Jak vybrat školní batoh pro dítě - Sport a relaxace

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Petruss
    15.02.2017 23:54
    Petruss
    Jak vybrat školní batoh pro dítě

    AHoj, dítě nám půjde do první třídy a už mu chceme předčasně koupit batoh, ať si na něj zvyká. Podle čeho bychom měli vybírat a na co se soutředit? Dík

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      19.02.2017 22:32
      Anonymní příspěvek
      Re: Jak vybrat školní batoh pro dítě

      Ahoj, my jsme vybírali podledoporučení a podleanatomických posudků.Nejvíc mi kamarádkydoporučovaly bagmaster.Nakonec ´máme tento:https://www.bagmaster.cz/katalog/batohy/skolni-batohy-pro-1-3-tridu/divci-skolni-batohaktovka-pro-prvnacka-bagmaster-polo-6-a-violetpink.html

      • Anonymní příspěvek
        21.02.2017 22:06
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Jak vybrat školní batoh pro dítě

        Díky za odpověď. Proč zrovna tento? Na netu je toho opravdu hodně, tak se pomalu nemůžu rozhodnout.

  • Anonymní příspěvek
    24.12.2017 11:51
    Anonymní příspěvek

    Taky jsem si na jejich stránkách pročetla vše o školních batozích. Batohy od thebagu budou pravdu kvalitní.

  • Anonymní příspěvek
    20.12.2017 21:09
    Anonymní příspěvek

    Na jejich stránkách www.thebag.cz mají hezky popsané co je to ergonomický koncept.

    • Anonymní příspěvek
      26.12.2017 13:14
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Naše dvojčata jsou v první třídě a škoní batohy májí taky od thebagu. Batohy jsou moc hezké.

  • Anonymní příspěvek
    08.12.2017 20:26
    Anonymní příspěvek

    My jsme spokojeni s thebagem. Mají veký výběr, barvy, pro holky i kluky. Co je pro mě důležité, že má aregonomická záda.

    • Anonymní příspěvek
      13.12.2017 16:00
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ta ergonomická záda jsou to, že děti mají větší stabilitu a nebolí je záda?

  • januule
    24.08.2017 18:12
    januule

    Tak nakonec jsme batoh objednali ,ale byla to fuška, bylo těžké si vybrat, protože mají velkou nabídku. A co potěšilo mají dopravu zdarma.

  • martusi
    21.08.2017 18:46
    martusi

    Vybrali jsme si s dcerou moc hezký batoh. Ona vybírala podle vzoru, já jsem dohlídla, aby splňoval kritéria, která má.

  • jahodnice
    19.08.2017 17:54
    jahodnice

    My nakupujeme školní batohy už jenom na www.bagmaster.cz. Batohy jsou kvalitní a hlavně mají anatomicky tvarovaná záda, nastavitelné ramenní popruhy a reflexní prvky. A pro děti atraktivní vzory.

  • martusi
    15.08.2017 17:50
    martusi

    Já slyšela o bagmasteru, že má dobré školní batohy. Má někdo zkušenost, Jsou opravdu tak dobré jak o nich píší?

  • Anonymní příspěvek
    12.08.2017 17:28
    Anonymní příspěvek

    Taky potřebuji poradit, kde koupit kvalitní školní batoh, který má tzv. zdravé záda, dobře vypadal a jeho údržba byla snadná.

  • Anonymní příspěvek
    12.07.2017 17:02
    Anonymní příspěvek

    Ano o Arsuňě jsem slyšela že má dobré aktovky..uvažujeme právě o koupi no..

  • Anonymní příspěvek
    07.07.2017 15:59
    Anonymní příspěvek

    My našli batohy Arsuna..a jsme s ní moc spokojeni,..je to kvalitní

  • Anonymní příspěvek
    27.06.2017 19:00
    Anonymní příspěvek

    Ano, občas je lepší si připlatit za kvalitní aktovku, nebo batoh

  • Anonymní příspěvek
    10.06.2017 16:08
    Anonymní příspěvek

    Jak vybrat batoh..tak měl by se líbit, měl by být pohodlný, šetrný k zádům a kvalitní aby se hned nepotrhal..možná lepší drahší