Křečové žíly

Autor Příspěvěk
Stanislav
26.08.2014 10:47:54

Re: Re: Re: žíly

04.06.2014 11:44:38
Karel napsal:

Re: Re: žíly

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné užívat Wobenzym v kombinaci s jinými léky? Děkuji Karel
Dobrý den, myslím si, že o případném kombinování Wobenzymu s dalšími léky se stejně vždy musíte poradit s Vaším lékařem. Osobně jsem ještě volal na jejich konzultační linku na webu wobenzym.cz
Karel
04.06.2014 11:44:38

Re: Re: žíly

19.05.2014 08:27:44
Iveta napsal:

Re: žíly

Měla jsem dost podobné problémy jako vy. Pořád samé operace, operace a operace, aniž by docházelo k nějakému většímu zlepšení. V poslední době jsem spokojená s Wobenzymem. Je to cenově náročnější léčba, ale za mě účinná. Myslím, že se můžete poradit i přímo na jejich stránkách v online poradně.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné užívat Wobenzym v kombinaci s jinými léky? Děkuji Karel
Iveta
19.05.2014 08:27:44

Re: žíly

30.04.2014 08:51:08
Michal napsal:

žíly

Dobrý den několik let mě trápí,ale šíleně křečové žíly,mám po čtvrté operovanou levou nohu a je to čím dál horší,další operace není možná žeprý,už nevím,kam se objednat.Měl jsem i částečný duchod,ale po 2letech mi ho vzali,že je to vpořádku a to vubec není pravda,mám tiky a záškuby,pálení mravenčení a stále na teklé už nevím kudy kam,zatím pracuji jako hlídač jedné firmi,ale mám jen smlouvu na krátko,pač mi vzali duchod částečnej,tak mě zřejmě propustí a pak co dál,předem děkuji za odpověd.
Měla jsem dost podobné problémy jako vy. Pořád samé operace, operace a operace, aniž by docházelo k nějakému většímu zlepšení. V poslední době jsem spokojená s Wobenzymem. Je to cenově náročnější léčba, ale za mě účinná. Myslím, že se můžete poradit i přímo na jejich stránkách v online poradně.
Michal
30.04.2014 08:51:08

žíly

Dobrý den několik let mě trápí,ale šíleně křečové žíly,mám po čtvrté operovanou levou nohu a je to čím dál horší,další operace není možná žeprý,už nevím,kam se objednat.Měl jsem i částečný duchod,ale po 2letech mi ho vzali,že je to vpořádku a to vubec není pravda,mám tiky a záškuby,pálení mravenčení a stále na teklé už nevím kudy kam,zatím pracuji jako hlídač jedné firmi,ale mám jen smlouvu na krátko,pač mi vzali duchod částečnej,tak mě zřejmě propustí a pak co dál,předem děkuji za odpověd.
Nelly
21.04.2014 23:21:48

No, já jsem byla právě nalaserové operaci křečákůa jsem s výsledkemmaximálně spokojená, jizvynemám a i celkově to hojenía rekonvalescence je dalekokratší, stačí nosti prádní punčochy a pokud jsivyloženě v prácinepostradatelná, tak snad pakani nemusíš být doma naneschopence :-) kdyžtak semrkni, tady kde jsem byla já,mají na stránkách ivysvětlené, jaký je kterýten druh odstraňováníkřečákůhttp://www.vslasera.cz/cs/chirurgie/laserove-operace-krecovych-zil/
Kate
20.04.2014 23:26:01

Křečové žíly

Dobrý den, mám hrozné problémy s křečovými žilami, takže se chystám na odstranění, ale ještě nejsem rozhodnutá kam a na co… jestli na klasické vyoperování, laser, nebo skleroterapii,…? Hlavně bych nechtěla pak mít nějaké jizvy… nemáte někdo zkušenost?
Celkem záznamů: 26
|< 12 >> >|

Přidat příspěvek k tématu Křečové žíly

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku