Umývání oken - Sport a relaxace

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Mucenka
    19.06.2014 13:28
    Mucenka
    Umývání oken

    Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte tip na nějakého robota co umývá okna? Případně jestli ho máte, tak jak funguje a jestli je spolehlivý? Často mě totiž bolí záda a takže se mi do lezení po žebříku a balancování na oknech moc nechce... Děkuji

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    01.08.2014 17:02
    Anonymní příspěvek

    Ne, je to normálně na zapojení do sítě, ale kdyby vypadl proud, tak to mají ošetřené a je tam nějaká záložní baterie, která zajistí, že právě nespadne ani tak, když se něco stane :-) a jinak spadnout nemůže, je na tom okně přisátý nějaký motorem, takže drží dobře, o to se neboj :-)

    • Mucenka
      14.08.2014 11:40
      Mucenka
      Re:

      Super, tak tos mě uklidnila, já už jsem si představovala, co by se dělo, kdyby to sadlo z okna a porozbíjelo mi doma kdovíco všechno... takhle jsem hned klidnější :-) asi ho koupím, myslím, že za to ušetření práce určitě stojí :-)

  • Mucenka
    21.06.2014 23:40
    Mucenka

    Dík moc, dobrý tip :-) ale napadá mě, když tak sám jezdí po okně, jestli nemůže nějak spadnout? toho bych se teda trochu bála, no... a to je na baterky, nebo se to napájí ze sítě přímo? protože co když třeba ty baterky ještě najednou dojdou,že? to se musí nějak speciálně hlídat? no ale jinak se mi to jako nápad moc líbí, taky si od toho slibuju hlavně úsporu času a to že mi odpadne to namáhání se při mytí, no...

  • Anonymní příspěvek
    20.06.2014 11:54
    Anonymní příspěvek

    Přesně kvůli tomu co ty,teda že mě z toho bolelazáda a taky kvůli úspořečasu jsem si před časempřála k narozeninám odmanžela tady tohotohttp://www.hobot.cz/hobot-168.html a velmi příjemně měpřekvapil! Čekala jsem, žes tím budou různéproblémy, ale vůbec ne, jenho zapneš (má i dálkovéovládání :D) a on sám lezepo okně a umývá, má tovypočítané, jde od shora askončí dole. Takže koukni auvidíš :)