Sportovní oblečení e shop nebo normální obchod?

Autor Příspěvěk
Aduškaa
28.05.2012 09:52:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

23.05.2012 09:53:37
napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

tak co už to došlo? :) . No to nevím jestli sem jdou vlastně dát fotky, tak alespon odkaz třeba :))
jojooo už to došlo. Vypada to suprově...bohuzel jsem to jeste nestihal vyzkouset, ale ted se do toho fakt pustím. Toto:
http://www.rogelli.cz/damske-3-4-cyklisticke-kratasy-rogelli-arese-cerno-modre/
http://www.rogelli.cz/damsky-cyklisticky-dres-rogelli-adria-modro-bily/
http://www.rogelli.cz/damsky-cyklodres-rogelli-adria-bilo-modry/
http://www.rogelli.cz/damska-softshellova-bunda-rogelli-adria-modro-cerna/
katka.novakova9
23.05.2012 09:53:37

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

21.05.2012 08:28:11
Aduškaa napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Jasný jasný, dám vědět. Snad dneska to dojde, nebo nejpozdeji tento týden někdy...snaaaad :-). Fotky nevim jestil sem jdou dát?
tak co už to došlo? :) . No to nevím jestli sem jdou vlastně dát fotky, tak alespon odkaz třeba :))
Aduškaa
21.05.2012 08:28:11

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

14.05.2012 09:06:45
napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

fakt? no tak vidis, ze se podařilo. ted uz jen si na to počkat..tak pak pridej nějakou fotku jestli to půjde nebo aspon odkaz :-) at vidim co to mááš :). Jsem na to ulíítlá :D
Jasný jasný, dám vědět. Snad dneska to dojde, nebo nejpozdeji tento týden někdy...snaaaad :-). Fotky nevim jestil sem jdou dát?
katka.novakova9
14.05.2012 09:06:45

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

10.05.2012 08:41:25
Aduškaa napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Tak jsem obešla pár sportů a to rogelli mi doporučili skoro všude, ale moc věci v obchodech nemají, to mě příjde, že na těch stránkách je teda daleko větší výběr, tak jsem si zkusila pár oblečení v obchodech, abych věděla jaká jejich velikost mi sedí a objednala jsem si z těch jejich stránek černý elastáky, tričko, mikinu a větrovku :-), tak už se těsim, až do dojde.
fakt? no tak vidis, ze se podařilo. ted uz jen si na to počkat..tak pak pridej nějakou fotku jestli to půjde nebo aspon odkaz :-) at vidim co to mááš :). Jsem na to ulíítlá :D
Aduškaa
10.05.2012 08:41:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re:

04.05.2012 10:22:07
napsal:

Re: Re: Re: Re: Re:

Taky jsem byla o prodlouženém víkendu na kole a běhat. Tak to bylo moc super, ale ted se to počasí nějak kazí..tak nevim jestli ted o víkendu to půjde :/.
No tak vidiš, už vyrazíš na nákupy, tak pak už budeš moct v novych věcech jezdit jak das :D
Tak jsem obešla pár sportů a to rogelli mi doporučili skoro všude, ale moc věci v obchodech nemají, to mě příjde, že na těch stránkách je teda daleko větší výběr, tak jsem si zkusila pár oblečení v obchodech, abych věděla jaká jejich velikost mi sedí a objednala jsem si z těch jejich stránek černý elastáky, tričko, mikinu a větrovku :-), tak už se těsim, až do dojde.
katka.novakova9
04.05.2012 10:22:07

Re: Re: Re: Re: Re:

02.05.2012 13:17:40
Aduškaa napsal:

Re: Re: Re: Re:

To jo, byl opravdu nádherný víkend, prodloužený....i ted je suprové počasí. Vyrazila jsem na kolo v mych starých "hadrech" tak mě to ujistilo, ze s tím koupením musím fakt pohnout. Takže se chystam ted o dalším prodlouženém víkendu zajít někam do sportu. Pozeptám se na ty značky, co jsem se tu bavili a uvidíme. :-)
Taky jsem byla o prodlouženém víkendu na kole a běhat. Tak to bylo moc super, ale ted se to počasí nějak kazí..tak nevim jestli ted o víkendu to půjde :/.
No tak vidiš, už vyrazíš na nákupy, tak pak už budeš moct v novych věcech jezdit jak das :D
Aduškaa
02.05.2012 13:17:40

Re: Re: Re: Re:

24.04.2012 08:28:47
napsal:

Re: Re: Re:

Jasně že je :-). A je to určitě lepší neboj ;). Uz se taky těsím, až vyrazim behat a na kolo, na víkend hlásí az 27 stupňů, tak to by bylo ideální. Už mě todle počasí fakt nebaví :/
To jo, byl opravdu nádherný víkend, prodloužený....i ted je suprové počasí. Vyrazila jsem na kolo v mych starých "hadrech" tak mě to ujistilo, ze s tím koupením musím fakt pohnout. Takže se chystam ted o dalším prodlouženém víkendu zajít někam do sportu. Pozeptám se na ty značky, co jsem se tu bavili a uvidíme. :-)
katka.novakova9
24.04.2012 08:28:47

Re: Re: Re:

23.04.2012 09:25:50
Aduškaa napsal:

Re: Re:

A tak alpine pro a rogelli je oblečení normálně značkové ze sportu ne? Jestli to dobře chápu. Tak že to je speciální oblečení. A to bych chtěla. Než nějaké jen tak elastáky a tricko.
Jasně že je :-). A je to určitě lepší neboj ;). Uz se taky těsím, až vyrazim behat a na kolo, na víkend hlásí az 27 stupňů, tak to by bylo ideální. Už mě todle počasí fakt nebaví :/
Aduškaa
23.04.2012 09:25:50

Re: Re:

22.04.2012 13:28:26
Edina napsal:

Re:

Tak to nepotřebuješ nějaký spešl oblečení. Jako ze sportu určitě, ale stačí takové to základní, dobré elasťáky a tílko a tak. Já teda ráda nakupuju v alpine pro a taky od rogelli , jak už tady někdo zmiňoval. A jsem spokojená :)
A tak alpine pro a rogelli je oblečení normálně značkové ze sportu ne? Jestli to dobře chápu. Tak že to je speciální oblečení. A to bych chtěla. Než nějaké jen tak elastáky a tricko.
Edina
22.04.2012 13:28:26

Re:

19.04.2012 08:59:17
Aduškaa napsal:
No tak chtěla bych začít chodit běhat, občas si zacvičit doma, občas zajít do fitka, kolo občas také :). Ty stránky rogelli vypadají dobře-pěkné oblečení. To bych si i vybrala. Ještě tak pokukuju. Rozhodně děkuju za rady :-)
Tak to nepotřebuješ nějaký spešl oblečení. Jako ze sportu určitě, ale stačí takové to základní, dobré elasťáky a tílko a tak. Já teda ráda nakupuju v alpine pro a taky od rogelli , jak už tady někdo zmiňoval. A jsem spokojená :)
katka.novakova9
20.04.2012 09:10:15

No to je těžký, e shop je levnější každopádně, ale zas v obchodě si můžeš vše vyzkoušet, to záleží čistě na tobě. Já to mám jak kdy. A edita ma pravdu, taky záleží, co bys chtěla za sport dělat.
Aduškaa
19.04.2012 08:59:17

No tak chtěla bych začít chodit běhat, občas si zacvičit doma, občas zajít do fitka, kolo občas také :). Ty stránky rogelli vypadají dobře-pěkné oblečení. To bych si i vybrala. Ještě tak pokukuju. Rozhodně děkuju za rady :-)
Nikola
13.04.2012 09:31:34

Ahoj. No já objednávám z e shopu, ale az po tom, co znám od te značky oblečení a vím, co a jak mi sedí..jako velikostně. Momentálně nejvíce objednávám tady z tohoto http://www.rogelli.cz/
opravdu dobré oblečení
Edina
10.04.2012 17:27:27

Re: Sportovní oblečení e shop nebo normální obchod?

06.04.2012 09:58:28
Aduškaa napsal:

Ahoj. Tak mě vrtá v hlavě jaké oblečení na sportování si mám pořidit, jelikož jsem si slíbila, že se sebou začnu zase něco dělat. A tak vůbec nevim co si pořídit a hlavně taky kde.Jestli věřit hned e shopum. Mám strách, že mi to nebude sedět, ale zase bych asi ušetřila. Jak to máte vy?
Ahojky. No to záleží na tom, co by jsi dělala ráda za sport. Já třeba ráda chodím na kolo a jezdím na in-liny :) na to kolo je ta výbava horší no.
Aduškaa
06.04.2012 09:58:28

Ahoj. Tak mě vrtá v hlavě jaké oblečení na sportování si mám pořidit, jelikož jsem si slíbila, že se sebou začnu zase něco dělat. A tak vůbec nevim co si pořídit a hlavně taky kde.Jestli věřit hned e shopum. Mám strách, že mi to nebude sedět, ale zase bych asi ušetřila. Jak to máte vy?
Celkem záznamů: 35
|< 12 >> >|

Přidat příspěvek k tématu Sportovní oblečení e shop nebo normální obchod?

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku