Postinor

Autor Příspěvěk
Hana01
11.08.2016 23:05:45

Ahoj, dneska v 13:25 jsem si vzala prvni pilulku postinoru a v pátek 1:25 si brru druhou. V patek vecer mame damsky rozluckovy vecirek a chci se zeptat, kdybych pila, je mozne, ze se to nejak vyrusi, nrbo ublizi mi to?
hanicka
29.07.2016 11:37:13

Re: Re:

20.07.2016 18:46:37
kocka228 napsal:

Re:

Ahoj, holky ja jsem mela pilulku ellaone.
A prosim je volne prodejny v lekarne?
Saša
27.07.2016 08:23:47

Re: Re:

22.07.2016 09:25:30
Blondie napsal:

Re:

Saši, v čr je teď nově volně dostupná pilulka ellaone, která má stejné účinky, ale jiný princip, je šetrnější a funguje až do 5 dnů po styku :)
Díky, o té jsem ještě neslyšela, tak aspoň vím o jiné možnosti :-)
Blondie
22.07.2016 09:25:30

Re:

14.07.2016 21:42:56
Saša napsal:
Dobrý den, existuje něco jiného než postinor, co by zabránilo těhotenství po styku?
Saši, v čr je teď nově volně dostupná pilulka ellaone, která má stejné účinky, ale jiný princip, je šetrnější a funguje až do 5 dnů po styku :)
kocka228
20.07.2016 18:46:37

Re:

18.07.2016 14:13:38
hanicka napsal:
mate zkusenosti jeste i s nejakou jinou pilulkou? diky
Ahoj, holky ja jsem mela pilulku ellaone.
hanicka
18.07.2016 14:13:38

mate zkusenosti jeste i s nejakou jinou pilulkou? diky
Saša
14.07.2016 21:42:56

Dobrý den, existuje něco jiného než postinor, co by zabránilo těhotenství po styku?
Simona
06.03.2016 20:09:22

Dobrý den chtěla jsem se zeptat měla jsem v přítelem sex a praskl nám kondom on se ještě neudělal ale máme strach jestli můžu být těhotná, zítra je to 3. den potrebuji se zeptat co se stane když užiji postinor ale těhotná nebudu, děkuji
Lucka
02.11.2015 19:49:02

Re: postinor nespolehlivý

11.12.2014 20:58:33
petra napsal:

postinor nespolehlivý

Po nechranenem sexu jsem uzila postinor dle navodu.Po 3 tydnech tehotensky test POZITIVNI!!!Mám již dve deti,3 nechci takže supr!!!!!
Dobry večer takže reauguji take na Postinor,měla sem nechráněny sex s manželem,hned druhej den ráno sem si vzala Postinor vše pořadne podle letáku druhej 12hod.Pak sem čekala že to dostanu a ono nic,dělala sem si test první že nejsem těhotná,pak druhej a že jsem,takže sem šla k doktorce a ono jsem těhotná v 5t.Jsem v šoku mám dvě děti bohatě mi stačej a 3?????v žádnem případe
Nikola
21.09.2015 21:31:55

Dobrý večer mám dotaz užila sem postinor ale bohužel sem si špatně přečetla příbalovy leták a druhy prášek sem vzala dřív než dvanáct hodin bude to fungovat? První prášek sem.vzala tak jak to melo byt ale bohužel ten druhy dřív.
Katy21
11.06.2015 23:39:38

Re: Postinor

12.04.2015 18:10:50
Andrea napsal:

Postinor

Chtěla bych se zeptat.měli jsme s přítelem nechráněný sex (poslední den před očekávanou menstruací). Neudělal se do mě, ale nebyli jsme si jistí. Vzala jsem si Postinor, je to již 5 dní po jehomužití a pořád jsem to nedostala. Zkoušela jsem i test, byl negativní, ale i tak mám obavy. Nemáte s tím prosím někdo zkušenost?
Já mám zkušenosti s EllaOne, prodali mi ji u nás v lékárně bez receptu , ani dotazník jsem nemusela, menze se mi opozdila o tři dny, ale jinak to celkem šlo, lékárnice mi říkala, že to není nášup hormonů jako u Postinor, ellaOne je prostě šetrnější.
Andrea
12.04.2015 18:10:50

Postinor

Chtěla bych se zeptat.měli jsme s přítelem nechráněný sex (poslední den před očekávanou menstruací). Neudělal se do mě, ale nebyli jsme si jistí. Vzala jsem si Postinor, je to již 5 dní po jehomužití a pořád jsem to nedostala. Zkoušela jsem i test, byl negativní, ale i tak mám obavy. Nemáte s tím prosím někdo zkušenost?
dana
15.03.2015 15:43:40

nechraneny sex

Mela jsem sex den po menstruaci praskla nam guma a vse vyteklo do me muzu byt tehotna?nebo jaka je jeste sance zabranit tehotenstvi do kdy si musim nejpozdejc vzit postinor?
petra
11.12.2014 20:58:33

postinor nespolehlivý

Po nechranenem sexu jsem uzila postinor dle navodu.Po 3 tydnech tehotensky test POZITIVNI!!!Mám již dve deti,3 nechci takže supr!!!!!
petra
08.10.2014 09:50:22

Spolehlivost postinoru

Ahoj, Postinor je svinstvo, ale spolehlivé, nebála bych se. Zkušenosti těch, co postinor použily: http://www.leky-poradna.cz/zkusenosti/zkusenosti-postinor.htm
Lenka
15.06.2014 15:17:12

Ahoj, chtěla bych poprosit o názor.
15.5 mi skončila nenstruace a hned den potom (16.5.) jsem měla styk s přítelem. Jenže prezervativ nám praskl a on se do mě udělal. Přibližně do 45 minut jsem spolkla první prášek Postinoru a druhý jsem si vzala přesně za 12 hodin. Ještě v ten večer, kdy jsem si vzala první prášek ze mě vytékal ejakulát a i špička kondomu. 6 dnů na to (22.5.) jsem začla špinit. To trvalo až do (25.5.). Žádné vedlejší učinky jsem neměla... bolest hlavy, závratě, zvracení.. prostě nic. Další menstruaci jsem měla dostat 10.6. ale nedostavila se dodnes (15.5.) Na příbalové informaci je napsáno, že pokud se další menstruace spozdí o více jak pět dnů můžu být těhotná. Protože jsem měla strach tak jsem si 13.6. dělala asi kolem půl druhé hodiny odpoledne těhotenský test, který vyšel negativně. Druhý jsem si dělala 14.6. hned ráno jak jsem vstala. Byl opět negativní. Dá se tomu testu věřit? kdybych byla v tom tak bych byla cca ve 4. týdnu těhotenství.. je to zpoždění teda normální a vyvolané tím prášek nebo ne? prosím o názory. děkuju.
denisa
07.03.2014 21:03:50

ahoj, chtela bych se zeptat po jak dlouhe dobe pri prvnim uziti prostinoru si muzu vzit druhy (baleni) nebo jak dlouho ho muzu uzivat. Antikoncepci nemuzu kuli antiepileptikum takze s pritelem pouzivam kondomy, je tu ale problem ze pry KAZDEM styku praskne kondom ! takze nevim jak se tehotenstvi vyvarovat, ikdyz casty uzivani postinoru neni urcite nic zdraveho....
Lucka
30.01.2014 07:18:25

Postinor jsem si vzala za svůj život potřetí,nikdy mi po něm nebylo špatně,ale ted se mi naopak stalo to ,že jsem ta jedna z 10000,které otekl obličej po pár hodinách,tak počkam do zítřka jestli to nezmizí a jinak k doktorovi
Ivana
20.01.2014 09:36:19

Re: Re: Postinor

12.11.2013 08:59:02
BlbáBlondýna napsal:

Re: Postinor

Vy nejste jak ani neumíte napsat "cupka" ale prachobyčejná vylízaná k****. Jasně, že to lékárnice musela předčítat, jestli se projevujete tak inteligentně, jak píšete a i dle projevu je jasné, že se tak projevujete, musela chudák lékarnice počítat s tím, že pro vás bude ten letáček problém:-D Obzvláště výživné musely být vaše odpovědi na některé položky a to se fakt nedivím, že ostatní sli do kolen. Už jen proto, že všichni vědí, že tenhle dotazník stačilo vzít a vyplnit sama, teď nebrečte, se svoji vylízaností to nebyl váš první podobný zážitek. Doufám, že jste zvládla postinor vzít podle letáku, d***** jako vy by se opravdu neměli množit (ať vy, či ten vůl, co byl ochoten si něco takového nabrnknout a ještě riskovat, že něco "pěkného" chytne a přitáhne domů. Mimochodem, jakou máte spotřebu postinoru? Že se ptám
Pro někoho s označením B**áBlnodýna :) - už jen ta přezdívka mluví za vše! Koukám že se tu navážíš do všech okolo, to víš všichni nemůžou být tak vzdělaní jako jsi ty, a zkušeni v tomto oboru s postinorem. Mě by zajímalo jakou spotřebu postinoru máš ty, ale řekla bych že ty máš dost velkou spotřebu dle tvých zkušených a inteligentních odpovědí a rad. Jo Ale pobavila jsi mě díky ti
:))))))))))))))))))))))))
Celkem záznamů: 55
|< << 123 >|

Přidat příspěvek k tématu Postinor

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku