body vánoční soutěže

Autor Příspěvěk
sexi-girl269
04.01.2011 17:20:19

Re: Re: Re: Re: podvod

04.01.2011 09:59:18
červená karkulka napsal:

Re: Re: Re: podvod

Než se budete ztrapňovat dál, tak si opět přečtěte pravidla soutěže - ostatní to už dávno udělali, a několikrát, a oni ty pravidla dodrželi. Jinak trestné je taky to, že když někoho nařknete z podvodu, a ten podvod to nebyl, tak za to ten, koho jste nařknul, vás může obvinit z křivého nařčení - což vy nyní úmyslně a soustavně děláte, takže už toho opravdu nechte. Doufám, že je to vysvětleno dostatečně a dáte si pokoj a už plynule můžete přejít do odd. duševní zdraví.
takze si myslis ze je v poriadku ked si niekto zalozi 300 mailov???a ze nema pravo na vyhru ten kto o to poziada 200 priatelov???
červená karkulka
04.01.2011 09:59:18

Re: Re: Re: podvod

04.01.2011 07:11:02
hloupej.honza napsal:

Re: Re: podvod

vždyť se přímo zde v diskuzi někteří přiznali sami a opravdu mě nenuťte číst ty trapné výmluvy o tisících přátelích, registracích po hospodách a obchodech znovu...
Než se budete ztrapňovat dál, tak si opět přečtěte pravidla soutěže - ostatní to už dávno udělali, a několikrát, a oni ty pravidla dodrželi. Jinak trestné je taky to, že když někoho nařknete z podvodu, a ten podvod to nebyl, tak za to ten, koho jste nařknul, vás může obvinit z křivého nařčení - což vy nyní úmyslně a soustavně děláte, takže už toho opravdu nechte. Doufám, že je to vysvětleno dostatečně a dáte si pokoj a už plynule můžete přejít do odd. duševní zdraví.
hloupej.honza
04.01.2011 07:11:02

03.01.2011 15:00:37
červená karkulka napsal:

Re: podvod

napište kde jste ten podvod našel - pokud o nějakém víte , a pomlčíte o něm, stáváte se spoluúčastníkem toho podvodu - pokud tedy něco konkrétního víte - prosím, oznamte to , i ti pánové co to budou sepisovat se určitě rádi zasmějí (víte zcela určitě , že jste duševně v pořádku ?)
vždyť se přímo zde v diskuzi někteří přiznali sami a opravdu mě nenuťte číst ty trapné výmluvy o tisících přátelích, registracích po hospodách a obchodech znovu...
novina
03.01.2011 23:11:25

Re: body vánoční soutěže

03.01.2011 21:51:27
opickajura napsal:

body vánoční soutěže

Tak jsem žebrala smskama, o registrace, nečtu nic jiného, jojo, jak půjdu na meil,,pomůžou mi ještě body?
Tady snad někdo spad´ z višně ......nebo se ještě neprobral ze Silvestra ?
opickajura
03.01.2011 21:51:27

body vánoční soutěže

Tak jsem žebrala smskama, o registrace, nečtu nic jiného, jojo, jak půjdu na meil,,pomůžou mi ještě body?
červená karkulka
03.01.2011 15:00:37

03.01.2011 09:50:46
hloupej.honza napsal:

podvod

já si myslím, že by si podvodně soutěžící měli uvědomit, že i podvod na internetu, například v rámci této soutěže je trestným činem, který může být organizátorem předán policii ČR.
napište kde jste ten podvod našel - pokud o nějakém víte , a pomlčíte o něm, stáváte se spoluúčastníkem toho podvodu - pokud tedy něco konkrétního víte - prosím, oznamte to , i ti pánové co to budou sepisovat se určitě rádi zasmějí (víte zcela určitě , že jste duševně v pořádku ?)
hloupej.honza
03.01.2011 14:29:40

Jinak myslím, jak tak sleduju některé jedince, že celá soutěž včetně diskuzí by se měla přesunout do sekce Duševní zdraví a psychologie (c;
hloupej.honza
03.01.2011 14:18:06

03.01.2011 11:44:31
annymni_od_anonyma napsal:

Jste prosím normální? Umíte číst a rozumíte tištěnému slovu? Přečtěte si podmínky soutěže - nejsou tam žádné výjímky či omezení. Pokuste jste se účastnila a bohužel jste se nedostala ani mezi ty , co by měly mít tu kuchařku, tak si tyhle řeči nechte od cesty. Jako anonym se to píše, vidte - takhle to umí každý... Je mi z vás opravdu špatně, z těch řečí zneuznaných soutěžících, co najednou zjjistily, že by chtěly myčku, troubu nebo mikrovlnku a prostě na to nemají, tak udávají, udávají a udávají... Lidi styďte se, takhle se začíná Nový rok? Co z toho máte - když já nemůžu mít výhru, tak ať ji nemá nikdo i kdyby čert na koze jezdil?
svou reakci s podvodem jsem napsal jako nezávislý čtenář této diskuze, který se nezúčastnil této soutěže. Výmluvy místních soutěžících, kteří podváděli mi prostě přijdou hodně dětinské a zároveň opravdu postižitelné.
opickajura
03.01.2011 12:42:22

annymni_od_anonyma napsal:

Jste prosím normální? Umíte číst a rozumíte tištěnému slovu? Přečtěte si podmínky soutěže - nejsou tam žádné výjímky či omezení. Pokuste jste se účastnila a bohužel jste se nedostala ani mezi ty , co by měly mít tu kuchařku, tak si tyhle řeči nechte od cesty. Jako anonym se to píše, vidte - takhle to umí každý... Je mi z vás opravdu špatně, z těch řečí zneuznaných soutěžících, co najednou zjjistily, že by chtěly myčku, troubu nebo mikrovlnku a prostě na to nemají, tak udávají, udávají a udávají... Lidi styďte se, takhle se začíná Nový rok? Co z toho máte - když já nemůžu mít výhru, tak ať ji nemá nikdo i kdyby čert na koze jezdil?
tady nejsou asi lidi normální,,to je síla, napsala si to super
annymni_od_anonyma

hloupej.honza napsal:

podvod

já si myslím, že by si podvodně soutěžící měli uvědomit, že i podvod na internetu, například v rámci této soutěže je trestným činem, který může být organizátorem předán policii ČR.
hloupej.honza

podvod

opickajura
02.01.2011 19:09:53

Re: BODY

02.01.2011 16:38:16
Pavla12 napsal:

BODY

JÁ JSEM V POŘÁDÍ 45,NEVÍTE CO ZA TO DOSTANU ?ASI NIC, CO.
máš to hned na hlavní straně..je 24 cen
Lucie
02.01.2011 17:28:56

konec

Podle mě "hluchý maily" poznaj taky podle toho, že je to hrozně dávkovaně registrovaný. Tzn. třeba po třech minutách... To by bylo trochu divný, ne? I třeba v tom obchodě, jak tady o tom někdo mluvil, že si tam registroval lidi, že by mu stáli frontu a pěkně sto lidí po sobě by se mu registrovalo každý dvě, tři minuty... :D

Už to neřešte a počkejme si na nějakej den po 5.1., kdy to bude vyhlášený.
Pavla12
02.01.2011 16:59:37

kod v týdeníku

Body jsou jen za jeden kod
Pavla12
02.01.2011 16:38:16

BODY

JÁ JSEM V POŘÁDÍ 45,NEVÍTE CO ZA TO DOSTANU ?ASI NIC, CO.
lucky.lucker
02.01.2011 16:05:42

Re: Re: Re:

02.01.2011 16:05:08
lucky.lucker napsal:

Re: Re:

níže to máš vysvětlené
tedy výše :-)
lucky.lucker
02.01.2011 16:05:08

Re: Re:

02.01.2011 15:53:13
opickajura napsal:

Re:

to se tě netýká, jen těch, kdo vyrobí 600 meilovek nových..na ty pošle odkaz ze svéhoPC...a ze svého se na vyrobenou adresu přihlásí a dá reg. tam poznaj vše šlo z jedné IP adresy
níže to máš vysvětlené
lucky.lucker
02.01.2011 16:02:24

Re: Re: Re: Re: body vánoční soutěže

02.01.2011 15:46:54
lucky.lucker napsal:

Re: Re: Re: body vánoční soutěže

Body se přičtou automaticky. Doporučit lze prostřednictvím formuláře pod pravidly nebo zasláním (např. na Facebooku, na ICQ apod.) unikátní URL adresy, kterou najdete na této stránce. Aby byly body správně započítány, musí se doporučený uživatel zaregistrovat po kliknutí na unikátní URL adresu dříve, než zavře okno prohlížeče.
pošlu URL, poštou doporučeně, sms, faxem, využiji PPl, DPD, popřípadě ji pošlu pomocí hlasové služby- tzn, že zavolám, mohu využít morseovku, ťukáním na topení....atd
vyťuká url a registruje se a Aby byly body správně započítány, musí se doporučený uživatel zaregistrovat po kliknutí na unikátní URL adresu dříve, než zavře okno prohlížeče.
takže odkud je URL, je jedno
vzdávám debaty, o IP opět ani vidu ani slechu, pravidla o tom nehovoří odkud kolik a jak často
chápu, pokud je příspěvek sprostý nebo mimo téma, to jasně píšou
beru, že mít nějakou cenu chtějí všichni a kdo tvrdí, že ne kecá :-)
to je v kostce, teď jsem to 20min vypisoval a pak omylem smázl už nemám sil
Celkem záznamů: 215

Přidat příspěvek k tématu body vánoční soutěže

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku