Přišití uší - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    11.02.2016 14:59
    Anonymní příspěvek
    Přišití uší

    Dobré odpoledne. Rády bych se dozvěděla více informací k přišití uší. Chtěla bych na to jít, ale nevím pořádně, co to obnáší. Uvítám jakékoli rády.
    Pěkný den

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    27.11.2017 19:01
    Anonymní příspěvek

    Premýslím, ze operaci takypodstoupím a jak tak hledám,tak jsem našla uzasne video,kde je popsaný a ukázanýpostuphttps://www.youtube.com/watch?v=PWlICcD4LfQ

  • Anonymní příspěvek
    31.07.2017 15:28
    Anonymní příspěvek

    Byla jsem na klinice v Perfect Clinic Praha u pana MUDr. Frajera. S jeho prací jsem moc spokojena a přístup personálu byl také na jednicku. Není co vytknout. Mají po republice více poboček, tak se podívej, která ti bude blíze a objednej se treba na konzultaci a budes vse vedet osobne do detailu.

  • Anonymní příspěvek
    17.07.2017 13:14
    Anonymní příspěvek
    Odstáté uši

    Ahoj holky, byla jsem na operaci s odstátýmy ušima loni a je to parádní pocit, ze si muzu ucesat culík, aniz bych se cítila špatne. Urcite do toho bez

    • Anonymní příspěvek
      20.07.2017 11:10
      Anonymní příspěvek
      Re: Odstáté uši

      Katko jak dlouho más omezení a jestli se muzu zeptat, kde jsi na tom zákroku byla? Odstáté usi mám, nastestí pres mé husté vlasy videt nejdou, ale jak pises, taky bych ráda nosila i jiné učesy. Dekuji za informace.

      • Anonymní příspěvek
        24.07.2017 14:16
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Odstáté uši

        Protoze jsem cetla samé dobre ohlasy na Perfect Clinic byla jsem tam. Dělá se to v lokálním umrtvení a obvaz se pak nosí asi 10 dnu, já jsem praovala z domu, takze pohodicka a zádne omezení. Bolet me to ani moc nebolelo, první dny sem to cítila, ale ani prásky jsem nejedla. Pak nosís akorát celenku na noc. Opravdu se toho neboj.

  • Anonymní příspěvek
    22.06.2016 14:38
    Anonymní příspěvek

    Pokud mate opravdu zajem o pristi usi tak vam mohu z vlastni zkusenosti doporucit kliniku na ktere jsem byla http://www.perfectclinic.cz/

    • Anonymní příspěvek
      25.06.2016 22:12
      Anonymní příspěvek
      Re:

      souhlasim s pani adamovskou a mohu take doporucit! :) velmi profesionalni tym

  • Anonymní příspěvek
    06.05.2016 12:13
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, plastická operace uší neboli otoplastika je zákrok prováděný většinou v lokální anestezii. Nejčastěji se provádí přitažení odstálých boltců s případnou modelací jejich reliéfu nebo zmenšení jejich velikosti. Přitažení boltců trvá v průměru asi jednu hodinu. Řez je veden v záhybu za ušním boltcem. V záušním prostoru je nejdříve odstraněn nadbytek kůže a poté provedena preparace a uvolnění chrupavky ušního boltce. Výsledná jizva je velice nenápadná a je skryta běžnému pohledu. Zdraví MUDr. Ján Pilka, plastický chirurg www.aesthevita.cz