Sport a relaxace

Autor Příspěvěk
Deniska
13.04.2012 09:47:16

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Běháte?

04.04.2012 10:39:21
Renata napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Běháte?

Ahoj. Já si objednávám tady rogelli.cz sportovní oblečení už 2 roky. A jsem naprosto spokojená. Jak chibo tak rogeli super..
Vážně? Asi opravdu přemýšlím, že si zkusím od nich něco koupit, protože se mi jejich oblečení vážně líbí. Tak děkuji za příspěvek
Tereza
07.04.2012 18:31:23

Dobrý den,

nabízím jednorázový vstup zdarma do nově otevřeného fitness na Praze 1.
V případě zájmu pište na kopeckaterka@seznam.cz

Hezký den,

Tereza
Renata
04.04.2012 10:39:21

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Běháte?

04.04.2012 09:39:37
f napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Běháte?

f
Ahoj. Já si objednávám tady rogelli.cz sportovní oblečení už 2 roky. A jsem naprosto spokojená. Jak chibo tak rogeli super..
f
04.04.2012 09:39:37

23.03.2012 15:15:13
Deniska napsal:

Re: Re: Re: Re: Běháte?

Ahoj..chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se značkou Rogelli, Chibo ? narázim ve sportech na tyto značky čím dál častěji, ale vůbec o nich nic nevim, tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím má někdo zkušenosti, protože to oblečení vypadá fakt pěkně,tak me zajímá i jestli je kvalitní. Díky
f
marek
26.03.2012 15:52:59

Deniska napsal:

Ahoj..chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se značkou Rogelli, Chibo ? narázim ve sportech na tyto značky čím dál častěji, ale vůbec o nich nic nevim, tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím má někdo zkušenosti, protože to oblečení vypadá fakt pěkně,tak me zajímá i jestli je kvalitní. Díky
Pokud máte zájem podívejte se na
www.vyzivaprosport.cz/moudr42
www.katalogcrv.cz/moudr42

Spozdravem
Marek Moudr
Deniska

21.03.2012 10:45:48
Juranka napsal:

Re: Re: Re: Běháte?

jj ja chodím běhat ... tak 3krát tydně ..kdyz se nedostanu ven, nebo je hnusně, tak se snažím svičit doma, ale vybehnout ven na vzduch je daleko lepší..ze začátku jsem se nutila..ale ted jsem si taky zvykla, ze se na to uz vzdycky tesim ... po praci odreagování.. Musís se podívat sama no.a vyzkouset, co ti bude vyhovovat.
d
23.03.2012 13:59:39

f
Juranka
21.03.2012 10:45:48

Re: Re: Re: Běháte?

09.03.2012 17:14:55
Edina napsal:

Re: Re: Běháte?

Aha. No hodně lidí mi říká, že si mám pořídit něco kvalitního ze sportu už. Díky moc za tip, koukala jsem na ten odkaz a musím říct, že věci pekný. Ceny teda už moc ne, ale tak ve sportech je to normální s tím se musí počítat :) A ty taky chodíš běhat?
jj ja chodím běhat ... tak 3krát tydně ..kdyz se nedostanu ven, nebo je hnusně, tak se snažím svičit doma, ale vybehnout ven na vzduch je daleko lepší..ze začátku jsem se nutila..ale ted jsem si taky zvykla, ze se na to uz vzdycky tesim ... po praci odreagování.. Musís se podívat sama no.a vyzkouset, co ti bude vyhovovat.
Edina
09.03.2012 17:14:55

Re: Re: Běháte?

09.03.2012 11:07:44
Juranka napsal:

Re: Běháte?

ZDravím. Tak rozdíl v tom určite je. Když si vezmeš normální oblečení, tak ho budeš mít nejspíše propocené a bude to vidět :D ...
A když budeš mít nějaké kloudné oblečení, tak to pohltí treba víc potu..je to tomu sportování uzpůsobené...zkus se podívat do různých sportů a něco vyzkoušet..ja uz jsem toho zkusila taky dost...a ted kupuji tady http://www.rogelli.cz/
Aha. No hodně lidí mi říká, že si mám pořídit něco kvalitního ze sportu už. Díky moc za tip, koukala jsem na ten odkaz a musím říct, že věci pekný. Ceny teda už moc ne, ale tak ve sportech je to normální s tím se musí počítat :) A ty taky chodíš běhat?
Juranka
09.03.2012 11:07:44

Re: Běháte?

05.03.2012 17:17:49
Edina napsal:

Běháte?

Ahojky všem. Chtěla bych začít letos už od jara běhat. Chtěla jsem se zeptat, jestli je lepší koupit si nějaké věci ze sportu přímo na běhání nebo jestli se ten rozdíl nepozná, když si vemu tepláky a triko z domu. Díky za vaše rady :)
ZDravím. Tak rozdíl v tom určite je. Když si vezmeš normální oblečení, tak ho budeš mít nejspíše propocené a bude to vidět :D ...
A když budeš mít nějaké kloudné oblečení, tak to pohltí treba víc potu..je to tomu sportování uzpůsobené...zkus se podívat do různých sportů a něco vyzkoušet..ja uz jsem toho zkusila taky dost...a ted kupuji tady http://www.rogelli.cz/
Edina
05.03.2012 17:17:49

Běháte?

Ahojky všem. Chtěla bych začít letos už od jara běhat. Chtěla jsem se zeptat, jestli je lepší koupit si nějaké věci ze sportu přímo na běhání nebo jestli se ten rozdíl nepozná, když si vemu tepláky a triko z domu. Díky za vaše rady :)
milan.kovacic
04.12.2011 01:16:11

Re: jak na relax

26.10.2011 17:19:08
Andrea napsal:

jak na relax

Konečně se nám to povedlo a po dvou letech snažení jsem ve 4. měsíci. Až na to, že je mi dost špatně a přitom pořád musím chodit do práce. Jak to zvládáte?? Už jsem si pořídila uklízečku. (druhou, protože první byla nanic.) Tahle je fakt dobrá a platím 110 za hodinu což je celkem dobré. Kdyby někdo chtěl: sluzbyvpraze@email.cz Jen nevím jak vydržím ještě 4 měsíce pracovat každý den 9 hodin. Nejsou na to nějaké úlevy?
1.nejste první aniposlední<wbr/>kdočeká.2.Asi jstese<wbr/>snažilimálo(práce jeVám<wbr/>přednější)3.Jsteopravdu<wbr/>produktmoderního světa(ale<wbr/>zatonemůžete) 4.Budetemít<wbr/>i kojnou?5.Takže<wbr/>pracovat,budovat<wbr/>kapitalizmus,na dětinemít<wbr/>čas a pakpůjde vše ieu<wbr/>stejně dohajzlu a Vysi<wbr/>všem budeteříkat jak jste<wbr/>naděti neměla čas!<wbr/>6.ZÁVĚR-NEBUDETENAKONEC<wbr/>JEŠTĚNAŠTVANÁ ŽEVAŠE<wbr/>MATEŘSTVÍBYLA CHYBA! Chci<wbr/>se aleomluvit,pokudnemám<wbr/>pravdu.PS.Stou<wbr/>uklízečkou&amp;lt;tob&gt;&lt;/b&;<wbr/>gt;tonemá<wbr/>chybu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Andrea
26.10.2011 17:19:08

jak na relax

Konečně se nám to povedlo a po dvou letech snažení jsem ve 4. měsíci. Až na to, že je mi dost špatně a přitom pořád musím chodit do práce. Jak to zvládáte?? Už jsem si pořídila uklízečku. (druhou, protože první byla nanic.) Tahle je fakt dobrá a platím 110 za hodinu což je celkem dobré. Kdyby někdo chtěl: sluzbyvpraze@email.cz Jen nevím jak vydržím ještě 4 měsíce pracovat každý den 9 hodin. Nejsou na to nějaké úlevy?
robert
02.08.2011 19:42:40

www.fit-kul.cz

podívejte se na nové stránky o fitness, kulturistice a výživě: www.fit-kul.cz
novina
26.12.2010 00:00:07

Sport a relaxace

Dříve jsem hodně jezdila na kole, různé tůry - třeba pěšky ze Špindlu až na Sněžku, tam do sebe horký grog a zpět ..to potom "chutná" ta správná relaxace...dnes jsem ráda, když se vrátím z města a dám si kafe - to je teď pro mě relaxace :-)
Celkem záznamů: 115
|< 23456 >> >|

Přidat příspěvek k tématu Sport a relaxace

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku