Šikana na pracovišti

• Gigolo 01.02.2016 13:43:37

Zasoustej si se svalnatym peknym mladym muzem Gigolo4you.cz

• Re: šikana vpraci marek 01.03.2016 16:18:41

v práci mám čtyři ženy ( lezbický kroužek) dvě mají už dospělé děti ,ale chovají se jak lezbi. Neustale něco si najdou na lidi . Mistr jim neřekne nic. Takže na dílně jsou ony ,které každému poroučejí. Celí den jen jedí, telefonují a koří . Pak si najdou pár hodin na práci. A dělají jak jsou dokonalí.. Nevím proč je nevihodí . Jen ničí jiným život. A dokud v této Republice budou tací tak to daleko nedotáhnem. Ven snima.

• Re: Re: šikana vpraci bačo 01.03.2016 16:24:55

V dnešní době není práce a lidi si dělalí samé naschváli. Jen aby na sebe upoutali pozornost. Je to špína špinavá,nic víc. Tito lidé si nic dobrého nezaslouží. Tak nevím proč je zaměstnávat.Dát jim uklízet záchody špinavé.

• Re: Re: Re: šikana vpraci Jitka 19.09.2016 14:23:10

Ahoj.
          Je mi 36 let a pomluvy a šikanu na pracovišti mám celý život. Změnou zaměstnání se nic nevyřeší, jelikož na každém pracovišti se vyskytne minimálně jedna osoba, která má nízké sebevědomí. Měla jsem to vždy hlavně skrz vzhled, štíhlou postavu a tím že nedržím diety. Ráda se pěkně oblékám. Vždy si lidé mysleli že mě někdo živí. Jsem normální přátelská osoba. která nikdy nic neměla zadarmo. At jsem dělala na kancelářské pozici či v dílně, vždy se tam vyskytlo několik osob které se do mě naváželi, pomlouvali mě a znepříjemnovali mi práci. Bud to byl muž od kterého jsem odmítla sexuální nabídky nebo žena co byla o 50 kg těžší než já a držela diety. Vážení jsem nekuřačka, abstinentka, nikdy jsem se nezpozdila do práce a makám tak jak mám. Víceméně jsem si vždy myslela že po 30tce tohle přejde-ne je to ještě horší. Lidé co nemají vlastní zájmy a mají nějaké komplexy méněcennosti se s tím že jste úspěšní, hezcí či jste něco dokázali nikdy nevyrovnají. Podle mě inteligentní člověk s vyšším IQ tohle nemá zapotřebí. Pro mě je důležité co si o mě myslí přítel, přátelé a rodina a moje zvířata. Názory cizích lidí kteří Vás neznají vám mohou být ukradené. Sama ale vím že kolegy si v práci nevyberete a vždy tam bude minimálně jeden hlupák co dělá zlo. Všimněte si že na pomluvy mají čas jen největší flákači...pomluvy vždy byli směrované ze závisti dotyčná osoba má nízký práh sebevědomí závidí vám a tak vás špiní. Potkala jsme takových lidí v zaměstnání tisíce....vždy pokaždé stejný scénář...nejdříve to začíná nenávistným pohledem a u žen takovým tím prohlížením si postavy a zúžením zorniček...tito lidé většinou si všimněte se v práci moc nepředřou, jen očumují a kazí atmosféru. Normální člověk co maká tak jak má nemá na kraviny tohoto typu čas...sama jsem ráda když se stihnu o pauze najíst, dojít na wc apod. Na drby nemám čas ani chut. Sama vím že člověk se pak cítí lépe když má volno a nikdo ho blbě neočumuje či nedrbe. Lidské hloupé ženské slepice vždy se zaměřovali na někoho kdo vybočuje bud to vzhledově či svými schopnostmi v práci...

Pomluvou ostatní hledají svůj neúspěch ve slabinách druhého
          Zvyšují si sebevědomí, které nemají
          Chtějí být zajímaví
          Nemají se o čem bavit
          Snaží se nás stáhnout na horší úroveň, poškodit, abychom byly na jejich nízké úrovni
          Drby jsou útěchou těch, které nikdo nemiluje, nikdo se jim nedvoří
          Pomlouvají se celebrity, takže mezi ně asi PATŘÍME:)

Závěr inteligentní žena nemá zapotřebí dělat něco podobného. Jelikož se chce najíst místo drbat. Platí nájem a má co dělat aby se uživila. Živí děti i zvířata a má zájmy. Kdo z Vás má na kraviny tohoto typu čas? Nepřijde vám přízemní či hloupé někomu dělat zle? Mě tedy ano. A s blbcema nic člověk neudělá mají omezenou mozkovou kapacitu než aby pochopily že jejich chování je IQ tykve:-) V pracích jsem zažila i ženy co mě fyzicky napadali-kopali a dávali herdu do zad...takže vím o čem mluvíte...kdybych byla 2m chlap a měla pěsti řekla bych jim tak pojd ven a já si to s tebou vyřídím..jenže já jsem žena co má 50kg a h***** si tím pádem dovolují úplně všude...toto chování není původem lidské ale má zvířecí kořeny... a vysvětlete tupcovi že jeho chování je hloupé když vás v práci balí a vysvětete ženské co má IQ houpacího koně že na ty její drby zvysoka kašlete...když mozek používá jen na intriky vůči druhým...Necht odejdou ti co šíří drby, kazí atmosféru a ne jejich obět. At spravedlnosti je učiněno za dost!!!

• Lucka 15.04.2015 16:43:33

Chtěla bych se zeptat jak vyřešit šikanu na pracovišti od své nadřízené a kolegyně a přitom nepřijít o práci. Kolegyně donáší a pomlouvá mě u pana ředitele, se kterým je je velká kamarádka (vozí ji na chalupu, může chodit z práce dříve domů). Problém vzniknul s tím, že jsem začla žít s kolegou, na kterého si ona myslela v kanceláři (přitom ona je starší o 20let, mohla by mu dělat mámu). Postupem času, jsem obdržela kancelář, nebo-li samotku, dostala jsem tu nejpodřadnější práci, vedoucí mě začala kontrolovat, kam jdu, co jsem kde dělala, že jdu po chodbě s přítelem, i když jdeme na oběd, musíme chodit odděleně. Finančně jsem přišla o jakékoliv odměny za odvedenou práci, kterou mám splněnou dobře a rychleji než má kolegyně a ona dostává mnohem větší odměny. Vedoucí když bych chtěla říct jakýkoliv názor mi řekne, že budu šlapat nebo poletím. Mám strach cokoliv udělat a bojím se, co se zase bude dít, je toho samozdřejmě více, psala jsem to pouze ve skratce, nevím si už rady, jaký je Váš názor a jak se zachovat, abych o práci nepřišla, všude na netu se píše, že ve většině případů poškozený odejde nebo je odejit, bohužel o to jí asi jde, ale já už mám všecho plné zuby a nevím co udělat, prosím o radu, předem mockrát děkuji....

• Re: Mobbing neznámá 14.07.2015 23:04:27

Mobbing,
      vzhledem k tomu, že jsem něco podobného zažila také, tedy vím o čem mluvím a s jistotou mohu konstatovat, že se nedá dělat vůbec nic. Podobně mě šikanovala kolegyně, která se kamarádila s vedoucí. Ta proto nic neřešila, věci překrucovala a té oné kolegyni se nic nestalo, vše bylo zameteno pod stůl. Nakonec ta kolegyně vůbec nevěděla, že to, co dělá, je šikana. Přímo se tak vyjádřila. Doporučila jsem jí, aby si to někde našla, když neví, že to, co dělá, je šikana. Ten hlavní problém je ale ve vedoucí, která s tím nic nedělá. Možná by se dalo obrátit na "Pracovní úřad" - inspektorát práce a řešit to s ním, nebo se aspoň poradit. Já jsem nakonec také skončila na neschopence, protože se to nedalo vydržet. To ale není východisko, protože takoví lidé bez inteligence, kteří potřebují k životu stále někoho "buzerovat" a z toho mají radost a životní energii, musí přece jednou dostat přes prsty. Takže přeji pevné nervy a zkusit to přes inspektorát práce, snad se něco vyřeší.

• Re: Re: Mobbing kateřinka 03.08.2015 15:35:34

KAM SE MŮŽETE OBRÁTIT V PŘÍPADĚ ŠIKANY NA PRACOVIŠTI:

•NADŘÍZENÝ
        •PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ
        •ZAMĚSTNAVATEL
        •ZŘIZOVATEL
        •ODBOROVÁ ORGANIZACE
        •INSPEKTORÁT PRÁCE NEBO MĚSTSKÝ ÚŘAD, KRAJ
        •PRÁVNÍCI / SOUD
        •POMÁHAJÍCÍ ORGANIZACE A PORADCI
        • POLICIE, LÉKAŘI, PSYCHOTERAPEUTI

Více zde:http://www.sikanavpraci.cz/jak-postupovat-/

• Re: šikana na pracovišti Hana 31.05.2015 01:16:29

proti zakomplexovaným nadřízeným, kteří mají nižší inteligenci je obyčejný slušný člověk bezmocný, já se šikanou na pracovišti bojovala dva roky nakonec jsem to vzdala skončila na neschopence a poté dala výpověď, na pracovišti se nic neřeší
      tak kde to jsme?

• Jitka Bulová 31.03.2015 12:00:02

Já bych takovou šikanu hlásila, popřípadě dala výpověď.

• Jajina 30.03.2015 19:59:17

Dobri den v praci mame stopky a ked idem na vc tak musim zapisat cas ktori som stravila na zachode ma na to zamestnavetel pravo neni to proti zakoné .za rychlu odpoved dakumem :-)

• sikana SONA 09.03.2015 18:45:00

jsem servirka mam strach prijit o praci. majitel stale sikanuje .vse je spatne nic neni dobre. nesmime ani sedet i kdyz nemame zakazniky.vse mame udelano.musime uklizet dvur a pavuciny, coz by mela delat uklizecka. mame 50 kc.na hodinu. pracovni doba je podle majitele.kdyz mame koncit 22.30. z toho to mame i do rana .Prijdu domu 3 rano v 10 zpatky do prace .uz nevime co delat. v opilosti nas urazi sproste ze jseme jeho majetek. prosim o radu.dik sona

• Jamie 15.01.2011 16:21:14

Mojí šéfce děsně vadí, že si umím zorganizovat a udělat práci. Věčně mě pak buzeruje, že už zase dělám věci, co nespěchají. Přitom některé kolegyně jdou na 2 hodiny na oběd a zbytek pracovní doby protelefonují s kamarádkami a to je naprosto v pořádku. Nebýt dalších kolegyň co mám ráda, dávno bych dala výpověď, ale kvůli nim pořád váhám. Přímá vedoucí mě nepodrží, bojí se o svoji pozici.

• Re: šikana Martina 30.06.2011 22:00:06

Ahoj to co se dějě tobě se dějě úpln ě přesně v práci i mě. Vůbec nevím co mám dělat. Jsem samoživitelka a mám strach o práci. Práce mě strašně baví, ale deptají mě tiše ty lidi v ní. Prosím napiš mi jestli ti někdo dobře poradil. Děkuji. Už to vážně nemůžu unést.

• šikana lenka 20.04.2012 14:53:20

Musíte umět prodat svou práci i slovně. Slušnou a sebevědomou formou, jako to dělají kariéristi. Cokoliv uděláte, tak o tom mluvte.
        Chvalte se. Zdůraznujte, že už máte tento úkol hotový a včas. A dva dny před termínem.
        Říkejte to nahlas před šéfovou a ostatními. Zajděte za ní do kanceláře každý den a referujte jí o tom, co jste udělala a že jste před termínem. Dělejte to takhle nějakou dobu i když Vám řekne, že Vám věří, že to máte splněno. A uvidíte, že Vám dá časem pokoj. Protože pochopí, že Vás kritizuje neprávem, že Vy máte svou práci splněnou a navíc se bráníte. Takže si na Vás nebude tolik dovolovat. A taky jí to začle lízt na nervy, takže si řekne, že Vám radši dá pokoj.

Zkuste to, určitě to bude fungovat.
        Hodně štěstí přeje Lenka

• šikana lenka 20.04.2012 14:59:14

Nakonec Vám ještě dá prémie, protože jí dojde, jak skvělého má pracovníka.
          Tohle Vám nemůže uškodit, jen pomoct. Jednak budete mít aliby před ostatními.
          Vzdyt Vy přece pracujete dobře a přesně a včas máte práci splněnou.
          Taky stoupnete u ostatních, že už její chování nebudete přehlížet. Takže stoupne Vaše autorita.
          Šéfová následně nebude moci říkat, že Vy pracujete špatně, nebo hůře než ostatní kolegyně. Naopak, bude vidět, jak Vám na práci záleží, že se snažíte, snaha se také cení. Když Vás šéfová pochválí, tak jí poděkujte a řekněte, že si jí vážíte a ceníte.
          Trošku kariéristický přístup, snad Vám nebude proti srsti. Můžete to brát s lehkou nadsázkou.

Hodně štěstí přeje Lenka

• Re: šikana Pavla 05.03.2015 16:20:06

Jsem teprve ne dlouho v práci a má nadřízená nastoupila do práce až po mě a bojí se ještě o něco víc nadřízeného.Když se něco děje,hned dojde za mnou a začne mě šikanovat i když jsem nic nevyvedla a vyhledává jenom na mě to špatné.Jak se mám cítit v práci,když mi moc práce nejde od ruky jako ostatním.Nevím si rady.Poradí mi někdo?(pomalu se bojím,že když se otočím,že tam bude stát ona a zas mi něco vyčítat,že dělám něco špatně.Bojím se abych nepřišla o práci.

• Re: šikana Sabina 06.03.2013 00:24:38

Pracuju v obchodě přes deset let a chválení se tam moc nenosilo. Byla jsem na několika místech. Kor v dnešní době, kdy je nezaměstnanost. Kolegyně šikovné nejsou chválené a méně šikovné jsou kritizované. Ale chvála žádná. Nevím, jakou má slečna nebo paní Lenka praxi - je jen studentka a tudíž praxi žádnou nemá. Nebo má štěstí, že je v práci, kde jí chválí. Je jednoduché radit, ale praxe je trošku jiná. Záleží na tom, jaký je vedoucí.

• Re: šikana Sabina 06.03.2013 00:48:12

Myslím si, že na podlézání musí mít člověk povahu. Někdo to umí, má to v krvi a jiný ne. A ta šéfka to pozná. Kdo to neumí, neuspěje. Také záleží na povaze vedoucí. Nemohu moc souhlasit s tím, že snaha se cení. Dělala jsem za ostatní kolegyně v bývalé práci a ostatní kecaly a já snažila se, jak to šlo. Vedoucí to neviděla, protože nechtěla. A že ostatní méně dělaj taky neviděla. Nevím,co proti. mě měla, snad jen to, že jsem byla s angínou nemocná. Ona nebyla 20 let nemocná. Ač jsem se snažila, nezalíbila jsem se jí. Vyhrožovala výpovědí a diskutovat nechtěla. Dokonce jsem pro ní byla nemakačenko a komunistka. Odchod byl pro mě vysvobozením. Souhlasím s paní, jak tady psala, že proti blbosti nezmůžete nic. Navíc jde v práci o kolektiv, do kterého buď zapadnete nebo ne.

• Šikana na rekvalifikaci Stanislav 10.03.2011 17:42:12

Dobrý den chtel bych se zeptat chodim na rekvalifikaci administrativi kam me pridelil pracovni urad.Vubec nedelam administrativu a delam za barem furt na me kricijou ze jsem neschopnej a ze jsem jak dement kdyz jim to vysvetluji furt na me krici vedouci toho baru ze jsem neschopnej.Muzou jsi to vubec dovolit kdyz jsem tam pridelenej pres urad prace?Predem dekuji za radu.

Standa

• Re: Šikana na rekvalifikaci jagi 18.09.2012 00:23:35

mno, tvůj pravopis jim dává celkem za pravdu...

zpět
Celkem záznamů: 58
|< << 123 >|

Zdravě.cz na Facebooku