Sport a relaxace - Sport a relaxace

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • novina
    26.12.2010 00:00
    novina
    Sport a relaxace

    Dříve jsem hodně jezdila na kole, různé tůry - třeba pěšky ze Špindlu až na Sněžku, tam do sebe horký grog a zpět ..to potom "chutná" ta správná relaxace...dnes jsem ráda, když se vrátím z města a dám si kafe - to je teď pro mě relaxace :-)

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    19.01.2018 08:28
    Anonymní příspěvek

    Za mě běh :) Pro mě je to sportem i relaxací zároveň. Co se týče oblečení a sportovních nápojů, tak vše objednávám z 1 eshopu. Nesnáším lítání po obchodech a zkoušení si oblečení, než něco vyberu. https://www.behshop.cz/

  • Anonymní příspěvek
    09.01.2018 08:23
    Anonymní příspěvek

    Ahojky, našla jsem na netu teď super termosku pod stan nebo na výlet ;) pije se rovnou z ní a je nerezová,uplně super, udrží teplotu a mají různé velikosti,kdyby někdo měl zájem tak na stránkach inteligentní-termoska.cz

  • Anonymní příspěvek
    28.12.2017 01:00
    Anonymní příspěvek
    Marrko core

    Dobrý večer. Nedávno jsem četl o zcela nové revoluční pomůcce na cvičení, tvaruje postavu a odstraní bolesti zad. Jmenuje se Marrko core a vynalezl ji čech Martin Kofroň. Pokud máte problémy s váhou, tvarováním postavy, nebo bolestmi zad, tak ho zkuste kontaktovat. Na jeho stránkách se můžete dozvědět více.

  • Anonymní příspěvek
    03.12.2017 21:08
    Anonymní příspěvek

    Jaký užíváte drinky před tím, než jdete do posilky? Myslím něco, co vám dodá energii.

    • Anonymní příspěvek
      06.12.2017 21:04
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Za sebe bych doporučilwww.sandowshop.cz/produkty/blackout-2/ sandow je dobrej.Nabízí ho u nás vposilovně.

  • Marie
    30.11.2017 13:23
    Marie

    Taky z tama máme termosku:) a drží už docela dlouho:)

  • kakabus
    19.11.2017 19:58
    kakabus

    Ahoj chystám se jet na hory a vzít sebou našeho malého kloučka.Potřeboval bych mu pořídit nějakou dobrou termo láhev a nejlépe s pítkem jelikož je malej.

    • Anonymní příspěvek
      21.11.2017 17:27
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Tak pořiď termosku s pítkem je to výborná věc a hlavně ji využiješ po celý rok. My máme odsud inteligentni-termoska.cz

  • Anonymní příspěvek
    27.09.2017 12:23
    Anonymní příspěvek
    Sportování na kole

    Za sebe můžu doporučit jízdu na kole. Pro mě je to relaxace, odreagování a zároveň nějaká dávka toho hubnutí v jednom. Můžu doporučit i obchod kde pořídíte kvalitní kolo http://www.bikegallery.cz/

  • Anonymní příspěvek
    27.05.2017 14:27
    Anonymní příspěvek
    Bodyexpress

    Ahoj, vy co chodíte na bodyexpress v Brně, tak by mě zajímalo jestli je mezi pobočkami, na kterých cvičení probíhá nějaký zásadní rozdíl, co se týče lektorů a úrovně nebo je jedno, kam se rozhodnu jít ?

    • Anonymní příspěvek
      25.09.2017 11:23
      Anonymní příspěvek
      Re: Bodyexpress

      Ahoj, já chodím do M Paláce a tam jsem teda moc spokojená. Ale já bych řekla, že ti trenéři budou super na všech pobočkách :)

      • Anonymní příspěvek
        16.10.2017 13:46
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Bodyexpress

        Ahoj, jak to cvičení probíhá? :)

  • Anonymní příspěvek
    26.05.2017 10:20
    Anonymní příspěvek
    sport a relax

    Ahoj, musím se taky podělit! Začala jsem chodit do www.zone4you.cz, což je fitness a wellness klub v Brně a jsem naprosto nadšená. Nejen, že si tam parádně zacvičím, ale díky tomu, že je tam i wellnessko si tam i odpočnu :) Kdo nevíte, kam v brně chodit cvičit, tohle je zatím nejlepší, co jsem tady vyzkoušela!

  • Anonymní příspěvek
    26.04.2017 19:15
    Anonymní příspěvek
    Sportovní výsledky

    Sportovní výsledky na váštelefon rychle a levně nahttp://www.sportovnivysledky.kvalitne.cz/

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:39
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    21.03.2017 18:53
    Anonymní příspěvek

    Já jsem třeba na body express začala chodit s tím, že jsem před tím žádný sport nedělala... A výsledky? Měla jsem pocit, že už po první hodině :D Všechno mě bolelo, všechno jsem cítila no a s každou další lekcí se cítím čím dál tím líp :) Však mrkni na webovky, je tam veškeré info :) http://www.bodyexpress.cz/

    • Anonymní příspěvek
      05.04.2017 21:35
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jak pokračuješ s body expressem? Vážně stačí jen těch 20 minut?

  • Anonymní příspěvek
    15.01.2017 16:08
    Anonymní příspěvek

    Borci máte nějakej nápad na BCAáčka?:)

    • Anonymní příspěvek
      16.01.2017 23:49
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jane, jaké by jsi chtěl bca cenově? Drahé levné? nebo je ti to jedno?

      • Anonymní příspěvek
        18.01.2017 08:56
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Je mi to v celku jedno, hlavně aby to nebyla žádná neúčinná nekvalita:)

  • Anonymní příspěvek
    08.01.2017 21:36
    Anonymní příspěvek

    Za jak dlouho jsou na tom body expressu vdet vysledky?

    • Anonymní příspěvek
      23.02.2017 12:35
      Anonymní příspěvek
      Re:

      tak záleží, jak jsi na tom před tím, než začneš chodit :)

  • Anonymní příspěvek
    08.12.2016 20:07
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, prosím, má někdo zkušenosti se cvičením body express? Děkuji

    • Anonymní příspěvek
      07.01.2017 17:37
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jasně, super cvičení, časově nenáročný, takže bez výmluv...mrkni na www.bodyexpress.cz :)

    • Anonymní příspěvek
      10.12.2016 12:36
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, já na to cvičení chodím, je to naprostá pecka! Je to 20 minutové cvičení, ale dá ti do těla, jak kdybys byl hodiny v posilce...citím všechny svaly dost intenzivne, myslim, ze vysledky se dostavi rychle :) však se mrkni na jejich stranky, tam najdes všechno info :) bodyexpress.cz

  • Mahony
    25.11.2016 12:39
    Mahony
    Posilovna a doplnky

    Ahoj chci zacit chodit posilovat a rad bych nejaky doplnek na rust hmoty.

    • levak
      25.11.2016 12:41
      levak
      Re: Posilovna a doplnky

      Do začátku ti bude stačit třeba dobrej protein a nějaký bcaa.

      • Mahony
        25.11.2016 12:46
        Mahony
        Re: Re: Posilovna a doplnky

        A jakej protein,je toho hodne co se tyce znacek tak i baleni.Posly mi i nejake bcaa.

  • Anonymní příspěvek
    20.10.2016 22:23
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, poraďte prosím nějakou fajn aktivní dovolenou, kde si dám pořádně do těla a pak si budu moct zajít někam na masáž nebo do sauny. něco kde bude i třeba wellnes, abych to mohla všechno spojit.

    • Anonymní příspěvek
      23.10.2016 15:32
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Co třeba toto,http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/ceska-republika/harrachov/orea-resort-sklar-harrachov/etb-pilates-a-european-aerobic-s-hankou-kukralovou-program-a-1.html chystám se tamtaky. Byla jsem s nima letoscvičit v Itálii a byla tomoje nejlepší dovolená,takže si chci udělat ještějednu. Pěkně si tamzacvičíš a pak si můžešdát relax.

      • Anonymní příspěvek
        24.10.2016 09:12
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ty jo, to vypadá krásně. Oni teda všechny pobyty vypadají lákavě. Tam si vyberu víc pobytů a ne jen jeden :-) a třeba se fakt sejdeme v tom Harrachově.

  • Anonymní příspěvek
    08.08.2016 11:48
    Anonymní příspěvek

    Máte někdo zkušenost s klinikou běhu v Naboso?

    • Anonymní příspěvek
      16.08.2016 20:02
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ano, já mám pozitivní zkušennosti.

      • Anonymní příspěvek
        27.08.2016 19:46
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ano mám, hodně mi to dalo apomohlohttp://www.naboso.cz/vyuka-behu/

  • Anonymní příspěvek
    11.07.2016 14:21
    Anonymní příspěvek

    Nevíte někdo o sportovní dovolené, kde by byl i program pro děti? Chceme jet s kamarádkama někam cvičit, ale tatínkové se moc netváří na to, že by měli hlídat děti.Děti máme v rozmezí 6-9 let. Nevíte o něčem?

    • Anonymní příspěvek
      14.07.2016 09:55
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jo to je u nás furt. Kdyžmá tatínek sám hlídat, takmá většinou hodně práce:) nevím co chcete jetcvičit, ale koukni se nahttp://www.dovolena-cviceni.cz/ tam mají velký výběr aděti si můžete vzít sebou.My jsme byli max spokojený.

      • Anonymní příspěvek
        19.07.2016 18:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        To je CK capro? Na to jsme koukaly. Ono to možná vyjde, že děti necháme doma ale ještě to nevíme jistě. Dozvíme se to tento týden, jak to budou mít tatínkové s dovolenou.Když to dopadne, tak by to vyhrály Apartmány Lanterna v Chorvatsku. Ať už tam jsme :-)

  • Anonymní příspěvek
    09.06.2016 15:12
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, nevíte o nějakém sportovním vyžítí na léto? O nějaké dobré dovolené, kde bych se jen neválela u moře? Vypadá to, že celozávodní dovolenou strávím sama, tak si hledám program co mi umožní se odreagovat, odpočinout si a zároveň si dát trochu do těla.

    • Anonymní příspěvek
      15.06.2016 17:57
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, co hledáš za aktivity? Chceš jezdit na kole, nebo pěší tůry nebo cvičit? Záleží co tě nejvíc baví. možností je hodně. Jen musíš vědět co hledáš. Můžeš spojit i relaxaci se sportem. Třeba si zacvičit a pak jít někde do wellnessu.

      • Anonymní příspěvek
        22.06.2016 19:41
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Když to v týdnu stíhám, tak cvičím aerobic a spíš taneční styly. Zumbu atd.Ale nebráním se vyzkoušet něco nového.Už jsem pátrala na netu, ale nemám s ničím takovým zkušenost. takže hledám a prohlížím,co kde nabízí. Zatím vede CK Capro, tam se líbí docela dost pobytů se cvičením.

  • Anonymní příspěvek
    23.04.2016 13:23
    Anonymní příspěvek
    sportovni kosmetika

    mužu se zeptat, jestli nemate nekdo dobre zkusenosti s nejakou kosmetikou vhodnou ke sportovani? Diky

    • Anonymní příspěvek
      26.04.2016 17:31
      Anonymní příspěvek
      Re: sportovni kosmetika

      jasně sportique je bezva sportovni kosmetika :) maji velky vyber na jejich stránkách www.sportique.cz

  • dvoracka.k
    21.03.2016 14:29
    dvoracka.k
    Relaxační sedačka

    Ahojky holky, já se během týdne dost naběhám. Po práci přijdou na řadu děti a pak taky miluji turistiku. Proto sem tam si ráda dopřeji i relax v naší nové sedací soupravě. Koupili jsme ji u Design Outlet. Jak se do ní posadím, celé tělo mě přestane rázem bolet.

  • Anonymní příspěvek
    23.02.2016 21:15
    Anonymní příspěvek

    Ahojte, můžete mi dát tipy na dobré proteinové tyčinky? Myslím tím nejen složení, ale také celkovou chuť tyčinky. Díky.

    • Anonymní příspěvek
      24.02.2016 23:14
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj Monika, znáš tady tytotyčinky? Mají hodně druhůpříchutí, takže se dajístřídat.http://www.fitness4u.cz/energeticke-tycinky/281-nutrend-excelent-protein-bar-85g.html

      • Anonymní příspěvek
        25.02.2016 23:56
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Tyto neznám, ale padly mě hned do oka ty kombinace příchutí. Ten rybíz se mi líbí. Asi udělám větší objednávku těch tyčinek, zkusím od každé příchutě několik.

  • Anonymní příspěvek
    28.11.2015 13:55
    Anonymní příspěvek
    Kyslikove Hyperbaricka komora pro Spa, Salon, Domacnost

    vice o hyperbaricke kyslikove terapie - www.barokomora.cz
    Hyperbaricka kyslikova terapie - cesta ke zdravemu zivotu

  • Anonymní příspěvek
    10.11.2015 13:55
    Anonymní příspěvek

    Ja miluji sport ted jsem zrovna v sestinedeli po porodu ale i tak mi nejaky ten pohyb chybi tak koukam na ruzna videjka a civicim podle nich. :) dobra stranka na to je treba fithall.cz

  • Anonymní příspěvek
    23.10.2015 13:53
    Anonymní příspěvek

    Pro mě zase nejlepší způsob relaxace je obyčejná procházka. Dá se i po městě, ale nejlepší je to v přírodě. Takový pohyb mi přijde přirozený a zdravý. O víkendech si často uděláme výlet vlakem a nějakou horu zdoláme. Vždy si na teroplan.cz takový výlet naplánujeme a pak vyrazíme. Podle mne ujít po horách nějakých 15-20 kilometrů je mnohem lepší, než běhat ve městě někde po asfaltu.

  • Anonymní příspěvek
    30.09.2015 22:35
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, pro mě je nejlepšírelaxace hudba a když mizbyde energie tak i ten sport.Samozřejmě nejlepší je to,když to jde spojit dohromady.:) Bez sluchátek s mojíoblíbenou hudbou bych asinemohla udělat ani jedenpohyb. Nejvíce mám ráda alepohyb typu zumba a tak. Teďjsem dokonce narazila natakovou novinku, jmenuje se tofitjazz. Více tady na odkaze:http://kralovstvizen.cz/fitjazz-protahnout-posilit-zatancit-si/ Jen je to zatím prej vBrně a Praze, tak nemám mocmožnost vyzkoušet.Nezkoušela jste některátuto novinku nebo nelákalo byvás to? :)

    • Anonymní příspěvek
      01.10.2015 14:02
      Anonymní příspěvek
      Re:

      O tom cvičení už jsem slyšela od kamarádky, že chce to zkusit ale zatím žádné informace nemám. Ale podle článku to vypadá dobře. :) Taky bych to zkusila kdybych mohla, ale zatím jen posilka stále. :))

  • Petruss
    09.03.2015 18:30
    Petruss
    Doporučení na relaxaci

    Ahojte, doporučím vám výborné masáže, které dělá Sabča Němcová v Brně, je fakt vynikající a dřív jsem reflexní masáži moc nevěřila, mačkání tlakových bodů, to mi nikdy do hlavy nešlo...ale vážně to funguje :)
    https://www.facebook.com/ZONE4YOU/photos/a.126194734067131.18833.123904934296111/940743365945593/?type=1

    • Anonymní příspěvek
      25.09.2015 14:16
      Anonymní příspěvek
      Re: Doporučení na relaxaci

      díky za doporučení, do Zone4you chodím, ale na masáži jsem nebyla jeste.vyzkouším

    • Misulka77
      17.06.2015 11:40
      Misulka77
      Re: Doporučení na relaxaci

      Ahoj, s kamaradkou po porodu jsme také hledali nejaky sport a kde by jsme se odreagovali, chodime na letajici jogu, je to super..:-)

      • Anonymní příspěvek
        29.06.2015 19:00
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Doporučení na relaxaci

        O letajici joze v poslední době slysim samou chvalu, uz jsem si nasla i studio v Praze kam hned po porodu zacnu chodit, termin mam pristi tyden, tak uz jsem docela nedockava..:D nejaky relax to bude chtit..:-)

  • Barunkaa
    06.12.2014 12:59
    Barunkaa
    fun zona

    od pulky listopadu jsem začala chodit do fun zony, máme to na 10 lekcí a je to sice pekelná makačka, ale je to pro mě super relaxace, sice dřu fyzicky, ale hlava odpočívá a zároveň se začínám dostávat čím dál více do kondice, je to skvělý pocit :) určitě doporučuji taky vyzkoušet :)

  • Barunkaa
    22.06.2014 14:11
    Barunkaa
    Sport je relax, ale přece..

    Ahojte, určitě to tak máte i někteří z vás, že sport je pro vás vlastně relax, krásně si u toho vyčistím hlavu, chodím do Fun zóny v zone4you v Brně, takže se u toho i pobavím a zasměju v naší uzavřené skupince, ve které cvičíme :) ale tento relax je na hlavu, tělo maká, takže také vždy alespoň jednou týdně jdu do wellness a pořádně zrelaxuji to tělo :)

    • Petruss
      15.07.2014 17:09
      Petruss
      Re: Sport je relax, ale přece..

      Baru, když znáš Z4Y, slyšela jsi určtě i o soutěži S námi hubne Brno, kterou hodně propagovali v rádiu? Zkoušela jsi se do ní přihlásit? Letos už jsem to prošvihla, ale příští rok bych to ráda zkusila, jen nevím, je to asi jen pro ty, kteří nejsou členové, že?

      • Barunkaa
        21.07.2014 11:36
        Barunkaa
        Re: Re: Sport je relax, ale přece..

        Chtěla jsem se přihlásit,ale potom jsem odjela napracovní cestu a už jsem tonestihla...:( Soutěž budeurčitě i další rok, majíto každý rok a letos poprvéje to i pro členy, tady je otom víchttp://www.zone4you.cz/s-nami-hubne-brno výhra sice nenítak veliká jako v tésoutěži, kde jsounečlenové, ale aj tak mít 3měsíce členství zdarma seurčitě vyplatí :)

  • Anonymní příspěvek
    19.06.2014 21:07
    Anonymní příspěvek

    Tak ta kancelář přináší klady i zápory … já teda už o tom minigolfu slyšela, že to vlastní nějaký několikanásobný mistr česka v minigolfu, ale ještě jsem neměla tu možnost ho navštívit ..

    • Sangria
      28.06.2014 11:51
      Sangria
      Re:

      To jsem ani nevěděla, že to vlastní :o Škoda, že jsme ho tam nepotkaly! :D Jsme třeba mohly mít příště vstup zdarma :D

  • Anonymní příspěvek
    27.05.2014 10:56
    Anonymní příspěvek

    Zdravím vespolek :) nevím zda minigolf se dá považovat jako sport, ale jako relaxace určitě :) chodíme občas s holkama po práci do Prahy do o2 arený na ten krytý a opravdu si tam odpočitnu, teda hlavně psychidky, protože být pořád zavřená v kanceláři, přináší také své zápory :)

  • Anonymní příspěvek
    22.10.2013 16:43
    Anonymní příspěvek

    Nejlíp si člověkzarelaxuje při sportu, kdyžsi k tomu pustí nějakouuklidňující hudbu. Zkustetato CD:http://www.relaxacni-hudba.cz/a mysl se vám uvolní jednaradost, odzkoušeno. ;)

  • Petruss
    23.05.2013 21:11
    Petruss

    Čauko :) já neběhám, zato ale jsem dřív chodila napoledance a teďka se věnujulétající józe a jakoparádička, hubnu jak oživot aniž bych vlastněchtěla a přitom se parádněbavím, jestli chcete mrknetěsemhttp://poledance-praha.cz/aeroyoga?switch=, je tu popsané,co létající jóga obnášía jsou tam i pro ilustracifotky :)

    • Anonymní příspěvek
      08.07.2013 20:05
      Anonymní příspěvek
      www.relaxweb.cz

      Dobrý den, mrkněte na www.relaxweb.cz, případně si stáhněte zdarma elektronický časopis v sekci Relaxnews. Hezký den, Váš Relaxweb.

  • Barunkaa
    04.04.2013 22:55
    Barunkaa
    Pole dance

    Čauko lidičky :P znátepole dance? já byla včera naprvní hodině v Poletime vPraze, poledance-praha.cz, abylo to úplněúúúúúžasnééééééé!!!!! jsem zničená, ještěteď se nehýbu, ale bude země profík, já to cítím vkostech :D

    • Anonymní příspěvek
      05.04.2013 13:53
      Anonymní příspěvek
      Re: Pole dance

      Zdravím, ano, vím, že vás vytáčí číst pořád dokola ty stejné problémy, ale nedá se nic dělat.

      Jukni na Bazar TOP je inzertní portál určený právě pro Vás. Náš bazar je místo, kde můžete prodat nebo koupit téměř cokoliv. Inzerce s fotografií je samozřejmostí. Máme připraveno mnoho zajímavých služeb inzerce pro zviditelnění Vašeho inzerátu a tedy i úspěšnější prodej. http://www.bazar-top.cz/

  • Nicol
    28.03.2013 21:03
    Nicol
    Golf

    Ahoj všem. Nevíte náhodou o nějakém pěkném golfovém hřišti poblíž Brna? S manželem by jsme chtěli se naučit golf, ale nevíme o nějakém dobrém kvalitním místě. Určitě by jsme chtěli, aby byla možnost si zakoupit nějaký kurz pro začátečníky nebo trenéra, který by se nám věnoval a vše vysvětlil. Kdyby byl poblíž nějaký hotel bylo by to nejlepší :-), mohli by jsme tam vyrazit třeba na víkend.

    • Miruš
      11.05.2013 15:41
      Miruš
      Re: Golf

      Ahoj, co se týče kvalitních golfových hřišť v Jihomoravském kraji, tak je jich tu, myslím, celkem dost. S manželem golf hrajeme pravidelně, proto jsme jich už několik vyzkoušeli. Bohužel však jsme většinou narazili na jeden a ten samý problém a to přeplněná hřiště. Provozovatelé totiž mysleli pouze na výdělek a nikoli na samotnou hru, takže se nám často stalo, že jsme i půl hodiny čekali na jednom stanovišti. Ale třeba co se Kaskády týče (také jeden z výborných golfových resortů kousek za Brnem), tak tam se předem objednává, díky čemuž se těmto nepříjemným zkušenostem skvěle vyhnete.

  • Nicol
    28.03.2013 21:01
    Nicol
    Golf na Kaskádě

    Ahoj všem. Nevíte náhodou o nějakém pěkném golfovém hřišti poblíž Brna? S manželem by jsme chtěli se naučit golf, ale nevíme o nějakém dobrém kvalitním místě. Určitě by jsme chtěli, aby byla možnost si zakoupit nějaký kurz pro začátečníky nebo trenéra, který by se nám věnoval a vše vysvětlil. Kdyby byl poblíž nějaký hotel bylo by to nejlepší :-), mohli by jsme tam vyrazit třeba na víkend.

  • Nicol
    28.03.2013 21:01
    Nicol
    Golf na Kaskádě

    Ahoj všem. Nevíte náhodou o nějakém pěkném golfovém hřišti poblíž Brna? S manželem by jsme chtěli se naučit golf, ale nevíme o nějakém dobrém kvalitním místě. Určitě by jsme chtěli, aby byla možnost si zakoupit nějaký kurz pro začátečníky nebo trenéra, který by se nám věnoval a vše vysvětlil. Kdyby byl poblíž nějaký hotel bylo by to nejlepší :-), mohli by jsme tam vyrazit třeba na víkend.

  • Aduškaa
    24.04.2012 09:00
    Aduškaa

    Dobře dobře:D Tak já to tedy zkusím. Přesvědčili jste mě. Ted jeste co vybrat :).Jdu to omrknout:), doufám, ze se nejak vejdu do rozumné ceny :)

    • Anonymní příspěvek
      24.05.2012 09:27
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, já jsem si těď takyobjednávala něco od Rogelli.... vybrala jsem si tudlevětrovkuhttp://www.rogelli.cz/damska-sportovni-bunda-rogelli-aprillia-cerna/
      tak uz se těsim az dojde

      • Aduškaa
        05.06.2012 09:22
        Aduškaa
        Re: Re:

        Ahoj, tu jsem si objednala taky. Jestě elastáky a dres. Tak čekám až mě to konečně dojde, abych konečně mohla vyrazit v novém oblečení.

  • Anonymní příspěvek
    07.04.2012 18:31
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den,

    nabízím jednorázový vstup zdarma do nově otevřeného fitness na Praze 1.
    V případě zájmu pište na kopeckaterka@seznam.cz

    Hezký den,

    Tereza

  • Anonymní příspěvek
    23.03.2012 13:59
    Anonymní příspěvek

    f

  • Edina
    05.03.2012 17:17
    Edina
    Běháte?

    Ahojky všem. Chtěla bych začít letos už od jara běhat. Chtěla jsem se zeptat, jestli je lepší koupit si nějaké věci ze sportu přímo na běhání nebo jestli se ten rozdíl nepozná, když si vemu tepláky a triko z domu. Díky za vaše rady :)

    • Juranka
      09.03.2012 11:07
      Juranka
      Re: Běháte?

      ZDravím. Tak rozdíl v tom určite je. Když si vezmeš normální oblečení, tak ho budeš mít nejspíše propocené a bude to vidět :D ...
      A když budeš mít nějaké kloudné oblečení, tak to pohltí treba víc potu..je to tomu sportování uzpůsobené...zkus se podívat do různých sportů a něco vyzkoušet..ja uz jsem toho zkusila taky dost...a ted kupuji tady http://www.rogelli.cz/

      • Edina
        09.03.2012 17:14
        Edina
        Re: Re: Běháte?

        Aha. No hodně lidí mi říká, že si mám pořídit něco kvalitního ze sportu už. Díky moc za tip, koukala jsem na ten odkaz a musím říct, že věci pekný. Ceny teda už moc ne, ale tak ve sportech je to normální s tím se musí počítat :) A ty taky chodíš běhat?

  • Anonymní příspěvek
    26.10.2011 17:19
    Anonymní příspěvek
    jak na relax

    Konečně se nám to povedlo a po dvou letech snažení jsem ve 4. měsíci. Až na to, že je mi dost špatně a přitom pořád musím chodit do práce. Jak to zvládáte?? Už jsem si pořídila uklízečku. (druhou, protože první byla nanic.) Tahle je fakt dobrá a platím 110 za hodinu což je celkem dobré. Kdyby někdo chtěl: sluzbyvpraze@email.cz Jen nevím jak vydržím ještě 4 měsíce pracovat každý den 9 hodin. Nejsou na to nějaké úlevy?

    • Anonymní příspěvek
      04.12.2011 01:16
      Anonymní příspěvek
      Re: jak na relax

      1.nejste první aniposlední<wbr/>kdočeká.2.Asi jstese<wbr/>snažilimálo(práce jeVám<wbr/>přednější)3.Jsteopravdu<wbr/>produktmoderního světa(ale<wbr/>zatonemůžete) 4.Budetemít<wbr/>i kojnou?5.Takže<wbr/>pracovat,budovat<wbr/>kapitalizmus,na dětinemít<wbr/>čas a pakpůjde vše ieu<wbr/>stejně dohajzlu a Vysi<wbr/>všem budeteříkat jak jste<wbr/>naděti neměla čas!<wbr/>6.ZÁVĚR-NEBUDETENAKONEC<wbr/>JEŠTĚNAŠTVANÁ ŽEVAŠE<wbr/>MATEŘSTVÍBYLA CHYBA! Chci<wbr/>se aleomluvit,pokudnemám<wbr/>pravdu.PS.Stou<wbr/>uklízečkou&amp;lt;tob&gt;&lt;/b&;<wbr/>gt;tonemá<wbr/>chybu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Anonymní příspěvek
    02.08.2011 19:42
    Anonymní příspěvek
    www.fit-kul.cz

    podívejte se na nové stránky o fitness, kulturistice a výživě: www.fit-kul.cz