Křečové žíly - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Kate
    20.04.2014 23:26
    Kate
    Křečové žíly

    Dobrý den, mám hrozné problémy s křečovými žilami, takže se chystám na odstranění, ale ještě nejsem rozhodnutá kam a na co… jestli na klasické vyoperování, laser, nebo skleroterapii,…? Hlavně bych nechtěla pak mít nějaké jizvy… nemáte někdo zkušenost?

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    27.11.2017 19:05
    Anonymní příspěvek

    Není legrace křečové žíly zanedbávat, můžou způsobit problémy. Po porade s doktorem jsem si je taky nechala operovat, ale bála jsem se jizev, tak jsem sla do Perfect Clinic, kde mají zlaté ručičky, moje mamka tam byla už s víčkama.

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:37
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    10.03.2017 19:52
    Anonymní příspěvek

    Nechala jsem si je zavcasu odstranit, uz jsem mela tezky nohy, nebylo na co cekat. nejaké masti jsou podel me zbytecny, my to navíc máme v rodine

    • Anonymní příspěvek
      21.03.2017 16:04
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Chirurgicky? a to te poslala praktická doktorka?

      • Anonymní příspěvek
        24.03.2017 13:55
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        U praktické jsem vubec nebyla. prvne jsem se dívala náhodne, co se s nimi dá delat a pak jsem narazila na zkusenosti perfect clinic, mají i videa na youtube a to me presvedcilo. objednala jsem se proto na info schuzku, kde mi pan doktor, ted si nevzpomenu na jméno, ale jestli chces, podívám se., rekl co a jak. Tak jsem se tam domluvila na zkroku a mám vyreseno.

  • Anonymní příspěvek
    20.05.2016 18:14
    Anonymní příspěvek

    a co nejaký krém?http://www.czlekarna.cz/8594059730619-priessnitz-mazani-na-zily-a-cevy-de-luxe-125ml.Mamka si ho kupuje.

  • Anonymní příspěvek
    05.10.2015 15:47
    Anonymní příspěvek
    Vyrixy

    Neexistuje nějaká možnost jak aspoň maskovat ty uzlíky? Nemáte někdo nějakou metodu nebo zkušenost?

    • Anonymní příspěvek
      09.10.2015 13:34
      Anonymní příspěvek
      Re: Vyrixy

      Nevím jestli to někdo nepsal ale jsou na to nějaké punčochy. Ale já sem použila ten cantalin a pracuje skvěle

    • Anonymní příspěvek
      06.10.2015 16:02
      Anonymní příspěvek
      Re: Vyrixy

      Zavázat. Nenosit světlé přiléhavé kalhoty. A podobně

      • Anonymní příspěvek
        07.10.2015 16:53
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Vyrixy

        Jsou na to nějaký punčocháče

  • Anonymní příspěvek
    30.09.2015 15:25
    Anonymní příspěvek
    Mě pomáhá

    Mě pomáhá na křečové žíly Cantalin stejně jako paní pde mnou, ale musím říct, že jsem měla úplně stejné problémy

  • Anonymní příspěvek
    25.09.2015 17:22
    Anonymní příspěvek
    Křečové žíly

    Asi mám podobný problém jako zde přítomné dámy. Přesně nevim jak se jich zbavit. Těch křečáků

    • Anonymní příspěvek
      29.09.2015 14:05
      Anonymní příspěvek
      Re: Křečové žíly

      Můžu doporučit jenom zkoušet, zkoušet a zkoušet, jednou na to přijdete

      • Anonymní příspěvek
        01.10.2015 14:54
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Křečové žíly

        Hehe a jak dlouho to jako máme zkoušet?

    • Anonymní příspěvek
      28.09.2015 20:18
      Anonymní příspěvek
      Re: Křečové žíly

      Jednou mi braly křečáky nějakým vypalováním bo co a to chvíli vydrželo. Ale už je mám zase

  • Anonymní příspěvek
    15.09.2015 16:40
    Anonymní příspěvek
    Co s nimi

    Na křečáky není nic co by zabíralo mě. Už jsem zkoušela všechno

    • Anonymní příspěvek
      02.10.2015 15:25
      Anonymní příspěvek
      Re: Co s nimi

      Mě ten cantalin docela pomohl taky, tak zkuste to

    • Anonymní příspěvek
      17.09.2015 15:33
      Anonymní příspěvek
      Re: Co s nimi

      A zkošela jsi cantalin? Jsou to takový tobolky, je to bez předpisu na cevy a tak

      • Anonymní příspěvek
        21.09.2015 15:07
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Co s nimi

        A na kolik to vyjde? A jak dlouho to trvá než to zabere?

      • Anonymní příspěvek
        18.09.2015 14:26
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Co s nimi

        Taky můžu doporučit Cantalin

  • Anonymní příspěvek
    16.07.2015 18:33
    Anonymní příspěvek

    já jsem s křečákama byla na laseru na jedné klinice, do té doby to byl marný boj :-(.

  • Anonymní příspěvek
    30.04.2014 08:51
    Anonymní příspěvek
    žíly

    Dobrý den několik let mě trápí,ale šíleně křečové žíly,mám po čtvrté operovanou levou nohu a je to čím dál horší,další operace není možná žeprý,už nevím,kam se objednat.Měl jsem i částečný duchod,ale po 2letech mi ho vzali,že je to vpořádku a to vubec není pravda,mám tiky a záškuby,pálení mravenčení a stále na teklé už nevím kudy kam,zatím pracuji jako hlídač jedné firmi,ale mám jen smlouvu na krátko,pač mi vzali duchod částečnej,tak mě zřejmě propustí a pak co dál,předem děkuji za odpověd.

    • Anonymní příspěvek
      19.05.2014 08:27
      Anonymní příspěvek
      Re: žíly

      Měla jsem dost podobné problémy jako vy. Pořád samé operace, operace a operace, aniž by docházelo k nějakému většímu zlepšení. V poslední době jsem spokojená s Wobenzymem. Je to cenově náročnější léčba, ale za mě účinná. Myslím, že se můžete poradit i přímo na jejich stránkách v online poradně.

      • Anonymní příspěvek
        04.06.2014 11:44
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: žíly

        Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné užívat Wobenzym v kombinaci s jinými léky? Děkuji Karel

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2014 23:21
    Anonymní příspěvek

    No, já jsem byla právě nalaserové operaci křečákůa jsem s výsledkemmaximálně spokojená, jizvynemám a i celkově to hojenía rekonvalescence je dalekokratší, stačí nosti prádní punčochy a pokud jsivyloženě v prácinepostradatelná, tak snad pakani nemusíš být doma naneschopence :-) kdyžtak semrkni, tady kde jsem byla já,mají na stránkách ivysvětlené, jaký je kterýten druh odstraňováníkřečákůhttp://www.vslasera.cz/cs/chirurgie/laserove-operace-krecovych-zil/