Gelovky doma - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Sangria
    22.07.2014 21:23
    Sangria
    Gelovky doma

    Ahoj :) Máte někdo zkušenost s děláním si gelových nehtů doma? :) Co si doporučujete koupit? :) Jak to vypadá, když to neumíte? :)

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    06.12.2017 10:47
    Anonymní příspěvek

    Ja jsem jim pomohla tabletkama Forcapil.cz a dokonce mi to pomohlo i na vlasy

    • Anonymní příspěvek
      12.12.2017 18:37
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Vazne? A co obsahuji ze ti takhle pomohli na vice veci?

  • Anonymní příspěvek
    05.12.2017 09:34
    Anonymní příspěvek

    Taky jsem je mela uplne zničene kdyz mi je sundali, ale nic jsem na to nebrala, počkala jsem az se mi to spraví samo a zpátky do gelovek jsem už nikdy nešla

  • Anonymní příspěvek
    02.12.2017 11:17
    Anonymní příspěvek

    Je fakt ze je to krasne, mit porad upravene nehty, ted co mi je ale sundaly ty moje jsou znicene :( takze asi potrebuji neco na vyzivu, bral z vas nekdo neco co pomohlo?

  • Anonymní příspěvek
    13.06.2016 09:31
    Anonymní příspěvek

    chodila jsem na gelovky kjedné pani do mesta, alenebavilo me tam pres celémesto jezdit,tak jsem sikoupila sadu od sally hansen avypadá to taky moc hezkyhttp://www.parfums.cz/sally-hansen/salon-gelovy-lak-na-nehty/

  • Anonymní příspěvek
    17.05.2016 18:00
    Anonymní příspěvek

    úplně ste to vystihla :D styl lopatka je hrozný, taky nad tím pláču !
    dělám je půl roku a na tohle se nikdy tedy nedám i kdybych nad tím měla sedět buhvíjak dlouho :D

  • Anonymní příspěvek
    15.05.2016 18:34
    Anonymní příspěvek

    Ahojík, víte jak to vypadá ? když máte na nehtech umělý neht typu ''lopatka'' už jsem viděla tolik začátečnic, které s tím chodilo , že mě jich bylo líto. Přitom stačí dát dobrým pilníkem nehtu tvar. Dělám si nehty doma dva roky a nikdy jsem takovou hrůzu na nehtech neměla. Jinak objednávám z galerienehtu.cz

  • Anonymní příspěvek
    15.02.2015 12:57
    Anonymní příspěvek
    Je to zdravé?

    Myslíte si, že si dělat gelové nehty je zdravé? Slyšela jsem, že jsou na ně i nějaké alergie, jako osobně třeba s tímto zkušensot nemám a právě přemýšlím, že si objednám tu sadu z té galerienehtu.cz, ale pořád nevím zda si je udělám doma sama :) slyšela jsem, že na pravou ruku si to sama moc dobře neuděláš :/

    • Sangria
      25.02.2015 16:02
      Sangria
      Re: Je to zdravé?

      Ahojky, já jsem si taky první nevěřila, že doma si nehtíky dokážu udělat sama, ale od října mám doma tu sadu z té galerienehtu a už jsem se dokonce i naučila ji obsluhovat :D :D takže pokud jsi alespon trošku zručná, tak se to časem naučíš a půjdou ti obě dvě ruce :P

  • Sangria
    21.08.2014 10:33
    Sangria

    A jako sadu konkrétně jste si kupovaly? Ráda bych nějakou, která je už odzkoušená od někoho, když už jsem úplný nováček :)

    • Anonymní příspěvek
      24.08.2014 11:55
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já jsem si kupovala sadu z galerienehtu. cz takovou i s UV lampou, bylo to s ní dost fajn :) Tu bych do začátku rozhodně doporučila! :P

      • Sangria
        16.09.2014 13:32
        Sangria
        Re: Re:

        A stačí i ta levnější nebo se oplatí raději investovat? :P Já jen, ať zase nevyhodím peníze za něco co pak bude na prd :-/

  • Anonymní příspěvek
    20.08.2014 09:42
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, já jsem si udělala nejdříve kurz, abych zjistila, jestli mě to vůbec bude bavit a jestli mi to hlavně půjde, pak jsem si koupila kompletní sadu gelových nehtů a začala :) Ze začátku hrůza, ale pak jsem to chytla do ruky a už zamnou na nehty chodí ženy z blízkého okolí :P

  • Anonymní příspěvek
    23.07.2014 17:27
    Anonymní příspěvek

    Tak pro začátek doporučuji si koupit nějakou levnou sadu, kde budeš mít všechno potřebné. Se podívej po netu. Já doporučuju stránky galerienehtu.cz, protože jsem Brňačka a mám to kousek od domu. Ze začátku jsem s tím trošku bojovala, než se mi podařilo dělat hezké nehty, ale tedka s tím nemám skoro žádný problém.