péče o tělo a přírodní kosmetika - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    21.02.2012 14:17
    Anonymní příspěvek
    péče o tělo a přírodní kosmetika

    Ahoj. Zajímáte se někdo o přirodní kosmetiku? Já ano, ale neobjevila jsem žádnou zatim, která by mě vyhovovala. Ale nedávno mi kamarádka řekla o BIO kosmetice Eminence, o jejich výrobcích .. a dokonce ze mají ve svém obchodě nahoře salon, kde se starají o různá části těla...že prý to moc pomáhá.Obchod je v Brně, máte s tím někdo také zkusenosti? Ráda bych se optala , než tam půjdu podívat.

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      08.10.2015 11:26
      Anonymní příspěvek
      Re: péče o tělo a přírodní kosmetika

      Ahoj Katy! Píšeš, že máš zkušenost s přírodní kosmetikou. Můžu se Tě zeptat, jestli jsi nezkoušela účinek nějaké domácí receptury. Budu ráda za nějaký tip. Čtu na stránce Království žen, jak jsou ženy spokojené, ale nevím. Nechci přeplácet drahé krémy! Jako matka samoživitelka řeším každou korunu. Nebo pokud znáš levnou a kvalitní kosmetiku? Díky

    • Anonymní příspěvek
      12.04.2012 18:40
      Anonymní příspěvek
      Re: péče o tělo a přírodní kosmetika

      Zdravím, Vás, já mám zkušenosti z přírodní kosmetikou paní Moniky Žídkové. Koukněte na www.misscosmetic.cz
      Pokud budete mít více dotazů ráda zodpovím :)

      Hezky večer

      • Anonymní příspěvek
        27.01.2013 15:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: péče o tělo a přírodní kosmetika

        Ahoj, já mám bezva zkušenost s přírodní kosmetikou od Mrtvého moře, morespa.cz má široký výběr a já jsem z toho vážně nadšená. O Mrtvém moři a jeho účincích jsem leccos slyšela i předtím, než jsem začla používat, ale výsledky mě stejně překvapily, doporučuju!

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2018 13:41
    Anonymní příspěvek
    Vodní liposukce

    Nechala jsem si dělat vodníliposukci http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/90/water-jet-liposukce/ a jsem přímonadšená, super přístupplastika i personálu, navícse cítím po zákroku o dostlépe, dost mi to zvedlosebevědomí. A je tojednodušší než cvičení:D

  • Beru21
    23.02.2018 19:41
    Beru21
    zubní pasty

    Ahoj, co zubní pasty bez fluoru nebo rovnou úplně bio? Schválně si něco přečtěte o účincích fluoru na tělo... Používáte alternativní pasty? Jaké?

    • Monča98
      24.02.2018 20:11
      Monča98
      Re: zubní pasty

      Teď zkouším tady tutonovinkuhttps://www.notino.cz/the-natural-family-co/sensitive-prirodni-pasta-pro-citlive-zuby/splňuje obé, méně chemie ibez fluoru a nemám pocit, žeby čistila hůře nežklasické pasty.

  • Anonymní příspěvek
    22.02.2018 21:08
    Anonymní příspěvek
    plastika

    Osobně jsem podstoupila liposukci na klinice aesthevita a spokojenost obrovská na mojí straně

  • Anonymní příspěvek
    15.02.2018 13:49
    Anonymní příspěvek

    Byla sem na zákroku u toho Justana v Brně a jsem taky moc spokojená. Na klinice se ke mě všichni chovali moc pěkně,a pan Justan odvedl výbornou práci. Prsa mám zase jako nový po x letech a cítím se zase plná sebevědomí.. Po dětech sem je měla v hrozném stavu a plastika mi hodně zvedla sebevědomí

  • Anonymní příspěvek
    22.01.2018 20:29
    Anonymní příspěvek

    Mám čerstvou zkušenost s mudr.Justanem v Brně. Moc ochotný a šikovný plastik. Nejenže plastika super, byl i moc příjemný,všechno mi vysvětlil a jednal semnou narovinu.

    • Anonymní příspěvek
      25.01.2018 22:13
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Co celkově personál na klinice kde vám dělal Justan plastiku, se vším jste byly spokojené?

      • Anonymní příspěvek
        09.02.2018 22:29
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        U mě spokojenost úplně se vším, šla bych znovu klidně

      • Anonymní příspěvek
        28.01.2018 20:22
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Jo to personál byl skvělý. A jinak klinika byla taky moc pěkná, cítila sem se tam fakt moc dobře

  • Anonymní příspěvek
    22.01.2018 15:19
    Anonymní příspěvek
    plastika

    Podstoupila jsem plastiku poprsí zde https://www.aesthevita.cz/ a jsem maximálně spokojená

    • Anonymní příspěvek
      24.01.2018 21:31
      Anonymní příspěvek
      Re: plastika

      Paní Jano a před plastikou byla nějaká konzultace?

      • Anonymní příspěvek
        27.01.2018 21:06
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: plastika

        Ano na konzultaci jsem byla, za mě výborný

  • Anonymní příspěvek
    20.12.2017 21:28
    Anonymní příspěvek
    Prsa

    Holky řeším velký problém... nechci prsa ani zmenšit ani zvětšit... ale moc ráda bych je zpevnila.. Už sem se dívala i po nějacích prášcích na internetu.. Někdo píše že to pomáhá, někdo zase že ne. Taky jsem uvažovala nad plastikou že bych si je nechala zpevnit ale nevím do čeho jít.. Jestli první vyzkoušet ty prášky... máte zkušenost nějakou?

    • Monča98
      24.02.2018 20:18
      Monča98
      Re: Prsa

      Co nějaký zpevňující krém?

      • Beru21
        25.02.2018 21:13
        Beru21
        Re: Re: Prsa

        Mamka používá totohttps://www.notino.cz/clarins/super-restorative-zpevnujici-protivraskovy-krem-na-krk-a-dekolt/ zatím je brzo nahodnocení, dám vědět :-)

    • Anonymní příspěvek
      22.12.2017 13:23
      Anonymní příspěvek
      Re: Prsa

      haha.. no nevím jestliněkomu prášky na zpevněníprs někdy nějak pomohly :D Já sem kdysi zkoušelacvičenim, tím se trochuzpevnily ale nakonec sem šlataky do plastiky. Ale asi bychsi je nechávala zpevnit vpřípadě že už nechceteděti, to pak člověk naberea zas to povolí simyslím.... Kdyby jste serozhodla pro zpevnění takmůžu doporučit tady tohoplastikahttp://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

      • Anonymní příspěvek
        11.01.2018 11:24
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Prsa

        No to já děti ve svém věku už určitě nechci :) A je dobrý ten plastik jo, vy jste byla přímo u něj na zpevnění?

  • Anonymní příspěvek
    26.11.2017 19:00
    Anonymní příspěvek

    Kosmetikou nic nezkazis :) vzdy premyslim jaky darek pro rodinu a nakonec vzdy zvítezi neco z kosmetiky :)))

  • Anonymní příspěvek
    24.11.2017 20:19
    Anonymní příspěvek

    Tez koukam na slozeni kosmetiky a urcite se na notino juknu, i tak si delam uz seznam veci co na Vance a je to prevazne kosmetika :)

  • Anonymní příspěvek
    23.11.2017 17:38
    Anonymní příspěvek

    pouzívámhttps://www.vivaco.cz/darkova-baleni-2073-list?rada=KoziKosmetika a odkaz jsem sem dalaschválne, mají uzasnádárková balení třeba naVánoce, já kupuju.

    • Anonymní příspěvek
      29.11.2017 14:09
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Mají tam fakt pené ty balícky, ikdyz jsem nevybrala pro vsechny kozí kosmetiku, ale pro mámu na vrásky jsem koupila balicek s hadím jedem, balícky mají pekne udelané a dají se pak pouzit i ty kosicky. Super. dekuji za inspiraci k Vánocům

      • Anonymní příspěvek
        30.11.2017 16:06
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Uvidíš sama, že z kosmetiky budou nadšení, a mamka jeste víc az ji budou mizet vrásky :-)

  • Anonymní příspěvek
    21.11.2017 16:28
    Anonymní příspěvek

    Tak to se na notino musim juknout. :) Letos jsem si rekla ze kazdeho obdaruji kosmetikou. A zrovna pro prirodni kosmetiku mam slabost.

  • Anonymní příspěvek
    19.11.2017 21:41
    Anonymní příspěvek

    Krém chaganela mám doma taky a je fakt super. Po dlouhé době konečně dobrej krém.

  • Anonymní příspěvek
    15.11.2017 22:31
    Anonymní příspěvek
    plastická chirurgie

    Minulý týden jsem byla na plastice u pana Justana v Brně. Vynikající práce, skvělý plastik jsem velmi spokojená

    • Anonymní příspěvek
      28.11.2017 12:29
      Anonymní příspěvek
      Re: plastická chirurgie

      Jak se pohybují ceny u tohoto plastika?

      • Anonymní příspěvek
        29.11.2017 11:24
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: plastická chirurgie

        Má ceny na stránkách,měly by být už i konečnéza ty zákrokyhttp://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/16/cenik/

  • Anonymní příspěvek
    14.11.2017 10:12
    Anonymní příspěvek

    Z te prirodnejsi kosmetikytam sezenes opravdu uplne vsenotino.cz/prirodni-a-bio-kosmetika/, tak proc hledat jindenebo ztracet cas po měste ahledat ze :)

  • Anonymní příspěvek
    08.11.2017 11:44
    Anonymní příspěvek

    Tam maji od vseho velky vyber!

  • Anonymní příspěvek
    03.11.2017 11:29
    Anonymní příspěvek

    Oni i na notino maji velky vyber prirodni kosmetiky, tak i tu objednavam od nich

  • Anonymní příspěvek
    29.10.2017 21:53
    Anonymní příspěvek
    plastika

    Ceny které má ten Justa na svých stránkách ty jsou konečné, zvýšit už se nemohou?

    • Anonymní příspěvek
      08.11.2017 22:35
      Anonymní příspěvek
      Re: plastika

      Jo jo tam to co má na stránkách jsou konečný ceny tak jsem se ho na to ptala na konzultaci

  • Anonymní příspěvek
    26.10.2017 22:22
    Anonymní příspěvek
    plastika

    Já jsem po dětech podstoupila u Justana plastiku poprsí a jsem moc spokojená, vynikající plastik za sebe také doporučuji

  • Anonymní příspěvek
    13.09.2017 12:25
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, jaký používáte prosím krém na ruce? Pokud možno přírodní?

    • Anonymní příspěvek
      13.09.2017 12:56
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Měla sem ted možnostvyzkoušet tenhlehttp://www.medicinashop.cz/produkty/cagova-kosmetika/krem-na-ruce-s-cagovym-extraktem-a-vzacnymi-oleji a je úplněsuper. Mají i krém na tělo.Tak si ho asi taky vezmu.

      • Anonymní příspěvek
        14.09.2017 18:31
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Koukám, že obsahuje nějakou "čagu" to je prosím co?

  • Anonymní příspěvek
    09.09.2017 20:52
    Anonymní příspěvek
    eko drogerie

    Sháním přírodní kosmetiku kde nejlépe koupit? Mám ráda když je výběr

    • Anonymní příspěvek
      13.09.2017 20:47
      Anonymní příspěvek
      Re: eko drogerie

      Ahoj, jakou konkrétně přírodní kosmetiku?

      • Anonymní příspěvek
        17.09.2017 21:38
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: eko drogerie

        Např. něco na podlahu, na nádobí.. ale aby to bylo eko

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2017 09:44
    Anonymní příspěvek

    Máte zkušenosti s plastikoua s tímto plastikem?http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

    • Anonymní příspěvek
      11.09.2017 21:36
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahojky... Janičko, s panem Justanem zkušenost mám vynikající

      • Anonymní příspěvek
        14.09.2017 21:35
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Mohu se zeptat jakou zkušenost přesně?

  • Anonymní příspěvek
    26.08.2017 21:51
    Anonymní příspěvek
    ageo drogerie

    Moc doporučuji tuto internet. drogerii. Dá se zde opravdu výhodně nakoupit spousta kosmetiky, čistících prostředků, apod..

  • Anonymní příspěvek
    28.06.2017 10:35
    Anonymní příspěvek
    Makeup Institute

    V případě že si chcete dělat jakýkoliv make up nebo vizážistický kurz tak vřele doporučuji obrátit se na tento institut. Kurz jsem zde absolvovala a jsem spokojená jak nejvíc můžu být. Naučila jsem se víc než jsem vůbec sama čekala což je skvělý:)

    • Anonymní příspěvek
      26.07.2017 23:22
      Anonymní příspěvek
      Re: Makeup Institute

      Kde ten institut je?

      • Anonymní příspěvek
        29.07.2017 21:44
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Makeup Institute

        V Praze na korunní 52http://www.makeupinstitute.cz/kontakt/

  • Anonymní příspěvek
    23.05.2017 13:31
    Anonymní příspěvek

    Obycejnej kokosovej olej ;-). Zacala jsem dost pouzívat a nahradilo mi to pekne vsechny ty chemické masti.

    • Anonymní příspěvek
      29.05.2017 14:52
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A más nejakou oblíbenou znacku nebo kupujes náhodne z drogerek?

      • Anonymní příspěvek
        30.05.2017 14:39
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Na doporucení známe mám znacku Pure Coco, uz je více známá a je kvalitní.

  • Anonymní příspěvek
    27.04.2017 00:04
    Anonymní příspěvek
    Vizážistický kurz

    Chci se zeptat v případě že bych si chtěla udělat některý z kurzů v Make-up Institute a chtěla si ho nechat proplatit přes úřad práce, nevíte jestli to tam je možné a případně u kterých kurzů konkrétně?

    • Anonymní příspěvek
      11.05.2017 10:54
      Anonymní příspěvek
      Re: Vizážistický kurz

      Ahoj Vando nechávala jsem si odtud kurz proplatit, a proplácí Master Beauty to je 10ti denní program to jsem měla já, a potom je tam Master Pro A-Z to je 25 denní program :)

  • Anonymní příspěvek
    24.04.2017 09:21
    Anonymní příspěvek

    holky ja jsem našla na notinu přirodni kosmetiku bione a jsem s ni teda hodne spokojena a to i cenově

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:35
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 10:33
    Anonymní příspěvek

    Tak já už docela dlouho používám jen kosmetiku bioderma a objednávám si ji na notinu,jsem s tim spokojena

  • Anonymní příspěvek
    03.04.2017 23:23
    Anonymní příspěvek
    bio kosmetika

    Souhlasím s Ivetou, taky používám bio kosmetiku Zahir. Jsou to ty nejlepší oleje, které jsem kdy vyzkoušela. Používám denně a pleť mám opravdu pružnou a jemnou.

  • Anonymní příspěvek
    27.03.2017 00:35
    Anonymní příspěvek

    Objednávám si kosmetiku z www.ageo.cz a jsem moc spokojená, vřele doporučuji!:)))

    • Anonymní příspěvek
      01.04.2017 18:25
      Anonymní příspěvek
      Re:

      V ageo objednávám i já, od tý doby co sem na to viděla reklamu v televizi sem byla zvědavá co to je zač a musím říct že mě to zaujalo. Ceny jsou tam úžasný a navíc dovoz až do domu

  • Anonymní příspěvek
    20.03.2017 11:00
    Anonymní příspěvek
    přírodní kosmetika z bylin

    My dáváme přednost českým značkám, které jsou na trhu dlouho. Nejvíc nedáme dopustit na Herbadent. Kupujeme na jejich webovkách, zubní pasty a ústní vody s extraktu ze sedmi bylin i různé příjemné bylinné koupele a taky kosmetiku na péči o dásně.

  • Anonymní příspěvek
    10.03.2017 21:36
    Anonymní příspěvek
    bio

    Holky, moje kosmetička mi doporučila bezvadnou bio kosmetiku. Jmenuje se zahir, je to přírodní marocká kosmetika, v podstatě se jedná o vysoce kvalitní oleje, lisované za studena. Jsou to fakt čisté produkty, bez chemie, takže nemusím mít strach, že se po ní osypu,s tím mám bohatou zkušenost a víc už opravdu ne. Od zahiru používám hlavně arganáč, ale i jiné oleje. Dávám na celou pokožku, protože ji mám dost suchou a po aplikaci se cítím bezvadně. Takže fakt doporučuju. Vyzkoušejte, objednat se dá přímo na stránkách www.zahir.cz.

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2017 22:34
    Anonymní příspěvek

    Libuju si nejen v přírodní kosmetice ale i v bio pracích prostředcích, apod... tyto věci se dají sehnat levně na ageo.cz

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2017 10:44
    Anonymní příspěvek
    líčení

    Nevím jestli se to sem hodí ale chci se zeptat jestli znáte někdo Makeup Institute a dělali jste si tu nějaký kurz?

    • Anonymní příspěvek
      11.03.2017 19:39
      Anonymní příspěvek
      Re: líčení

      Ahojky... znám, kurz jsem si tu dělala a spokojenost. Klidně se ptejte na cokoliv :)

      • Anonymní příspěvek
        15.03.2017 12:30
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: líčení

        No otázek mám spoustu :D Kurzy probíhají na té samé adrese co je na stránkách makeupinstitute? A kde jsou vypsaný termíny těch kurzů??

  • Anonymní příspěvek
    25.02.2017 17:57
    Anonymní příspěvek

    Neco pdoovneho jsem i videla na notino, kdyz meli pred vanocemi nejake slevicky :)

  • Anonymní příspěvek
    11.02.2017 21:03
    Anonymní příspěvek

    Nemusi tomu tak bejt :) ja treba nenakpuji podle reklam ale podle toho co mi sedi

  • Anonymní příspěvek
    10.02.2017 15:58
    Anonymní příspěvek

    nchápu, proc kupujete tak drahou prirodní kosmetiku, já mám bio kosmetiku za pár korun z drogerky. cím vetsí reklama, tím drazsí vyrobek.

    • Anonymní příspěvek
      15.02.2017 15:33
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ráda si poslechnu doporucení na levne bio výrobky ;-)

      • Anonymní příspěvek
        23.02.2017 12:10
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        super jehttps://www.ageo.cz/produkt/mydlo-s-konopnymi-otrubami-72122je to jako prírodni peeling,a mám jeste s konopnýmolejem a strídám je.

      • Anonymní příspěvek
        22.02.2017 12:45
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        mám zkušenosti s kosmetikou Bione Cosmetics Antakne. Objednávám ji na notino.cz. Tato kosmetika je zde za příjemné ceny.

  • Anonymní příspěvek
    02.02.2017 18:56
    Anonymní příspěvek

    Kdyz uz nakupuji tak na netu a je toho vzdy hodne, at se to vyplati treba i se slevami.:)

  • Anonymní příspěvek
    18.01.2017 10:35
    Anonymní příspěvek
    krém

    Moniko, krémy v akci mají na notino.cz. Jsou tam i levné krémy do stokoruny nebo i dražší krémy, které mají teď v akci.

  • Anonymní příspěvek
    10.01.2017 15:13
    Anonymní příspěvek

    Veru a jakou znacku? je toho na trhu plno a človek proste neví, co koupit, aby byla dobra.Proto volím spíž zkusenost a doporucení

    • Anonymní příspěvek
      12.01.2017 15:29
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jmenuje se Lambre a moc ji mám rada.

      • Anonymní příspěvek
        19.01.2017 10:32
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        dekuji za doporucení, uz se dívám na jejich e-shop a urcite neco vyberu

  • Anonymní příspěvek
    08.01.2017 20:06
    Anonymní příspěvek
    přírodní kosmetika

    přírodní kosmetiku nakupuji na notino.cz, vyjde tam levněji než v kamenném obchodě.

    • Anonymní příspěvek
      08.01.2017 22:37
      Anonymní příspěvek
      Re: přírodní kosmetika

      Taky kupuju bio kosmetiku na notino. Ceny jsou opravdu výhodné. Já používám kosmetiku Klorane. Vyhovuje mi a nedráždí pokožku. Jsem dost citlivá, často se osypu, ale po Klorane fakt nikdy.

  • Anonymní příspěvek
    06.01.2017 14:11
    Anonymní příspěvek

    Mám takový dotaz..dostala jsemk Vánocům krém od pevonie, mate s tím někdo zkušenost? Děkuji

    • dvoracka.k
      06.01.2017 14:12
      dvoracka.k
      Re:

      Moje ségra pevonia kosmetiku používá dlouho a je moc spokojená. Je to přírodní kosmetika bez barviv, parabenů.......

  • Anonymní příspěvek
    03.01.2017 23:07
    Anonymní příspěvek
    bio

    ahoj, máte někdo zkušenost s tímto krémem: Shi-seido Bio-Performance? Kosmetička mi ho doporučila, mám docela problematickou pleť... Nevíte,kde ho sehnat za dobrou cenu? Je dosti drahý... Ona mi ho nabízí za dva tisíce... Díky.

  • Anonymní příspěvek
    02.01.2017 22:30
    Anonymní příspěvek
    přírodní kosmetika

    ahojky, dostala jsem k vánocům přírodní marockou kosmetiku zahir, konkrétně marocký jíl. Máte někdo zkušenost? Je to v pohodě? Mám ekzematickou pleť, po všem se osypu, tak mám trochu strach... Díky Radka.

    • Anonymní příspěvek
      06.01.2017 22:24
      Anonymní příspěvek
      Re: přírodní kosmetika

      ahoj, kosmetiku zahir používá taky,marocký jíl je super, nemusíš mít strach. Je to úžasná kosmetika, bez chemie, Na ekzematickou pleť úplně ideální.

      • Anonymní příspěvek
        22.02.2017 12:49
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: přírodní kosmetika

        rozhodně bych i vyzkoušela kosmetiku herbadent (www.herbadent.cz). Jedná se o české bylinné produkty, které neobsahují zbytečnou chemii. Různé bylinné koupele, péči o dásně, bylinnou zubní pastu. Teď tam mají výhodný dentální balíček v akci za příjemnou slevu, je vhodný i pro někoho jako dárek.

  • Anonymní příspěvek
    25.12.2016 09:39
    Anonymní příspěvek
    dárek

    já jsem dostala k Ježíšku dárkový poukaz od notino.cz za 1500 Kč. Nakoupím si za to přírodní kosmetiku, která mi nejlépe vyhovuje.

  • Anonymní příspěvek
    20.12.2016 18:50
    Anonymní příspěvek

    S tema balickama to je super napad, takhle kosmetiku uz nakupuji nekolikatery Vanoce a vzdy udelala radost.

  • Anonymní příspěvek
    15.12.2016 19:33
    Anonymní příspěvek

    No to se ti ani nedivim, taky si nemuzu stezovat, ted jsem si od nich na vanoce objednala nekolik balicku, maji je i krasne zabalene, takze usetrim cas..:)

  • Anonymní příspěvek
    15.12.2016 14:18
    Anonymní příspěvek

    taky používám krém od pevonie akorat se teda jmenuje lumafirm, obsahuje kolagen na vrásky takže pro mě nejlepši volba

  • Anonymní příspěvek
    14.12.2016 23:02
    Anonymní příspěvek

    Doporučuji tento krém La Roche-Posay Effaclar. S akné bojuji celý život a toto je jediný krém, který mi fakt pomohl. A není ani moc drahý. Teda nevím, jak kde. Já ho kupuji na www.notino.cz a tam je celkem za rozumnou cenu.

    • Anonymní příspěvek
      20.12.2016 14:06
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Mám dobré zkušenosti s touto kosmetikou A-Derma Phys-AC Global. Taky jsem kupovala La Roche na akné, ale toto je ještě lepší. Na notino ho taky mají. Tak můžeš ségře koupit raději toto. Za stejnou cenu lepší výsledek.

  • Anonymní příspěvek
    13.12.2016 23:58
    Anonymní příspěvek
    dárek

    Holky, potřebuju rychle poradit a rychle objednat ještě jeden vánoční dárek, nejlépe nějaký přírodní krém na pleť, ale nic drahého pro segru. Má ale dost problémy s akné, tak nechci, aby ji to nějak ublížilo. Poraďte prosím co a kde. Díky.

  • Anonymní příspěvek
    10.12.2016 14:03
    Anonymní příspěvek

    Od tehle znacky i z tehle stranky mam doma par kosmetiky a jsem s ni spokojena.

  • Anonymní příspěvek
    05.12.2016 19:22
    Anonymní příspěvek

    Zamilovala jsem si kosmetiku nuspring.cz, i letos na vanoce jsem nakupovala z internetu.

  • Anonymní příspěvek
    20.11.2016 14:36
    Anonymní příspěvek

    Já dostala pevoniu kometiku loni k Vánocům, moc se mi zamlouvá, je super, že je to přírodní kosmetika.

    • Anonymní příspěvek
      30.12.2016 09:51
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já jsem kosmetiku na Vánoce nedostala, ale chtela bych Pevonii vyzkouset. Kupujet taky z pevoniaeshop?

      • Anonymní příspěvek
        02.01.2017 10:36
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ano, z Pevoniaeshopu :)

  • Anonymní příspěvek
    20.11.2016 08:28
    Anonymní příspěvek

    já ráda používám též kokosový olej na tělo a na obličej kosmetiku od Pevonie - přírodní kosmetiku a super.

    • Petruss
      12.12.2016 12:14
      Petruss
      Re:

      jo jo pevoniu mám moc ráda, tak jsem ji nakoupila ségře na Vánoce a v klidu z domu po internetu, fakt super.

  • Anonymní příspěvek
    27.10.2016 11:46
    Anonymní příspěvek

    Požívám řadu na citlivou pleť od Pevonie. Je velice příjemná a hlavně přírodní, ty chemické hnusy,co prodávájí v obchodech se absolutně nedají používat. Mám velice citlivou pleť a tohle je značka, která mi fakt děla dobře

  • Anonymní příspěvek
    26.10.2016 04:16
    Anonymní příspěvek

    Kterou řadu používáš? Vidím, že mají několik kategorií.

  • Anonymní příspěvek
    25.10.2016 23:15
    Anonymní příspěvek

    Pro mě je nejlepší www.priody.cz, na tu nedám dopustit, protože je nadupaná přírodními extrakty z bylin.

  • Anonymní příspěvek
    24.10.2016 23:03
    Anonymní příspěvek

    A která přírodní kosmetika je nejlepší? Nechci šlápnout vedle, ale mít opravdu kvalitu, cenu nebudu řešit, za kvalitu se platí.

  • Anonymní příspěvek
    21.10.2016 16:25
    Anonymní příspěvek

    O tom není pochyb, příroda je pro pleť přirozená a hlavně to co "vymyslí" příroda v laboratoři snad ani nejde vymyslet.

  • Starka
    02.10.2016 18:25
    Starka

    Přírodní je nejlepší kosmetika. Každá rostlina má svůj účinek a působí kde má. Myslím, že i léčivé procesy jsou daleko lepší než s nějakou umělou kosmetikou nadupanou parabenama a podobně.

  • Anonymní příspěvek
    28.08.2016 16:35
    Anonymní příspěvek
    pevonia

    Můžu vám doporučitpřírodní kosmetiku pevonia.Hlavně jeden krém jsem sistrašně oblíbilahttp://www.pevoniaeshop.cz/produkt/detail/hydratacni-kryci-krem je to hydratační krém sOF 30 a k tomu tonovaný DDkrém, to je prostě parádníspojení. Prodávají i vzorkyna vyzkoušení :)

    • Anonymní příspěvek
      26.09.2016 23:10
      Anonymní příspěvek
      Re: pevonia

      já mám vzoreček od nich a tak se mi to zamlouvá, že už vybírám co si od nich objednám, tenhle krém mám taky ve výběru tak jsem ráda, že na něho čtu pozitivní ohlasy :)

  • Anonymní příspěvek
    24.08.2016 22:45
    Anonymní příspěvek

    Ahoj,
    taky se přidávám a za mě můžu doporučit Havlíkovou apotéku. Kosmetika mi sedí a to je co říct. Mám velmi problematickou pleť. Dávám sem kdyžtak odkaz mrkněte třeba vám sedne taky :) www.havlikovaapoteka.cz

  • Anonymní příspěvek
    18.08.2016 21:19
    Anonymní příspěvek

    Hodne moc mi pomohlo : ActiMaris Gel na hojení a Sensitiv roztok. Mivala jsem s tim hrozne problemy a nic na to nepomahalo. Ale totoo zabralo.

  • Anonymní příspěvek
    15.08.2016 17:48
    Anonymní příspěvek
    opary

    prosím, poraďte mi nějaký opravdu užitečný krém / mast / gel na opary. už jsem opravdu zoufalá.

  • Anonymní příspěvek
    27.07.2016 15:18
    Anonymní příspěvek

    Co jsem vyzkousela prirodni kosmetiku, nejvíce mi sedí havlíkova apotéka i cena se mi zdá normální.

    • Anonymní příspěvek
      03.08.2016 15:01
      Anonymní příspěvek
      Re:

      kupujes pres jejich eshop? nebo jinde?

      • Anonymní příspěvek
        04.08.2016 09:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        http://eshop.havlikovaapoteka.cz/index.php?id_category=6&controller=category jasnepres eshop nakupuju, mají mocdobre produkty. pouzívám uznejaký pátek já i mojemamka a obema se nám pletzlepsila.

  • Anonymní příspěvek
    19.07.2016 12:59
    Anonymní příspěvek

    na oblicej pouzivam prirodni kosmetiku priody a jsem velmi spokojena, dokonce mi zmizelo i par vrasek a plet se napnula :-)

    • Anonymní příspěvek
      03.11.2016 10:42
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Na přírodní kosmetiku nedám dopustit a tu z mrtvého moře zbožňuji nejvíce. Nevysušuje pokožku a nemusím se ani mazat krémem. pokožka je vláčná, jako bych se vykoupala v nějaké zázračné koupeli.

      • Anonymní příspěvek
        17.11.2016 14:22
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        já také používám přírodní kosmetiku, hlavě teda kokosový olej :-)

    • Anonymní příspěvek
      21.07.2016 11:31
      Anonymní příspěvek
      Re:

      a co presne na ty vrasky pouzivate prosim?

      • Anonymní příspěvek
        22.07.2016 11:14
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        celkove si kupuji asi vsechnoto co tady vidite v tombalickuhttps://www.priody.cz/exkluzivni-nabidky/228-priody-balicek-pro-komplexni-regeneraci-a-lifting-serum-krem-micelarni-voda-derma-valecek-8588006372267.html

      • Petruss
        21.07.2016 19:32
        Petruss
        Re: Re:

        Já používám na vyhlazení vrásek galvanickou žehličku na obličej! Pomohla mi od drobných vrásek celkem rychle, teď pracuji na hlubších! Chce to ale pravidelnou péči. K tomu používám kvalitní krémy s konopím!

  • Anonymní příspěvek
    06.07.2016 12:14
    Anonymní příspěvek
    přírodní kosmetika

    Ahoj :-) už léta dávám přednost výhradně přírodní kosmetice a měla jsem kvůli tomu velký problém najít vyhovující kosmetický salon... Momentálně chodím na Prahu 9 - www.esmina.cz a z velké většiny tam používají přírodní, kvalitní kosmetiku. Chodím tam hlavně na vlasové zábaly a masáže a je to prostě úplně super! Znáte, prosím, ještě nějaká jiná kosmetická studia, kde by používali výhradně přírodní přípravky?

  • Anonymní příspěvek
    26.06.2016 23:26
    Anonymní příspěvek
    2% LOAN

    Som pán Guerra, súkromná pôžička veriteľ, ktorý dáva príležitosť úver životnosť. Potrebujete pôžičku, aby urýchlene splatiť svoje dlhy, alebo potrebujete úver zlepšiť svoje podnikanie? Bol ste odmietnutý bánk a ďalších finančných inštitúcií? Potrebujete konsolidačný úver alebo hypotéku? hľadá Morea, pretože sme tu preto, aby všetky svoje finančné problémy, ktorým konkrétne minulosťou. Požičiavame jednotlivcom, ktoré potrebujú finančnú pomoc, ktoré majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, aby investovali na podnikanie vo výške 2%. Chcem, aby tento prostriedok používať Vás informovať, že sme sa poskytnúť spoľahlivé a príjemcu pomoci a boli ochotní ponúknuť úver. Tak kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-
    mail:(opendoorsloancompany@gmail.com)

  • Anonymní příspěvek
    01.05.2016 18:56
    Anonymní příspěvek
    Potřebujete úvěr ???

    Potřebujete úvěr ??? Naše firma je název Zion Financial Services Limited, dáváme z úvěrů, které mají zájem zákazníků, které hledají pro úvěry s cílem zlepšit jejich podnikání, můžeme vám pomoci s úvěru až do výše €15 milionů. Můžeme vám pomoci půjčováním vám peníze, začít podnikat nebo rozšířit své stávající podnikání, nabízíme také osobní úvěry, auto úvěry, podnikatelské úvěry, hypoteční úvěry, zemědělské úvěry nebo půjčky z jakéhokoliv důvodu atd Pokud potřebujete půjčka dnes kontaktujte nás. Můžeme půjčit až 15 milionů eur. Napište nám aplikovat: zionloan1@gmail.com

  • Anonymní příspěvek
    26.04.2016 17:09
    Anonymní příspěvek
    přírodní vlasová kosmetika

    Ahoj, používáte někdo přírodní kosmetiku na vlasy od Alterny? děkuju

    • Anonymní příspěvek
      27.06.2016 11:22
      Anonymní příspěvek
      přírodní vlasová kosmetika

      Vyzkoušejte přírodní a léčivý šampon pro časté použití Dr.Nona. Koupit si jej můžete v eshopu Nayrouse Cosmetic.

  • Anonymní příspěvek
    16.03.2016 19:29
    Anonymní příspěvek
    Sportique

    Ahoj, máte někdo zkušenosti s touhle značkou? Potřebovala bych nějaké tělové mléko a hlavně pro citlivou pokožku.. značka mi byla doporučena, tak bych chtěla znát více názorů popřípadě zkušenosti s doručením.. dekuji

    • Anonymní příspěvek
      09.04.2016 15:30
      Anonymní příspěvek
      Re: Sportique

      Já se taky přidávám s doporučením...používám ji už půl roku a nemůžu si vynachválit. Podívej se na jejich stránky www.sportique.cz...určitě nebudeš litovat :)

      • Anonymní příspěvek
        26.04.2016 17:12
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Sportique

        no ja mam balzam na rty a jako jediny mi nedela problem protoze at si napaplu cokoliv hned mam opary a po tohle nic, takze hadam ze bude opravdu kvalitni znacka

    • Anonymní příspěvek
      21.03.2016 18:42
      Anonymní příspěvek
      Re: Sportique

      Ahoj, já mám tělové mléko s levandulí a je super...uvolní akrásně voní. Pořídila jsem si i deodorant s levandulí a doporučuju :)

  • Anonymní příspěvek
    07.03.2016 17:05
    Anonymní příspěvek
    Přírodní kosmetika

    Koukám, že jsou tu spíše starší příspěvky, ale za sebe a celou naši širokou rodinu mohu doporučit 100% přírodní kosmetiku bez chemie, kterou nakupuji na www.zdravi-priroda.cz. Jejich šampony, voňavé sprcháče, krémy, masážní oleje, no prostě vše od hlavy po paty, je nepopsatelné, musíte vyzkoušet. Opravdu doporučuji ;-)

    • Anonymní příspěvek
      27.06.2016 11:19
      Anonymní příspěvek
      Přírodní kosmetika

      Zkuste vyzkoušet biopřírodní kosmetiku Dr.Nona,která je navíc léčivá procelý organismus avstřebatelnost přes kůžije 75-98%. Koupite ji v eshopuNayrouse Cosmetic:http://www.belea-fmcosmetic.cz/drnona-kosmetika-drnona-c-298_299.html

  • Anonymní příspěvek
    01.02.2016 13:46
    Anonymní příspěvek

    Zasoustej si se svalnatym peknym mladym muzem Gigolo4you.cz udela ti z vaginy strikajici niagaru

  • Anonymní příspěvek
    02.11.2015 13:43
    Anonymní příspěvek

    ja jsem videla nejakou prirodni kosmetiku a parfums tak na to mrkni ;)

  • Filkas
    23.10.2015 11:34
    Filkas
    péče o tělo a přírodní kosmetika

    Používám značku Pevonia, to je taky přírodní kosmetika a jsem s ní spokojená, konečně nějaká, která mi opravdu sedí.

    • Simonka
      26.10.2015 11:00
      Simonka
      Re: péče o tělo a přírodní kosmetika

      Prosímtě a dají se někde vyzkoušet nebo koupit vzorky? :o)

      • Filkas
        29.10.2015 10:06
        Filkas
        Re: Re: péče o tělo a přírodní kosmetika

        Mrkni se k nim na web, tam přímo prodávají vzorky, já jsem si je taky objednávala, protože jsem nechtěla investovat do další věci, která by mi třeba nesedla.

  • Nikola179
    13.10.2015 17:30
    Nikola179

    Já používám na pleťčeskou přírodní kosmetikuSaloos - sedí mi, nedráždímě a hlavně mi úplnězklidnila atopický ekzém ,dá se sehnat dneska i v dm. Ana vlasy a sprchový gelpoužívám značku SO´BiO,je čistě přírodní bezsilikonů, parabenů atakových těch škodlivostía hlavně cenově bezva napřírodní kosmetiku:Sprcháč 300ml jen 139Kč -http://www.greenstore.cz/prirodni-sprchove-gely

    • Anonymní příspěvek
      06.12.2015 20:10
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Musím se přidat, takypoužívám tuto kosmetiku,hlavně teda ty jejich biooleje. Nemáte některázkušenosti tady s toutojílovou maskou?http://www.parfums.cz/saloos/green-clay-telova-a-pletova-maska/ Mají ji v akci, a furtváhám zda jo nebo ne.

      • Anonymní příspěvek
        12.12.2015 18:41
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Jílový masky jsou dobrý, nějakou jsem doma měla a byla dobrá. :)

  • Anonymní příspěvek
    07.07.2015 22:52
    Anonymní příspěvek
    přírodní kosmetika

    Mám tři pubertální holky a samozřejmě se zajímám o původ a složení kosmetiky,kterou používají. Objevila jsem weledu .Je to přírodní a má historii.

  • Anonymní příspěvek
    23.03.2015 16:16
    Anonymní příspěvek

    Momentálně používámtentohttps://www.beautyville.cz/vlasy/vlasovy-sampon-kvetinovy-mix-200ml, zároven skondicionerem a mají ivýborné tělové mléka.Lepší vůni jsem neměla

    • Anonymní příspěvek
      11.04.2015 21:32
      Anonymní příspěvek
      Re: šampon Bodhi Herbal SPA Cosmetics

      Také používám šampon od Bodhi Herbal SPA Cosmeticsale ne ten květinový, lepší mi přijde se zeleným čajem. Každému vyhovuje ale něco jiného :-)

  • Anonymní příspěvek
    18.03.2015 10:47
    Anonymní příspěvek
    šampon

    Tak já jsem toho vyzkoušela také obrovské množství, hlavně různých značek. Když už jsem narazila na opravdu dobrou, tak mě odradila cena :(. Tak se ptám na přírodní šampon max.do 300kč, aby voněl a vyživoval vlasy.

  • Jurek
    16.01.2015 11:31
    Jurek
    Zkusenost

    Ahoj, dobre pripravky maji na darecky-z-evropy dlouho od tam odebiram manzelce a mamince ruzne kosmeticke doplnky a balicky :) jsem s nimi velice spokojeny.

    • Anonymní příspěvek
      20.02.2015 12:57
      Anonymní příspěvek
      Re: Zkusenost

      Ahoj, souhlasim s tebou i ja si od tam beru hodne veci a velka spokojenost :)

  • Anonymní příspěvek
    20.07.2013 23:35
    Anonymní příspěvek
    PŘÍRODNÍ PRODUKTY

    100% přírodní produkty * neváhejte mě kontaktovat *
    **PORADENSTVÍ ZDARMA**
    nezávislý poradce 03-000334 Vlasta.Fucikova@seznam.cz
    www.zdravipokapkach.webnode.cz

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2013 19:31
    Anonymní příspěvek
    Péče o tělo

    Já jsen narazil na stránce bezpoceni.cz na zajímavou přírodní kosmeriku proti pocení a zafungovala, takže kdyby někdo chtěl, můžete zkusit.

  • Anonymní příspěvek
    12.10.2012 22:25
    Anonymní příspěvek
    100% PŘÍRODNÍ produkty

    MáTe-li zájem o Přírodníprodukty které Nám neničítělo, ale naše TěloHARMONIZUJÍ tak koukněte www.zdravipokapkach.webnode.cz ráda poradím.Vlasta.Fucikova@seznam.cznezávislý poradce 03-000334Vlasta Fučíková

  • Anonymní příspěvek
    08.05.2012 23:38
    Anonymní příspěvek
    zažívání, Plynatost, křeče, Vyprazdňování

    Máte také problémy jako jsem měla i já? Nadýmání, plynatost a křeče. Vyzkoušela jsem
    přírodní produkt české firmy, který mě velice pomohl. Dnes jsem bez problémů které jsem měla skoro dva roky a nic mě nepomáhalo. Produkt se jmenuje Emulips Forte.
    Emulips Forte …… 50ml cena 405,- kč
    = posiluje funkci trávicí soustavy, usnadňuje štěpení a trávení tuků, stimuluje vylučování, podporuje funkci jater a žlučníku, stimuluje střevní funkci, potlačuje nadýmání, zklidńuje podrážděný žaludek a střeva, desinfikuje střevní obsah, je silný antioxidant, přispívá k detoxikaci, napomáhá od křečí.
    Emulips Forte se užívá … 3x denně 10 kapek při jídle nebo po.
    Zde Vám posílám odkaz knahlédnutí http://zdravipokapkach.webnode.cz
    Pokud máte další otázky klidně pište ráda Vám vše zodpovím. Přeji příjemný zbytek dne Vlasta F.
    Nez.obch.par 03-000334 Vlasta.Fucikova@seznam.cz