babské rady - Zdravě.cz

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • jijina
    14.12.2010 22:10
    jijina
    babské rady

    Dobrý den. Prosím, za jak dlouho schvaluje administrátor babské rady? A když neschválí, tak mi dá vědět? Děkuji za odpověď.

Reakce

    • Administrator
      15.12.2010 12:28
      Administrator
      Re: babské rady

      Dobrý den, schvalování babských rad probíhá zpravidla do tří dnů, nejpozději pak do 5.1. 2011 tak, jak je to uvedeno v pravidlech. Neschválené babské rady nejsou nijak oznamovány.

      • Anonymní příspěvek
        04.01.2011 19:01
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: babské rady

        Dobrý den, v babských radách jde najít nesrovnalosti, např. je tam doporučení kojícím aby jedli celer - prý je to proti zaražení mlíka. Nicméně celer je silný alergen a kojící by ho měli omezit stejně jako čokoládu či oříšky, a to dítě by z toho mohlo mít vážné problémy. Já vím, že je to těžké korgiovat, naprosto vás chápu. Prostě mi jen některé rady připadají spíš jako ne moc k uzdravení toho, komu jsou určeny.

  • Mahony
    28.12.2016 18:24
    Mahony
    Podrazdenost

    Ahoj,jsem dost casto podrazdeny a nastvany,nevite o necem co by mi trochu zvedlo naladu?

    • levak
      28.12.2016 18:30
      levak
      Re: Podrazdenost

      Tak zkus pilulky alegra je to proti špatné náladě a podrážděnosti,já takové stavy mívám hodně na podzim a docela mi to pomáhá

      • Mahony
        28.12.2016 18:36
        Mahony
        Re: Re: Podrazdenost

        A kde to kupujes? V lekarne se to da koupit? Ze bych to zkusil

  • TrumanCapote
    17.07.2011 23:09
    TrumanCapote
    Jak vyvolat růst vousů?

    Dobrý den,
    Je mi 18 let a takřka mi nerostou vousy, rostou mi trošku na bradě a pak trošku knír, je už to tvrdší, ale na tvářích a na krku a okolo uší pořád nic, já vim, že je to způsobeno hormonálně, ale kdysi se mi na pravé straně udělala vyrážka, moje doktorka mě kdysi poslala ke kožní a ta mi dala hormonální mastičku kterou jsem si to potíral, od té doby mi tam rostou tvrdé a tmavé vousy, které bych chtěl vyvolat po celém obličeji, vím, že si říkáte bud rád, že se nemusíš holit, ale je to moje rozhodnutí, že ty vousy chci, jde mi hlavně, abych si mohl nechat narůst moje vysněné vousy okolo uší tzv. kotlety, začal jsem si to tam holit s nadějí, že když to tam budu holit, tak že mi tam začnou růst, ale sám tomu nevěřim, někdo říká, že holením zhoustnou vousy nebo tak něco, ale nevim, nevim, proto se obracím na vás. Vy mi určitě poradíte co a jak, vhtěl bych se vás zeptat jestli existuje nějaký způsob jak podpořit růst vousů jak nějakými tabletamy tak nějakou mastí, hlavně at to nemá nějaké vedlejší účinky na moje zdraví.Myslí te si, že bude mít velký vliv, že si ty chloupky holím obden jak na tvářích, kde nic neroste, tak okolo uší, myslíte si, že to bude mít nějaký účinek?moje teorie je taková, že s chloupku se stane časem vous a tím holením toho chloupku to urychluji, co myslíte?Existuje něco?nějaký přípravek, který vyvolá růst vousu, ale nebude mít žádné vedlejší účinky?
    Ještě jsem slyšel, že si tvář mám potřít medem, že med prý vytáhne vousy nahoru..
    Prosím opravdu jsem nešťastný, něco mi poraďte, děkuji vám!
    Děkuji vám mockrát, doufám, že mi odpovíde na dotaz, děkuji, hezký den.