body vánoční soutěže

Autor Příspěvěk
Administrator
Administrator
01.01.2011 12:01:48

Re: Re: Administrator

31.12.2010 23:41:51
napsal:

Re: Administrator

"Tři rodinní příslušníci z jednoho počítače není problém, problém je například 300 a více e-mailů registrovaných z jednoho počítače. Těžko věřit tomu, že všichni přátele přišli k soutěžícímu domů, že.. Ti, kdo nepodváděli, se nemají čeho bát. "

Takže se bude pořadí určovat jak? Podle toho, jak to vyhodnotíte VY pane ADMINISTRATOR? Pravidla soutěže tímto jsou asi jen takový mustr a stejně pak se vyškrtají ti jenž jsou nechtění a výhry si rozdělí TI jenž jsou již určení?

Pro informaci nelze určit kolik je dostatečně z jedné IP. Jsou celé Wifi sítě posazené na jedné veřejné IP adrese, dále firemní vélké/malé sítě komunikující přes 1 počítač firewall s 1 IP adresou na které se počítače jenž jdou z firemní sítě na internet přihlásit. Naopak jsou zařízení, které mají při každém přihlášení jonou veřejnou IP!

Řekl bych, že pokud se budou dělat restrikce, jasně se upřednostní někdo kdo již má cenu "slíbenou". Asi s touto skutečností sponzor není seznámen.
Ano, vyhodnocovat to budeme my jako organizátoři, na tom asi nebude nic překvapivého. A na vyřazení podvodníků taky ne, s tím budou určitě všichni kdo nepodváděli souhlasit.
novina
01.01.2011 01:04:39

ad) jan.sik2001

Nevěřím, že by někoho upředňostňovali, nebo cenu někomu již slíbili, za prvé - se to nedělá :-), za druhé - nejde o miliony...taky by se mi líbilo vyhrát tu 4.cenu, ale to by muselo aspoň 14 lidí "podvádět" a klesnout - a to je málo pravděpodobné....
jan.sik2001
31.12.2010 23:41:51

31.12.2010 15:51:13
Administrator napsal:
Tři rodinní příslušníci z jednoho počítače není problém, problém je například 300 a více e-mailů registrovaných z jednoho počítače. Těžko věřit tomu, že všichni přátele přišli k soutěžícímu domů, že.. Ti, kdo nepodváděli, se nemají čeho bát.
"Tři rodinní příslušníci z jednoho počítače není problém, problém je například 300 a více e-mailů registrovaných z jednoho počítače. Těžko věřit tomu, že všichni přátele přišli k soutěžícímu domů, že.. Ti, kdo nepodváděli, se nemají čeho bát. "

Takže se bude pořadí určovat jak? Podle toho, jak to vyhodnotíte VY pane ADMINISTRATOR? Pravidla soutěže tímto jsou asi jen takový mustr a stejně pak se vyškrtají ti jenž jsou nechtění a výhry si rozdělí TI jenž jsou již určení?

Pro informaci nelze určit kolik je dostatečně z jedné IP. Jsou celé Wifi sítě posazené na jedné veřejné IP adrese, dále firemní vélké/malé sítě komunikující přes 1 počítač firewall s 1 IP adresou na které se počítače jenž jdou z firemní sítě na internet přihlásit. Naopak jsou zařízení, které mají při každém přihlášení jonou veřejnou IP!

Řekl bych, že pokud se budou dělat restrikce, jasně se upřednostní někdo kdo již má cenu "slíbenou". Asi s touto skutečností sponzor není seznámen.
lucky.lucker
31.12.2010 20:10:43

ADMIN

Tři rodinní příslušníci z jednoho počítače není problém, problém je například 300 a více e-mailů registrovaných z jednoho počítače. Těžko věřit tomu, že všichni přátele přišli k soutěžícímu domů, že.. <br/>
<br/>
Vy jste přeci koordinátot soutěže, tak by jste si -a to se vší úctou-neměl dovolit něco takového napsat <br/>
těžko věřit??? <br/>
a proč nevěřit? a tojsou navíc svátky :-) a lidí je jako hnoje-nic protilidem-
já mám 70, ale čtu to a divím se, ti co tady vykřikovali nebo tak to jsou věty opravdu nevhodné administrátora
klidně se na mě nazlobte, že to tady tak naplno, ale......
lucky.lucker
31.12.2010 19:47:06

mám 70 hurá a gratuluji výhercům a čest poraženým, něco jsem se dozvěděl, všem nej v Novém roce
andelova23
31.12.2010 18:23:08

Radost

To jste mě potěšili, ještě se někam můžu posunout :-)
Administrator
Administrator
31.12.2010 18:17:48

Re: podvodníci

31.12.2010 17:55:32
andelova23 napsal:

podvodníci

Pane administrátore, ti, co podvádějí s adresama, budou ze soutěže vyloučeni nebo jim budou body strženy?
Budou jim strzeny body za registrace.
Administrator
Administrator
31.12.2010 18:17:18

Re:

31.12.2010 17:18:52
sexi-girl269 napsal:
Admin myslim ze by sa mala sutaz predlzit do zajtra jednak je silvester a neda sa zaregistrovat prosim vyjadri sa.Viem ze by sa pravidla nemali menit ale uz ked sa zmenili tie registracie
Soutěž končí dnes o půlnoci. Pravidla se nezměnila ani co se registrací týče, platí pořád stejná.
andelova23
31.12.2010 17:55:32

podvodníci

Pane administrátore, ti, co podvádějí s adresama, budou ze soutěže vyloučeni nebo jim budou body strženy?
sexi-girl269
31.12.2010 17:18:52

Admin myslim ze by sa mala sutaz predlzit do zajtra jednak je silvester a neda sa zaregistrovat prosim vyjadri sa.Viem ze by sa pravidla nemali menit ale uz ked sa zmenili tie registracie
Administrator
Administrator
31.12.2010 15:51:13

Tři rodinní příslušníci z jednoho počítače není problém, problém je například 300 a více e-mailů registrovaných z jednoho počítače. Těžko věřit tomu, že všichni přátele přišli k soutěžícímu domů, že.. Ti, kdo nepodváděli, se nemají čeho bát.
jajda69
31.12.2010 14:53:45

at je to jak chce

at to vyjde jak chce, já jsem ráda, že jsem po letech oprášila znalosti z bylinek a donutiola se přemýšlet. kdyby nic jiného, v tomhle mi ta soutěž pomohla .-).akže jsem ráda že se soutěžilo :-). A třeba jsem v poradně i někomu pomohla. Alespoň jsem se o to snažila. A o to šlo, ne? :-)
lucky.lucker
31.12.2010 14:14:10

brát body???

sakreš, sakreš... já ten článek opravdu četl, na mou duši!!! věřte mi, prosím :-))
Lucie
31.12.2010 14:07:07

...

Jako to, že nejdou registrace z důvodu přetížení serveru je jenom další směšná poznámka :D
lucky.lucker
31.12.2010 14:03:26

už mám 30 bodů :-)
chtěl jsem 230, ale registrace nejde
vidím, že řešíte slovo " kamarád " , to je sranda,
takže stejně by mi to nevyšlo, poslal jsem to kamarádce :-)
ta to měla předat svému kamarádovi (který je současně i můj kamarád, což zde hraje velikou roli), tak jsem mohl mít alespoň 130 :-) :-) :-) no, co už
Ondra
31.12.2010 13:33:08

Re: Re: Re: ...

31.12.2010 13:31:10
Jája napsal:

Re: Re: ...

Naši romští spoluobčané mají ještě daleko větší rodiny.
hehe, to je dobrý:-) tak to jsem zvědavej, až admini povezou dárky a tu "rodinku" uviděj:-D
Jája
31.12.2010 13:31:10

Re: Re: ...

31.12.2010 13:23:15
Ondra napsal:

Re: ...

JoeHahn: já myslím, že pokud ta rodina nemá 50 členů, tak se nemusíte ničeho bát;)
Naši romští spoluobčané mají ještě daleko větší rodiny.
Jája
31.12.2010 13:28:57

Re: ...

31.12.2010 13:20:25
Lucie napsal:

...

A co když jsem z mého NTB registrovala celou moji rodinu? Jak poznáte, že jsem si ty maily nezaložila právě kvůli tomu? Jako mně už je to jedno, podle tohohle vašeho vysvětlení pravidel jsem podváděla, ale máte to nedomyšlený, to si uvědomte.
Je rodina kamarád? ;)
Celkem záznamů: 215

Přidat příspěvek k tématu body vánoční soutěže

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku