do konce roku přispívá. Dá se to ještě stihnout nákupem všech dávek. A byla by to škoda nevyužít, protože kdo ví, jak to bude dál.
gabina
01.12.2011 20:25:37

Re: Re: Bojím se...

22.08.2011 20:14:44
zd napsal:

Re: Bojím se...

...prectete si nejnovejsi knihu ceskych prednych toxikologu "Stoleti jedu", prave se da koupit v knihkupectvich, kniha neni levna, ... ohledne ockovani se doctete jak je nesmyslne a nebezpecne, dejte ji tez precist mamince, mozna pak zmeni nazor... a nebude Vas k ockovani nutit!
Fungovat bude, ale pokud tě dahoušek nakazí právě kmenem, prokterý je vakcína vyvinuta, budou thozené panízeovy
krista
26.11.2011 22:10:20

Re: Re: Očkování proti rakovině děložního čípku

30.05.2011 17:20:23
Klára Havelková napsal:

Re: Očkování proti rakovině děložního čípku

Milé dámy a hlavně dívky,přiznám se, že je mismutno, když na těchtostránkách, věnovanýchalternativní léčbě,uvažujete o něčem taknebezpečným a škodlivým,jak je toto očkování. Vím,že jsme denně masírovániagresivní reklamou, ale nežse rozhodnete, jestli do TOHOjít, podívejte se např. nahttp://poradna-ariadni.webnode.cz/ockovani-proti-rakovine-delozniho-cipku/. Všechno jetotiž o nedostatkukvalitních informací. Mnětento článek otevřel oči.Mimochodem - za případnépoškození vašeho organismunese zodpovědnost lékař.Vyžádejte si od nějpříbalový leták a nechtese upozornit na všechnyvedlejší účinky. MÁTE NATO PRÁVO !!!
A kdo dnes není masírován reklamou? Jak a kde hledáte objektivní informace vy? Myslíte si, že vše co zpochybňuje něco, co jiní vychvalují, tak je apriori pravda....nejsem zastánce přílišné kritiky, ať pozitivní či negativní.... ale stejně jako vy píšete o oběti reklamy, tak vy zase můžete být naopak obět nějakého fantika, co prostě nemá rád očkování...........
oreiro
oreiro
17.11.2011 22:39:17

očkování zdarma

Tak jsem si přečetla všechny příspěvky a jsem rozhodlá nechat svou dceru očkovat.
Nedávno jí bylo 13let a pěkně s ní mlátí puberta. Nechce se se mnou vůbec bavit, asi jsem to prošvihla. Mám o ni strach, je to pěkný éro, hlavu má plnou kluků, a když ji chci něco říct o pohlavní zdrženlivosti, o HPV, tak mě vůbec neposlouchá.
Jelikož od příštího roku bude očkování pro třináctileté zdarma (schválila to sněmovna), určitě toho využijeme. Bavily jsme se o tom sženskýma v práci, kolegyně má také dceru o dva roky starší, a nechá ji očkovat ještě letos, do konce roku přispívá VZP na jednu dávku,takže to chce využít, příští roku už nic
xxx
12.11.2011 17:03:32

Ahoj prosim muze mit zena pohlavni styk, oralni sex v prubehu ockovani mezi vakcinama dekuji :)
Lucie
09.11.2011 17:22:48

Re: Re: Re: Sabca

05.07.2011 11:04:50
JANA napsal:

Re: Re: Sabca

JÁ JSEM BYLA NEDÁVNO U GYNEKOLOGA POPRVÉ A HNED MI TOTO OČKOVÁNÍ NABÍDL , POHLAVNÍ STYK JSEM MĚLA UŽ DÁVNO A GYNEKOLOG TO VÍ A PŘESTO MI TO NABÍDL , TAKŽE SI MYSLÍM ŽE NEZÁLEŽÍ ZDA UŽ JSI MĚLA POHLAVNÍ STYK , SLYŠELA JSEM O TOM UŽ ŠPATNÉ VĚCI I DOBRÉ A TAKÉ JSEM SLYŠELA ŽE NA TO 3 HOLKY MLADŠÍ NEŽ JÁ 15_16 ZEMŘELI , TAKŽE TAM JDU V ZÁŘI :) VŠECHNO SE MÁ ZKUSIT :) NESMÍME SE NIČEHO BÁT .
Nenech se strašit, problémy měly jen v rozvojových zemích a tam bych se tedy očkovat rozhodně nedala :-))
Hele co se za tu odvahu pak odměnit? Taková návštěva cukrárny nebude marná.
Šárka Suchlová
26.08.2011 08:23:21

očkování

Dobrý den. Očkování je účinné cca 10 let. Paní Havelkové chci vzkázat, že každé očkování má nějaké negativní vlivy pro organismus. Ale je to individuální. Já už 5 let docházim na onkologii a mám za sebou operace děložního čípku. Je mi 32 let a ty problémy a bolesti, co mám si nedokážete představit. Mám dvanáctiletou dceru a šestiletého syna. Jsem s nimi sama a neni jisté, jak to semnou dopadne. Svojí dceru nechám očkovat právě proto, aby si neprožívala to, co já. A myslim, že i kdyby očkování mělo nějaký negativní dopad na organismus, nebude to tak strašné, jako rakovina děložního čípku!
zd
22.08.2011 20:21:53

Re: Re: Re: Bojím se...

22.08.2011 20:19:15
zd napsal:

napsal jsem spatne nazev, opravuji:
"Doba jedova", autori: prof. RNDr. Anna Strunecka, DrSc. a prof. RNDr. Jiří Patočka, DrSc., cena byla (tusim) 278,-Kc
obsah:
http://tredoxe.blog.cz/1106/doba-jedova-j-patocka-a-strunecka
zd
22.08.2011 20:19:15

zd napsal:

...prectete si nejnovejsi knihu ceskych prednych toxikologu "Stoleti jedu", prave se da koupit v knihkupectvich, kniha neni levna, ... ohledne ockovani se doctete jak je nesmyslne a nebezpecne, dejte ji tez precist mamince, mozna pak zmeni nazor... a nebude Vas k ockovani nutit!
napsal jsem spatne nazev, opravuji:
"Doba jedova", autori: prof. RNDr. Anna Strunecka, DrSc. a prof. RNDr. Jiří Patočka, DrSc., cena byla (tusim) 278,-Kc
zd

18.08.2011 14:55:29
Pavlínha napsal:

Bojím se...

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. mě je teprve 14 a mamka mi říkala že do vánoc musím mí jednu vakcínu už ,,v sobě". Ale hrozně se bojím. Už odmala mám strach z injekcí a vím, že tato se musí píchat až do svalu. Nevím jak udělat abych se tolik nebála... :(
Pavlínha
18.08.2011 14:55:29

Bojím se...

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. mě je teprve 14 a mamka mi říkala že do vánoc musím mí jednu vakcínu už ,,v sobě". Ale hrozně se bojím. Už odmala mám strach z injekcí a vím, že tato se musí píchat až do svalu. Nevím jak udělat abych se tolik nebála... :(
Markéta
08.07.2011 13:33:44

Když bych se chtěla nechat očkovat,mohu kouřit??
JANA
05.07.2011 11:09:00

RAKOVINA DĚL. ČÍPKU

http://www.cpzp.cz/clanek/3133-0-Ockovani-proti-rakovine-delozniho-cipku-3-davka-zdarma.html
JANA
05.07.2011 11:04:50

Re: Re: Sabca

03.07.2011 12:02:48
Markéta napsal:

Re: Sabca

Jestli už si měla pohlavní styk, tak je očkování zbytečné. Ono je zbytečné i kdybys ho neměla....
JÁ JSEM BYLA NEDÁVNO U GYNEKOLOGA POPRVÉ A HNED MI TOTO OČKOVÁNÍ NABÍDL , POHLAVNÍ STYK JSEM MĚLA UŽ DÁVNO A GYNEKOLOG TO VÍ A PŘESTO MI TO NABÍDL , TAKŽE SI MYSLÍM ŽE NEZÁLEŽÍ ZDA UŽ JSI MĚLA POHLAVNÍ STYK , SLYŠELA JSEM O TOM UŽ ŠPATNÉ VĚCI I DOBRÉ A TAKÉ JSEM SLYŠELA ŽE NA TO 3 HOLKY MLADŠÍ NEŽ JÁ 15_16 ZEMŘELI , TAKŽE TAM JDU V ZÁŘI :) VŠECHNO SE MÁ ZKUSIT :) NESMÍME SE NIČEHO BÁT .
JANA
05.07.2011 11:01:51

Re: cena

31.03.2011 20:12:11
napsal:

cena

prosim muzete mi rict kolik stoji vakcina proti rakovine delozniho cipku dekuji
STOJÍ TO 10 000 A TED MAJÍ SLEVU , VZP POJIŠTOVNY ÁM DAJÍ 3 VAKCÍNU ZDARMA , A SLEVA JE TAKOVÁ ŽE TED MOMEN TÁLNĚ TO STOJÍ 6 TISÍC :) , JÁ TAM JDU V ZÁŘÍ .
Markéta
03.07.2011 12:02:48

Re: Sabca

04.06.2011 19:01:13
Sabca napsal:

Sabca

Dobry den,moji rodiče mě chtějí očkovat,už jsem měla i pohlavní styk,ale rodičum se to bojím říct..jsou rozlišené davky pro někoho kdo měl pohlavní styk a kdo ne?a jestli pri ockovaní se mě na to doktor bude ptat jestli jsem měla pohlavní styk? předem děkuji za odpověd:)
Jestli už si měla pohlavní styk, tak je očkování zbytečné. Ono je zbytečné i kdybys ho neměla....
Michaela
06.06.2011 13:43:18

Očkování a těhotensví

Dobrý den, je mi 22let, jsem zařazená v onkologické poradně ohledně čípku. Mám za sebou aplikaci první dávky vakcíny Silgard. Nevím, jestli je možné v průběho očkování vysadit prášky a snažit se o miminko, nebo počkat, až absolvuji všechny tři dávky očkování. A jak dlouho se po očkování můžeme snažit o dítě??? Děkuji za odpověd.
Sabca
04.06.2011 19:01:13

Sabca

Dobry den,moji rodiče mě chtějí očkovat,už jsem měla i pohlavní styk,ale rodičum se to bojím říct..jsou rozlišené davky pro někoho kdo měl pohlavní styk a kdo ne?a jestli pri ockovaní se mě na to doktor bude ptat jestli jsem měla pohlavní styk? předem děkuji za odpověd:)
Roman
01.06.2011 21:15:12

Neskutečná Klára Havelková!

Je mi skutečně líto Kláry Havelkové, že internetovým zdrojům věří více než medicíně podložené fakty. Možná má smůlu na svého lékaře, když mu nevěří a myslí si,že prevence rakoviny děložního čípku spočívá v alternativní medicíně. Přál bych ji vidět ty smutné oči dívek a žen s rakovinou čípku, když zjistily, že očkováním se tomu dá předejít, jen jim to někdo dobře nevysvětlil. Možná uvěřily takovým nesmyslům jako předkládá Klára Havelková, že očkování je nebezpečné a škodlivé.
Klára Havelková
30.05.2011 17:20:23

Re: Očkování proti rakovině děložního čípku

27.05.2011 15:58:00
Lucie napsal:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdybych chtěla podstoupit očkování proti rakovině děložního čípku.. musela bych jít na gynekologii, aby se mi "TAM"podíval?? nebo jen si koupit vakcíny a nechat si je píchnout.Děkuji za odpověď..:)
Milé dámy a hlavně dívky,přiznám se, že je mismutno, když na těchtostránkách, věnovanýchalternativní léčbě,uvažujete o něčem taknebezpečným a škodlivým,jak je toto očkování. Vím,že jsme denně masírovániagresivní reklamou, ale nežse rozhodnete, jestli do TOHOjít, podívejte se např. nahttp://poradna-ariadni.webnode.cz/ockovani-proti-rakovine-delozniho-cipku/. Všechno jetotiž o nedostatkukvalitních informací. Mnětento článek otevřel oči.Mimochodem - za případnépoškození vašeho organismunese zodpovědnost lékař.Vyžádejte si od nějpříbalový leták a nechtese upozornit na všechnyvedlejší účinky. MÁTE NATO PRÁVO !!!
Celkem záznamů: 70

Přidat příspěvek k tématu Očkování proti rakovině děložního čípku

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku