Kdy koupit mobil?


Diskuze byla uzavřena. Není možné přidávat ani odpovídat na příspěvky.

Autor Příspěvěk
jindra
25.05.2017 10:26:10

Nevíte prosím kde na netu koupit pro prcky nějakou super poschoďovou postel? Děkuji
Komár
26.04.2015 22:52:11

Re: kdy koupit mobil?

1. Důvod "pro": možnost kontaktu dítě-rodič. Např. dítě je školák/školačka, rodiče pracují mimo bydliště i místo školní docházky dítěte, nejsou nablízku prarodiče či někdo z širší rodiny.
2. Zdůraznit určitý stupeň "dospělosti" k používání mobilu. Naučit dítě, jak mobil správně používat, včetně důrazného varování před sdělováním osobních informací cizím lidem, před přijímáním cizích hovorů, zpráv.
3. Vyhradit určitá povolená telefonní čísla, ta nežádoucí zablokovat. Ač to může být předmětem sváru, tak do 15 let dítěte jeho mobil kontrolovat - bohužel. Resp. dokud odpovídám za dítě, odpovídám i za jeho mobil. (Jízdní kolo taky dítěti pravidelně kontroluji, zda je vpořádku. Šrámy na těle se často hojí lépe než ty na duši.)
lukasspoklicky
09.04.2015 16:30:37

Koupit, ale žádné dělo.
magdalenas11
23.12.2014 14:00:43

Kdy koupit mobil?

Dobrý den, chtěla bych sezeptat, kdy jste kupovalidítěti první telefon? Mámes manželem rozpor, protožeon chce dát dceři (6let)telefon a já s tím mocnesouhlasím. Dcera všerozbije nebo ztratí. Ale jepravda, že většina jejíchvrstevníků telefon má. Cosi o tom myslíte? Zítra asinakonec ten telefon dostane,ale potom je na mě, jakčasto a jak ho budepoužívat a kam ho bude ssebou nosit. A jaký jí mámna něj koupit obal, aby sehned nezničil? Vybírat buduz těchto:http://www.mpouzdra.cz/samsung/. Asi budu mít lepšípocit, když jí budu moctzavolat, ale stejně mi topřijde brzy. Díky za vášnázor!
Zdravě.cz na Facebooku