Přišití uší

Autor Příspěvěk
Kateřina
24.07.2017 14:16:37

Re: Re: Odstáté uši

20.07.2017 11:10:19
Darča napsal:

Re: Odstáté uši

Katko jak dlouho más omezení a jestli se muzu zeptat, kde jsi na tom zákroku byla? Odstáté usi mám, nastestí pres mé husté vlasy videt nejdou, ale jak pises, taky bych ráda nosila i jiné učesy. Dekuji za informace.
Protoze jsem cetla samé dobre ohlasy na Perfect Clinic byla jsem tam. Dělá se to v lokálním umrtvení a obvaz se pak nosí asi 10 dnu, já jsem praovala z domu, takze pohodicka a zádne omezení. Bolet me to ani moc nebolelo, první dny sem to cítila, ale ani prásky jsem nejedla. Pak nosís akorát celenku na noc. Opravdu se toho neboj.
Darča
20.07.2017 11:10:19

Re: Odstáté uši

17.07.2017 13:14:31
Kateřina napsal:

Odstáté uši

Ahoj holky, byla jsem na operaci s odstátýmy ušima loni a je to parádní pocit, ze si muzu ucesat culík, aniz bych se cítila špatne. Urcite do toho bez
Katko jak dlouho más omezení a jestli se muzu zeptat, kde jsi na tom zákroku byla? Odstáté usi mám, nastestí pres mé husté vlasy videt nejdou, ale jak pises, taky bych ráda nosila i jiné učesy. Dekuji za informace.
Kateřina
17.07.2017 13:14:31

Odstáté uši

Ahoj holky, byla jsem na operaci s odstátýmy ušima loni a je to parádní pocit, ze si muzu ucesat culík, aniz bych se cítila špatne. Urcite do toho bez
kocka228
25.06.2016 22:12:04

Re:

22.06.2016 14:38:27
adamovska napsal:
Pokud mate opravdu zajem o pristi usi tak vam mohu z vlastni zkusenosti doporucit kliniku na ktere jsem byla http://www.perfectclinic.cz/
souhlasim s pani adamovskou a mohu take doporucit! :) velmi profesionalni tym
adamovska
22.06.2016 14:38:27

Pokud mate opravdu zajem o pristi usi tak vam mohu z vlastni zkusenosti doporucit kliniku na ktere jsem byla http://www.perfectclinic.cz/
MUDr. Ján Pilka
06.05.2016 12:13:23

Dobrý den, plastická operace uší neboli otoplastika je zákrok prováděný většinou v lokální anestezii. Nejčastěji se provádí přitažení odstálých boltců s případnou modelací jejich reliéfu nebo zmenšení jejich velikosti. Přitažení boltců trvá v průměru asi jednu hodinu. Řez je veden v záhybu za ušním boltcem. V záušním prostoru je nejdříve odstraněn nadbytek kůže a poté provedena preparace a uvolnění chrupavky ušního boltce. Výsledná jizva je velice nenápadná a je skryta běžnému pohledu. Zdraví MUDr. Ján Pilka, plastický chirurg www.aesthevita.cz
pisklee
11.02.2016 14:59:33

Přišití uší

Dobré odpoledne. Rády bych se dozvěděla více informací k přišití uší. Chtěla bych na to jít, ale nevím pořádně, co to obnáší. Uvítám jakékoli rády.
Pěkný den

Přidat příspěvek k tématu Přišití uší

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku