body vánoční soutěže

Autor Příspěvěk
opickajura
02.01.2011 15:53:13

Re:

02.01.2011 15:34:36
lucky.lucker napsal:
Body se přičtou automaticky. Doporučit lze prostřednictvím formuláře pod pravidly nebo zasláním (např. na Facebooku, na ICQ apod.) unikátní URL adresy, kterou najdete na této stránce. Aby byly body správně započítány, musí se doporučený uživatel zaregistrovat po kliknutí na unikátní URL adresu dříve, než zavře okno prohlížeče.

nezlobte se, pořád tomu nerozumím!!!!!
odešlu URL a druhý se zaregistruje, jestli sedí vedle mě na stejné IP o tom ani zmínka a jak já to mám čuchat, kde zrovna je
a co člověk, lépe mail, to jiná IP, je holý nesmysl
no já mám 70 bodů, což není mnoho, ale chodit s křížkem po funuse, je taky hloupost
no nechejte to koňovi, má větší hlavu
a to potom napíší omluvný mail na adresu mailu, co vyškrtnou, že teda registrace neplatí, protože byla provedena sice správně, i přes správnou URL, ale ta URL pro něj neplatí? a že email si mažou z databáze, a že jim má věřit?
to chci vidět někoho, kdo se jim tam potom zaregistruje
tak, ať rozešlou maily s potvrzením registrace, tehdy a tehdy, pokud příklad odpoví 50% lidí do 3dní je to v poho (beru-li, že někdo nebude v časový úsek u pc), ale kdo se zaregistroval, tak asi chtěl neee???
to se tě netýká, jen těch, kdo vyrobí 600 meilovek nových..na ty pošle odkaz ze svéhoPC...a ze svého se na vyrobenou adresu přihlásí a dá reg. tam poznaj vše šlo z jedné IP adresy
lucky.lucker
02.01.2011 15:46:54

Re: Re: Re: body vánoční soutěže

02.01.2011 15:21:36
opickajura napsal:

Re: Re: body vánoční soutěže

že si vyrobíš mraky nových meilových adres..na ně pošleš odkaz, pak se na ni přihlásíš a odklikneš registraci která ti naběhne,,pak nehoníš lidi ale jedeš sama,, tohle strhnou,,že obojí pak jde se stejné IP..jak odkaz,,tak registr,,dělaj to dobře
lucky.lucker
02.01.2011 15:34:36

Body se přičtou automaticky. Doporučit lze prostřednictvím formuláře pod pravidly nebo zasláním (např. na Facebooku, na ICQ apod.) unikátní URL adresy, kterou najdete na této stránce. Aby byly body správně započítány, musí se doporučený uživatel zaregistrovat po kliknutí na unikátní URL adresu dříve, než zavře okno prohlížeče.

nezlobte se, pořád tomu nerozumím!!!!!
odešlu URL a druhý se zaregistruje, jestli sedí vedle mě na stejné IP o tom ani zmínka a jak já to mám čuchat, kde zrovna je
a co člověk, lépe mail, to jiná IP, je holý nesmysl
no já mám 70 bodů, což není mnoho, ale chodit s křížkem po funuse, je taky hloupost
no nechejte to koňovi, má větší hlavu
a to potom napíší omluvný mail na adresu mailu, co vyškrtnou, že teda registrace neplatí, protože byla provedena sice správně, i přes správnou URL, ale ta URL pro něj neplatí? a že email si mažou z databáze, a že jim má věřit?
to chci vidět někoho, kdo se jim tam potom zaregistruje
tak, ať rozešlou maily s potvrzením registrace, tehdy a tehdy, pokud příklad odpoví 50% lidí do 3dní je to v poho (beru-li, že někdo nebude v časový úsek u pc), ale kdo se zaregistroval, tak asi chtěl neee???
opickajura
02.01.2011 15:21:36

Re: Re: body vánoční soutěže

02.01.2011 15:13:12
lucky.lucker napsal:

Re: body vánoční soutěže

co je hluchá adresa?????????
že si vyrobíš mraky nových meilových adres..na ně pošleš odkaz, pak se na ni přihlásíš a odklikneš registraci která ti naběhne,,pak nehoníš lidi ale jedeš sama,, tohle strhnou,,že obojí pak jde se stejné IP..jak odkaz,,tak registr,,dělaj to dobře
lucky.lucker
02.01.2011 15:13:12

Re: body vánoční soutěže

02.01.2011 15:10:23
opickajura napsal:

body vánoční soutěže

když jsem jela na plný plyn, a padla jsem rychle 1 na 5, tak mi chvíli trvalo, než mi docvaklo, že si lidi adresy vyrábí,,i při rychlé výrobě, jsem se nad 5 nedostala. tzn. že ti nademnou jeli jak blázen možná od počátku. 5 jsem zůstala. pokud všem seberou hluché adresy, můžu mít malinkou naději, že lidí jsem měla víc, než ti nademnou,,proto jsem pro odmaz..i kdybych nevyhrála nic..ale budem vědět, že vyhrál ten kdo lidi sehnal..nemlátil od počátku hluché adresy a lidi neměl žádný
co je hluchá adresa?????????
opickajura
02.01.2011 15:10:23

body vánoční soutěže

když jsem jela na plný plyn, a padla jsem rychle 1 na 5, tak mi chvíli trvalo, než mi docvaklo, že si lidi adresy vyrábí,,i při rychlé výrobě, jsem se nad 5 nedostala. tzn. že ti nademnou jeli jak blázen možná od počátku. 5 jsem zůstala. pokud všem seberou hluché adresy, můžu mít malinkou naději, že lidí jsem měla víc, než ti nademnou,,proto jsem pro odmaz..i kdybych nevyhrála nic..ale budem vědět, že vyhrál ten kdo lidi sehnal..nemlátil od počátku hluché adresy a lidi neměl žádný
lucky.lucker
02.01.2011 15:10:11

Re: Re: Re: dotaz

02.01.2011 14:56:04
opickajura napsal:

Re: Re: dotaz

přesně tak,,výmluvy vymyslí každej, oraganizátor má právo nás vyšoupnout jen za podezření, není je jich povinnost prošetřovat..nejsou kriminálka,,proto tam maj jasně, že výhra nelze vymáhat,,tím řikaj vše. a maj pravdu..
ale o IP není v pravidlech řeč! pokud to tak chtěli, měli napsat z jedné IP jeden mail, zamezit poté další ragistraci z použité IP adresy
takže z wifi v hospody si klikne vrchní a hosti mají po ptákách, to by bylo jasné
není to tam, nevidím problém
jenže to by potom chyběly adresy do databáze
ať vidí jednu IP nebo 10, pořád v tom nevidím rozdíl, neb v pravidlech ani slovo o tom, že se u mě nemůže zaregistrovat někdo jiný nic psáno není a vůbec nechápu, že se to řeší teď
opickajura
02.01.2011 14:56:04

Re: Re: dotaz

02.01.2011 13:53:50
sexi-girl269 napsal:

Re: dotaz

k tej hospode a svadbe beriem to ako len vyhovorku ked si niekto zalozil 300 mailov a chce sa vykrutit nic viac
přesně tak,,výmluvy vymyslí každej, oraganizátor má právo nás vyšoupnout jen za podezření, není je jich povinnost prošetřovat..nejsou kriminálka,,proto tam maj jasně, že výhra nelze vymáhat,,tím řikaj vše. a maj pravdu..
opickajura
02.01.2011 14:36:39

Re: Re: sexi-girl269

02.01.2011 14:31:00
opickajura napsal:

Re: sexi-girl269

neni to podivný, oni vidí, že pošleš odkaz ze svéhoPC..a ten kdo se registroval opět z tvého PC všude bude stejná IP adresa, nebo číslo, nevim jak to tam je vidět. přihlásit se můžeš opakovaně pod jinou meilovkou,,ale jde to jak řikám ze stejného zdroje to je ta IP adresa,,vše co půjde z 1 IP odmáznou..300 lidí se neregistrovalo u Tebe doma..
můžeš mít i 1000 lidí, ale co člověk, to jiná IP adresa každý ze svého bytu..pokud se odpálí nové reg.od tebe, tak sis meilovky vyrobila a taky odpálila, a to vše ze stejné IP
opickajura
02.01.2011 14:31:00

Re: sexi-girl269

02.01.2011 14:20:55
lucky.lucker napsal:

sexi-girl269

mně je to tak nějak úplně jedno, jen nechápu, o čem se tu hovoří? jak a kdo určí, který mail je takový a který onaký? je na to nějaký muster? přece se nedá smazat soutěžícím 300 mailů, jen proto, že si někdo myslí, že je to moc, to mi připadá podivné
neni to podivný, oni vidí, že pošleš odkaz ze svéhoPC..a ten kdo se registroval opět z tvého PC všude bude stejná IP adresa, nebo číslo, nevim jak to tam je vidět. přihlásit se můžeš opakovaně pod jinou meilovkou,,ale jde to jak řikám ze stejného zdroje to je ta IP adresa,,vše co půjde z 1 IP odmáznou..300 lidí se neregistrovalo u Tebe doma..
lucky.lucker
02.01.2011 14:20:55

sexi-girl269

mně je to tak nějak úplně jedno, jen nechápu, o čem se tu hovoří? jak a kdo určí, který mail je takový a který onaký? je na to nějaký muster? přece se nedá smazat soutěžícím 300 mailů, jen proto, že si někdo myslí, že je to moc, to mi připadá podivné
sexi-girl269
02.01.2011 13:53:50

Re: dotaz

02.01.2011 12:38:47
lucky.lucker napsal:

dotaz

pořád mi nějak nejde do hlavy, co se řeší s bodama? dále pak už vůbec nevím, proč se zde někdo baví o IP a počítačích, když v pravidlech o tom není jediné slovo? pokud někdo využívá wifi s volným připojením, uživatelů může být statisíce dále pak modelová situace: hospoda, klasický nonstopáč :-) , zde jsou přeci všichni kamarádi, o tom nemůže být řeč :-) a vrchní je kamarád úplně všech a jistě, ten největší :-) :-) takže opět nevidím problém
a co třeba svatba či narozeniny? všichni zúčastnění se domluví, že přispějí na elektospotřebič a tak si každý po příchodu sedne k PC a udělá registraci :-) a zde opět platí, svatba nebo narozky, zvete přeci jenom kamarády :-)
můj čistě osobní názor: pravidla by si měl po sobě přečíst provozovatel či admin, než je pustí do světa a ne se potom divit a řešit to, či má někdo známé, pardon kamarády, zdali sedí spolu na jedné IP a je-li to možné atd atd ...

každá soutěž má být přínosem pro všechný zúčastnené strany
whipool - lidé si čtou článek, ví o co soutěží a tím mají přehled o výrobcích...
zdravě - emeilová databáze je dnes k nezaplacení, o návštěvnosti stránek a reklamě nemluvě
soutěžící- možnost výhry, sice žrout času, ale pocit naděje

zdravě

možná jste si měli dát podmínku, po dobu soutěžě je možná registrace pouze při zaškrtnutí políčka př. souhlasím s posíláním reklamních emailů a nejbližší možný termín odhlášení je př. 3měs od ukončení soutěže
tady se to krapet nevychytalo, snad příště :-)
k tej hospode a svadbe beriem to ako len vyhovorku ked si niekto zalozil 300 mailov a chce sa vykrutit nic viac
lucky.lucker
02.01.2011 12:38:47

dotaz

pořád mi nějak nejde do hlavy, co se řeší s bodama? dále pak už vůbec nevím, proč se zde někdo baví o IP a počítačích, když v pravidlech o tom není jediné slovo? pokud někdo využívá wifi s volným připojením, uživatelů může být statisíce dále pak modelová situace: hospoda, klasický nonstopáč :-) , zde jsou přeci všichni kamarádi, o tom nemůže být řeč :-) a vrchní je kamarád úplně všech a jistě, ten největší :-) :-) takže opět nevidím problém
a co třeba svatba či narozeniny? všichni zúčastnění se domluví, že přispějí na elektospotřebič a tak si každý po příchodu sedne k PC a udělá registraci :-) a zde opět platí, svatba nebo narozky, zvete přeci jenom kamarády :-)
můj čistě osobní názor: pravidla by si měl po sobě přečíst provozovatel či admin, než je pustí do světa a ne se potom divit a řešit to, či má někdo známé, pardon kamarády, zdali sedí spolu na jedné IP a je-li to možné atd atd ...

každá soutěž má být přínosem pro všechný zúčastnené strany
whipool - lidé si čtou článek, ví o co soutěží a tím mají přehled o výrobcích...
zdravě - emeilová databáze je dnes k nezaplacení, o návštěvnosti stránek a reklamě nemluvě
soutěžící- možnost výhry, sice žrout času, ale pocit naděje

zdravě

možná jste si měli dát podmínku, po dobu soutěžě je možná registrace pouze při zaškrtnutí políčka př. souhlasím s posíláním reklamních emailů a nejbližší možný termín odhlášení je př. 3měs od ukončení soutěže
tady se to krapet nevychytalo, snad příště :-)
opickajura
01.01.2011 23:50:02

Re: Re: Re: Re: body za poradnu

01.01.2011 23:21:15
novina napsal:

Re: Re: Re: body za poradnu

Já bych to odnesla na policii, tam by Vám poradili, nebo spíš by si to tam rovnou nechali ...
nebo je spíš zavolat, aby to neprásklo dodatečně, to byl letecký den s květy
novina
01.01.2011 23:21:15

Re: Re: Re: body za poradnu

01.01.2011 22:39:36
opickajura napsal:

Re: Re: body za poradnu

tady si správně s dotazem na diskuzi,,snad někdo poradí..uvědomuju si, že to taky nevím, snad někdo napíše
Já bych to odnesla na policii, tam by Vám poradili, nebo spíš by si to tam rovnou nechali ...
opickajura
01.01.2011 22:39:36

Re: Re: body za poradnu

01.01.2011 17:35:53
olkol13 napsal:

Re: body za poradnu

Mohu se prosím zeptam, kam mám dát otázku, která se netýká až tak zdraví (proto ji asi umazali...) Potřebovala bych poradit, kam odevzdat nevybouchanou pyrotechniku, která je asi vadná...Vrátit do obchodu ji nemůžu, je to přes půl republiky, tam co jsem ji kupovala... Bojím se to teď mít doma, aby mi to nakonec nepodpálilo barák:-(((
tady si správně s dotazem na diskuzi,,snad někdo poradí..uvědomuju si, že to taky nevím, snad někdo napíše
andelova23
01.01.2011 22:10:26

Re: Re: kód v týdeníku.

01.01.2011 22:05:59
olkol13 napsal:

Re: kód v týdeníku.

Já ho našla cca v první polovině časopisu dole na stránce - byla to menší reklama, jen nápis www.zdravě.cz a kód do soutěže, jestli si dobře vzpomínám
Koupila jsem si všechny deníky a kód byl pouze jeden!
olkol13
01.01.2011 22:05:59

Re: kód v týdeníku.

13.12.2010 17:26:57
abakuk napsal:

kód v týdeníku.

Chci se zeptat také na kód, jestli je v každém TV REVUE. Já odebírám 14deník. V tom zřejmě není. Co to vlastně ten kód je a jak ho najdu. Děkuji.
Já ho našla cca v první polovině časopisu dole na stránce - byla to menší reklama, jen nápis www.zdravě.cz a kód do soutěže, jestli si dobře vzpomínám
olkol13
01.01.2011 22:04:54

Re: Re: Re: vyhra

01.01.2011 18:25:18
jijina napsal:

Re: Re: vyhra

Jste trapný. Kdo by asi nechtěl vyhrát.
Tohle je diskuze, tak tu mohou být i "trapné: příspěvky. Ale lidé beze smylu pro humor je nepochopí....
Celkem záznamů: 215

Přidat příspěvek k tématu body vánoční soutěže

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku