body vánoční soutěže

Autor Příspěvěk
opickajura
01.01.2011 19:53:39

odečty

CHUDÁK ADMIN....NA CO VŠE ODPOVÍDÁ..SNAD JE JASNÝ, ŽE POKEC NA PORADNĚ NEBUDE BODOVÁN..TO BY SE SBÍRALY BODY, PROKECAT SE TAM DAJ CELÉ HODINY..PROBERTE SE...
matejslaninak
01.01.2011 18:51:13

Re: Re: vymazaný příspěvek

01.01.2011 18:16:07
Administrator napsal:

Re: vymazaný příspěvek

toto budeme řešit e-mailem, nikov v diskuzi.
Urgoval jsem to e-mailem před dvěma dny - a nic, napsal jsem odpoledne do diskuze že odpově´d už ani nechci - to bylo smazané, napsal jsem to po druhé aby se mi ozval někdo, komu se to připsalo (pro me už jen tak ze zajímavosti) - a najednou se ozýváte vy. Díval jsem se přímo do jejího účtu (abych věřil, že nekecá) a není tam víc lidí. Víceméně je to už to asi v této chvíli jedno, protože ona se zařídila jinak. Nějak to "ztracené" musela nahradit, žejo. Sice asi přijde o body , ale už je to spíš všechno ve stavu rezignace. A já už taky nechci nic řešit.
jijina
jijina
01.01.2011 18:25:18

Re: Re: vyhra

30.12.2010 22:40:19
olkol13 napsal:

Re: vyhra

Já taky, a moc...Ale asi budu vyhozena za "drzé řeči"
Jste trapný. Kdo by asi nechtěl vyhrát.
Administrator
Administrator
01.01.2011 18:17:36

Re: Body za poradnu

01.01.2011 16:00:27
olkol13 napsal:

Body za poradnu

Dobrý den, začaly mi dneska být odečítány body za poradnu...i tyto body budete sundávat? A to prosím z jakého důvodu? Opět změna pravidel?
přesně jak píše Novina - dnes byly smazána pouze dotazy a odpovědi, které neměly s poradnou na Zdravě nic společného, otázky o soutěži patří do diskuze nebo na e-mail info@zdrave.cz.
Administrator
Administrator
01.01.2011 18:16:07

Re: vymazaný příspěvek

01.01.2011 15:33:23
matejslaninak napsal:

vymazaný příspěvek

BYL MI VYMAZAN REDAKCI MUJ PRISPEVEK, KDE SE PTAM KDE SKONCILA MOJE REGISTRACE - protože na tu, co jsem se registroval - tam to nedorazilo, a redakce dokonce vyslovila podivení, kde vzala mou e-mailovou adresu. JESTE JEDNOU: <br/>
prosím at se mi ozve ten, kdo má ve svém profilu můj e-mail: <br/>
MatejSlaninak@centrum.cz <br/>
AT SE MI OZVE, nejde mi o ty body, pouze mě zajímá kde asi ty registrace mohou končit. Známá si to tedy musela nějak nahradit , ty &quot;mizející body&quot; - nebylo toho málo, byl tam zaregistrovaný i bratr, matka.. apod... a za to, že si to nějak nahradila , za to zřejmě bude potrestaná tím, že jí vezmou body. Byla to registrace ze dne 27.12. a na můj dotaz ze dne 30.12. mi z redakce nikdo neodpověděl, ale zřejmě ví o čem je řeč, protože mi ten příspěvek vymazali ... pokud to bude nutné, dojde k výmazu, opět ho sem napíši.
Jinak nechápu co je tohle za nepěknou hru?!!!
toto budeme řešit e-mailem, nikov v diskuzi.
olkol13
01.01.2011 17:35:53

Re: body za poradnu

01.01.2011 17:06:33
novina napsal:

body za poradnu

Musíme psát sem do diskuze a ne do poradny, tam takové otázky nepatří. Proto nám odečítají body, protože se to netýká zdraví, ale jen jsme si tam "povídali" o stavu bodů ..Také to, co tam nepatří, už smazali. To je v pořádku. Doufejme, že takto budou postupovat i dál v případě přidávání bodů za babské rady :-) (které ještě nestačili schválit) a odebrání tisíců bodů za "hluché" maily.
Mohu se prosím zeptam, kam mám dát otázku, která se netýká až tak zdraví (proto ji asi umazali...) Potřebovala bych poradit, kam odevzdat nevybouchanou pyrotechniku, která je asi vadná...Vrátit do obchodu ji nemůžu, je to přes půl republiky, tam co jsem ji kupovala... Bojím se to teď mít doma, aby mi to nakonec nepodpálilo barák:-(((
novina
01.01.2011 17:06:33

body za poradnu

Musíme psát sem do diskuze a ne do poradny, tam takové otázky nepatří. Proto nám odečítají body, protože se to netýká zdraví, ale jen jsme si tam "povídali" o stavu bodů ..Také to, co tam nepatří, už smazali. To je v pořádku. Doufejme, že takto budou postupovat i dál v případě přidávání bodů za babské rady :-) (které ještě nestačili schválit) a odebrání tisíců bodů za "hluché" maily.
opickajura
01.01.2011 16:28:00

Re: Body za poradnu

olkol13 napsal:

Body za poradnu

Dobrý den, začaly mi dneska být odečítány body za poradnu...i tyto body budete sundávat? A to prosím z jakého důvodu? Opět změna pravidel?
pokud jsme nečetli rady zpětně, a stejná rada už tam byla, tak ná´m je musí sundat..taky jsem si pak uvědomila, cokdyž už tam stejná rada je,,aby nemysleli, že jsem to jen opsala,S tím musíme počítat, že všechno nejde uznat, měli jsme číst zpětně, to jsem někdy nestíhala
olkol13

Body za poradnu

matejslaninak
01.01.2011 15:33:23

vymazaný příspěvek

BYL MI VYMAZAN REDAKCI MUJ PRISPEVEK, KDE SE PTAM KDE SKONCILA MOJE REGISTRACE - protože na tu, co jsem se registroval - tam to nedorazilo, a redakce dokonce vyslovila podivení, kde vzala mou e-mailovou adresu. JESTE JEDNOU: <br/>
prosím at se mi ozve ten, kdo má ve svém profilu můj e-mail: <br/>
MatejSlaninak@centrum.cz <br/>
AT SE MI OZVE, nejde mi o ty body, pouze mě zajímá kde asi ty registrace mohou končit. Známá si to tedy musela nějak nahradit , ty &quot;mizející body&quot; - nebylo toho málo, byl tam zaregistrovaný i bratr, matka.. apod... a za to, že si to nějak nahradila , za to zřejmě bude potrestaná tím, že jí vezmou body. Byla to registrace ze dne 27.12. a na můj dotaz ze dne 30.12. mi z redakce nikdo neodpověděl, ale zřejmě ví o čem je řeč, protože mi ten příspěvek vymazali ... pokud to bude nutné, dojde k výmazu, opět ho sem napíši.
Jinak nechápu co je tohle za nepěknou hru?!!!
sexi-girl269
01.01.2011 15:15:14

par priatelov sa sice zaregistrovalo viackrat lebo mi chceli pomoct ale je to male cislo oproti tym registraciam ktore su platne takze ja urcite neklesnem
opickajura
01.01.2011 15:12:15

Re: FALEŠNÉ ADRESY

01.01.2011 14:53:21
sexi-girl269 napsal:
ja som skoncila 3. a mam kopu odporuceni teda body za ludi co sa zaregistrovali a myslim ze sa esate posuniem dopredu
BUDEŠ JEDNA Z TĚCH, KVŮLI KTERÉ JSEM TAKY ZAČALA VYRÁBĚT, PO ODEČTU HLUCHÝCH ADRES Z JEDNÉ ip ADRESY SE UVIDÍ,,JSEM PRO ODEČÍST NÁM TO..TO NÁM ZBYDE ÚPLNĚ JINÍ ČÍSÍLKO..
sexi-girl269
01.01.2011 15:11:17

Re: Re: NEPOSUNEŠ

01.01.2011 15:03:09
opickajura napsal:

Re: NEPOSUNEŠ

POKUD SI NA 3 MÍSTĚ, VYRÁBĚLA SI JAK VZTEKLÁ,,MYSLIM ŽE PŮJDEŠ
:D ja som nic nevyrabala lol neporusila som ziadne pravidla ale ked neverite vas problem
opickajura
01.01.2011 15:03:09

Re: NEPOSUNEŠ

sexi-girl269 napsal:
ja som skoncila 3. a mam kopu odporuceni teda body za ludi co sa zaregistrovali a myslim ze sa esate posuniem dopredu
POKUD SI NA 3 MÍSTĚ, VYRÁBĚLA SI JAK VZTEKLÁ,,MYSLIM ŽE PŮJDEŠ
sexi-girl269

opickajura
01.01.2011 14:26:39

ZÍSKANÉ BODY

SOUTĚŽIT JSEM ZAČALA TÍM, ŽE JSEM NA MRAKY STRÁNEK KDE JSOU DISKUZE, POSÍLALA ODKAZ SE SVÝM ČÍSLEM, REGISTRUJTE SE, SUPER STRÁNKA A SOUTĚŽ, CELÉ DNY ODKAZŮ. JELO MI TO SUPROVĚ, DENNĚ HALDY BODŮ NABÍHALY.MĚLA JSEM 1 MÍSTO, BRALA JESEM, KDYŽ JSEM BLIKLA NA 2, TŘETÍ MI BYLO DIVNÝ,,A 5 MI BYLO JASNÝ, ŽE SE ADRESY VYRÁBÍ,ZAČALA JSEM VE VELKÉM VYRÁBĚT, ALE POZDĚ. 5 MI ZŮSTALO.POKUD SE NÁM POCTIVĚ SUNDAJÍ HLUCHÉ ADRESY, MYSLÍM, ŽE NA 2 MÍSTO LIDI MÁM URČITĚ.ALE STRHNOUT SE NECHALO VÍCE LIDÍ TĚMI, KDO JSOU NA 1 MÍSTECH,,TAM BYLA VELKOVÝROBA OD POČÁTKU,, TYBY MĚLI PADNOUT, PROTOŽE FALEŠNÝCH BUDOU MÍT NEJVÍCE,,
Administrator
Administrator
01.01.2011 14:25:06

Re: Re: Re: Re: Administrator

01.01.2011 12:58:05
napsal:

Re: Re: Re: Administrator

takže tímto přiznáváte, že sami porušíte pravidla soutěže, protože:

Administrátoři pověření organizátorem soutěže mají kdykoliv právo smazat nekvalitní příspěvky a tím i příslušný počet bodů uživatele. Rozhodování o nekvalitních příspěvcích závisí pouze na zvážení administrátora. Ke schválení v termínu soutěže přidaných babských rad, promazání nekvalitních příspěvků a přepočítání bodů dojde nejpozději do 5.1. 2011.

Pod pojem nekvalitní příspěvek nelze schovávat soukromý dojem adminina.... Pokud organizátor udělá taková a taková pravidla pro soutěž, která trvá celý měsíc a lidé se těmi pravidly řídí, a teprve v posledních dvou dnech soutěže začne psát, že si výsledky vygeneruje podle svého - není něco špatně ze strany organizátora? Tohle jsou už nějaké nejasné neprůhledné machinace. Přece lidé píšou, že si pravidla přečetly pořádně, a několikrát....
Rozhodně nepůjde o soukromý dojem admina, registrace 500 e-mailových adres z jednoho počítače ale evidentně není fér a podle toho se zachováme. Administrátoři pravidla rozhodně neporušují. Ti co soutěžili bez podvodů se nemají čeho bát, je to jednoduché.
opickajura
01.01.2011 13:06:31

Re: hlasy

31.12.2010 15:51:13
Administrator napsal:
Tři rodinní příslušníci z jednoho počítače není problém, problém je například 300 a více e-mailů registrovaných z jednoho počítače. Těžko věřit tomu, že všichni přátele přišli k soutěžícímu domů, že.. Ti, kdo nepodváděli, se nemají čeho bát.
kuk.Šťastný a veselý NOVÝ NOVÝ ROK VÁM PŘEJI. JSEM PRO SUNDAT HLUCHÉ ADRESY..JEN SE BUDU MODLIT, ABYCH TĚCH HLUCHÝCH MĚLA MÉNĚ, NEŽ TI PŘEDEMNOU..POKUD S TÍM JEDEN ZAČNE, OSTATNÍ SI TO LÍBIT NENECHAJÍ..SOUTĚŽ BYLA HLAVNĚ O VÝROBĚ NOVÝCH ADRES..JSEM PÁTÁ, ZKUSÍM SE TĚŠIT,,S POZDRAVEM OPIČKA
kovar.icek
01.01.2011 12:58:05

Re: Re: Re: Administrator

01.01.2011 12:01:48
Administrator napsal:

Re: Re: Administrator

Ano, vyhodnocovat to budeme my jako organizátoři, na tom asi nebude nic překvapivého. A na vyřazení podvodníků taky ne, s tím budou určitě všichni kdo nepodváděli souhlasit.
takže tímto přiznáváte, že sami porušíte pravidla soutěže, protože:

Administrátoři pověření organizátorem soutěže mají kdykoliv právo smazat nekvalitní příspěvky a tím i příslušný počet bodů uživatele. Rozhodování o nekvalitních příspěvcích závisí pouze na zvážení administrátora. Ke schválení v termínu soutěže přidaných babských rad, promazání nekvalitních příspěvků a přepočítání bodů dojde nejpozději do 5.1. 2011.

Pod pojem nekvalitní příspěvek nelze schovávat soukromý dojem adminina.... Pokud organizátor udělá taková a taková pravidla pro soutěž, která trvá celý měsíc a lidé se těmi pravidly řídí, a teprve v posledních dvou dnech soutěže začne psát, že si výsledky vygeneruje podle svého - není něco špatně ze strany organizátora? Tohle jsou už nějaké nejasné neprůhledné machinace. Přece lidé píšou, že si pravidla přečetly pořádně, a několikrát....
Celkem záznamů: 215

Přidat příspěvek k tématu body vánoční soutěže

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku