co dál... - Vztahy a sex

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • pawlosP
    15.01.2013 17:25
    pawlosP
    co dál...

    Dobrý den,prosím o názor či radu..S přítelkyní (já 26, ona 20 let) jsme spolu 3 roky..nikdy u nás nebyl žádný problém (samozřejmě že se dva občas pohádají,ale u nás to nikdy nebylo nic závažného) Je to asi 2 měsíce co jsem začal pozorovat změnu v chování..přítelkyně mi tehdy řekla že si není jistá co chce..že je na rozpacích..připadalo jí že jí v životě NĚCO uteklo, jelikož já už jsem pár vztahů měl zatímco ona ne...že mám tedy víc zkušeností a jí příjde že si pořádně neužila to mládí, flirtování,sexualní zkušenosti...ptž hned poznala mě a jsme spolu už nějakou dobu....Příjde mi že se asi bojí že spolu budeme navždy a ona nic už jiného nepozná nebo neprožije.....nyní před týdnem tato její situace a myšlenky začaly znova a prý chce asi jen víc času a porozumění...to já dokažu...jen mi připadá že by chtěla něco jiného jen se mi to bojí sdělit....a já nevím co dělat...děkuji mnohokrát za Váš názor!!..

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    23.11.2016 11:25
    Anonymní příspěvek
    co dal

    nevim co dal, nejsem schopna si vybrat svatebni saty. Teermin svatby se blizi jak sileny a ja porad ne a ne si vybrat. Mam par tipu ale porad neviiiiiiiiiiiiiim. Mate třeba někdo zkusenosti s nuance.cz? nebo nejakym jinym podobnym salonem?

    • Anonymní příspěvek
      24.11.2016 17:15
      Anonymní příspěvek
      Re: co dal

      Ahoj jestli se nemylim, tak nuance je v Praze a nepatri zrovna mezi nejlevnejsi. takze pravdepodobne asi hledas něco podobne kvality ci urovne ne?

      • Anonymní příspěvek
        26.11.2016 18:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: co dal

        ano, neco podobneho stylu. Mas nejake osobni zkusenosti s nuanci? nebo tip na nejaky podobny salon?

  • Anonymní příspěvek
    26.04.2016 07:39
    Anonymní příspěvek

    Jiste ze da, o pilulce po neslysela? :)

  • Anonymní příspěvek
    07.04.2016 17:33
    Anonymní příspěvek

    Pridam se k diskuzi, mozna s trochu odlisnym dotazem, ale resil tu nekdo neky nechtene otehotneni? Da se tomu nejako par dni po jeste zabranit?

    • Anonymní příspěvek
      16.06.2016 18:20
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ale ano slysela, ale do kolikati dni se da jeste vzit aby pusobila?