Odstranění chloupků laserem? - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Kleopatra
    17.05.2014 15:50
    Kleopatra
    Odstranění chloupků laserem?

    Ahoj chci se zeptat jestli jste někdo nebyl na odstranění chloupků v podpaží laserem?? Zajímalo by mě, jestli to není moc bolestivé a kolik to tam stojí, případně, jestli se to dá říct tak kolikrát se musí to sezení opakovat? Díky

Reakce

  • Karen
    08.02.2018 15:50
    Karen
    Odstranění chloupků laserem

    Ahoj, chci se zeptat,kam chcodíte na odstraňování chloupků v Brně? Máte zkušenost s nějakým centrem? Trápí mě knírek pod nosem a nemůžu se těch chloupků za nic zbavit. Pořád rostou. Koupila jsem si i přípravky a krémy na odstranění v drogerii, parfumerce i na notinu a vůbec to nefunguje. Pokud bych se rozhodla na odstranění laserem, kolikrát je potřeba ho absolvovat. Moc děkuji, jsem z toho už zoufalaá((

  • Anonymní příspěvek
    10.01.2018 20:22
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, byla jsem tento týden poprvé v Perfect Clinic a musím říct, že jsem byla nadsená jak z prostredí, tak z pristupu. Bolest nebyla skoro žádná a uz se tesím, az nebudou chloupky vubec rust. Chtela bych se zeptat, na kolikati jste byli vy?

    • Anonymní příspěvek
      18.01.2018 15:37
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Byla jsem 5x. Výsledek je parádní. Byla jsem na té samé klinice. Taky jsi to měla po zákroku trochu červené?

      • Anonymní příspěvek
        22.01.2018 10:40
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Jasne, ale prý je to normální. I co jsem se ptala kamarádek :). A jdes jeste nebo uz zkoncilas?

  • Anonymní příspěvek
    30.05.2015 23:05
    Anonymní příspěvek
    epilace laserem

    zdravím, ráda bych se optala,jeslti tu někdo nemá zkušenosti se společnosti epilace-laserem. cz říkala mi o tom kamarádka .... co jsem se tak dívala, tak nevypadá špatně, ale radši se optávám .

    • Anonymní příspěvek
      24.09.2015 20:52
      Anonymní příspěvek
      Re: epilace laserem

      Na epilaci laserem jsem byla na doporučení kámošky v beautypro. Vřele doporučuji.Fakt perfektní, navíc mají kvalitní a moderní přístroje značky epilia,což už to je lákavé jelikož jde o kvalitní značku.

  • Kleopatra
    19.06.2014 14:57
    Kleopatra

    Aha, dobře děkuji a kolik to tak stojí, když jsi tam byla poměrně víckrát? :-) Aby mě ta cena nepoložila úplně :-) A jak se to pak "hojí"? Nebo je to nějak pak vidět po tom zákroku? Přece jenom je léto, takže bych nechtěla, aby to pak bylo nějak moc nápadné, když se chodí k vodě apod. :-) A moc děkuju za reakci :-)

  • Hanicka
    18.05.2014 14:26
    Hanicka

    Ahoj Kleopatro, bolestivélaserem není, aspoň pokud jeten laser moderní :-ú jájsem byla tadyhttp://www.vslasera.cz/cs/esteticka-dermatologie/laserove-odstraneni-chloupku/ a tam tobylo dobré, je to hnedvidět, když mají novékvalitní vybavení :-) jinakse to opakuje tak čtyřikrátpětkrát to je podle tebe, tose domluvíme jak to půjde:-)