body vánoční soutěže

Autor Příspěvěk
Lucie
04.01.2011 17:28:54

:D

Panejo, proč se tu pořád ZBYTEČNĚ dohadujete? Už za pár hodin se snad dozvíme výsledky. Já jsem zatím díky babským radám ještě povyskočila, takže super ;) Snad ta kuchařka klapne a bude dobrá.
sexi-girl269
04.01.2011 17:20:19

Re: Re: Re: Re: podvod

04.01.2011 09:59:18
červená karkulka napsal:

Re: Re: Re: podvod

Než se budete ztrapňovat dál, tak si opět přečtěte pravidla soutěže - ostatní to už dávno udělali, a několikrát, a oni ty pravidla dodrželi. Jinak trestné je taky to, že když někoho nařknete z podvodu, a ten podvod to nebyl, tak za to ten, koho jste nařknul, vás může obvinit z křivého nařčení - což vy nyní úmyslně a soustavně děláte, takže už toho opravdu nechte. Doufám, že je to vysvětleno dostatečně a dáte si pokoj a už plynule můžete přejít do odd. duševní zdraví.
takze si myslis ze je v poriadku ked si niekto zalozi 300 mailov???a ze nema pravo na vyhru ten kto o to poziada 200 priatelov???
červená karkulka
04.01.2011 09:59:18

Re: Re: Re: podvod

04.01.2011 07:11:02
hloupej.honza napsal:

Re: Re: podvod

vždyť se přímo zde v diskuzi někteří přiznali sami a opravdu mě nenuťte číst ty trapné výmluvy o tisících přátelích, registracích po hospodách a obchodech znovu...
Než se budete ztrapňovat dál, tak si opět přečtěte pravidla soutěže - ostatní to už dávno udělali, a několikrát, a oni ty pravidla dodrželi. Jinak trestné je taky to, že když někoho nařknete z podvodu, a ten podvod to nebyl, tak za to ten, koho jste nařknul, vás může obvinit z křivého nařčení - což vy nyní úmyslně a soustavně děláte, takže už toho opravdu nechte. Doufám, že je to vysvětleno dostatečně a dáte si pokoj a už plynule můžete přejít do odd. duševní zdraví.
hloupej.honza
04.01.2011 07:11:02

03.01.2011 15:00:37
červená karkulka napsal:

Re: podvod

napište kde jste ten podvod našel - pokud o nějakém víte , a pomlčíte o něm, stáváte se spoluúčastníkem toho podvodu - pokud tedy něco konkrétního víte - prosím, oznamte to , i ti pánové co to budou sepisovat se určitě rádi zasmějí (víte zcela určitě , že jste duševně v pořádku ?)
vždyť se přímo zde v diskuzi někteří přiznali sami a opravdu mě nenuťte číst ty trapné výmluvy o tisících přátelích, registracích po hospodách a obchodech znovu...
novina
03.01.2011 23:11:25

Re: body vánoční soutěže

03.01.2011 21:51:27
opickajura napsal:

body vánoční soutěže

Tak jsem žebrala smskama, o registrace, nečtu nic jiného, jojo, jak půjdu na meil,,pomůžou mi ještě body?
Tady snad někdo spad´ z višně ......nebo se ještě neprobral ze Silvestra ?
opickajura
03.01.2011 21:51:27

body vánoční soutěže

Tak jsem žebrala smskama, o registrace, nečtu nic jiného, jojo, jak půjdu na meil,,pomůžou mi ještě body?
červená karkulka
03.01.2011 15:00:37

03.01.2011 09:50:46
hloupej.honza napsal:

podvod

já si myslím, že by si podvodně soutěžící měli uvědomit, že i podvod na internetu, například v rámci této soutěže je trestným činem, který může být organizátorem předán policii ČR.
napište kde jste ten podvod našel - pokud o nějakém víte , a pomlčíte o něm, stáváte se spoluúčastníkem toho podvodu - pokud tedy něco konkrétního víte - prosím, oznamte to , i ti pánové co to budou sepisovat se určitě rádi zasmějí (víte zcela určitě , že jste duševně v pořádku ?)
hloupej.honza
03.01.2011 14:29:40

Jinak myslím, jak tak sleduju některé jedince, že celá soutěž včetně diskuzí by se měla přesunout do sekce Duševní zdraví a psychologie (c;
hloupej.honza
03.01.2011 14:18:06

03.01.2011 11:44:31
annymni_od_anonyma napsal:

Jste prosím normální? Umíte číst a rozumíte tištěnému slovu? Přečtěte si podmínky soutěže - nejsou tam žádné výjímky či omezení. Pokuste jste se účastnila a bohužel jste se nedostala ani mezi ty , co by měly mít tu kuchařku, tak si tyhle řeči nechte od cesty. Jako anonym se to píše, vidte - takhle to umí každý... Je mi z vás opravdu špatně, z těch řečí zneuznaných soutěžících, co najednou zjjistily, že by chtěly myčku, troubu nebo mikrovlnku a prostě na to nemají, tak udávají, udávají a udávají... Lidi styďte se, takhle se začíná Nový rok? Co z toho máte - když já nemůžu mít výhru, tak ať ji nemá nikdo i kdyby čert na koze jezdil?
svou reakci s podvodem jsem napsal jako nezávislý čtenář této diskuze, který se nezúčastnil této soutěže. Výmluvy místních soutěžících, kteří podváděli mi prostě přijdou hodně dětinské a zároveň opravdu postižitelné.
opickajura
03.01.2011 12:42:22

annymni_od_anonyma napsal:

Jste prosím normální? Umíte číst a rozumíte tištěnému slovu? Přečtěte si podmínky soutěže - nejsou tam žádné výjímky či omezení. Pokuste jste se účastnila a bohužel jste se nedostala ani mezi ty , co by měly mít tu kuchařku, tak si tyhle řeči nechte od cesty. Jako anonym se to píše, vidte - takhle to umí každý... Je mi z vás opravdu špatně, z těch řečí zneuznaných soutěžících, co najednou zjjistily, že by chtěly myčku, troubu nebo mikrovlnku a prostě na to nemají, tak udávají, udávají a udávají... Lidi styďte se, takhle se začíná Nový rok? Co z toho máte - když já nemůžu mít výhru, tak ať ji nemá nikdo i kdyby čert na koze jezdil?
tady nejsou asi lidi normální,,to je síla, napsala si to super
annymni_od_anonyma

hloupej.honza napsal:

podvod

já si myslím, že by si podvodně soutěžící měli uvědomit, že i podvod na internetu, například v rámci této soutěže je trestným činem, který může být organizátorem předán policii ČR.
hloupej.honza

podvod

opickajura
02.01.2011 19:09:53

Re: BODY

02.01.2011 16:38:16
Pavla12 napsal:

BODY

JÁ JSEM V POŘÁDÍ 45,NEVÍTE CO ZA TO DOSTANU ?ASI NIC, CO.
máš to hned na hlavní straně..je 24 cen
Lucie
02.01.2011 17:28:56

konec

Podle mě "hluchý maily" poznaj taky podle toho, že je to hrozně dávkovaně registrovaný. Tzn. třeba po třech minutách... To by bylo trochu divný, ne? I třeba v tom obchodě, jak tady o tom někdo mluvil, že si tam registroval lidi, že by mu stáli frontu a pěkně sto lidí po sobě by se mu registrovalo každý dvě, tři minuty... :D

Už to neřešte a počkejme si na nějakej den po 5.1., kdy to bude vyhlášený.
Pavla12
02.01.2011 16:59:37

kod v týdeníku

Body jsou jen za jeden kod
Pavla12
02.01.2011 16:38:16

BODY

JÁ JSEM V POŘÁDÍ 45,NEVÍTE CO ZA TO DOSTANU ?ASI NIC, CO.
lucky.lucker
02.01.2011 16:05:42

Re: Re: Re:

02.01.2011 16:05:08
lucky.lucker napsal:

Re: Re:

níže to máš vysvětlené
tedy výše :-)
lucky.lucker
02.01.2011 16:05:08

Re: Re:

02.01.2011 15:53:13
opickajura napsal:

Re:

to se tě netýká, jen těch, kdo vyrobí 600 meilovek nových..na ty pošle odkaz ze svéhoPC...a ze svého se na vyrobenou adresu přihlásí a dá reg. tam poznaj vše šlo z jedné IP adresy
níže to máš vysvětlené
Celkem záznamů: 216

Přidat příspěvek k tématu body vánoční soutěže

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku