Dáváte přednost bylinkám před chemií?

Autor Příspěvěk
vlasta
10.04.2014 22:03:34

PŘÍRODNÍ české PRODUKTY

PŘÍRODNÍ PRODUKTY české firmy
PORADENSTVÍ ZDARMA
nezávislý poradce 03-012831
www.zdravipokapkach.webnode.cz
máte tyto problémy?
Zácpa, nadýmání, cholesterol, cukrovka,
Prostata, ledviny, játra, akné, lupénka a
další? Velice rádi poradíme :
vlastulda@gmail.com
Magda
29.01.2014 13:04:39

Re: Re: Stopbacil

29.01.2014 13:02:36
Verča napsal:

Re: Stopbacil

Bonus k sirupu STOPBACIL byl pro mě a určitě nejen pro mě, že je pro těhotné a kojící ženy!!
Nejen pro ně, bunus pro mě zase, také i pro diabetiky a celiatiky (lepek) :)))
Verča
29.01.2014 13:02:36

Re: Stopbacil

29.01.2014 12:56:52
Vanesa napsal:

Stopbacil

Sirup STOPBACIL je čistě bylinkový sirup, skládá se snad až z 10 bylinek, podporuje imunitu organismu, slouží při nachlazení a vyčerpání!! Fakt bomba! ;)
Bonus k sirupu STOPBACIL byl pro mě a určitě nejen pro mě, že je pro těhotné a kojící ženy!!
Vanesa
29.01.2014 12:56:52

Stopbacil

Sirup STOPBACIL je čistě bylinkový sirup, skládá se snad až z 10 bylinek, podporuje imunitu organismu, slouží při nachlazení a vyčerpání!! Fakt bomba! ;)
Simona
25.10.2013 12:43:52

Bylinkový sirup

Jsem také spíš přes ty bylinky, různé čajíky a tak, ale domáci sirupy si nevyrábím, od kamarádky jsem dostala tip na sirup Stopbacil z lékárny a ten je opravdu skvělý, obsahuje výtažky z více bylinek, takže má silný účinek a užíváme ho buď při nachlazení pro rychlejší vyléčení, nebo jako prevenci hlavně v období chřipek, je tam jen jiné dávkování
vlasta.fucikova
20.07.2013 23:37:59

PŘÍRODNÍ PRODUKTY

100% přírodní produkty * neváhejte mě kontaktovat *
**PORADENSTVÍ ZDARMA**
nezávislý poradce 03-000334 Vlasta.Fucikova@seznam.cz
kaculinka208
30.05.2013 14:20:32

Dobrý den, velice ráda bych se s Vámi podělila o naše zkušenosti s bylinkami, jak se dá bojovat s alergiemi a atopickým ekzémem přírodní cestou.....náš teď už dvouletý syn začal ve třech měsících trpět na alergie a s tím spojené i ekzémy.Hodně se mu to dělalo na ručičkách, nožičkách a potom už i na obličeji,škrábal si to někdy až do krve,byli jsme už jeden čas zoufalí! Nepřišli jsme vůbec na to co mu vlastně vadí,na co má tu šílenou alergii.Skončili jsme nakonec na alergologii a kožním,dali nám antihistaminika a mastičku s kortikoidy...
Od mé sestry jsme se poVánocích dozvěděli očínských bylinkách odfirmy OKG a zkusili je,i kdyžze začátku trochu snedůvěrou......ale poprvénás tohle OPRAVDU AUPŘÍMNĚ NEZKLAMALO,protože už ani ne po třechměsících jsme viděliveliké zlepšení!! Nedá seto vůbec srovnat s tím,jakéto bylo ještě před těmiVánoci, než jsme s bylinkamizačali...máme teďmomentálně jenom jedenflíček pod kolenem a ten honesvědí, neškrábe si to alépe mi teď i v nocispinká! Přitom jí dá seříct cokoliv(kroměnějakých hodně alergenníchpotravin,ty radějioželíme..) , žádnýFenistil ani jináantihistaminika akortikoidové mastineužíváme, vysadili jsmeto,protože jsme chtěli vyzkoušet,jestli to vůbecpůjde i bez nich a nebo tobudeme opět muset nasadit afungovat už jen s těmiantihistaminiky...a vida,přesvědčili jsme se,že jdeto i bez toho .. :-) Přišlijsme na to,že důležité jezačít od příčiny tohotoonemocnění,pročistit celétělíčko,hlavně střeva ajátra od všech jedů amykotoxinů,odkyselit,nastartovat imunitu,nejprve vnitřně a neřešituž jenom ten důsledek nakůži v podobě ekzémů asvědění . Bohužel všichnimáme tendenci to stáledokola mazat mastmi jenzvenčí nebo alergickéreakce tlumit antihistaminikya neřešíme vůbec to, co seděje uvnitř nás,s našimiorgány a potom samozřejměi s psychikou,je to potomjako začarovaný kruh ...Sama jsem sepřesvědčila,že my jsmeteď na dobré cestě ,našlijsme něco co nám pomáhá az toho mám ohromnou radost:-) Nikdy není pozdě začítřešit to jinou cestou nežjen do sebe cpát pořáddokola spoustu chemickýchléků a kortikoidů,to je ažta poslední možnost,kdyžuž nic jinéhonezabírá,opravdu upřímněa ze srdce doporučujivyzkoušet tohle i komukolivjinému se stejnýmiproblémy.. pokud by Vás tozaujalo a chtěl to někdoprobrat a poradit víc přessoukromou zprávu, jak se stím dá bojovat, moc rádanapíši víc informací, mohuVám poradit jak to začítřešit přírodní cestou... katacmelacek@seznam.cz(03-010728)www.ceske-produkty.webnode.cz
Květa
21.05.2013 08:54:53

Re: mast na atopický ekzém

28.10.2011 15:35:41
Alžběta napsal:

mast na atopický ekzém

Rozhodně dávám přednost přírodním produktů před chemií a v našem případě se to týká léčby atopického ekzému. Své dceři jsem nemazala žádné kortikoidy a místo toho jsem doufala, že naleznu nějakou léčivou, účinnou a přírodní mast, která by skutečně pomohla. A našla jsem Skin salvation Purepotions, kterou lze u nás koupit pouze na www.spasapleti.cz Nedám na ni dopustit! Atopický ekzém se mé dceři ztratil během 10 dnů. Mažu jí od té doby pleť jen jednou za 2 dny preventivně tenounkou vrstvičkou a po atopáku není ani památka.
Dobrý den, můžete mi poradit, pořídila jste vše od této firmy nebo stačí pouze krém a mléko? děkuji
vlasta.fucikova
24.01.2013 01:07:53

BYLINNÉ doplňky STRAVY

OK GEL

= první POMOC doma i na CESTÁCH
DOMÁCÍ LÉKÁRNIČKA
Pomáhá s akné, afty, křečové žíly, opary, bradavice, spáleniny, úrazy.
cena ….600kč
ÚČINKY OK GELU
Pomáhá na akné, bradavice, kuří oka.
Zklidňuje pokožku po holení, bodnutí hmyzem, spálení sluncem.
Pomáhá při potížích s opary, afty, zuby, dásně.
Podporuje hojení modřin, odřenin, proleženin, popálenin, mykóz, bércových vředů.

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ PŘÍRODNÍ CESTOU
Vlasta Fučíková / konzultant
nezávislý poradce OKG
03-000334

tel...732 974 268
email... Vlasta.Fucikova@seznam.cz
skype..... vlastafu
Facebook ... zdravi po kapkach
vlasta
08.05.2012 23:35:57

přírodní ČESKÉ produkty

Máte také problémy jako jsem měla i já? Nadýmání, plynatost a křeče. Vyzkoušela jsem
přírodní produkt české firmy, který mě velice pomohl. Dnes jsem bez problémů které jsem měla skoro dva roky a nic mě nepomáhalo. Produkt se jmenuje Emulips Forte.
Emulips Forte …… 50ml cena 405,- kč
= posiluje funkci trávicí soustavy, usnadňuje štěpení a trávení tuků, stimuluje vylučování, podporuje funkci jater a žlučníku, stimuluje střevní funkci, potlačuje nadýmání, zklidńuje podrážděný žaludek a střeva, desinfikuje střevní obsah, je silný antioxidant, přispívá k detoxikaci, napomáhá od křečí.
Emulips Forte se užívá … 3x denně 10 kapek při jídle nebo po.
Zde Vám posílám odkaz knahlédnutí http://zdravipokapkach.webnode.cz
Pokud máte další otázky klidně pište ráda Vám vše zodpovím. Přeji příjemný zbytek dne Vlasta F.
Nez.obch.par 03-000334 Vlasta.Fucikova@seznam.cz
zdenka
20.11.2011 19:52:57

Re: mast na atopický ekzém

Alžběta napsal:

mast na atopický ekzém

Rozhodně dávám přednost přírodním produktů před chemií a v našem případě se to týká léčby atopického ekzému. Své dceři jsem nemazala žádné kortikoidy a místo toho jsem doufala, že naleznu nějakou léčivou, účinnou a přírodní mast, která by skutečně pomohla. A našla jsem Skin salvation Purepotions, kterou lze u nás koupit pouze na www.spasapleti.cz Nedám na ni dopustit! Atopický ekzém se mé dceři ztratil během 10 dnů. Mažu jí od té doby pleť jen jednou za 2 dny preventivně tenounkou vrstvičkou a po atopáku není ani památka.
Dobrý den,
mohla bych se s vámi spojit přes email? (novackova@vastr.cz)
děkuji
Alžběta

mast na atopický ekzém

silva.krpcova
08.06.2011 18:32:30

Dáváte přednost bylinkám před chemií?

Máte rádi bylinky a dáváte přednost přírodním produktům před chemií? Tak to jste tu správně. Produkty české výroby jsou navrženy podle pentagramu čínské medicíny, které pomáhají na zdravotní problémy.Ceny od 375 kč. Možnost získat slevu 40-50% na veškeré produkty. Případně s námi i spolupracovat. www.okg-fit.cz/silvik Nezávislý distributor 03-004541 Silvie Krpcová
Celkem záznamů: 33
|< 12 >> >|

Přidat příspěvek k tématu Dáváte přednost bylinkám před chemií?

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku