Kvalitní makeup?

Autor Příspěvěk
Zuzana
30.11.2016 16:50:07

Dalsi spokojeny :)
Ilona
28.11.2016 18:47:50

No to jsem mela taky, ted si buduzase neco objednavat z rosenpharma.cz, a neco s kolagenem
Zuzana
26.11.2016 21:37:11

Uz ho ani nepotrebuji, zlepsila se mi pelt natolik ze jsem uz bez neho :) a to diky doplnkum stravy :) vyplati se to
Glenn
01.05.2016 18:54:17

Potřebujete úvěr ??? Naše firma je název Zion Financial Services Limited, dáváme z úvěrů, které mají zájem zákazníků, které hledají pro úvěry s cílem zlepšit jejich podnikání, můžeme vám pomoci s úvěru až do výše €15 milionů. Můžeme vám pomoci půjčováním vám peníze, začít podnikat nebo rozšířit své stávající podnikání, nabízíme také osobní úvěry, auto úvěry, podnikatelské úvěry, hypoteční úvěry, zemědělské úvěry nebo půjčky z jakéhokoliv důvodu atd Pokud potřebujete půjčka dnes kontaktujte nás. Můžeme půjčit až 15 milionů eur. Napište nám aplikovat: zionloan1@gmail.com
Judita
02.02.2016 22:23:22

už si nekolik mesicu kóbjednávám z parfums makeup od dermacolu
Sisi
26.11.2015 20:44:57

Re: Re: Re: Kde koupit kvalitní make-up?

03.11.2015 12:07:26
Eva napsal:

Re: Re: Kde koupit kvalitní make-up?

Ráda z tama kupuju parfémy, vyjde to líp než v obchodě.
To rozhodně :)
Čiky
25.11.2015 17:41:25

Re: Re:

24.11.2015 18:08:28
Linda napsal:

Re:

Jo toto je dobrá značka kosmetiky a tady ji maj aji za slušné ceny. :)
Taky si ho tam objednávám.
Linda
24.11.2015 18:08:28

Re:

18.11.2015 16:18:19
Sašenka napsal:
Minule jsem místodrogérkových lepšíchznaček zkusila ještě trochupřiplatit a objednala si tadytentohttp://www.parfums.cz/mary-kay/timewise-luminous-wear-tekuty-make-up/ dloho jsem po němkoukala, a ta kvalita jdepoznat po celím dni.
Jo toto je dobrá značka kosmetiky a tady ji maj aji za slušné ceny. :)
Sašenka
18.11.2015 16:18:19

Minule jsem místodrogérkových lepšíchznaček zkusila ještě trochupřiplatit a objednala si tadytentohttp://www.parfums.cz/mary-kay/timewise-luminous-wear-tekuty-make-up/ dloho jsem po němkoukala, a ta kvalita jdepoznat po celím dni.
Eva
03.11.2015 12:07:26

27.10.2015 20:45:10
Petra napsal:

Re: Kde koupit kvalitní make-up?

Já si vybírám třeba na www.parfums.cz kromě voňavek tam mají právě lepší kosmetiku. Teď mají akci dopravu zdrama, tak jsem si tam objednávala zase něco. :D
Ráda z tama kupuju parfémy, vyjde to líp než v obchodě.
Petra
29.10.2015 20:21:40

Re: Re: Re: Kde koupit kvalitní make-up?

28.10.2015 21:53:55
Pavla napsal:

Jo před chvílí jsem si taky něco objednala, když už tam maj tu akci. :D
Jo, já tam pak budu objednávat na Vánoce pro dcery dárky. :)
Pavla
28.10.2015 21:53:55

Petra napsal:

Já si vybírám třeba na www.parfums.cz kromě voňavek tam mají právě lepší kosmetiku. Teď mají akci dopravu zdrama, tak jsem si tam objednávala zase něco. :D
Jo před chvílí jsem si taky něco objednala, když už tam maj tu akci. :D
Petra

21.10.2015 13:47:03
Pavla napsal:

Kde koupit kvalitní make-up?

Zdravím, kde kupujete nebo obejdnávte make-up? Když je to nějaký kvalitnější za vyšší cenu, tak kde by se dal sehnat za slušnou cenu? :)
Pavla
21.10.2015 13:47:03

Kde koupit kvalitní make-up?

Zdravím, kde kupujete nebo obejdnávte make-up? Když je to nějaký kvalitnější za vyšší cenu, tak kde by se dal sehnat za slušnou cenu? :)
viky.beckham
11.05.2015 10:44:32

Re: Kvalitní makeup?

27.06.2014 18:03:53
Leaa napsal:

Kvalitní makeup?

Ahoj, nemáte prosím někdo tip na nějaký kvalitní makeup, co dobře drží na pleti a nedrolí se? Mám s tím problémy, mám pocit, že po pár hodinách, co se nalíčím mi líčení jakoby "sjede", a prosím nepište žádné makeupy z drogerie, zvlášť ne typu miss sporty, maybelline atd. nemám proti nim osobně nic, chápu, že někomu vyhovovat mohou, ale mně ne.. opravdu z běžné kosmetiky v drogeriích jsem postupně vyzkoušela snad opravdu všechno...
ahoj ja na make up nejsem vubec zvykla hodne plet vysusuje a obzvalst v lete mi je to dost neprijemny to mit napatlany na obliceji. a tak jsem vyzkousela bb cream ten neni na plet tak agresivni a plet se mi po naneseni zda prirozena a rozjasnena. :) prijde mi to rozhodne lepsi nezsi zaplacavat pory. a kdyz si pak dam na neho jeste nejaky pudrik jen na srovnani barvy tak to vypada moc dobre a nikdo nepozna ze mam na sobe neco naneseny. jestli nemas dobrou plet tak doporucuji od vichy - hydratuje sklidnuje :)
Janulkav
05.08.2014 20:38:52

Re: Kvalitní makeup?

Leaa napsal:

Kvalitní makeup?

Ahoj, nemáte prosím někdo tip na nějaký kvalitní makeup, co dobře drží na pleti a nedrolí se? Mám s tím problémy, mám pocit, že po pár hodinách, co se nalíčím mi líčení jakoby "sjede", a prosím nepište žádné makeupy z drogerie, zvlášť ne typu miss sporty, maybelline atd. nemám proti nim osobně nic, chápu, že někomu vyhovovat mohou, ale mně ne.. opravdu z běžné kosmetiky v drogeriích jsem postupně vyzkoušela snad opravdu všechno...
Ahojky, já používám make-up od Mary kay a jsem moc spokojená. Je lehký, na pleti neni vůbec cítit a vydrží celý den. Ale pokud se ti make-up drolí, tak to bude spíš o kvalitě pleti...většinou když pleť neni dobře čištěná a hydratovaná, tak make-up pak nesplyne s pletí, tak jak má a dělá neplechu.
Lattuska
24.07.2014 23:53:15

No, to ani nevím kde homají :-O :-) já jsem tototiž objednávala přesinternet, tadyhttp://profiliceni.cz/eshop10.php?kat=10&vyr=Sleek alebylo to fajn, došlo to vpořádku a objednávala jsemještě další věci, takžemi to vyšlo že jsem mělapoštovné zdarma dokonce :-)
Leaa
22.07.2014 23:27:42

Děkuji, no tak krycí pudr by mi asi nestačil, nemám moc pěknou pleť bohužel :-( ale tím makeupem jsi mě potěšila :-) jako přes den se "odsát" nějakým tím matujícím ubrouskem nebo se přepudrovat není problém pro mě samozřejmě, ale jde o to, jak jsem psala, aby mi na tom obličeji taky pak něco ještě zůstalo a nesjelo mi to všechno :-) tak to asi zkusím a kde se to dá koupit, prosím? normálně v drogerii asi ne, že? tam jsem to neviděla :-O :-)
Lattuska
28.06.2014 10:42:11

Cauky, já používám Sleek makeup, zdá se mi, že vydrží hodně, ráno se nalíčím a přijdu večer domů a pořád dobré! :-) jako přes den se třeba přepudruju, ale to je tak všechno, právě od sleeku mám i pudry, a dělají i krycí kompaktní pudr, takže někdy když jdu jen tak v létě třeba na výlet nebo k vodě, tak si dám jen tento krycí pudr, abych se neleskla, on pleť právě i jemně sjednotí a spokojenost :-)
Leaa

Kvalitní makeup?

Přidat příspěvek k tématu Kvalitní makeup?

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku