Knížka pro puberťačku

Autor Příspěvěk
jitka bulová
16.04.2015 15:53:50

nějaká román
Konadra
20.12.2014 14:39:17

Re:

16.12.2014 23:07:09
Mucenka napsal:
ano, na to jsem zapomněla :-) dceři je 14 a má ráda spíš sezení u počítače právě, kamarádky, facebook atd. :-) znáte to :-) Stmívání myslím viděla, takže myslíte. že bych měla zkusit nějakou knížku na toto téma?
No jasně, pokud to máráda, tak by se jí to mohlolíbit, viděla jsem to někdejako komiks.. tady na egmontuasihttp://www.egmont.cz/knihy/stmivani-graficky-roman-2-dil/...to by se jí, když moc nečtemohlo pro začátek hodit :-)
Mucenka
16.12.2014 23:07:09

ano, na to jsem zapomněla :-) dceři je 14 a má ráda spíš sezení u počítače právě, kamarádky, facebook atd. :-) znáte to :-) Stmívání myslím viděla, takže myslíte. že bych měla zkusit nějakou knížku na toto téma?
Konadra
27.11.2014 22:34:28

Ahoj, no to je těžké :-D :-D zaprvé nepíšeš kolik jí je, ono pojem puberta je celkem široký :-P a potom taky když vůbec nevíme, co ji baví??? jako poutavá kniha může pro každého znamenat něco jiného... takový dnešní hit mezi teenagery každopádně podle mě je Stmívání, to nevím jestli viděla anebo už i nečetla???
Mucenka
25.11.2014 02:16:10

Knížka pro puberťačku

Zdravím všechny, mám trošku problém s dcerou, je teď v pubertě a vůbec ji nebaví číst, přitom dřív to měla celkem ráda a jako malé jsem jí četla skoro každý večer, teď ale chce jenom sedět na počítači a čtení jí nic neříká... nemáte prosím tip na nějakou pěknou poutavou knížku, co je třeba populární mezi mladými - já v tomto nějak nemám přehled? chtěla bych jí nějakou knížku dát k Vánocům totiž, jako poslední pokus asi... děkuju za každý tip

Přidat příspěvek k tématu Knížka pro puberťačku

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku