zuby a ústní sprcha - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Tandy
    10.05.2015 18:41
    Tandy
    zuby a ústní sprcha

    Ahoj, mám docela špatné zuby, tak mi zubařka jako prevenci doporučila ještě ústní sprchu. Nemáte jí někdo doma? Vážně je to tak super? :) Nikdy jsem jí nepoužívala, tak úplně nevim.

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    16.02.2018 22:25
    Anonymní příspěvek

    Nějakou dobrou přírodní ústní vodu?

    • Anonymní příspěvek
      18.02.2018 16:03
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já používám tuhlebylinnou ústní voduhttps://www.herbadent.cz/ustni-vody/bylinna-ustni-voda-herbadent-vetsi-baleni-400-ml/

  • Anonymní příspěvek
    25.01.2018 21:59
    Anonymní příspěvek

    Manželka je také koupila a jsou vážně dobré.

  • Anonymní příspěvek
    23.01.2018 14:58
    Anonymní příspěvek

    Ahoj jaké používáte zubní kartáčky?Na trhu je toho vážně hodně a tak bych ráda nějaký dobrý.

    • Anonymní příspěvek
      24.01.2018 23:58
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Mi doma používáme tadytyhle kartáčky a nemůžemesi je vynachválit www.herbadent.cz/zubni-kartacky/jemny-zubni-kartacek-herbadent-2/

  • Anonymní příspěvek
    20.12.2017 08:06
    Anonymní příspěvek

    ahojky,vždycky jsem chtěla mít bělejší zuby a jedinou pastou kterou jsem toho docílila byla mediblanc a jinak pouívám kartáčky curaprox a pastu elmex...a všechno dohromady to v kldu objednávám na notinu

  • Anonymní příspěvek
    11.08.2017 22:05
    Anonymní příspěvek

    Kvalitní zubní kartácek, mezizubní nit a mezizubní kartácek a pravidelná péče. Zuby mám pomerne pekné, ale musím se opravdu o ne starat pravidelne a kvuli zabarvení skloviny vubec nepiju cervené víno a dzusy. Kávu bohuzel vyradit nedokázu.

    • Anonymní příspěvek
      22.08.2017 15:37
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Kdyz uz jsme u kartácku, jakou tvrdost pouzívate a jakou znacku popř. tvar?

      • Anonymní příspěvek
        30.08.2017 13:42
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Vždycky ty nejjemnejsi nadoporucení dentálníhygienistky. Prý je tosetrnejsi a není pravidlo,cím tvrdsí kartácek, tímlíp vyčistené zuby-https://www.ageo.cz/produkt/curaprox-zk-soft-cs-15 dá sekoupit i po více kusech zalepsi cenu. Jinak dentálnínit a pastu strídám.

  • Anonymní příspěvek
    11.04.2017 09:27
    Anonymní příspěvek

    Kvuli paradentoze nemuzuopuzívat kdeco...mámhttp://www.herbadent.cz/produkty/bylinna-zubni-pasta-s-fluorem-herbadent-75-g-kartacek-zdarma/ dásne mi krásnestahuje.

  • Anonymní příspěvek
    10.02.2017 23:53
    Anonymní příspěvek

    Taky objednávám na www.notino.cz veškerou kosmetiku. Vyhledávám hlavně akcičky, kterých mají spoustu, takže postupně seženu vždycky co potřebuju za bezva cenu.

  • Anonymní příspěvek
    08.06.2016 16:25
    Anonymní příspěvek
    kosmetika

    Dá někdo tip na nějakou drogerii kde se dá sehnat levná kosmetika ???

    • Anonymní příspěvek
      12.06.2016 23:00
      Anonymní příspěvek
      Re: kosmetika

      Hodně beru kosmetiku odtud https://www.ageo.cz/ Je nejen levná ale hlavně i kvalitní

      • Anonymní příspěvek
        18.01.2017 14:53
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: kosmetika

        Zdravím,moje oblíbená internetová stráka s drogerii je notino,kde mají vždy super ceny a objednávám jak zubní pasty,tak šampony a spoustu věcí které tam nejdeš ;)

      • Anonymní příspěvek
        15.06.2016 11:16
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: kosmetika

        Děkuji za tip, a jak dlouho trvá než vám to tak přijde od objednání?

  • Anonymní příspěvek
    01.05.2016 18:57
    Anonymní příspěvek
    Potřebujete úvěr ???

    Potřebujete úvěr ??? Naše firma je název Zion Financial Services Limited, dáváme z úvěrů, které mají zájem zákazníků, které hledají pro úvěry s cílem zlepšit jejich podnikání, můžeme vám pomoci s úvěru až do výše €15 milionů. Můžeme vám pomoci půjčováním vám peníze, začít podnikat nebo rozšířit své stávající podnikání, nabízíme také osobní úvěry, auto úvěry, podnikatelské úvěry, hypoteční úvěry, zemědělské úvěry nebo půjčky z jakéhokoliv důvodu atd Pokud potřebujete půjčka dnes kontaktujte nás. Můžeme půjčit až 15 milionů eur. Napište nám aplikovat: zionloan1@gmail.com

  • Anonymní příspěvek
    25.04.2016 22:31
    Anonymní příspěvek

    Používáte někdo na zubynějakou bělící zubnípastu? Pomáhá to? Našlajsem si tuhlehttps://www.ageo.cz/produkt/white-pearl-belici-zp-75ml-pro-kuraky není úplněnejlevnější tak by mězajímalo jestli to funguje

    • Anonymní příspěvek
      06.05.2016 21:17
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Tu sem kdysi používala než sem otěhotněla, a byla jsem sní spokojená ale koupila sem ji teda jinde. Ageo neznám, kupujete tu často nebo jste tu koupila jen tu zubní pastu? Maj tu docela levno jak tak koukám

      • Anonymní příspěvek
        28.05.2016 01:55
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Levno maj, nakupuju tu když potřebuju udělat větší nákup kosmetiky. Ted jsem třeba využila tu 10% slevu s promo kodem tento měsíc :)

  • Anonymní příspěvek
    05.12.2015 17:52
    Anonymní příspěvek

    Zdravím, jaké používáte mezizubní kartáčky? Tedy které se vám kvalitou osvědčily.

    • Anonymní příspěvek
      12.12.2015 18:21
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já si kupuji na doporučenídentální hygieničky tady tys měkkýma štětinkamahttp://www.parfums.cz/tepe/interdental-brushes-mezizubni-kartacek-extra-soft/

  • Anonymní příspěvek
    27.05.2015 22:36
    Anonymní příspěvek

    děkuji moc, určitě se podívám a třeba i rovnou objednám pokud se mi bude zamlouvat :) ta cena je opravdu sympatická

    • Anonymní příspěvek
      28.05.2015 03:06
      Anonymní příspěvek
      Re:

      tak jsem ráda, jestli jsem alespo%n trochu pomohla :) dejte vědět, jestli jste si ji objednala nebo co jste vlastně objednala ;)

  • Anonymní příspěvek
    26.05.2015 20:24
    Anonymní příspěvek
    ústní sprcha

    už delší dobu uvažuji, že si ji pořídím, kvůli mmoudrákům, kartáčkem si k nim nedostu a nechci aby se mi zkazily. Ale zase bych radši nějakou levněší, ale zase kvalitní dilema np :(

    • Anonymní příspěvek
      27.05.2015 20:43
      Anonymní příspěvek
      Re: ústní sprcha

      tak jsem ji kupovala na modrausporam.cz, tak se tam podívejte a uvidíte, jestli se vám bude línit :)

  • Anonymní příspěvek
    18.05.2015 06:20
    Anonymní příspěvek

    pokud vím, tak ta moje stála do tisícovky, myslím. dostala jsem ji i s paragonem, kdyby se s ní něco stalo :D můžu vám to dohledat jestli chcete ;) každopádně jsem teď na nějakou viděla slevu a myslím, že stála okolo sedmi stovek.

  • Anonymní příspěvek
    18.05.2015 03:53
    Anonymní příspěvek

    aha a co to vůbec je, já jsem nikdy nic takového nepoužívála, tak jsem trochu mimo. A kolik to tak stojí, zase za to nechci utrácet nějak přehnaně moc peněz

  • Anonymní příspěvek
    17.05.2015 21:06
    Anonymní příspěvek
    zuby

    Já ji doma mám od Vánoc a jsem s ní spokojená :) Používám ji teda jen večer, ale i tak mám pak lepší pocit, že mám pusu líp vyčištěnou :)

  • Anonymní příspěvek
    17.05.2015 18:44
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, já ji moc nepoužívám, ale naši hlavně mamka ji používá každej den. Myslím, že to super vecička, ale já mám dobrý zuby, tak mi vetšinou stačí jen kartáček. Ale pokud mám se zuby problémy, tak to určitě zkus ;-)