Orgasmus - Vztahy a sex

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • cabata
    07.07.2015 23:23
    cabata
    Orgasmus

    Zdravim,
    mám problém se ženou. Jsme spolu 10 let, ale nikdy se mnou nedosáhla orgasmu. Cítím se neschopně a už mě to začíná unavovat, neustálá honba za něčím, co nechce přijít. Máte někdo tip, co z mé pozice pro ni udělat?

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    30.06.2017 19:23
    Anonymní příspěvek

    Ten obchudek vypada dobre, taky se tam asi necham inspirovat, nase vyroci se blizi! :-)

  • Anonymní příspěvek
    14.06.2017 18:29
    Anonymní příspěvek

    Helet dobre, ja objednavam z erosstar.cz a vzdy se muzskej pri nakupu pripoji :)))

  • Anonymní příspěvek
    08.06.2017 20:20
    Anonymní příspěvek

    Jen pro zenskou nebo i pro pritel? :) Nevim jak by nato reagoval muz, kdybych s nejakou hracickou prisla domu :)))

  • Anonymní příspěvek
    26.05.2017 11:35
    Anonymní příspěvek

    Taky se v posledni dobe uchyluji k takovymto darku :)

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2017 18:49
    Anonymní příspěvek

    Paani, tam maji uzasny vyber! No bliží se nám vyročí, tak se od tamtud asi inspiruji :-)

  • Anonymní příspěvek
    16.05.2017 19:34
    Anonymní příspěvek

    Ano ano a radi nakupujeme s pritelm spolecne na erosstar.cz, kazdy z nas si vybere :)

  • Anonymní příspěvek
    09.05.2017 18:06
    Anonymní příspěvek

    A cim to jeste zpestrit, co eroticke hracky, pouzivate nekdo?

  • Anonymní příspěvek
    25.07.2016 21:15
    Anonymní příspěvek

    Holky, co mate doma za maleho kamarada, vite co myslim :-)

    • Anonymní příspěvek
      01.09.2016 16:44
      Anonymní příspěvek
      Re:

      holky, díky moc za tipy a rady, podívám se na jejich web, co nabízejí :--)

    • Anonymní příspěvek
      01.09.2016 12:11
      Anonymní příspěvek
      Re:

      za mě jednoznačně lubrikant od erectanu, skvěle stimuluje :-) jsme s ním s partenerem moc spokojení

    • Anonymní příspěvek
      31.08.2016 18:24
      Anonymní příspěvek
      Re:

      mám doma lubrikant od erectanu a jsem s nim moc spokojená, Nádherně voní a celkově mi asi vyhovuje nejvíc ze všech, co jsem měla :)

    • Anonymní příspěvek
      23.08.2016 18:17
      Anonymní příspěvek
      Re:

      ahojky, zajímalo by mě jaký máte doma lubrikant?? Chtěla bych vyzkoušet nějaký mírně stimulující, máte s tím zkušenost??

  • Anonymní příspěvek
    20.04.2016 18:03
    Anonymní příspěvek

    Holky co womanizer, mate nektera zkusenost? me se to zda jako super napad

    • Anonymní příspěvek
      22.05.2016 18:44
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Hmm co jsem o tom cetla na netu tak to musi byt paradni vecicika, ale ten je v mode spise ry satisfyer, dela to to same

      • Anonymní příspěvek
        20.06.2016 09:44
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Satisfyer o tom jsem jeste neslysela, jak to funguje?

  • Anonymní příspěvek
    26.11.2015 13:29
    Anonymní příspěvek

    uz jsem tu doporuceni psal na Amor z profidoplnkustravy fakt super pripravek

  • Anonymní příspěvek
    23.09.2015 08:40
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, resime ted s muzem jeden delikatni problem a to je problem s jeho erekci :( hledala jsem neco nato na netu a nasla jsem tyhle tabletky bezproblemova-erekce.cz, mae s nimi nekdo zkusenosti? At vim zda koupit ci ne, diky

  • Anonymní příspěvek
    17.07.2015 14:32
    Anonymní příspěvek

    lojziku, máš štěstí, jsme z Prahy :-) Salon je asi potřeba vybrat podle nabídky, sympatií, zavolat si tam nebo se jít podívat a poptat se, jak to u nich funguje. Mě manžel koupil tu masáž do tohoto studia: masaze-element.cz a byla jsem moc spokojená!

  • Anonymní příspěvek
    14.07.2015 15:17
    Anonymní příspěvek

    Mám podobný problém, ale to s masáží mě nenapadlo, máš pravdu! To stojí za zkoušku. Ale jaký vybrat salon? Je tolik možností. Nemáš nějaký tip? Pokud teda nejsi z druhé strany republiky. Já jsem kousek od Prahy.

  • Anonymní příspěvek
    11.07.2015 22:31
    Anonymní příspěvek

    Ještě bych doplnil, že mám problém s erekcí, nikdy není uplně tvrdý.. Masáž ženě koupím, ale rád bych vyřešil i tento svůj problém.

    • Anonymní příspěvek
      14.07.2015 12:14
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Na ne uplnou erekci zkus Erectan. Pro sebe kapsle 400mg a pro ženu stimulační lubrikáč (i pro sebe).

      • Anonymní příspěvek
        16.07.2015 11:42
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Díky, o tom jsem už kdysi slyšel chválu od chlapů z práce! Jak se to prosímtě užívá a kde ho koupím?

      • Anonymní příspěvek
        16.07.2015 11:39
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Díky, o tom jsem už kdysi slyšel chválu od chlapů z práce! Jak se to prosímtě užívá a kde ho koupím?

  • Anonymní příspěvek
    11.07.2015 21:12
    Anonymní příspěvek

    Kup jí tantrickou masáž! Měla jsem stejný problém a manžel to tak vyřešil. Prvně jsem byla docela uražená a naštvaná, pak jsem se styděla, ale nakonec zvědavost zvítězila a já se objednala. Už po první masáži jsem se jakoby znovu zamilovala, uplně to ve mě probudilo novou energii. Sám manžel byl velice překvapený a hned po výplatě mi koupil další :D Byla jsem celkem 4x za sebou a teď už rok jsem uplně v pořádku, vše si užívám a hlavně mám chuť :) Přeju hodně štěstí!

    • Anonymní příspěvek
      06.07.2016 16:20
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj! Tantrická masáž jesuper na uvolnění a musímbohužel uznat, že jsem nikdynezažila lepší orgasmus...Tomu, že někomu pomůžeprožít svůj první orgasmusbych byla také ochotnávěřit, i když nikohotakového neznám - ono alemoc mých známých na tantrunechodí. Stálého partneranemám, takže chodím skorokaždý měsíc pořád k tomusamému masérovi, ale užjsem uvažovala, že bychzkusila také masáž odženy. Zatím jsem se aleneodvážila. Chodím do NOM -http://www.eroticpraguemassage.com/masaz/tantricka-masaz/