Nevolnosti v těhotenství

Autor Příspěvěk
andy
07.03.2014 16:56:29

Re: Nevolnost

25.02.2014 22:32:24
Petra napsal:

Nevolnost

Tak já jsem tak v 7 týdnu a už 14 dní nevycházim z bytu. Je mi zle, na omdlení, kolem žaludku to mám jako v ohni, jsem jen na rohlíkách a to se musim nutit. Jsem unavená a otrávená. Mám doma 7 letého syna a jsem ráda, že už se o sebe trošku postrá sám, protože já jsem fak naprosto nepoužitelná. Doufám že to už brzo skončí jinak nevim.
Pri privnim diteti jsem zvracela kazdy den, po 6 tydnu jsem byla na infuzich,protoze to jist proste neslo.zvracela jsem nekdy cely den, nekdy jen pul dne, par krat jsem i v noci spala u zachoda. Trvalo to do dvadsateho tydne. Do porodu-37 tydne jsem zvracela jen obcas. Byla jsem naivni, a myslela si ze to budu mit vybrane. Jsem tehotna 7 t. Posledni dva tydny je my spatne, poslednych par dni uz i zvracim. Stejny scenar.Nejsem schopna normalne fungovat, doma ani v praci. Jen tise verim a doufam, ze to brzo skonci. Ale vysledek bude stat za to. DRZTE SE, BUDE LEPE. :-)
Petra
25.02.2014 22:32:24

Nevolnost

Tak já jsem tak v 7 týdnu a už 14 dní nevycházim z bytu. Je mi zle, na omdlení, kolem žaludku to mám jako v ohni, jsem jen na rohlíkách a to se musim nutit. Jsem unavená a otrávená. Mám doma 7 letého syna a jsem ráda, že už se o sebe trošku postrá sám, protože já jsem fak naprosto nepoužitelná. Doufám že to už brzo skončí jinak nevim.
Kača
02.01.2014 02:04:30

Re: Re: Re: Re: Nevolnost

22.04.2012 16:48:41
bella napsal:

Re: Re: Re: Nevolnost

ja to mam take tak...jsem z toho uplne na umreni...nevim cim se mam krmit a cim ne...jsem desne unavena..a pokud to ma trvat jeste 2mesice,tak to fakt asi nedam...
Ahoj, ja jsem ve 12.tydnu a po druhe tehotna, myslela jsem si ,ze u druhyho uz si tuhle hruzu neproziju, uz měsic je mi spatne každý den skoro cely den,nejhorsi je to vecer, uz jsem z toho nervozni a ve špatne naladě. V 1. Jsem pila litry koly,ale ted kvuli kofeinu dám radsi studenou fantu,většinou mi to pomaha aspon na chvili,coz je vysvobozeni. Zeleninu,kterou normálně miluju,nemůžu ani vidět a čistá voda to samé. A na veškeré sladkosti němužu ani pomyslet.Ale pomáhá mi normálně se najíst ,třeba rohlík se sýrem a zapít to tou fantóu,to se mi pak na chvíli uleví. Čekám že by to každou chvíli mělo už přestat. To mě drží nad vodou a vás by mělo taky. Chce to asi pořád zkoušet,co sedne...Tak přeji pevné nervy a aby jste si to těhotenství i užili :-)
Hanka
05.11.2013 10:29:37

Re: Re: Re: Re: Re: Nevolnost

29.08.2013 09:42:00
irca napsal:

Ja jsem v 16tt a zvracim skoro kazdy den uz od 6tt A to az 8krat denne. jedine co trochu pomaha jsou cipky torecan, ale také neni idealni je uzivat pořád. Jinak mi bohužel nic nepomáhá, ani lízátka, ani cocacola ani ovoce nebo zelenina.jen se modlim at to uz prejde.ale pomalu ztrácím nadeji ze to jeste přejde. Ale porad si rikam ze to za to mimco stoji a pretrpim to. Je to peklo..
já jsem ve 4tt A je mi b**ě už 3 den akorát ty čípky pomáhají,ale nemůžu do sebe nic dostat je mi pořád zle,ale toi mimčo za to opravdu stojí tak si to musím vytrpět.
irca
29.08.2013 09:42:00

26.07.2013 13:02:35
Pája napsal:

Ahoja , čekám druhé mimčo a je mi opět zle. Jsem v 9tt. , první těhu mi bylo b**ě( zvracení,pachy atd atd..) až do 22tt a pak mě začala šíleně pálit žáha. Nejhorší je, že teď mám doma ročního prcka a to je teprve mazec :-( Vařit ,uklízet a věnovat se mu uff ...Myslela jsem si, že jsem si to vybrala,ale houby je to tu znovu .Musím však uznat, že to stojí stejně za to -protože nejsem nemocná a na konci této cesty bude zázrak.Při prvním těhu jsem sledovala týdny a těšila se 12 tt-všude se píše ,že by se mělo ulevit a ono nic , nevěděla jsem co mě čeká, teď vůbec nic nesleduji ,nemám ani čas nechávám to na přírodě-prostě každá jsme jiná. Mě pomáhá zázvorový čaj či jiné doplňky-když je mi zle tak moc nejím ,když je mi lépe tak si dám na co mám chuť..Takže všem držím palečky -myslete pozitivně-je to i hodně o psychice ...
Ja jsem v 16tt a zvracim skoro kazdy den uz od 6tt A to az 8krat denne. jedine co trochu pomaha jsou cipky torecan, ale také neni idealni je uzivat pořád. Jinak mi bohužel nic nepomáhá, ani lízátka, ani cocacola ani ovoce nebo zelenina.jen se modlim at to uz prejde.ale pomalu ztrácím nadeji ze to jeste přejde. Ale porad si rikam ze to za to mimco stoji a pretrpim to. Je to peklo..
Pája
26.07.2013 13:02:35

14.07.2013 14:51:57
Anabel napsal:

Re: Re: Nevolnost

Ahoj, jmenuji se Anabel a připojuji se. Jsem v 7tt a už 2 nebo 3 týdny je mi dost zle. Celý den, i v noci se budím. Snažím se jíst ovoce, zeleninu, ale nic moc nezabírá. Je mi špatně z čehokoliv, co voní, či smrdí. Nesnesu sprcháče, maso, obědy, pach z lednice ani voňavky ne. Prostě nic. Jsem zesláblá modlím se, když už to přejde. Nemohu ani jít do obchodu, všechno mi prostě smrdí. Jsem z toho na dně, nic už mě netěší a představa, že tohle bude trvat ještě měsíc a půl.. Tak to teda fakt nevím a to si říkám, jak to dělájí ty, které mají malé děti a musí se o ně starat. To zaslouží obdiv.
Bylo by super, kdyby to alespon na nějaký den přestalo, ale asi to neovlivníme. Mně pomáhá jen vychlazená cocacola a meloun. Ale jen trošku, když to přeženu, je to taky děs.
Tak přeji všem těhulkám, aby měly dost síly a energie a aby ty škaredý nevolnosti ustoupily.
:-)
Držím pěstičky
PS: Ale pořád je lepší aby nám bylo špatně, než se snažit otěhotnět a nic..
Takže, to je to jediný, co mě uklidňuje.
Ahoja , čekám druhé mimčo a je mi opět zle. Jsem v 9tt. , první těhu mi bylo b**ě( zvracení,pachy atd atd..) až do 22tt a pak mě začala šíleně pálit žáha. Nejhorší je, že teď mám doma ročního prcka a to je teprve mazec :-( Vařit ,uklízet a věnovat se mu uff ...Myslela jsem si, že jsem si to vybrala,ale houby je to tu znovu .Musím však uznat, že to stojí stejně za to -protože nejsem nemocná a na konci této cesty bude zázrak.Při prvním těhu jsem sledovala týdny a těšila se 12 tt-všude se píše ,že by se mělo ulevit a ono nic , nevěděla jsem co mě čeká, teď vůbec nic nesleduji ,nemám ani čas nechávám to na přírodě-prostě každá jsme jiná. Mě pomáhá zázvorový čaj či jiné doplňky-když je mi zle tak moc nejím ,když je mi lépe tak si dám na co mám chuť..Takže všem držím palečky -myslete pozitivně-je to i hodně o psychice ...
Anabel
14.07.2013 14:55:57

05.07.2012 09:59:12
lucie napsal:

ahoj..já jsem v 8tt a je mi také špatně celý den...jestli to bude trvat celé těhotenství tak to rozhodně nepřežiju :-) je mi jedno pachy nebo tak..je mi b**ě furt ať něco cítím nebo ne...dvě děti mít určitě nebudu nikdy! budu ráda když přežiju to jedno :-) a nepomáhá mi nic.
Ahoj, jmenuji se Anabel a je mi také špatně. Jsem v 7 tt.
A zkoušela jsi vychlazenou coca colu a meloun?? To mi pomáhá. Pokud piješ vodu, zkus přímo vodu ze studánky, ta se alespoň dá trošku popíjet na rozdíl od kupovaných a z kohoutku...
Držím pěsti :-)
Už mě to taky neba..
Anabel
14.07.2013 14:51:57

20.09.2011 21:20:28
Janča napsal:

Ahoj,tak Ti píšu abys věděla, že v tom nejsi sama. Tvůj článek jako bych psala já a to jsem teprve na začátku 3 měsíce. Ráno , v poledne, večer pořád je mi špatně. Navonět se, nebo si jen umýt ruce mýdlem je pro mě katastrofa. Jím málo, často, pokud možno zdravě, ale je to k ničemu. Pořád je to stejné. Mám blbou náladu a už bych to chtěla mít za sebou. Zbytek rodiny trpí se mnou, nemůžu ani uvařit ,aby mi nebylo špatně. Mají teď skoro hladovku. Tak nám nezbývá než vydržet a doufat, že se to zlepší. Držím Ti palce a sobě taky. Janča
Ahoj, jmenuji se Anabel a připojuji se. Jsem v 7tt a už 2 nebo 3 týdny je mi dost zle. Celý den, i v noci se budím. Snažím se jíst ovoce, zeleninu, ale nic moc nezabírá. Je mi špatně z čehokoliv, co voní, či smrdí. Nesnesu sprcháče, maso, obědy, pach z lednice ani voňavky ne. Prostě nic. Jsem zesláblá modlím se, když už to přejde. Nemohu ani jít do obchodu, všechno mi prostě smrdí. Jsem z toho na dně, nic už mě netěší a představa, že tohle bude trvat ještě měsíc a půl.. Tak to teda fakt nevím a to si říkám, jak to dělájí ty, které mají malé děti a musí se o ně starat. To zaslouží obdiv.
Bylo by super, kdyby to alespon na nějaký den přestalo, ale asi to neovlivníme. Mně pomáhá jen vychlazená cocacola a meloun. Ale jen trošku, když to přeženu, je to taky děs.
Tak přeji všem těhulkám, aby měly dost síly a energie a aby ty škaredý nevolnosti ustoupily.
:-)
Držím pěstičky
PS: Ale pořád je lepší aby nám bylo špatně, než se snažit otěhotnět a nic..
Takže, to je to jediný, co mě uklidňuje.
Dr. Ox
22.04.2013 10:58:24

Kyslikova terapie oxygenoterapie od Oxylife

Kyslik a kyslikova terapie resi problem. Oxylife - Vse o kysliku. Kyslikove koncentratory, kyslik v plechu, kyslikove barokomory... Vice na www.oxylife.cz a www.oxyobchod.cz Oxygen for Life
DEA
05.04.2013 13:52:54

Re: Re: 5týden

07.03.2013 19:18:17
Katka napsal:

Re: 5týden

Hodně jsem se taky trápila když mi bývalo špatně v prním trimestu. Doktorka mi doporučila Kyselinu listovou od Elasti-Q. Takže jsem ji užívala a díky pyridoxinu který obsahuje problémy samy odezněly během pár dní. Super přípravek.
Zdravím, ano, vím, že vás vytáčí číst pořád dokola ty stejné problémy, ale nedá se nic dělat.

Jukni na Bazar TOP je inzertní portál určený právě pro Vás. Náš bazar je místo, kde můžete prodat nebo koupit téměř cokoliv. Inzerce s fotografií je samozřejmostí. Máme připraveno mnoho zajímavých služeb inzerce pro zviditelnění Vašeho inzerátu a tedy i úspěšnější prodej. http://www.bazar-top.cz/
Katka
07.03.2013 19:18:17

Re: 5týden

16.02.2013 16:46:09
enny napsal:

5týden

ahoj,co se týče nevolnosti,zvracím každý den .min.2x.od samého začátku,přijde mi snad že už první dny..nemůžu cítit pachy,omastek,smrad ,jídlo,prostě všechno co mě natahuje..největší smůlu mám,že záchodem je cítit vše co sousedi pod námi vaří a musím říct,že mě to každý den dostane do záchodový mísy:(je to spíš utrpení než jak někdo říká,že těhotenství je super..kdo to řekl neví co je těhotenství..a jestli tohle bude trvat až dokonce tak už druhý nechci..jinak všem přeju lepší těhotenství než mám já..
Hodně jsem se taky trápila když mi bývalo špatně v prním trimestu. Doktorka mi doporučila Kyselinu listovou od Elasti-Q. Takže jsem ji užívala a díky pyridoxinu který obsahuje problémy samy odezněly během pár dní. Super přípravek.
enny
16.02.2013 16:46:09

5týden

ahoj,co se týče nevolnosti,zvracím každý den .min.2x.od samého začátku,přijde mi snad že už první dny..nemůžu cítit pachy,omastek,smrad ,jídlo,prostě všechno co mě natahuje..největší smůlu mám,že záchodem je cítit vše co sousedi pod námi vaří a musím říct,že mě to každý den dostane do záchodový mísy:(je to spíš utrpení než jak někdo říká,že těhotenství je super..kdo to řekl neví co je těhotenství..a jestli tohle bude trvat až dokonce tak už druhý nechci..jinak všem přeju lepší těhotenství než mám já..
Ivka
23.01.2013 20:49:13

19.06.2012 10:00:49
Marcela napsal:

Ahoj Andreo,tak já sem v 6tt. a do té doby sem neveděla co jeto zle.Až ted neustálé napinky na zvracení hruza .A to sem při prvním těhotenství zvracela až do porodu každý den.Mně pomáhala ledová coca cola nic moc sem nejedla jen popíjela tu coca colu a ta zabrala vzdycky.
Já jsem teď v 7 tt a zle mi je 3 dny.....nezvracím a zatím to není tak hrozné,ale všem doporučuji - nechte si předepsat TORECAN,jsou to čípky do zadku,ale zabírají opravdu hned.......známá mi je zháněla a zabrali vždy pří zvracení(střevní chřipka,kocovina apod.....)
kají
30.12.2012 13:21:44

lucie napsal:

ahoj..já jsem v 8tt a je mi také špatně celý den...jestli to bude trvat celé těhotenství tak to rozhodně nepřežiju :-) je mi jedno pachy nebo tak..je mi b**ě furt ať něco cítím nebo ne...dvě děti mít určitě nebudu nikdy! budu ráda když přežiju to jedno :-) a nepomáhá mi nic.
Ahoj,já jsem v 6 týdnu,je to masakr jak mi je zle,nemužu citit vůně,jidlo nic.. jsem jen o suchých rohlíkach. Říká se,že di 3 měsíce je zle a pak že by to melo odstupovat. Jako taky říkam duhe už nechci,je to masakr.. Tak přeji hodně štěstí... a at jste zdravé...
Jana
30.11.2012 05:58:34

nevolnost

Ahoj maminy,jsem v 6 šestém měsíci těhotenství.Do konce třetího měsíce jsem byla unavená nic se mi nechtělo a bez energie.Pak už to bylo a je lepší.Únava teta přetrvává jen z lehka .Naštěstí mě nepotkali nevolnosti a jíst můžu taky všechno.
lucie

Marcela napsal:

Ahoj Andreo,tak já sem v 6tt. a do té doby sem neveděla co jeto zle.Až ted neustálé napinky na zvracení hruza .A to sem při prvním těhotenství zvracela až do porodu každý den.Mně pomáhala ledová coca cola nic moc sem nejedla jen popíjela tu coca colu a ta zabrala vzdycky.
Marcela
20.06.2012 08:08:26

13.03.2012 19:19:33
Martina): napsal:
Dobrý Večer mě je b**ě i v 15 tejdů je to možné a sem poprvě těhu.
Muže já při prvním těhotenství zvracela az do porodu.Záleží jak nakoho to pusobí ale užila sem si sve s nevolností:-)
Marcela

04.06.2012 11:50:56
Andrea napsal:

Ahoj holky, já jsem v 8.tt a je mi zle teprve 10. den ale zato celý den, ráno celé dopoledne, potom několikrát odpoledne a nejhůř je mi k večeru a celý večer. nezvracím pokaždé,jen tak 2-3x denně, ale zvedá se mi žaludek, četla jsem, že mám hodně pít, 2l vody denně, ale já vodu do sebe nedostanu, maximálně čaj a to mám problém jaký, černý, bílý a zelený mám ráda a ty prý jako těhotná moc nesmím max. 1 šálek denně, po holé vodě je mi zle. Nedovedu si představit, že mi tak bude špatně ještě měsíc dva co hůř celé těhotenství, už teď jsem zesláblá, nic nemůžu dělat, nic cítit (vaření, lednici, maso nedám do pusy) je to strašný. Koupila jsem si v lékárně zázvorová lízátka, ale moc nepomáhají. Kámoška brala nějaké tbl. Emesin, nemáte někdo zkušenost? v noci jakž takž spím, ale kdykolik když se procitnu je mi zle. Těhotenství jsem si takto nepředstavovala, kamarádka se ráno vyzvracela a bylo jí potom fajn celý den.
Andrea
04.06.2012 11:50:56

10.01.2012 13:34:07
M.L. napsal:

Ahoj. Jsem teprve v sedmém týdnu. Zle mi je poslední dobou neustále! Prý ranní nevolnost..haha..to musel vymyslet chlap.
Ahoj holky, já jsem v 8.tt a je mi zle teprve 10. den ale zato celý den, ráno celé dopoledne, potom několikrát odpoledne a nejhůř je mi k večeru a celý večer. nezvracím pokaždé,jen tak 2-3x denně, ale zvedá se mi žaludek, četla jsem, že mám hodně pít, 2l vody denně, ale já vodu do sebe nedostanu, maximálně čaj a to mám problém jaký, černý, bílý a zelený mám ráda a ty prý jako těhotná moc nesmím max. 1 šálek denně, po holé vodě je mi zle. Nedovedu si představit, že mi tak bude špatně ještě měsíc dva co hůř celé těhotenství, už teď jsem zesláblá, nic nemůžu dělat, nic cítit (vaření, lednici, maso nedám do pusy) je to strašný. Koupila jsem si v lékárně zázvorová lízátka, ale moc nepomáhají. Kámoška brala nějaké tbl. Emesin, nemáte někdo zkušenost? v noci jakž takž spím, ale kdykolik když se procitnu je mi zle. Těhotenství jsem si takto nepředstavovala, kamarádka se ráno vyzvracela a bylo jí potom fajn celý den.
lali
31.05.2012 21:56:19

Re: nevolnosti a zármutek

11.02.2012 12:18:46
kabina napsal:

nevolnosti a zármutek

Ahoj holky buďte rádi,že vám je jenom špatně,já jsem byla tak šťastná ,když jsem se dozvěděla,že jsem těhu ,před 14 dny radost vystřídala smutek táta se mi oběsil,měla jsem ho tak moc ráda,dělal si srandu jak mi je neustále špatně,ale že se těší jak bude vozit kočárek,teď nemám radost zničeho,to že mi je zle od rána do večera je mi úplně jedno ten smutek je větší,tak se radujte,že jste šťastné,vás to přejde mě jen tak ne.
ahojky uplně chápu jak ti je mě spáchal otec sebevraždu před půl rokem a nedávno jsem zjistila že jsem podruhé těhul mám už rok a půl starého kloučka a taky ten smutek na mě doléhá že se už nedoví že bude podruhou děda a vše kolem.....:-( :-( ale ty se ted musíš radovat a být v klidu jde to těžko, ale to malinké v bříšku to potřebuje a stojí to za to...drž se...
Celkem záznamů: 122

Přidat příspěvek k tématu Nevolnosti v těhotenství

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku