Deodorant - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Starka
    18.11.2014 15:54
    Starka
    Deodorant

    Holky, nemate nekdo zkusenosts timto anti-transpirantem :https://lekarnalancier.cz/obchod/telova-pece/antiperspiranty-deodoranty/bioderma-sensibio-deo-anti-transpirant-sprej-150ml? Myslite ze je v tom nejakyvyrazny rozdil nez kdyz koupimnormalni deodorant v obchode?

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    14.12.2017 17:06
    Anonymní příspěvek

    Me teda Driclor pomohl neskutecne. Dokonce je tam napsané aplikovat dvakrát. Já dávala jednou na noc a mela jsem pres mesíc uplne pokoj od pocení. Navíc za tu cenu to opravdu stojí za vykouseni.

    • Anonymní příspěvek
      15.12.2017 16:59
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Kupuje se normálne v lekarne nebo v drogerce?

      • Anonymní příspěvek
        16.12.2017 11:01
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Kupovala jsemhttps://www.lekarnalancier.cz/driclor-sol20ml-roll-on

  • Anonymní příspěvek
    26.11.2017 18:59
    Anonymní příspěvek

    Ano maji, kdyz si tam objednavam kosmetiku ro sebe, vzdy vezmu od nich i neco prckovi

  • Anonymní příspěvek
    24.11.2017 20:18
    Anonymní příspěvek

    Najdu u nich i nejakou detskou kosmetiku? Po novym roce cekame prirustek do rodiny a tak at jsem pripravena a ma neco prcek pod stromeckem :)

  • Anonymní příspěvek
    21.11.2017 16:27
    Anonymní příspěvek

    Na notino.cz? Ano od tamtud jsem taky ted před Vanoci delala velky nakup, navíc tam mají každý den na něco velke slevy takze to svadi na darky k Vanocum. :)

  • Anonymní příspěvek
    14.11.2017 10:11
    Anonymní příspěvek

    Jo no, tam maji stejne od vseho nejlepsi vyber

  • Anonymní příspěvek
    08.11.2017 11:44
    Anonymní příspěvek

    Taky miluju kosmetiku od nich, hodne mi pomohla na problematickou plet a z notina nakupuji vse z drogerky.

  • Anonymní příspěvek
    03.11.2017 11:28
    Anonymní příspěvek

    Taky jsem to dlouho resila,kamaradka mi pak doporuciladeodoranty od Vichynotino.cz/search.asp?exps=pocení a k memu prekvapeni vaznemi to pomohlo

  • Anonymní příspěvek
    21.09.2017 17:21
    Anonymní příspěvek

    Dlouho jsem se trapila s pocenim at uz na nohou v podpozi ci v obliceji.vyzkouselajsem radu veci a nic nefungovalo. Az mi kozni lekarka poradila at si objednam antiperspirant sweatstop. Maji ruzne druhy podle oblasti kde se potite. Trochu jsem vahalaohledne ceny a uz jsem tomu neverila ze by neco zabralo ale nakonec jsem objednala antiperspirant sweatstop aloe vera forte na telo a sweat stop aloe vera lotion na oblicej. Vyzkousela dle navodu a byla nadsena ucinkem. Funguje to na 100%. Objednala jsem ho na www.stop-potu.cz Z osobni zkusenosti mohu jen doporucit.

  • Anonymní příspěvek
    03.09.2017 15:28
    Anonymní příspěvek

    Já používám kuličkový a někdy i krémový deodorant od Oriflame, jsou super doporučuji vyzkoušet. :-)
    Najdete na www.kosmetika-registrace.cz

  • Anonymní příspěvek
    15.08.2017 07:03
    Anonymní příspěvek

    Antipe bylo to jediný, co mi pomohlo od problémů s pocením. Nebylo to příjemné, ale už mám pokoj.

  • Anonymní příspěvek
    20.07.2017 13:07
    Anonymní příspěvek
    stop pocení

    Chci vám všem poděkovat. Nevěděla jsem si rady s pocením. Vyzkoušela jsem Antipe a pocení postupně ustupovalo. Teď už mi horka nevadí. Paráda.

  • Anonymní příspěvek
    28.04.2017 14:19
    Anonymní příspěvek
    stop pocení

    Taky jsem vyzkoušel ten zázrak jménem Antipe a nezbývá mi nic jiného, než chválit. To musíte vyzkoušet sami. Pak uvěříte.

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:37
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    20.04.2017 10:33
    Anonymní příspěvek
    stop pocení a zápachu nohou

    Zout se po celodenní šichtě býval docela problém. Teď už je to minulostí. Dlouho jsem zkoušel možný i nemožný. Co kdo poradil, zkusil jsem. Ale všechno marný. Pak jsem se dočetl o iontoforéze. Vyzkoušel jsem Antipe a byl nadšený. Už ji mám doma víc než půl roku a je to bomba. Doporučuju.

  • Anonymní příspěvek
    10.04.2017 14:02
    Anonymní příspěvek

    Ahoj mate nekdo zkusenosti s deodorantem Borotalco Invisible??

    • Anonymní příspěvek
      11.04.2017 14:56
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj no ja jsem ho videla na notino.:-) ale zkusenosti s tim nemam, je na vetsi poceni ne? je i docela drazsi, taky by me zajimal nazor nekoho kdo ho vyzkousel

      • Anonymní příspěvek
        18.04.2017 15:12
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        prave by me take zajimal nazor nekoho kdo s tim ma nejaky zkusenosti, ale asi si ho objednam a vyzkousim a uvidim sama. no jak se uz blizi tepla tak ja se docela dost potim a tak by me zajimalo jestli by mi tento deodorant pomohl. super ze jo maji na notinu tak ja si ho objednam

  • Anonymní příspěvek
    29.03.2017 16:29
    Anonymní příspěvek

    Začíná se oteplovat a já se poprvé těším i na horké letní dny. Díky iontoforéze OZO-OZO mám pocení pod kontrolou. Tak hurá na sluníčko.

  • Anonymní příspěvek
    14.03.2017 17:14
    Anonymní příspěvek

    Dát vale pocení jen díky deodorantům je nemožné. Já zkusil i Driclor a ten taky nepomohl. Nakonec mi známý řekl o Antipe. Na netu jsem si pak přečetl víc a zkusil ji objednat. Pomohla senzačně. Pocení je skoro pryč.

  • Anonymní příspěvek
    09.03.2017 10:22
    Anonymní příspěvek
    pryč s pocením nohou

    Celý den v uzavřených pracovních botách a pak se doma zout, to je hrozná představa. Obzvlášť, pokud máte problémy s pocením jako já. Dlouho mě to trápilo. Vyzkoušel jsem různé bylinkové koupele, chladivé lázně nohou a nakonec jsem skončil na kožním. Bylo mi trapně. Ale doktorka byla moc příjemná. Řekla mi o Antipe a dokonce jsem si ji u ní mohl vyzkoušet. Po nějakém čase se mi zdálo, že pocení ustupuje. Koupil jsem si Antipe domů a pocení je skoro pryč. Neuvěřitelný.

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2017 16:54
    Anonymní příspěvek

    Pocení je fuč díky iontoforéze OZO-OZO. Vyzkoušejte ji sami. Mě moc pomohla. Cítím se skvěle.

  • Anonymní příspěvek
    17.02.2017 14:54
    Anonymní příspěvek
    Stop pocení

    Zbavit se pocení mi neuvěřitelně pomohla Antipe. A nejen mě. Manžel si ji taky moc chválí. Řekla mi o ní kolegyně z práce. Je to paráda.

  • Anonymní příspěvek
    16.02.2017 14:36
    Anonymní příspěvek

    No nejraději používám roll-on od vichy,mají ho na notinu a objednávám pravidelně i kosmetiku

  • Anonymní příspěvek
    02.02.2017 16:04
    Anonymní příspěvek

    Problémy s pocením. To už neřeším. Začal jsem používat Antipe a pocení postupně ustupovalo, až zmizelo úplně. Prostě bomba.

  • Anonymní příspěvek
    20.01.2017 14:41
    Anonymní příspěvek
    Stop pocení

    Problémy s pocení mě dohnaly až k lékaři. Postěžoval jsem si, že už nevím, co vyzkoušet a on mi s úsměvem na rtu řekl, že to zná. Sám prý vyzkoušel Antipe a pocení odeznělo. Řekl mi, jak to funguje a já si ji hned ten den objednal. Teď mám úsměv na rtu i já. Antipe mi moc pomohla.

  • Anonymní příspěvek
    06.01.2017 08:46
    Anonymní příspěvek

    Já už to vzdal se všemi deodoranty. Dlouho mi nic nepomáhalo, tak jsem si objednal OZO-OZO a jsem v pohodě. Pocení je fuč. Prostě paráda.

  • Anonymní příspěvek
    20.12.2016 14:28
    Anonymní příspěvek

    Já používám krémový deodoranty, teď mám od Lancome-Bocage. Vyhovují mi. Nevím, zda seženete v drogerkách, to jsem se nedívala. Já veškerou kosmetiku nakupuju už léta v eshopech... Tento jsem objednávala na www.notino.cz.

    • Anonymní příspěvek
      03.01.2017 22:49
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Mně vyhovují deodoranty kosmetiky Sportique. Jsou přírodní a nedraždí. Na notino je taky mají. Tak vyzkoušejte.

  • Anonymní příspěvek
    07.12.2016 15:43
    Anonymní příspěvek
    deodorant

    Používám deodorant od vichy...nevím jestli ho mají i v kamených obchodech,ale já si ho objednávám jeetě s dalšími přípravky na notino.cz, tak se zkuste podívat a třeba vám taky něco padne do oka ;)

  • Anonymní příspěvek
    24.11.2016 14:20
    Anonymní příspěvek
    pryč s pocením

    Pryč s pocením. To jsem si říkal dlouho a dělal pro to všechno možný. Dnes už je pocení vážně pryč. Našel jsem na netu spoustu článků o iontoforéze. Je jich víc. Já si vybral Antipe. Pokud by se mi neosvědčila, můžu ji do určité doby vrátit. Ale určitě si ji nechám. Byl a pořád jsem nadšený z výsledku. PARÁDA.

    • Anonymní příspěvek
      14.12.2016 06:34
      Anonymní příspěvek
      Re: pryč s pocením

      Pocení a zápach nohou byla moje noční můra. Ano, byla. Zout si boty pro mě byla katastrofa. Nebylo mi to příjemné. Teď už mám díky používání Antipe pokoj. A jsem rád, že jsem to udělal.

  • Anonymní příspěvek
    24.10.2016 16:36
    Anonymní příspěvek
    Pocení a zápach nohou

    Pocení a zápach nohou odezněl, když jsem na radu kožařky začal používat Antipe. Super! Bomba!

  • Anonymní příspěvek
    18.09.2016 17:51
    Anonymní příspěvek

    Proti poceni mi to nepomaha, mate nejake jine rady?

    • Anonymní příspěvek
      21.09.2016 09:39
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já můžu na pocení doporučit iontoforézu Antipe. Po několika použitích byl vidět výsledek a pak se pocení ztratilo úplně. Kdybych to sama nevyzkoušela, nevěřila bych.

  • Anonymní příspěvek
    07.09.2016 12:34
    Anonymní příspěvek
    Pocení rukou

    Pocení rukou mi neznepříjemňovalo jen život, ale i mou práci. Jsem neustále v kontaktu s lidmi a podat někomu ruku pro mě bylo docela trauma. Zkoušel jsem kde co a nic nepomáhalo. Na netu jsem se dočetl o iontoforéze Antipe. Hned jsem ji objednal, začal používat a chválou nešetřil. Pocení dost rychle ustupovalo. Teď si občas udělám relax s Antipea pocení se nevrací. Vřele doporučuji.

  • Anonymní příspěvek
    24.08.2016 13:31
    Anonymní příspěvek

    Používám na pocení na nohou a v podpaží Electro Antiperspirant. Je to přístroj na jontoforezu a po vyzkoušení na dermatologické klinice U Svaté Anny v Brně, kde ho mají jsem si ho koupil na electroantiperspirant.com/cz. Funguje to fakt moc dobře. Už se s ním léčí i manželka.

  • Anonymní příspěvek
    14.06.2016 13:56
    Anonymní příspěvek

    Zabral mihttps://www.czlekarna.cz/3291813-perspirex-comfort-antiperspirant-roll-on-20ml nepotímse už tak.

  • Anonymní příspěvek
    06.06.2016 14:09
    Anonymní příspěvek
    Stop pocení a zápachu nohou

    Dlouho jsem nerad chodil na návštěvy. Pocení a zápach nohou vadili nejen mě. Bylo to dost nepříjemné. Vymlouval jsem se na práci, na rodiče ... Poznal jsem skvělou holku a bylo to ještě horší. Courali jsme jen po venku nebo posedávali v kavárnách. Sedl jsem k netu a hledal řešení. Našel jsem Antipe a bylo po problému. Chodíme spolu přes půl roku, navštěvujeme se, chodíme ke kámošům. Prostě žijeme.

    • Anonymní příspěvek
      22.06.2016 09:50
      Anonymní příspěvek
      Re: Stop pocení a zápachu nohou

      Není nad Antipe. Taky mi úžasně pomohla. Díky ní se mi úplně změnil život. Samozřejmě k lepšímu.

      • Anonymní příspěvek
        28.06.2016 07:26
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Stop pocení a zápachu nohou

        Taky jsem moc spokojený s iontoforézou Antipe. Zbavila mě pocení. A teď je prý na trhu nějaká nová. Tuším, že se jmenuje OZO-OZO. Měla by být šetrnější a nějak vylepšená.

  • Anonymní příspěvek
    12.04.2016 14:22
    Anonymní příspěvek

    Láká mě vyzkoušet deodorant od Vichy. Mám totiž dost citlivou pokožku. Vyzkoušela jste nekterá? jaký je?

    • Anonymní příspěvek
      18.04.2016 14:29
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Vichy mám, konkretne Homme deodorant. je v cernem baleni. trpím nadmernym pocením a pomáhá mi.

  • Anonymní příspěvek
    09.04.2016 15:35
    Anonymní příspěvek
    sportique

    taky pouzivam unisex od sportique...moc hezky voni a nemam po nem zadnou vyrazku a to mam hodne citlivou pokozku :)

  • Anonymní příspěvek
    16.03.2016 19:41
    Anonymní příspěvek
    Deodorant

    Ahoj, já používám od značky Sportique konkrétně unisex..obsahuje rostlinný glycerin takže zjemňuje moji citlivou pokožku a příjemně voní. Určitě doporučuji

  • Anonymní příspěvek
    06.03.2016 19:49
    Anonymní příspěvek

    Me prijde ze uz mi zadny deodorant nepomaha, a to se potim aj v zime, co s tim? Uz jit na nejaky zakrok?

    • Anonymní příspěvek
      23.03.2016 18:47
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Vsechno se nejakym zpusobem vyresit

  • Anonymní příspěvek
    14.12.2015 09:21
    Anonymní příspěvek

    Nela: Tak uz jsi u te pani v Praze byla, nebo sechavate sezeni po novem roce?

  • Anonymní příspěvek
    04.12.2015 19:27
    Anonymní příspěvek

    Máte někdo zkušenost stímto deodorantem?http://www.parfums.cz/borotalco/original-kulickovy-deodorant-antiperspirant/ má to býtnějaký lepší asi a chtělazkusti něco jiného místotěch klasických značek.Díky.

    • Anonymní příspěvek
      12.12.2015 15:10
      Anonymní příspěvek
      Re:

      V léte jsem si ho koupila, ten kuličkovej a byl v pohodě. Tak zvláštně hezky voněl.

  • Anonymní příspěvek
    05.11.2015 10:58
    Anonymní příspěvek

    To je jasne, je lepsi bych informovany, ikdyz ona by te pani Páralová do vseho zasvetila.:-) Tak hodne stesti a at ti to dopadne dobre :-)

    • Anonymní příspěvek
      23.11.2015 10:11
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Dekuji, uz s ni mam za par dni domluvené sezeni tak se tesim az se do toho uz dame :-) :-)

  • Anonymní příspěvek
    09.09.2015 10:12
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, tak na tohle by zabiralo osetreni Botulotoxinem..:-)

    • Anonymní příspěvek
      16.09.2015 10:58
      Anonymní příspěvek
      Re:

      To zni zajimave, ma to něco spolecnyho s botexem?

      • Anonymní příspěvek
        04.10.2015 17:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Koukni se na tuhle stranku(www.dermastar.cz/cz/co-vas-trapi/nadmerne-poceni.html), jeto klinika pani Páralové aona je nato opravdovi odbornik

  • olga.polka
    20.11.2014 13:25
    olga.polka
    odpoved

    Hlavne si myslim, ze je to v tom ze je hypoalergenni, a ze tam ma ten patent Toleridine, který zvyšuje práh tolerance pokožky, ta se pak stává odolnější a je méně reaktivní. Já ho chci ted take vyzkouset. :)

    • Starka
      09.12.2014 14:55
      Starka
      Re: odpoved

      Aha diky o tom patentu si neco zjistim. Ja prve nejsem moc presvedcena jestli je to lepsi nebo horsi nebo co to teda vsobe presne ma :D a ty uz jsi ho teda vyzkousela? nevim jestli do toho mam teda jit :)

      • Anonymní příspěvek
        16.12.2014 13:41
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: odpoved

        Jojo nakonec jsem si to z te lekarny lancier objednala a zatim dobry, nevyprcha to tak rychle jako obycejny deodorant a zda se mi ze i vydrzi dele vune :) jak chces ty no ale jako urco mohu doporucit zatim, :)