pohlavni nemoci

Autor Příspěvěk
Kikin
29.10.2015 15:19:08

Všechny nemoci už ted resím pouze s panem Dlapou z http://www.biorezonance3d.cz/ .
Sandra
30.07.2015 17:49:06

Re: Re: Re: Jděte k lékaři

30.04.2015 18:17:51
Sandra napsal:

Re: Re: Jděte k lékaři

Dobrý den, já jsem teď po tří měsíční kůře wobenzymem a co se týče léčby mykózy, tak to proběhlo mnohem rychleji než obvykle. Teď samozřejmě čekám, jestli se výsledek udrží, tak jak mi bylo slíbeno. Pevně v to doufám a snad nezapomenu napsat svou zkušenost za pár měsíců. Ostatně blíží se léto a to bude velká zkouška.
Tak opět po po třech měsících píši, tak jak jsem slíbila. Vypadá to, že wobenzym opravdu zabral. Je léto a mykóza stále nikde. Perfektní!
Sandra
30.04.2015 18:17:51

Re: Re: Jděte k lékaři

24.03.2012 10:42:36
Magdalena napsal:

Re: Jděte k lékaři

Lékař je určitě ta nejlepší varianta, ale chtěla bych upozornit, že ne každý lékař doporučí vždy jen to nejlepší. Za sebe můžu doporučit Canesten mast a wobenzym. Řada lidí na to nadává, ale mně sedí. Přítel je také spokojený. Magdalena
Dobrý den, já jsem teď po tří měsíční kůře wobenzymem a co se týče léčby mykózy, tak to proběhlo mnohem rychleji než obvykle. Teď samozřejmě čekám, jestli se výsledek udrží, tak jak mi bylo slíbeno. Pevně v to doufám a snad nezapomenu napsat svou zkušenost za pár měsíců. Ostatně blíží se léto a to bude velká zkouška.
Magdalena
24.03.2012 10:42:36

Re: Jděte k lékaři

28.12.2011 13:01:45
Sara napsal:

Jděte k lékaři

Je sice krásné, že řada mastiček se dá dnes volně koupit v lékarně, ale v případě pohlavních nemocí by jste měli jít k lékaři. Mastičku si nasadíte sami, koupíte v lékarně, ale těžko posoudíte, zda pomohla či nikoli, to že zmizí pupínky, bradavičky neznamená, že chorobu nemáte v těle. Takže jděte k lékaři. Rychlá věštba zdarma, nově rubrika online poradna, nabízím, nenutím, alpany.blog.cz
Lékař je určitě ta nejlepší varianta, ale chtěla bych upozornit, že ne každý lékař doporučí vždy jen to nejlepší. Za sebe můžu doporučit Canesten mast a wobenzym. Řada lidí na to nadává, ale mně sedí. Přítel je také spokojený. Magdalena
surikata
26.01.2012 21:41:14

Já znám třeba Saforelle, taky koupíš v lékárně... Krásně zklidní. A hlavně působí preventivně;) pro příště....:)
Sara
28.12.2011 13:01:45

Jděte k lékaři

Je sice krásné, že řada mastiček se dá dnes volně koupit v lékarně, ale v případě pohlavních nemocí by jste měli jít k lékaři. Mastičku si nasadíte sami, koupíte v lékarně, ale těžko posoudíte, zda pomohla či nikoli, to že zmizí pupínky, bradavičky neznamená, že chorobu nemáte v těle. Takže jděte k lékaři. Rychlá věštba zdarma, nově rubrika online poradna, nabízím, nenutím, alpany.blog.cz
Ivana
29.11.2011 15:29:55

To, co zde popisuješ, vypadá na kvasinky. Pokud jsou kolem žaludu pupínky, je to jasné. Existuje na to spousta mastiček, které si může zakoupit v lékárně. Mykóza je samozřejmě přenosná, takže po dobu léčby by nemělo dojít k pohlavnímu styku. Přenašečem může být i partner, který je bez příznaků. Mykóza je plísňové onemocnění, které má tendenci se vracet. Pokud nepomůže mastička, ať si zajde k lékaři. Ten vám už poradí. Já jsem na kvasinky trpěla často. Dělala jsem si výplachy, jedla antimykotika a wobenzym na posílení imunity. Teď už je to naštěstí za mnou.
andy
27.11.2011 16:37:08

rakovina děložního čípku

Zajímalo bi mě zdá se dá lečit antibiotiky tato onemocnění.Mám jen tu nizkou CIN 1.Děkuji......
cascada1111
26.10.2011 15:15:57

pohlavni nemoci

Muj pritel byl citit po zkazenych rybach. Ptala jsem se, jestli ma milenku. Co je to za nemoc a jak se prenasi ??? Dekuji

Přidat příspěvek k tématu pohlavni nemoci

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku